Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Konkret

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 02, 2017, 01:25:09  »
Czy Pan dobrze przemyślał swój wpis?

Słusznie, kajam się najmocniej, dopiero po fakcie zauważyłem, że mój wpis sugeruje, że ktoś RN brał łapówki, a na to przecież żadnych dowodów nie ma.

Przyjmijmy, że RN przymykała oko na przekręty z kartami i Senegalem z czystej wyrozumiałości i/lub skrajnej niekompetencji :)

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 28, 2017, 06:54:04  »
Nie chcieli dzielić się kasą ,czyli nie dopuścili do geszeftu.

Dzielili się, dlatego Rada Nadzorcza przymykała oko na przekręty na kartach i wałek w Senegalu.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 22, 2017, 19:21:12  »
Cały zarząd zatrzymany, a nikt nie pyta gdzie w tym czasie była rada nadzorcza, która przecież kontroluje zarząd  ::) Aż dziwne, że Marieta K. nie została zatrzymana, była wtedy kierownikiem controllingu logistyki, a później dyrektorem controllingu, a przecież wszyscy wiedzieli, że ani Piotr J. ani Maciej G. nic nie podpisali bez jej wiedzy i zgody  8)

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 23, 2017, 07:08:05  »
"Przez lata prowadziłem wiele rozmów na temat sponsorowania rejsów – mówi Wolski. – To są konkretne negocjacje. A zakładach chemicznych spotkałem się z jakimś bajdurzeniem.Wolski prowadził w zakładach rozmowy z jedną osobą. Kapitan, któremu prokuratura postawiła zarzut „przekupstwa menedżerskiego” nie może publicznie wdawać się w szczegóły. „Wyborcza” wie jednak kim była owa rozmówczyni. To osoba, która posadę otrzymała po tzw. „dobrej zmianie”, czyli politycznej wymianie władz w „Policach”.
"Pan musi mnie przekonać. To ja muszę być przekonana, bo jak ja przedstawię temat prezesom, to oni z zasady się zgadzają" – kapitan Wolski cytuje z pamięci to, co od tej osoby usłyszał.""

Pani Anno, czy to dlatego CBA znowu węszy w GA Police, czy tym razem nowy temat?

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 19, 2017, 18:55:00  »
Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się starasz. W ramach jednego wydziału może być wiele stanowisk, które diametralnie będą się różniły obowiązkami. Nawet stanowisko "aparatowy" na każdym wydziale inaczej wygląda. Jeżeli w ofercie masz wymaganie uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, to pewnie byłbyś... operatorem wózka widłowego! :D Taka praca polega na tym, że operujesz wózkiem widłowym, a co na nim przerzucasz to już bez znaczenia. Nie słyszałem, żeby aktualni operatorzy marudzili na obecne warunki, więc chyba praca jest w porządku.

6
Trudne tematy / Odp: wątek w sprawie wezwań do płacenia za śmieci
« dnia: Lutego 18, 2017, 21:50:42  »
O ile dobrze pamiętam to w ustawie nie ma słowa o zameldowaniu, ale o zamieszkaniu. Na tej samej zasadnie połowa Bartoszewa nie płaciła za śmieci, bo niby tam mieszkają całe rodziny, ale zameldowani są w Szczecinie, w mieszkaniach, które wynajmują innym. Na szczęście, z tego co słyszałem, urzędnicy już się za to zabrali.

Co do rozliczeń na podstawie wody to był już tu taki temat, poszukaj, zobaczysz kto był za a kto przeciw, chociaż ja także twierdzę, że system ten byłby uczciwszy. Taki system nawet został uchwalony przez radnych, ale An_na zrobiła petycję i wyszło jak wyszło. Z pomysłu się wycofano i został system oparty o deklaracje bardzo uczciwych i "niezapominalskich" mieszkańców :)

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 18, 2017, 07:51:24  »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi.

Jakoś w ostatnich wyborach na przedstawiciela załogi w zarządzie głosowanie trwało 4 dni, a tutaj zaledwie 10 minut. Serio nie dostrzegasz absurdu? Może trzeba zadać pytanie przedstawicielowi załogi w zarządzie co myśli o tym i dlaczego związki do tego dopuściły (jak zwykle?), skoro SIP jest taki ważny dla pracowników?

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 14, 2017, 22:22:58  »
Pracownicy o tym nie mówią bo chyba lubią być dymani przez przełożonych 😁😁😁

Pracownicy o tym nie mówią, bo nie lubią kolejek po zasiłek w urzędzie pracy ;) Jak za głośno coś powiesz to dostaniesz kiepską ocenę okresową, potem kolejną i do wylotu. Było kilka takich przypadków i nikt (nawet związki) palcem nie kiwnął.

9
Trudne tematy / Odp: wezwania do płacenia za śmieci
« dnia: Lutego 11, 2017, 02:31:50  »
W gminie jest sporo takich, co to "zapomnieli" pomimo bardzo hucznych informacji o systemie, zmianie systemu, wezwaniach do składania deklaracji i społecznych konsultacji. Ptaszki mi wyśpiewały, że podobno są takie lokale, w których jest ogromne zużycie wody, ogromne zużycie prądu, a zarejestrowanych osób jest... zero.

Dobrze, że nareszcie się za to zabrali, bo inaczej "uczciwi" musieliby płacić za "zapominalskich".

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 07, 2017, 16:24:12  »
Regulamin nagrody rocznej jest w ZUZP

O ile dobrze pamiętam to każdy pracownik, w chwili podpisywania umowy w kadrach dostaje też pendrive'a z ważnymi informacjami. Jest w nich też ZUZP i każdy, ale to każdy, obojętnie czy "fizyczny" czy "umysłowy" powinien się z nim zapoznać. Serio. To drugi, po umowie o pracę, najważniejszy dokument dla pracownika, który otrzymuje od pracodawcy.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 05, 2017, 06:06:01  »
Czy sa jakieś szanse na zrobienie czegos z tym parkingiem ? To wstyd zeby pracownicy musieli parkowac a takim blocie

Zabawna sprawa, ale jak sprawdzałem (kilka lat temu...) to okazało się, że ten żużlowy parking obok biurowca głównego nie należał do Zakładów i w związku z tym Zakłady nie mogły tam nic zrobić. Ten temat nie jest nowy, pojawia się regularnie od jakiś 10 lat :)

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 01, 2017, 00:32:57  »
Na marginesie jeśli zdawał Pan egzamin na członków rad w Warszawie w Ministerstwie i był on dla Pana łatwy no to szacunek.

Dla chcącego nic trudnego ;) Może przesadziłem z tym miesiącem nauki, ale pamiętam, że ludzie zapisywali się na 3 miesięczne kursy przygotowujące i zdawali. Oczywiście mówię tu o tych, którzy chcieli tam być i zdać, a nie tych dla których był to przykry obowiązek.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 31, 2017, 22:57:29  »
Dokształcam się Proszę Pana cały czas

To generalnie dobra postawa dla każdego człowieka, czasami mnie krew zalewa jak słyszę kogoś w wieku 40 lat mówiącego "ja już jestem za stary na studia". Inna sprawa za czyje pieniądze jest to dokształcanie, bo szeregowy pracownik ma problem, żeby dostać dofinansowanie 200zł miesięcznie na studia, ale dyrektorzy bez problemu dostawali swego czasu nawet po 11 tysięcy złotych na MIB.

Kurs i egzamin na członków RN też zdałem, nigdy się nie przydał, a teraz już nie jest nigdzie potrzebny. Jedyny pożytek to taki, że ładnie wygląda w CV. Inna sprawa, że ten egzamin był tak łatwy, że każdy po miesiącu nauki bez problemu by go zdał.

Mniejsza o to.

Pani Anno, najprawdopodobniej zostanie Pani członkiem zarządu. Wie Pani jak był oceniany R.K., wie pani jakich błędów nie popełnić. Dodatkowo trochę lepiej wygląda pani na zdjęciach ;-) Nie wiem czy będzie Pani dobrym czy okropnym członkiem Zarządu, pożyjemy zobaczymy. Ja ze swojej strony dam Pani ten kredyt zaufania, chociaż będzie on obarczony znaczą dozą sceptycyzmu (taka już moja natura).

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 31, 2017, 17:42:28  »
Jeździłem autobusami zakładowymi dobrych kilka lat (różne linie) i jakoś nigdy nie spotkałem w nich bezdomnego  :o Może faktycznie się niewidzialni? Taki polski ninja.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2017, 16:50:05  »
Czy w Policach są miejsca, w których można kupić bilety na linie pracownicze? Mój ulubiony kiosk przy Kindze zniknął...

Najwygodniej jest chyba kupić w tym sklepiku obok stołówki przy biurowcu głównym. Białe drzwi po prawej stronie od wejścia na stołówkę :)

Strony: [1] 2 3 ... 11