Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 724946 razy)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #705 dnia: Grudnia 15, 2014, 18:59:05 »
Obiekty gryfa, jak ktoś ma jakieś reklamy - można wieszać darmo.



Tak zaczynała się propaganda gryfitów.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #706 dnia: Grudnia 15, 2014, 19:06:55 »
no bronisz. I wygląda to dla mnie jakbyś miał w tym jakiś interes.
Mam: dobro szkoły i dzieciaków.

Jak do tej pory to MrW parę razy pokazał, że się nieco rozmijasz w ocenach z rzeczywistością. A przynajmniej z tym jak ja rozumiem teksty sądowe tu wklejane.
To znaczy, że ich nie rozumiesz. Rzeczywistość jest w sumie prosta, tylko zawile opisana.
Sąd orzekł, że dwie osoby nie powinny być w komisji, bo wcześniej wojowały z kandydatką, która przegrała. Nie oceniał, czy były obiektywne, czy nie. Stwierdził, że urząd nie powinien ich wstawiać do komisji, bo jak wstawi, to mogą się pojawić podejrzenia, że konkurs nie będzie uczciwy.
Ale "mogą się pojawić podejrzenia, że będzie nieuczciwy" to zupełnie co innego niż "był nieuczciwy".
To coś jak np. z tym kawałem o góralu i gwałcie. Teoretycznie rzecz biorąc możesz być gwałcicielem, bo masz aparaturę - ale to nie znaczy, że nim jesteś, prawda?
Zwolennicy byłej dyrektor wygrali, to fakt. Sąd wydał wyrok, który im pasuje, efektem będzie nowy konkurs na dyrektora szkoły. Ale mówienie, że sąd uznał konkurs z sierpnia 2013 za nieuczciwy, to zwyczajne łgarstwo.

To wszystko możesz sprawdzić w uzasadnieniu wyroku, do którego link był podawany. Tylko trzeba uważać, bo na początku jest to, co twierdzi jedna strona, potem to, co twierdzi druga, a dopiero pod koniec - co uznał sąd.

Nie bierzcie moich słów zbyt osobiście.
Nie biorę. Po prostu zwracam uwagę, że jeśli na podstawie jednej osoby chcesz oceniać wszystkich, którzy bronią nowej dyrektor, to sam możesz też zostać w ten sposób oceniony. A wśród osób, które nie bronią nowej dyrektor, jest np. tabun pedofili, Stalin i różne inne paskudy... Lepiej więc zacznij bronić.  ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 19:11:38 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #707 dnia: Grudnia 15, 2014, 19:43:44 »
Czarna: ale to nie ja pisalem :P
Przepraszam cos źle wkleiłam ;)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #708 dnia: Grudnia 15, 2014, 20:21:03 »
To znaczy, że ich nie rozumiesz. Rzeczywistość jest w sumie prosta, tylko zawile opisana.
Sąd orzekł, że dwie osoby nie powinny być w komisji, bo wcześniej wojowały z kandydatką, która przegrała. Nie oceniał, czy były obiektywne, czy nie. Stwierdził, że urząd nie powinien ich wstawiać do komisji, bo jak wstawi, to mogą się pojawić podejrzenia, że konkurs nie będzie uczciwy.
Ale "mogą się pojawić podejrzenia, że będzie nieuczciwy" to zupełnie co innego niż "był nieuczciwy".

Prościej już tego nie wyjaśnię. Poniżej podaję 2 uchwały Zarządu powiatu:
1. UCHWAŁA NR 480/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 7 sierpnia 2013 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do przeprowadzenia konkursu i wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Żródło: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?a=4474
2. UCHWAŁA NR 488/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 28 sierpnia 2013 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Żródło: http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?a=4496

Czy Sąd w swym orzeczeniu stwierdził nieważność uchwały nr 1, czy uchwały nr 2?

Wczoraj podałem, że Sąd stwierdził nieważność uchwały nr 488/2013 ZARZĄDU POWIATU W POLICACH z dnia 28 sierpnia 2013 r. w sprawie zatwierdzenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Czy uchwała, której Sąd stwierdził nieważność dotyczy składu komisji, czy konkursu?

To jest proste pytanie...



Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #709 dnia: Grudnia 15, 2014, 20:25:19 »
Obiekty gryfa
Nie żartuj sobie. Myślałem, że mnie czymś zaskoczysz, a Ty po prostu jesteś (delikatnie mówiąc) nierzetelny.
<*)))))>{

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #710 dnia: Grudnia 15, 2014, 21:49:26 »
Jak to nierzetelny - to są i były obiekty Gryfa.


Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #711 dnia: Grudnia 15, 2014, 22:52:33 »
Jak to nierzetelny - to są i były obiekty Gryfa.
Gdybym napisał co myślę o tym, co starasz się - nierzetelnie,  nam wmówić, to byś się obraził. Dlatego lepiej niech Ci ktoś (mniej zacietwierzon) z Twojego  otoczenia wyjaśni, czyje to były iobiekty.

ps. Możesz nam potem o tym napisać
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2014, 22:56:27 wysłana przez ak »
<*)))))>{

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #712 dnia: Grudnia 16, 2014, 08:26:36 »
Myślę, że Gormiti chce nawiązać do awantury o banery wywieszone na płocie "Białej" przy drugim otwarciu hali. Niesłusznie, bo to odmienne sprawy (reklama prywatnej spółki kontra protest grupy obywateli).
Inna rzecz, że te fotki to dowód na sterowanie przez Gryfa protestem w sprawie "Białej" :) (pierwsze dwie to OSiR, jednostka gminna, kierowana przez radnego z Gryfa, trzeciej nie rozpoznaję)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #713 dnia: Grudnia 16, 2014, 08:45:19 »
Trzecie zdjęcie to skrzyżowanie ul. Batorego i ul. Grunwaldzkiej. Płot wokół gimnazjum i Urzędu Miejskiego.

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #714 dnia: Grudnia 16, 2014, 09:26:00 »
Obiekty gryfa, jak ktoś ma jakieś reklamy - można wieszać darmo.
Ile dziewczyn dzięki SMS gra na parkietach  I ligi dzięki polickiemu SMS a ile gra na ligowych parkietach i w kadrze Polski po SMS Sosnowiec ? Odpowiedź jest jednoznaczna SMS Sosnowiec górą .

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #715 dnia: Grudnia 16, 2014, 10:54:46 »
Myślę, że Gormiti chce nawiązać
Drogi Wikidajło! Widzę, że chcesz być rzetelniejszy od Gormita. ;) Nie interesuje mnie do czego On chce nawiązać. Nie o to, tu chodziło.
<*)))))>{

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #716 dnia: Grudnia 16, 2014, 12:43:46 »
Proponował bym rozdzielić kwestie podstawowe czyli: pieniądze publiczne a prywatne

Nie sądzę aby ktoś mógł mnie rozliczać co robię z prywatną kasą.
Natomiast w kwestii nas wszystkich powinno leżeć aby rozliczać ludzi którzy wydaja kasę z naszych podatków i jeśli są nieprawidłowości to w porę reagować. Ot cała filozofia. I nie rozumiem dziwnych ataków w moim kierunku.
Chyba że na prawdę uderzyłem w czuły punkt kogoś i teraz to kogoś boli a jak wiadomo nie od dziś to najbardziej boli PRAWDA.
A jeśli w taki sposób oceniamy ludzi to niech nikt lepiej nie pisze bo pewnie każdy coś ma na sumieniu. Bo nie wierzę że ktoś  nie jechał autobusem na gapę co też jest nie zgodne z prawem.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #717 dnia: Grudnia 16, 2014, 13:39:00 »
Myślę, że Gormiti chce nawiązać
Drogi Wikidajło! Widzę, że chcesz być rzetelniejszy od Gormita. ;)
Ale tylko troszeczkę ;)
Przez cały czas mam ubaw, gdy patrzę, jak Gryfici odżegnują się od kierowania protestem, podczas gdy wszyscy widzą ich w pierwszych szeregach. Przecież nie ma zakazu, wolno im. Więc po co ta szopka? :)

Proponował bym rozdzielić kwestie podstawowe czyli: pieniądze publiczne a prywatne

Nie sądzę aby ktoś mógł mnie rozliczać co robię z prywatną kasą.
Natomiast w kwestii nas wszystkich powinno leżeć aby rozliczać ludzi którzy wydaja kasę z naszych podatków i jeśli są nieprawidłowości to w porę reagować. Ot cała filozofia. I nie rozumiem dziwnych ataków w moim kierunku.
A to akurat łatwo wytłumaczyć. Przede wszystkim chodzi o skierowanie rozmowy na bezpieczne tory. Czyli: gadamy o tym, czy logo za 3 tysiące jest drogie, czy tanie - zamiast o tym, czy słuszne jest wywalanie pieniędzy na logo w sytuacji, gdy szkole brakuje kasy na uczenie dzieci.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #718 dnia: Grudnia 16, 2014, 16:16:26 »
Przez cały czas mam ubaw, gdy patrzę, jak Gryfici odżegnują się od kierowania protestem, podczas gdy wszyscy widzą ich w pierwszych szeregach. Przecież nie ma zakazu, wolno im. Więc po co ta szopka? 

Trzeba odpocząć od Duszezy, Białej i Koniuszego ale na koniec wkleję:

Spontaniczna akcja:

Z wielkim smutkiem przyjąłem wyniki konkursu na dyrektora „Białej” szkoły w Policach. Z tą szkolą jestem silnie związany emocjonalnie i mam do niej ogromny sentyment. Moja mama tam uczyła matematyki, mój tata prowadził tam stołówkę szkolną, ja i moja żona jesteśmy jej absolwentami.  Zawsze uważałem, że te cztery lata w Białej, to był najwspanialszy okres moim edukacyjnym życiu.  http://grzegorzufniarz.pl/spontaniczna-akcja-sprzeciwu-po-wyniku-konkursu-na-dyrektora-bialej/

Rozpoczęcie roku szkolnego nie będzie kolorowe - też taka niby groźba.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2014, 16:23:14 wysłana przez Gormiti »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #719 dnia: Grudnia 16, 2014, 20:50:18 »
rzeba odpocząć od Duszezy

Nie "Duszezy" tylko Duszesy. Czytaj uważniej bajki. ;)