Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej  (Przeczytany 124197 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 18, 2014, 12:03:36 »
Mówi się też o 20% podwyżce w oświacie od stycznia.
Gminni urzędnicy, radni z komisji finansów przygotowali warianty podwyżek - obniżek opłat dla ogółu mieszkańców?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Fiedor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 18, 2014, 16:18:37 »
Znowu burmistrzem pan Di....,nie mam nic do niego bo wiele zrobił dla Polic ale myślę że świeża krew mogłaby być może coś jeszcze innego zdziałać a nie  tylko od parunastu lat cały czas ten sam człowiek jak widać w Policach większość ludzi popiera rutynę i nie daje szansy innym młodszym...Więc ciąg dalszy robienia dróg i ulic-z czego mozna się cieszyć ,może kilka nowych budowli i odremontowanie niektórych budynków i placów i nic wyjątkowego poza tym na następne 4 lata.Ale to moja opinia..

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 18, 2014, 16:42:57 »
Mimo wszystko, moim zdaniem, GRYF jest najlepsza opcja dla Polic, daje pewnen rodzaj stabilizacji i dziala na rzecz mieszkancow. Oczywiscie sa glosy krytyki, i takie zawsze beda, wazne, by decydenci ich sluchali i w przypadku, gdy sa sluszne, brali je pod uwage w swoim zarzadzaniu. Rzadko sie zdarza, by jakikolwiek polityk/dzialacz otwarcie wdawal sie w publiczne dyskusje na forum. Tak, mam tutaj na mysli Grzegorza, z ktorym co prawda nie zawsze sie zgadzam, ale cenie jego otwartosc i odwage, ze w sposob tak bezposredni decyduje sie na trudne dyskusje. Ta ostatnia, na temat miedzygminnego schroniska dla bezdomnych, gdzie Wykidajlo zadawal tudne, moim zdaniem bardzo trafne pytania, nie byla moze dokonczona w satysfakcjonujacy obie strony sposob, jednak pokazala otwarcie sie na watpliwosci i krytyke. Nie ma ludzi idealnych, pewnie jest sporo rzeczy, ktore zdaniem wielu nalezaloby w Gyfie zmienic, jednak tegoroczne wyniki pokazaly, ze ludzie chca takiej wladzy dalej. Mozna sie martwic bardzo niska frekwencja, ktora pewnie obniza ostateczne poczucie satysfakcji u tych, co wygrali. Reasumujac, lokalna polityka w Policach w porownaniu do totalnego syfu na samej gorze, to przyslowiowe niebo, a ziemia.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 18, 2014, 17:19:32 »
Pewnie już był na audiencji u swojego guru.

Pewnie, że był - przecież ty wiesz lepiej, wszystko wiesz lepiej, ba najlepiej. I wiesz, co? Powiedzieli, że przepustka ci się skończyła i kaftany - białe z dłuuugimi rękawami - mają także w twoim rozmiarze, bo nie wróciłeś... (takie info istnieje na listach od tych, co - ty już wiesz od kogo ::) )
Jak w innym wątku - do ciebie EOT.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 18, 2014, 17:37:01 »
Mimo wszystko, moim zdaniem, GRYF jest najlepsza opcja dla Polic, daje pewnen rodzaj stabilizacji i dziala na rzecz mieszkancow.
Kampania GRyfa się udała 70% otumanionych BRAWA PANIE BURMISTRZU -GRATULACJE HEHEHE .DEtonator JESTEŚ jak wróżbita Maciej ,a może i lepszy .
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2014, 18:00:18 wysłana przez NICE »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 18, 2014, 17:43:30 »
GRATULACJE HEHEHE .

Gratulacje za spostrzegawczosc, bo to nie Power pisal, tylko ja. Hehehehehehe.

POWER JESTEŚ jak wróżbita Maciej ,a może i lepszy .

Nie trzeba bylo byc wrozbita, by przewidziec takie wyniki. Chcesz zmian, zakasaj rekawy i zakladaj kolejna wspolnote samorzadowa, jezeli Police potrzebuja zmiany, to masz pole do popisu.

