Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787496 razy)

Offline igo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6360 dnia: Lutego 03, 2017, 22:17:47 »
Piszesz glupoty.
Nie wiem czy masz dostep on-line do notowan al jak taki cwany jestes to rzuc na rynek tyle akcji zobaczysz ile siedzi ukrytych zlecen jesli wogole masz pojecie co znaczy ukryte.
To co widac to pikus

Pani Aniu proszę nie odpowiadać temu Pajacowi KOOWALSKIEMU.
Na giełdzie trzeba spędzić parę lat, żeby znać tajniki inwestowania. Słuchaj Pajacu Policami żaden gruby inwestor się nie zainteresuje ponieważ w obiegu mamy zaledwie 15 % akcji. I sprzedając 1000 akcji w ciągu dnia robisz automatycznie -10% na akcjach. Zobacz ile jest akcji w arkuszu zleceń po stronie kupna. Sam mogę zjechać z 22 zł odrazu na 10 zł. Tak więc informacja o senegalu o kant d..... rozbić.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6361 dnia: Lutego 04, 2017, 08:47:21 »
igo a coś od siebie  :o ::)
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6362 dnia: Lutego 04, 2017, 10:24:49 »
właśnie wartość akcji,które jak pewnie Pani zauważyła,a może nie ,są odzwierciedleniem aktualnej sytuacji firmy.Po to jest giełda i śmiem twerdzić ze 100% pewnością uczono o tym na studiach.

2017 rok, ludzie nadal wierzą, że wartość akcji GPW jest odzwierciedleniem kondycji spółki.

Słuchaj Pajacu Policami żaden gruby inwestor się nie zainteresuje ponieważ w obiegu mamy zaledwie 15 % akcji. I sprzedając 1000 akcji w ciągu dnia robisz automatycznie -10% na akcjach

1000 akcji to tylko 22k PLN, myślę, że przy obecnych obrotach to jednak za mało. Ale mając już chociaż ten symboliczny 1mln PLN raczej spokojnie można by kierować kursem akcji.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6363 dnia: Lutego 04, 2017, 16:12:02 »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6364 dnia: Lutego 04, 2017, 22:33:50 »
Czy sa jakieś szanse na zrobienie czegos z tym parkingiem ? To wstyd zeby pracownicy musieli parkowac a takim blocie

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6365 dnia: Lutego 05, 2017, 06:06:01 »
Czy sa jakieś szanse na zrobienie czegos z tym parkingiem ? To wstyd zeby pracownicy musieli parkowac a takim blocie

Zabawna sprawa, ale jak sprawdzałem (kilka lat temu...) to okazało się, że ten żużlowy parking obok biurowca głównego nie należał do Zakładów i w związku z tym Zakłady nie mogły tam nic zrobić. Ten temat nie jest nowy, pojawia się regularnie od jakiś 10 lat :)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6366 dnia: Lutego 05, 2017, 07:49:17 »
Czy sa jakieś szanse na zrobienie czegos z tym parkingiem ? To wstyd zeby pracownicy musieli parkowac a takim blocie

Ten parking to zmora dla amorow. Już na samym wjeździe pojawia się spore wyzwanie, jak wybrać najmniejsze dziury, teraz jak śniegi stopnialy jest tam tak jakby jechać po polu, chociaż nie wiem czy pole nie lepsze.

Ktoś tam poprawiał 2 lata temu to, nie wiem czy zakłady czy kto, ale ktoś.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 07:53:51 wysłana przez policzek »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6367 dnia: Lutego 05, 2017, 11:50:14 »
Przy 3 zmniejszyli parking dla pracowników i o miejsce trzeba się "bić".

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6368 dnia: Lutego 05, 2017, 14:34:59 »
abawna sprawa, ale jak sprawdzałem (kilka lat temu...) to okazało się, że ten żużlowy parking obok biurowca głównego nie należał do Zakładów i w związku z tym Zakłady nie mogły tam nic zrobić. Ten temat nie jest nowy, pojawia się regularnie od jakiś 10 lat

I chyba nic się nie zmieniło w tym temacie. Mówiono wówczas, że ma tam stanąć nowy biurowiec.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6369 dnia: Lutego 05, 2017, 15:32:33 »
Tam już stał biurowiec (nigdy nie został oddany do użytku)  i został zburzony aby nie ponosić kosztów z nim związanych. Niewiele tam (na żużlowym parkingu)  można zrobic z kilku powodów, jakość gruntu oraz fakt mediów, które są w gruncie. Nowy biurowiec były zarząd chciał wybudować na parkingu ale od strony wejścia głównego do biurowca. Poniżej projekt nowego biurowca:
http://www.studio-projekt.pl/projekty/budynki-biurowe/budynek-biurowy-zch-police-b
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2017, 16:09:28 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6370 dnia: Lutego 05, 2017, 16:05:49 »
Pani Aniu pytanie do Pani: w jaki sposób można stać się szczęśliwym posiadaczem tabliczki z numerem rejestracyjnym swojego pojazdu na Parkingu przy biurowcu lub bramie nr 3? Czy
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6371 dnia: Lutego 05, 2017, 16:12:59 »
Nie wiem kto decyduje o miejscach przy bramie nr 3. Może dyrektor logistyki, kierownik logistyki lub szef ochrony. Przed biurowcem głównym o miejscach decyduje prezes.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6372 dnia: Lutego 06, 2017, 16:37:53 »
Pytanie jeszcze czy wypadki przy pracy dalej będą wliczane do premii?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6373 dnia: Lutego 06, 2017, 17:46:15 »
Do 15 lutego mamy jako zz otrzymać cele dla pracowników produkcyjnych.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6374 dnia: Lutego 07, 2017, 15:03:39 »
W którym pokoju można odebrać PIT?