Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - NICE

Strony: [1] 2 3 4
1
Zwierzęta / Weterynarz
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 10:48:20  »
Dzień dobry, proszę jeśli ktoś jest zorientowany o namiary na dobrego weterynarza do którego mogłabym się udać z małym królikiem. :)

2
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 26, 2015, 16:35:53  »
 
. Chyba najbardziej sensowy z wszystkich projektów
Dla mnie i moich znajomych sensowny jest projekt 3 - ŚCIEŻKA ROWEROWA ,jestem kierowcą i wkurzam się czasem ,że snuję się za rowerzystą,nie wspomnę o bezpieczeństwie ,dlatego wybraliśmy ten projekt.Także widzisz ile ludzi tyle pomysłów .

3
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 10:37:34  »
Są projekty, które powinny być wpisane w działania statutowe gminy i tutaj nie powinny się znaleź
Osobiście jestem za projektami, które docelowo mają służyć wszystkim, a nie tylko wąskiemu gronu.
Zgadzam się w 100%
Jestem za poprawą bezpieczeństwa na drogach i mam nadzieję ,że niebawem Police zasłyną z ekstra rozbudowanymi i połączonymi ze sobą ścieżkami rowerowymi WIĘC JA ZAGŁOSUJĘ NA PROJEKT NR 3-ŚCIEŻKA ROWEROWA.

4
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 15, 2015, 12:38:30  »

wybacz - dostali się do programu znajomi i pociotki, którzy stanowili idealne tło dla pana grzegorza
HMMM coś w tym jest jak piszesz DAPOL - oglądałem ostatnio tv Police i zaprezentowani zostali tylko ,,wybrańcy" .Jak widać w naszym kraju są równi i równiejsi- żenada że nawet w takich kwestiach potrzebne są układy.Od dawna widać że Policka tv sprzyja i promuje Gryfa.

5
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 09, 2015, 19:34:42  »
A po co w Policach rower miejski? Lepiej ścieżki rowerowe budować .Dziś prawie każdy ma samochód a rowery ze dwa na każde domostwo przypadają.

6
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 02, 2015, 12:17:32  »
zamiast używać dróg rowerowych jeżdżą po chodnikach lub jezdni, mimo, że w danym miejscu mają drogę rowerową, lub po chodnikach, tam gdzie im nie wolno.
Powiem krótko zrób sobie małe STUKU-PUKU  w czółko - tam gdzie jest ścieżka rowerowa nie zobaczysz roweru na chodniku ani na jezdni. A rowerzyści będą na chodnikach ze względu na brak takowych ścieżek -sam też wolę chodnik  w takiej sytuacji niż ulicę z wysokimi krawężnikami gdzie nawet w razie niebezpieczeństwa nie ma jak zjechać na pobocze  http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/1189-policja-szuka-swiadkow.html. Coraz więcej na ulicach ginie rowerzystów,natomiast nie słyszałem  żeby rowerzysta rozjechał czy wywrócił przechodnia wiesz dlaczego?Bo jadąc chodnikiem jestem tam gościem z wielkim szacunkiem dla przechodnia i uwagą ,by nie spowodować kolizji.


Post Merge: [time]Czerwiec 02, 2015, 12:19:01 [/time]
ak rowerzysta jedzie po jezdni a ma z boku ścieżkę rowerową to oznacza to, że ścieżka ta jest marnej jakości. Gdyby ścieżki były asfaltowe, nikomu by się nie śniło jeździć wówczas po jezdni.
Co prawda to prawda.


7
Rozrywka i Kultura w regionie / Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« dnia: Czerwiec 02, 2015, 10:01:43  »
użytkowników będzie więcej niż niedzielnych cyklistów.
Chyba nie wiesz o czym piszesz ?W Policach jest za mało połączonych ścieżek rowerowych, a te co istnieją są zatłoczone wystarczy zaobserwować taką sytuację w weekend. Mało tego ktoś powinien zająć się pieszymi starszymi ludźmi i mamuśkami,które zamiast bezpiecznie z wózkami i dziećmi spacerować z drugiej strony ulicy ,spacerują tymi ścieżkami  stwarzając zagrożenie dla rowerzystów  i swoich małych dzieci (Tanowska -chodnik dla pieszych po drugiej stronie ulicy)Ja jak tylko będzie już możliwość oddać głos zagłosuję na ścieżkę rowerową.

8
Polityka lokalna / Odp: Burmistrza słabość do zdjęć
« dnia: Styczeń 30, 2015, 12:00:34  »
Dapol- link który zamieściłeś obnażył  niestety żenujące zachowanie włodarza Polic -przegięcie z tymi fotkami na cmentarzu z  uśmiechniętą miną nad grobem (Pana Jurczyka jak się domyślam).