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 18, 2014, 18:10:00 »
Mimo wszystko, moim zdaniem, GRYF jest najlepsza opcja dla Polic, daje pewnen rodzaj stabilizacji i dziala na rzecz mieszkancow.
Kampania GRyfa się udała 70% otumanionych BRAWA PANIE BURMISTRZU -GRATULACJE HEHEHE .DEtonator JESTEŚ jak wróżbita Maciej ,a może i lepszy .
Dyktatorów już mieliśmy :( więc nie kieruj moim życiem.Mam 4 latka poprzyglądać się cudom obiecanym  :P a potem będziemy rozmawiać. Nie drwij z mojej spostrzegawczości bo ja zacznę drwić z Twojej ortografii :)Bez odbioru teaz pogadamy za 4 latka.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2014, 18:23:57 wysłana przez NICE »

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 18, 2014, 19:07:48 »
A co się stało z SLD ? smutek smuteczek taka porażka.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 18, 2014, 20:30:30 »
A co się stało z SLD ? smutek smuteczek taka porażka.
W wyborach na Burmistrza byli lepsi od Platformy.
No, ale tam wszyscy kandydaci przegonili i zostawili na końcu tego z PO.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 19, 2014, 00:03:55 »
Chyba tylko ślepy nie widzi ,że w tych wyborach szyld partyjny to pocałunek śmierci. Pani ,która dostała się z list SLD na każdym kroku podkreśla ,że jest bezpartyjna. W poprzednich wyborach startowała z list PO. Teraz wrócił Kardziejonek team i zabrakło tam miejsca dla działaczy a wrócili swoi. Jeszcze raz się cieszę ,że tak dostali po łapach. Państwo PIS i Gryf nie popełnijcie błędów PO z powiatu bo może i dla was skończyć się policką masakrą urną wyborczą.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 19, 2014, 08:29:58 »
Delma masz racje. Jedna z SLD i na dodatek bezpartyjna czyli całe polickie SLD poniosło klęskę po całości. Pewnie wyszedł ten jad na sesjach. Społeczeństwo jednak swoje widzi. Lud tak chciał lud osądził PO przy urnie. Gratulacje dla wygranych czekamy na efekty dla Polic jak i dla sołectw.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 19, 2014, 08:53:55 »
SLD za bardzo zajęła się,walką personalną,zapomniała ze jest elektorat który liczy na  wyjście do niego z programem,a ja takiego nie widziałem.
No cóż PO wymaga zmiany steru,restrukturyzacji władz tak  w Policach i w Szczecinie. widać ze ten ster coś słabo steruje,za bardzo zadufany w sobie.Gryf no zwycięstwo zawdzięcza szczególnie Panu Grzegorzowi ,od niego wyszło większość trafnych opinii i wyjaśnień (TV POLICE to jednak siła). na temat PiS pisać nie będę,wystarczy po patrzeć było na plakat kandydata na burmistrza ,z taką miną  do ludzi się nie wychodzi.Podziwiam wygrana Pana Krystiana jednak ten gość ma w sobie potencjał i jak zdoła przekonać kolegów to mogą liczyć na większą przychylność wyborców. Również i te forum przyczyniło się do klęski PiS. wypowiedzi niektórych osób (tak jak prezes PiS)zawsze jest na NIE co by nie było
Są to moje spostrzeżenia i tylko moje ,Nie jestem w żadnym ugrupowaniu.Nie będę odpowiadał na żadne komentarze i wdawał się w polemikę.
POZDRAWIAM i gratuluje Tym któremu społeczeństwo dało swój mandat zaufania.
Pozdrawiam forumowiczów.
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 19, 2014, 23:05:08 »
W nowej ordynacji wyborczej dotyczącej okręgów jednomandatowych tzw. kandydatka bezpartyjna spod szyldu SLD mogła być rzeczywiście bezpartyjna startując z komitetu przez siebie zarejestrowanego tak jak na przykład zrobił to Janusz Chmielewski były rady PO. Startując pod szyldem SLD była kandydatką SLD! Ponadto pełna zgoda, że ta pani jak radna PO minionej kadencji  na sesjach żadnego jadu nie upuszczała po w czasie 4 letniej kadencji jako rekordzistka wśród radnych złożyła 2 interpelacje co daję jej zabójczą średnią 0,5 interpelacji na rok!  Wygraną w obecnych wyborach nie dała jej bezpartyjność tylko stanowisko sołtysa i fura szczęścia gdyż wygrała różnicą 3 głosów.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 19, 2014, 23:11:29 »
Zgadzam się z Franczeską ale wiele osób pewnie zagłosowałoby na nią nawet gdy kandydowała z listy Partii Jeżdżacych do Pracy Tramwajem Wodnym bo głosowanie odbywało się na osobę . Ja też głosowałem na kandydata, którego znam, szyld partyjny nie miał dla mnie żadnego znaczenia, powiem więcej brzydzę się tą partią :).

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 20, 2014, 22:14:41 »
Nie chodziło mi o Tą Panią która była bezpartyjna i startowała z SLD., tylko o radnych z SLD minionej kadencji którzy wiecznie coś wymyślali.A widocznie sesje w tv dają jakoś namiastkę na kogo postawić. A Pani była radna niech się zajmie lepiej spółdzielnią bo to jej najlepiej wychodzi tfuuu.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !