Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6786678 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6330 dnia: Stycznia 31, 2017, 17:54:47 »
rano gdy z autobusu 524 robi się autobus linii 14 często się zdarza że jedzie jakiś pijany który śpi albo się awanturuje i gdy wszyscy wysiadają przy biurowcu, on jedzie dalej w najlepsze przejeżdżając przez bramę, ha i co najlepsze odbywa cały kurs bez biletu :D

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6331 dnia: Stycznia 31, 2017, 21:06:49 »
Koowalski_Nie podoba się Panu, że ktoś (ja) tutaj piszę widzę. Cóż, trochę lat mi tu na forum zeszło, człowiek się przyzwyczaił, zżył  siedemset postów jak z bicza strzelił...
 Na sto spraw dotyczących spółki o których nie mogę pisać jest parę o których mogę i jako reprezentant pracowników piszę/ odpowiadam. Powiem nawet, że jeśli pracownicy zdecydują o moim wyborze to zamierzam wydawać regularnie raz na dwa miesiące( w miarę potrzeb częściej)  gazetkę informacyjną.
Bardzo sprytnie Pani manipuluje pracownikami." Jak mnie wybierzecie to będę wydawać regularnie raz na dwa miesiące gazetkę informacyjną",zabrzmiało jak pisowskie 500+. Nie wspomina Pani za czyje?Nie mówi Pani dlaczego takiej gazetki nie wydaje obecnie.
A tymczasem w Policach pojawił się 1 numer Magazynu Polickiego w nowej szacie zawierający wywiad z byłym Prezesem GAP S.A. Krzysztofem Jałosińskim odkłamującym insynuacje i plotki na temat rzekomych nadużyć poprzedniego zarządu. W gazecie pojawiło się rownież pytanie dlaczego przedstawiciele załogi w RN nie protestowali przeciwko odwołaniu Rafała Kuzmiczonka.Może Pani zaprezentuje tu swoje stanowisko jakie Pani zajęła kiedy na posiedzeniu RN odwoływano przedstawiciela załogi.Prawdopodobnie Pani milczała bo do skoku na członka zarządu przygotowywała się Pani już od stycznia 2015 roku,kiedy zaczęła Pani wyjeżdżać do Poznania na zajęcia z inżynierii zarządzania organizowane przez Politechnikę Poznańską.
jestem gorszego sortu

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6332 dnia: Stycznia 31, 2017, 22:29:13 »
Nie jestem proszę Pana z tych milczących (jakby sobie Pan tego życzył). Oczywiście już Panu prezentuję, ponieważ mam opinię prawną że o swoim sposobie głosowania mogę mówić o pozostałych głosowaniach pozostałych członków rady nie. A moje stanowisko w sprawie odwołania członka zarządu Pana Kuźmiczonka było takie, aby go nie odwoływać ale zawiesić na czas prowadzonych spraw prokuratorskich. Taki wniosek złożyłam. Odbyło się głosowanie. Ja byłam za zawieszeniem. Uchwała nie przeszła ponieważ byłam w mniejszości. Kolejne głosowanie było za odwołaniem. Nie głosowałam za odwołaniem pana Kuźmiczonka. Proszę Pana obraża mnie Pan w każdym poście. Ano nie wydaję gazetki bo nie jestem członkiem zarządu, wydaję wraz z zarządem związku MZZPRC cyklicznie gazetkę związkową. Jestem współadministratorem naszej strony fanpage związku MZZPRC na Facebooku oraz prowadzimy jako Zarząd związku stronę internetową owego.  W toku 2015 proszę Pana startowałam w marcu na członka Zarządu ale przegrałam z Rafałem Kuźmiczonkiem. Dokształcam się Proszę Pana cały czas. Mam wolną sobotę i niedzielę oraz czasami trochę czasu po pracy. Mam dorosłe dziecko i staram się tak gospodarować czasem, aby poczytać nowinki prawne czy inne dotyczące tego z czym stykam się w pracy. Fakt, na siedzenie przed telewizorem czasu już nie starcza. Skończyłam dwa kierunki studiów- jeden z rachunkowości zarządczej, drugi z rachunkowości finansowej. Skończyłam również  dwa kierunki studiów podyplomowych ( w tym te na Politechnice Poznańskiej zarywając przez cały rok swoje wolne weekendy),skończyłam  kurs na członków rad nadzorczych oraz zdałam za pierwszym podejściem w Ministerstwie Skarbu Państwa egzamin dla członkow rad nadzorczych. Po co to robię? Po to, aby nie być słupem czy maszynką do głosowania, która nie rozróżnia bilansu od rachunku zysków i strat. Pan pewnie i tak znajdzie w tym moją ujmę na honorze ale są tacy co wiecznie narzekają jak Pan i tacy, którzy są obiektywni. Ja Panu życzę tego obiektywizmu i więcej z radości życia.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2017, 22:38:46 wysłana przez An_na »