9
Tematy różne / Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« dnia: Grudzień 16, 2014, 09:26:00  »
Obiekty gryfa, jak ktoś ma jakieś reklamy - można wieszać darmo.
Ile dziewczyn dzięki SMS gra na parkietach  I ligi dzięki polickiemu SMS a ile gra na ligowych parkietach i w kadrze Polski po SMS Sosnowiec ? Odpowiedź jest jednoznaczna SMS Sosnowiec górą .

10
Polityka lokalna / Odp: Pani Dobosz i pan Nazar - wszędzie ich pełno...
« dnia: Listopad 21, 2014, 10:18:50  »
Czemu nie napiszesz że gdzie nie spojrzysz,kiedy tylko włączysz tv Police, to widzisz burmistrza ,,modlącego " się w kościele ,czy pod  krzyżem z brzozy(DOBRZ ŻE NIE MA W POLICACH KRZYŻY W KAŻDYM Z GATUNKU DRZEW :)),pod pomnikiem Jana Pawła II a to na sesjach bełkotającego i nie umijącego czytaĆ poprawnie- wszystkie chwyty dozwolone jak widzisz by się wypromowaĆ. Pani Dobosz czy Pan Nazar robią to samo i do nich masz pretensje ?Wyznajesz zasadę, że w Policach są równi i równiejsi? Jest już po wyborach cel został osiągnięty ludzie uwierzyli we wszystko co,,zielone ludki"  im pokazały w mediach i to mnie martwi. marek.poczopko Masz tak mądrą myśl pod swoim loginem,więc może zastosuj się do tej świętej prawdy :) \Mimo to serdecznie Cię pozdrawiam z Gryflandii.

11
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Listopad 18, 2014, 18:10:00  »
Mimo wszystko, moim zdaniem, GRYF jest najlepsza opcja dla Polic, daje pewnen rodzaj stabilizacji i dziala na rzecz mieszkancow.
Kampania GRyfa się udała 70% otumanionych BRAWA PANIE BURMISTRZU -GRATULACJE HEHEHE .DEtonator JESTEŚ jak wróżbita Maciej ,a może i lepszy .
Dyktatorów już mieliśmy :( więc nie kieruj moim życiem.Mam 4 latka poprzyglądać się cudom obiecanym  :P a potem będziemy rozmawiać. Nie drwij z mojej spostrzegawczości bo ja zacznę drwić z Twojej ortografii :)Bez odbioru teaz pogadamy za 4 latka.

12
Polityka lokalna / Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« dnia: Listopad 18, 2014, 17:37:01  »
Mimo wszystko, moim zdaniem, GRYF jest najlepsza opcja dla Polic, daje pewnen rodzaj stabilizacji i dziala na rzecz mieszkancow.
Kampania GRyfa się udała 70% otumanionych BRAWA PANIE BURMISTRZU -GRATULACJE HEHEHE .DEtonator JESTEŚ jak wróżbita Maciej ,a może i lepszy .

13
Polityka lokalna / Odp: „Osiągnięcia” starosty i ekipy PO
« dnia: Październik 23, 2014, 08:23:45  »
Proszę o wskazanie gdzie konkretnie jest reklama kandydata na burmistrza bez wskazania źródła finansowania.
chociażby na stronie głównej police24
I jeszcze o ,,wodzu" zapomniałeś :P   

14
Polityka lokalna / Odp: Kto posprząta w Powiecie Polickim po PO?
« dnia: Październik 13, 2014, 09:14:02  »
A ja skwituję bardzo prosto  :P   Rolą każdej opozycji jest wytykać błędy.Tylko niech ,,wytykanie" będzie racjonalne i poparte argumentami,ciężkimi do obalenia ;D

15
Trudne tematy / [Police] slalom chodnikowy czyli psie odchody!
« dnia: Luty 16, 2014, 14:11:12  »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Regulaminy sa konieczne, bo sa prawem miejscowym, na podstawie którego można nakładac kary za brak sprzątania po psie. Gdyby nie było tego regulaminu, którego część przytoczyłem, służby nie miałby podstaw prawnych do nakładania mandatów.

To wszystko to zazwyczaj martwe przepisy.Teraz mają prawo nakładać mandaty za psie gówna - ale ,, gównianie" się do tego zabierają albo tak naprawdę ,,gówno " robią w tym ,,gównianym" temacie.

Strony: [1] 2 3 4