Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - An_na

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Stadion Piaskowa podłoże
« dnia: Kwietnia 05, 2022, 09:37:39  »
Czy są plany, jeśli są to na kiedy wymiany podłoża na stadionie przy ul. Piaskowej? Pytam z uwagi na publikacje dotyczące rakotwórczego granulatu na Orlikach. https://mamadu.pl/amp/145909,toksyczne-boiska-czarne-granulki-na-orlikach-szkodliwe-dla-zdrowia-dzieci


2
Strefa kobiet / Protonoterapia
« dnia: Października 30, 2017, 22:56:17  »
Czy jest tutaj osoba, znająca się na protonoterapii? Moja koleżanka z pracy jest bardzo chora. Zdiagnozowano u niej nieoperacyjny nowotwór złośliwy nadnercza z naciekami na aortę. Leczona jest grzybami shitake i lekami. Lekarze odmawiają jej operacji z uwagi na nacieki na aortę. Koleżanka 49 lat- czworo dzieci -najmłodsze 10 lat. Wspaniały człowiek. Bardzo pracowita kobietka. Znalazłyśmy klinikę w Monachium. Koszt leczenia 29 tys euro. Protonoterapia. Wg lekarza moja koleżanka kwalifikuje się na te leczenie. Co sądzicie na ten temat? Moja koleżanka nie ma takiej kwoty to raz dwa, jest szansa na refundację przez NFZ o ile wyrazi na to zgodę? Czy ktoś z Was to przeszedł? Proszę o rady i porady. Mogą być tutaj- mogą być na priv. Bardzo mi zależy aby tej koleżance pomóc. Dziękuję za wszystkie wskazówki oraz za udostępnianie tego postu. Szukam wszelkiej pomocy. W przypadku braku środków i pozytywnej opinii na temat tej terapii rozpocznę akcję zbiórkową.
Bardzo proszę o każdą wskazówkę. Wyniki mam. Mam jej też dzięki uprzejmości pana doktora przetłumaczone na język niemiecki.

3
Tematy różne / Szlachetna Paczka- Police
« dnia: Listopada 21, 2015, 21:01:49  »
Szlachetna Paczka! Rodzina dla której będę kompletowała 🎁 to Pani Małgosia i jej czworo dzieci oraz wnuczek.
Zwracam się do wszystkich osób o wsparcie mojej inicjatywy. Głównie jest to zbiórka pieniędzy za które zamierzam kupić wszystko co Pani Małgosia potrzebuje. Będę prowadziła również zbiórkę żywności, środków chemicznych, pielęgnacyjnych dla małego Olka, nowych zabawek i nowych rzeczy. Zwracam się do Was o pomoc i prośbę o wsparcie! Ta dziewczyna jest bardzo dzielna a dzieci wspierają ją na każdym kroku. Jest oparciem dla swojej najstarszej córki i jej synka- sprawny im radość❤️🎁!

WYBÓR RODZINY
Kod rodziny
ZPM-1730-505996
Opis rodziny
Pani Małgosia (44 l.) ma czworo dzieci i wnuczka, które po śmierci męża wychowuje samotnie. Adam(16 l.), Marek(7 l.) oraz Weronika(5 l.). We wspólnym gospodarstwie domowym przebywa córka Patrycja (18 l.) oraz jej synek Aleksander (9 m-cy.).
Pani Małgosia wcześniej nie narzekała na swoje życie, razem z mężem wychowywali dzieci i dobrze sobie radzili. Mąż pani Małgosi pracował i zajmował się naprawami w gospodarstwie domowym był "złotą rączką", zawsze można było na nim polegać. Jednak trzy lata temu mąż pani Gosi zmarł i rodzina z dnia na dzień została sama bez środków do życia. Pani Małgosia oraz dzieci bardzo to przeżyli, mimo dramatycznej sytuacji rodzina nie poddała się. Pani Małgosia znalazła pracę dorywczą, bo tylko taką mogła podjąć z uwagi na swoja chorobę (schizofrenia). Dziewięć miesięcy temu córka Patrycja urodziła syna Aleksandra. Jego ojciec nie utrzymuje żadnych kontaktów z synem. Mały Oluś złagodził ból po stracie męża pani Małgosi, ale tym samym przybyło pracy i obowiązków. Mimo tego po raz kolejny rodzina nie poddała się i wspólnymi siłami stara się poradzić z trudami dnia codziennego. Patrycja też podjęła pracę dorywczą, kobiety są w stanie na zmianę zajmować się najmniejszym Olusiem. Źródłem utrzymania rodziny jest renta pani Małgosi, zasiłek rodzinny, alimenty oraz dochód z prac dorywczych. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania na jedną osobę w rodzinie przypada 256 złotych miesięcznie.
Dużym wsparciem dla Pani Małgosi są najstarsze dzieci❤️. Syn Adam pilnie odbywa praktyki w Niemczech, aby w przyszłości mieć zapewnioną pracę. Najmłodsze dzieci Marek i Weronika chętnie pomagają w obowiązkach domowych. Pani Małgosia bardzo kocha swoje dzieci i jak mówi- dzieci są dla mnie najważniejsze, dzięki nim mam siłę codziennie rano wstawać, są dla mnie radością i wsparciem.

🎁Wśród najważniejszych potrzeb pani Małgosia wskazuję na żywności, oraz obuwie dla dzieci do szkoły. Prosi również o wózek (spacerówkę) dla wnuka Aleksandra który może być używany.

(Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione)

Potrzeby rodziny👩🏻👦🏼👧🏻👧👶🏼
🎁ŻYWNOŚĆ TRWAŁA:
Podstawowe produkty żywnościowe:
Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach
Inne:
słodycze dla dzieci, płatki do mleka
🎁ŚRODKI CZYSTOŚCI I ARTYKUŁY HIGIENICZNE
Potrzebne środki czystości:
Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon
🎁Artykuły dziecięce:
Pieluchy rozm 4, chusteczki nawilżające, kremy.

ODZIEŻ
🎁Adam
zimowa kurtka XXL

OBUWIE
🎁Marek
Przejściowe tenisówki 30-31
🎁Weronika
Przejściowe tenisówki 29-30
🎁Adam
Przejściowe adidasy 44 do kostek
IV MATERIAŁY SZKOLNE:
Zeszyty, Farbki, Papier kolorowy, Bloki, Klej, Nożyczki, Przybory do pisania, Kredki, Plastelina
V WYPOSAŻENIE MIESZKANIA:
Ręczniki
VIII SZCZEGÓLNE UPOMINKI:
🎁Marek i Weronika marzą o łyżwach (roz. 30-31)
🎁Adam o fajnej kurtce,
🎁maleńki Olek będzie zadowolony z zabawek,
🎁Partycja marzy o komórce- może być używana.
🎁Pani Małgorzata dla siebie nic nie chce, najbardziej ucieszą ją upominki dla dzieci.
NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY:
*żywność-czasami na nią nie wystarcza pieniążków
*spacerówka~nie posiadamy wózka dla wnuczka
*obuwie dla dzieci.

Osoby chcące wesprzeć Rodzinę Pani Małgosi proszę o kontakt annatarocinska@gmail.com lub poprzez fb- messenger.

4
Zwierzęta / targ koni przeznaczonych na rzeź
« dnia: Lutego 16, 2012, 10:50:51  »
http://www.fundacjatara.info/

U córki w Gimanazjum jest prowadzona zbiórka w celu uratowania chociaż jednego konika, który później będzie miał dożywocie w schronisku dla koni Tara..Zachęcam innych do propagowania takich inicjatyw w innych środowiskach.

Strony: [1]