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6333 dnia: Stycznia 31, 2017, 22:57:29 »
Dokształcam się Proszę Pana cały czas

To generalnie dobra postawa dla każdego człowieka, czasami mnie krew zalewa jak słyszę kogoś w wieku 40 lat mówiącego "ja już jestem za stary na studia". Inna sprawa za czyje pieniądze jest to dokształcanie, bo szeregowy pracownik ma problem, żeby dostać dofinansowanie 200zł miesięcznie na studia, ale dyrektorzy bez problemu dostawali swego czasu nawet po 11 tysięcy złotych na MIB.

Kurs i egzamin na członków RN też zdałem, nigdy się nie przydał, a teraz już nie jest nigdzie potrzebny. Jedyny pożytek to taki, że ładnie wygląda w CV. Inna sprawa, że ten egzamin był tak łatwy, że każdy po miesiącu nauki bez problemu by go zdał.

Mniejsza o to.

Pani Anno, najprawdopodobniej zostanie Pani członkiem zarządu. Wie Pani jak był oceniany R.K., wie pani jakich błędów nie popełnić. Dodatkowo trochę lepiej wygląda pani na zdjęciach ;-) Nie wiem czy będzie Pani dobrym czy okropnym członkiem Zarządu, pożyjemy zobaczymy. Ja ze swojej strony dam Pani ten kredyt zaufania, chociaż będzie on obarczony znaczą dozą sceptycyzmu (taka już moja natura).

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6334 dnia: Stycznia 31, 2017, 23:04:09 »
Dziękuję. Na marginesie jeśli zdawał Pan egzamin na członków rad w Warszawie w Ministerstwie i był on dla Pana łatwy no to szacunek.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6335 dnia: Lutego 01, 2017, 00:32:57 »
Na marginesie jeśli zdawał Pan egzamin na członków rad w Warszawie w Ministerstwie i był on dla Pana łatwy no to szacunek.

Dla chcącego nic trudnego ;) Może przesadziłem z tym miesiącem nauki, ale pamiętam, że ludzie zapisywali się na 3 miesięczne kursy przygotowujące i zdawali. Oczywiście mówię tu o tych, którzy chcieli tam być i zdać, a nie tych dla których był to przykry obowiązek.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6336 dnia: Lutego 01, 2017, 09:55:31 »
Od kilku lat to 13 wjeżdża na teren zakładów
to prawda,

pisałem o tym co widywałem. Wierz w co chcesz ale na przestrzeni kilku lat widywałem wjeżdżających na zakład NIE pracowników.

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6337 dnia: Lutego 01, 2017, 15:44:12 »
Szanowna Pani Anno,
Pani wypowiedź cytuję "Po co to robię?Po to, aby nie być słupem czy maszynką do głosowania, która nie rozróżnia bilansu od rachunku zysków i strat." Jest dla mnie wysoce obraźliwa. Nie mam tak imponującego wykształcenia, o bilansie, zyskach i stratach trochę wiem (na pewno mniej od Pani), ale nie czuję się słupem czy maszynką do głosowania. Moje zwoje mózgowe - śmiem twierdzić - działają całkiem nieźle. Pani wypowiedź jest wielce niefortunna i kojarzy się "z ludźmi gorszego sortu". Tuż przed wyborami takie słowa :o
uzytek

