Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - NICE

Strony: [1]
1
Zwierzęta / Weterynarz
« dnia: Września 11, 2018, 10:48:20  »
Dzień dobry, proszę jeśli ktoś jest zorientowany o namiary na dobrego weterynarza do którego mogłabym się udać z małym królikiem. :)

2
Czy wlaściciel sklepu w którym założony jest monitoring może udostepniać nagranie  z monitoringu każdej osobie która do niego się zwróci?Czy są jakieś prawne kwestie które to regulują? Dziękuje za ewntualne odpowiedzi.

3
Tematy różne / [Police] Policki Szpital
« dnia: Stycznia 20, 2011, 08:29:53  »
Czy ktoś był może pacjentem poradni tarczycowej w Policach ? I czy jest ktoś z forumowiczów po zabiegu wycięcia taczycy w Polickim szpitalu? Bardzo Proszę o opinię.

4
Sport / [Police] Policzanki z brązem :))
« dnia: Czerwca 19, 2009, 09:39:56  »
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Policach czyli (RSMS ESPOL POLICE - profil siatkarski) mieszcząca się przy ulicy Siedleckiej tzw.biała zdobyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski szkół licealnych w siatkówce dziewcząt :rotfl: Miłe wieści i warto zaznaczyć że w turnieju brało udział 13 zespołów ;D

Strony: [1]