Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2490) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: 1 [2] 3 4 ... 89
16
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 21:16:04  »
Nie mam czasu na zajmowanie się plotkami.

17
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 20:54:00  »
Sześć lat temu było to ubezpieczone. Pisałam o tym kilka razy. Kilka lat temu firmy ubezpieczeniowe odmówiły ubezpieczenia tego.

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 20:08:32  »
Cały asortyment produkcji opisany jest na stronie GAP i w Prospekcie emisyjnym a pozostałe kwestie procesowe są określone tajemnicą przedsiębiorstwa. Sprawy pracowników są dla mnie priorytetem i nie będę wspierała osób z zewnątrz w tej kwestii.  A Was proszę: chcecie zatrzymać pewne unormowania korzystne dla pracowników tylko i wyłącznie dla pracowników nie karmicie firm, które biorą od Was pełnomocnictwa i idą z tym do sądu co sprawia, że pracownik sądzi się z pracodawcą. Więcej nie będę na ten temat pisała bo taki wydruk z forum też może być podstawą w sądzie. Przemyślcie proszę. Jak coś zawsze można do mnie napisać na Priv, przyjść, porozmawiać, ja mogę przyjść. Prawników żerujących na tym z firm zewnętrznych nie zamierzam tu instruować bo przez to właśnie cierpią pracownicy.

19
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 19:33:21  »
Pracuję w zakładach chemicznych pod numerem ewidencyjnym 22356 od 1993 r, na stałe od 1998. Sprawy odszkodowań znam wnikliwie od lat kilkunastu. Teraz podjechania na parking na 10 minut do lekarza czy na stołówkę po pierogi niesie za sobą też wnioski o naprawienie szkody. Niestety sprawy nie dotyczą tylko pracowników. Są osoby co podają szeregiem po 8 aut. Nie zawsze swoich. To wydłuża proces.  Aut miałam kilka swoich osobistych. Prywatne też cały czas mam swoje auto i czasami nim przyjeżdżam na zakłady. Ja się zatrudniłam do zakładów chemicznych wielkiej syntezy chemicznej produkującej nawozy, biel, amoniak, chemikalia a Pan? Ja pisałam wiele razy na temat który Pan porusza. Nie jest mi to proszę Pana obojętne, bo wiem że skala roszczeń jest taka, że gdyby wypłacono wszystkie na raz to nie byłoby ani podwyżek, ani zmian do ZUZP, i nagroda nie byłaby taka jaka jest od trzech lat. Wszystko ma Pan opisane w sprawozdaniach finansowych na stronie spółki. Ugody widzę są regularnie podpisywane.  Proces ten jest regularnie nadzorowany przez Radę Nadzorczą. Jak kolega przyjdzie do Pana i powie, ze uważa że Pan mu zniszczył auto to też od razu nie wyłoży Pan mu na stół pieniędzy tylko przeanalizuje Pan swój w tym udział lub jego brak i dopiero podejmie Pan decyzję o wypłacie. Tak samo jest w zakładach- na zakładzie codziennie przebywa ok 5-6 tys osób dziennie na dobę dlatego każdy wniosek jest dokładnie weryfikowany. Jest to normalne działanie w oparciu o przepisy prawa.

20
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 12:44:08  »
Tylko dla nowicjuszy z forum ☺️
Wejście na zakład regulują określone przepisy wewnętrzne.

21
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 11:40:42  »
DeTonator_jest w planach budowa parkingów. Jest też koncepcja ich wizualizacji. Rozważane jest również wprowadzenie ( rozważane też płatnego) parkingu tylko dla pracowników lub wjazd na przepustkę. Nie ma potrzeby sponsorować osobom nie związanym z zakładami różnych form podreperowania budżetu.  Na wszystko potrzebne są pieniądze i to niemałe. Teraz są inne ważniejsze koszty do ponoszenia.

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 09:26:30  »
Czyli zakład pracuje i produkuję. Tylko się cieszyć proszę Pana. Tym samym jest uprawnienie pracowników do pełnej nagrody rocznej, którego by nie było gdyby była z automatu realizacja wszystkich wniosków o których Pan pisze. Proszę przeczytać opublikowane sprawozdania finansowe. Wnioskodawcy m.in. za pomocą swoich pełnomocników złożyli sprawy do sądu co wydłużyło proces /na to zakład nie ma wpływu/.

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 17, 2020, 10:33:41  »
Dobre;)
Co do tych autobusów to na wniosek i czujność jednego z Was prosiłam koordynatora aby wjeżdżały dwa.

24
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 16, 2020, 22:27:54  »
Topolol_wg informacji decyzja ma zostać podjęta w kwietniu.

25
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 11, 2020, 07:33:39  »
Moi najmilsi współforumowicze chciałabym Wam życzyć zdrowych Świąt! Abyśmy byli dla siebie zawsze życzliwi!
Poniżej przesyłam dla Was życzenia w minucie 13 sekund 58 🐣🐥
Wszystkiego najlepszego! Samego dobra! https://youtu.be/bG6Qy0Vgk20


26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 10, 2020, 21:04:53  »
Bawełniane.

27
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 10, 2020, 20:05:18  »
Arkona_ a tym razem Pan powinien być od czwartku przyszykowany 🤗😷 obywatel ma posiadać zakryte usta i nos w przestrzeni publicznej (tak, zakłady w części publicznej też).  Nie mniej jednak wychodząc naprzeciw pracownikom zakład dokonał dzisiaj zakupu maseczek wielorazowego użytku i gdy zostaną dostarczone do firmy zostaną przekazane po dwie na pracownika. Jeśli dostawca nie dostarczy ich do czwartku- a deklaruje wstępnie 20.04 (pierwsza partia a druga parę dni później), to w przyszłym tygodniu zostaną przekazane te które są na stanie magazynu. Dzisiaj robiliśmy akcje zakupową tych wielokrotnego użytku ( zakład plus spółki).

28
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 10, 2020, 12:22:36  »
Jutro już piątek. Czyli informacja dopiero w przyszłym tygodniu?
Będzie przedłużone.

29
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 09, 2020, 14:18:11  »
Konferencja dopiero co się skończyła. Będziemy na zarządzie o tym rozmawiać. Zarząd miał posiedzenie dzisiaj przed opublikowaniem tych wytycznych.

30
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 08, 2020, 21:49:04  »
Wczoraj zatwierdzaliśmy sprawozdania. Dopiero po tym można procedować dalej.  Gdy zostanie podjęta decyzja będzie stosowna informacja.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 89