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6338 dnia: Lutego 01, 2017, 16:37:32 »
Napisałam to w kontekście mojej pracy czy to w radzie nadzorczej gdzie przygotowanie merytoryczne jest wskazane czy to w kontekście stanowiska o które aplikuję. Tam proszę Pana głosujemy i o tych głosowaniach była mowa. Osoby w radzie czy zarządzie decydują o wszystkich sprawach w Zakładzie dlatego dobrze, aby byli do tych głosowań przygotowani. Nie ma potrzeby,aby odbierał Pan to do siebie tym bardziej tak negatywnie, ponieważ tyczyło się to wyłącznie mnie a wręcz odpowiedzi na atak na mnie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2017, 16:53:03 wysłana przez An_na »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6339 dnia: Lutego 01, 2017, 20:20:45 »
Nie jestem proszę Pana z tych milczących (jakby sobie Pan tego życzył). Oczywiście już Panu prezentuję, ponieważ mam opinię prawną że o swoim sposobie głosowania mogę mówić o pozostałych głosowaniach pozostałych członków rady nie. A moje stanowisko w sprawie odwołania członka zarządu Pana Kuźmiczonka było takie, aby go nie odwoływać ale zawiesić na czas prowadzonych spraw prokuratorskich. Taki wniosek złożyłam. Odbyło się głosowanie. Ja byłam za zawieszeniem. Uchwała nie przeszła ponieważ byłam w mniejszości. Kolejne głosowanie było za odwołaniem. Nie głosowałam za odwołaniem pana Kuźmiczonka. Proszę Pana obraża mnie Pan w każdym poście. Ano nie wydaję gazetki bo nie jestem członkiem zarządu, wydaję wraz z zarządem związku MZZPRC cyklicznie gazetkę związkową. Jestem współadministratorem naszej strony fanpage związku MZZPRC na Facebooku oraz prowadzimy jako Zarząd związku stronę internetową owego.  W toku 2015 proszę Pana startowałam w marcu na członka Zarządu ale przegrałam z Rafałem Kuźmiczonkiem. Dokształcam się Proszę Pana cały czas. Mam wolną sobotę i niedzielę oraz czasami trochę czasu po pracy. Mam dorosłe dziecko i staram się tak gospodarować czasem, aby poczytać nowinki prawne czy inne dotyczące tego z czym stykam się w pracy. Fakt, na siedzenie przed telewizorem czasu już nie starcza. Skończyłam dwa kierunki studiów- jeden z rachunkowości zarządczej, drugi z rachunkowości finansowej. Skończyłam również  dwa kierunki studiów podyplomowych ( w tym te na Politechnice Poznańskiej zarywając przez cały rok swoje wolne weekendy),skończyłam  kurs na członków rad nadzorczych oraz zdałam za pierwszym podejściem w Ministerstwie Skarbu Państwa egzamin dla członkow rad nadzorczych. Po co to robię? Po to, aby nie być słupem czy maszynką do głosowania, która nie rozróżnia bilansu od rachunku zysków i strat. Pan pewnie i tak znajdzie w tym moją ujmę na honorze ale są tacy co wiecznie narzekają jak Pan i tacy, którzy są obiektywni. Ja Panu życzę tego obiektywizmu i więcej z radości życia.
Koowalskiemu nie wypada kobiet obrażać.Nie użyłem żadnego obrazliwego zwrotu wobec Pani.Jeżeli zadawanie pytań czy formułowanie własnych opini uważa Pani za obrażanie to oznacza,że nie ma Pani kwalifikacji do zarządzania,bo mając do dyspozycji aparat administracyjny firmy może Pani ścigać każdego kto wyrazi własne zdanie inne niż Pani.To zły prognostyk.Pani propozycja o zawieszenie R.K na posiedzeniu RN do czasu wyjaśnienia wątpliwości,którym nadano niemalże krajowy rozgłos to właściwie stanowisko w formule "jestem za a nawet przeciw".Ale skoro załoga/suweren wybrała swojego przedstawiciela do zarządu to może warto było zaproponować  przeprowadzenie w tej sprawie referendum i poprzeć to zdecydowanym stanowiskiem ZZ.
Cieszę się,że potwierdziła Pani moje obawy iż zdobywanie kolejnych dyplomów było przygotowaniem do jak Pani to ładnie ujęła aplikowaniem do Zarządu firmy,który wg byłego prezesa prowadzi motywowaną politycznie wymianę doświadczonych kadr.Oczywiście nie mam wątpliwości ,że Pani z tyloma dyplomami chce pracować podobnie jak rząd dobrej zmiany dla dobra i pomyślności całej załogi.A jak już jesteśmy przy pomyślności to tak się dziwnie składa,
że dawny prezes twierdzi iż kopalnia w Senegalu dawała Policom możliwość eksploatacji i zabezpieczenia zakładom surowca przez najbliższe 50 lat z perspektywą ulokowania przy kopalni wytwórni kwasu fosforowego  i uwolnienia Polic od konieczności składowania/zamknięcia składowiska fosfogipsu.Spółka Afrig już podobno nie dostarcza do Polic surowca z Senegalu.Robią to drożsi pośrednicy.To jeden z wymiernych sukcesów nowego Zarządu w okrojonym nieco składzie.W tym składzie na pewno uzupełnieniem nie powinien być absolwent wydziału inżynierii zarządzania.Taki absolwent z pewnością nie naprawi szkód jakie już powstały po opublikowaniu- nieprawdziwych jak się pózniej okazało, danych finansowych w raporcie za 2015 rok.Giełda zareagowała natychmiast spadkami cen.   
jestem gorszego sortu

