• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - An_na

Strony: 1 [2] 3 4 ... 78
16
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 28, 2019, 12:34:50  »
Robią. Rok temu została oddana inwestycja odsiarczania spalin. Koszt inwestycji 320 milionów zł. Do Odry też oddajemy czystszą wodę niż pobieramy bo ją oczyszczamy w naszej oczyszczalni ścieków. Więc jak Pan pisze „powinni” to może najpierw warto przeczytać wszystko co na ten temat publikujemy choćby w Raporcie środowiska. A to co niektórzy określają „śmierdzi” to surowiec naturalny -kopalina- fosforyt. A drugie „śmierdzi” to oczyszczalnia ścieków oczyszczająca ścieki z całych POLIC i ich mieszkańców. Tak, to Zakłady oczyszczają ścieki dla całego miasta. Zresztą robiąc to po kosztach.

17
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 23, 2019, 16:47:02  »
Ktoś z Państwa posiada album wydany z okazji 50 lecia Zakładów wydany w 2015 r?  Dla mnie wszystkie dowody wskazują, że w tym roku obchodzimy 50 lat. Ciekawe jakie zdanie mają osoby, prezentowane w owym albumie🧐

Post Merge: Wrzesień 23, 2019, 16:49:35
https://www.facebook.com/339940956571103/posts/512002156031648?sfns=mo

18
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 15:45:33  »
Z premią się z Panem zgadzam. Nie widzę postępu w negocjacjach. Niedawno zgłosiłam też temat okresowej oceny pracowników soop.Szef kadr powiedział, że odchodzimy od obecnego systemu dostarczanego przez obecną firmę i będą inne arkusze ocen. Nie widziałam tego ani projektu. Teraz skala pięciostopniowa oceny gdzie pierwsze trzy ma zero jest irracjonalne i dla mnie zupełnie bez sensu. Nie spełnia to też roli motywacyjnej. Mówię o tym regularnie na zarządzie. Zobacxymy- liczę, że w końcu nastąpi zmiana.

19
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 15:03:26  »
Napisałam wczoraj, pakiet stomatologiczny działa już od zeszłego roku.

20
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 02, 2019, 13:25:40  »
Panie Piotrze- doprecyzuje: powstało zarządzenie o ujednoliceniu wyposażenia na sterowniach między innymi a nie w biurowcach bo tam sprawa jest prostsza. Dlaczego prostsza? Bo inny fotel sprawdzi się i wytrzyma warunki na sterowni nitro a inny na nawozach gdzie pył. U Pana na bieli jeszcze gorzej bo miałki pył wszędzie wejdzie stąd też problemy z klimatyzacją i ciągłe jej awarie tam gdzie są.

Post Merge: Wrzesień 02, 2019, 13:32:00
Ale prawda jest taka, że w wielu miejscach warunki pracy na produkcji są daleko daleko w tyle do tego co widziałam ostatnio będąc w Puławach. Tam nawet na sterowni mocznika jest fototapeta górskiego widoku aby się przyjemniej pracowało. To niewiele kosztuje a trzeba wydzierać to jakby miliony kosztowało.

21
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2019, 18:26:23  »
Tak jest prawidłowo.
Wracając do foteli- powstało zarządzenie w sprawie ujednolicenia zakupów m.in.  foteli. Są zakupowane w miarę zapotrzebowań.

22
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Wrzesień 01, 2019, 15:26:28  »
Jestem w Zarządzie od dwóch lat lekko ponad. Realizuję swoje postanowienia systematycznie krok po kroku choć oczywiście nie jest to droga usłana różami, i ze względów finansowych, ze względów trudności w pozyskaniu wykonawców i z ogromu zaniedbań przez lata. W tym czasie zostało zrobionych sporo zadań które wcześniej nie były nawet planowane jak klimatyzacja na siarkowych, fosforowym, nawozach. Niedawno nastąpił odbiór pomieszczeń laboratorium siarkowego, pomieszczeń socjalnych  na obu siarkowych. Niedawno rozpoczęły się prace remontu sterowni na 218- nawozy. Byłam tam, ogrom pracy do wykonania łącznie z rozwaleniem ściany, sufity etc. Obok na instalacji trwa remont łazienki na 218 dla laborantek. Jest też kontynuacja prac na fosforowym na sterowni na 272. Plan poprawy warunków pracy jest zatwierdzony i teraz robię podsumowanie półrocza. Zarząd zgodził się też na stały budżet co roku który będzie przeznaczany na poprawę warunków pracy. Kolejne zatwierdzone prace są dla pomieszczeń na EC i na bieli. Jeśli ma Pan sprawdzone info odnośnie zakupu baterii przez pracownika to proszę o info na priv. To jest niedopuszczalne. Jeśli potrzeba jest wymiany baterii to należy to do obowiązków pracodawcy tylko czasami niżej słyszę: nie ma pieniędzy, zarząd tnie... Często jest to nieprawda do tego stopnia, iż naciskamy na terminowe wykonywanie zabidżetowanych zadań ale i na takie drobne jak wymiana baterii pieniądze są.

23
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 31, 2019, 23:00:26  »
Podwyżki indywidualne - trudny temat od zawsze.  O podwyżkach indywidualnych decyduje prezes i/lub szef kadr na wniosek kierownictwa danej jednostki. Kierownictwo też powinno solidnie uzasadnić przeszeregowanie aby „obronić” taki wniosek.

24
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 31, 2019, 22:23:03  »
Może Pan konkretniej? Z jakim „załatwieniem”? O co Panu chodzi?

25
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 31, 2019, 14:34:04  »
Nie ma czegoś takiego niestety.

26
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 30, 2019, 16:15:30  »
Uważam, że pracownik gdy kierownik napisał mu wniosek a dyrektor podpisał powinien otrzymać odpowiedź w czasie rozsądnym. Nie ma uregulowań w tych kwestiach a podejście jest indywidualne.

27
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 23, 2019, 18:10:00  »
Pracownik zch_wszyscy pracownicy pracują na wynik spółki. Strata podana związana z przedłużonym postojem związana jest z utraconą marżą. Wyniki za pierwsze półrocze będą dopiero publikowane- znam wynik, ale przed publikacją jest to informacja poufna. Strata na marży dlatego, że aby zrealizować kontrakty mocznik i amoniak kupowaliśmy bo nie mieliśmy możliwości produkować. Premia jest wypłacana regularnie. Jest ona również na bieżąco monitorowana przez zarząd i reagujemy na wnioski dyrektorów o korekty. Co do „kotłów”. Ich data produkcji to chyba 1978 rok (czy 79). Są to urządzenia dozorowane. Do tej pory nie było ani jednego sygnału, iż z poszyciem dzieje się coś niepokojącego. Gdy zostaliśmy o tym poinformowani natychmiast pojęliśmy decyzję o konieczności zakupu nowych. Natomiast nowe to czas produkcji plus montaż ( rok, półtorej). Nie mnie oceniać uprawnienia państwowe osób stwierdzających nieciągłości i się na tym nie znam ale momentami wyglądało to, jak podważanie jakości wyprodukowanych wtedy (40 lat temu) kotłów a na to przecież nikt nie ma teraz wpływu.

28
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 18, 2019, 22:02:56  »
Zdarzenie miało trochę inny przebieg niż w artykule. Pracownicy Police Serwis- są w szpitalu, jeden pan w Policach drugi w Gryficach. Obaj poparzeni w rożnym stopniu. Badaniem zdarzenia zajął się prokurator. Tak w ogromnym skrócie. Stan osób w szpitalach jest stabilny.

29
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 05, 2019, 21:13:58  »
Dzisiaj dostał Pan skierowanie na badania które kończą się jutro?? Powinno się kierować na ok miesiąc przed. Proszę do mnie napisać wiadomość prywatną. I jutro z samego rana proszę iść szybko zarejestrować się i robić wyniki.

30
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Sierpień 05, 2019, 17:56:44  »
A ok. To przepraszam, ja źle zrozumiałam. Na ten rok to jest ok 150 mln. Natomiast tak jak napisałam potrzeb jest morze.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 78