Offline maks

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6340 dnia: Lutego 01, 2017, 20:39:12 »
Ty Koowalski a co ty tak bronisz tego Jałosińskiego. Twoim zdaniem to normalne, aby zakład posiadał 90 samochodów służbowych oraz kart płatniczych. To nic takiego kluby go-go i pieluchy, buty, silniki do łodzi, sztuczne cycki itp. Twoim zdaniem, to można sobie wszystko kupować. NIE KOLEGO, TO SĄ ZAKŁADOWE CIĘŻKO PRZEZ PRACOWNIKÓW FIRMY ZAROBIONE PIENIĄDZE. NIE WSPOMNĘ O FUNDUSZU SIATKARSKIM I CAŁYM SPONSORINGU.


Pani Aniu ma pani mój głos, i mam nadzieję że więcej będziemy wiedzieć co robi Zarząd naszej firmy.
I proszę się nie zrażać na głupie wypowiedzi pod pani adresem. TRZYMAM KCIUKI ZA PANIĄ....

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6341 dnia: Lutego 01, 2017, 20:52:41 »
Ty Koowalski a co ty tak bronisz tego Jałosińskiego. Twoim zdaniem to normalne, aby zakład posiadał 90 samochodów służbowych oraz kart płatniczych. To nic takiego kluby go-go i pieluchy, buty, silniki do łodzi, sztuczne cycki itp. Twoim zdaniem, to można sobie wszystko kupować. NIE KOLEGO, TO SĄ ZAKŁADOWE CIĘŻKO PRZEZ PRACOWNIKÓW FIRMY ZAROBIONE PIENIĄDZE. NIE WSPOMNĘ O FUNDUSZU SIATKARSKIM I CAŁYM SPONSORINGU.
podpisuję pod tym obiema rekami.
kolega kowalski czepił się jak rzep....
pewnie nastepny kolega , Rogowski tym razem, to wszystko zrobi- cyt kolegę kowalski:" W tym składzie na pewno uzupełnieniem nie powinien być absolwent wydziału inżynierii zarządzania.Taki absolwent z pewnością nie naprawi szkód jakie już powstały po opublikowaniu- nieprawdziwych jak się pózniej okazało, danych finansowych w raporcie za 2015 rok.Giełda zareagowała natychmiast spadkami cen. "   :o

Offline krzyś

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6342 dnia: Lutego 01, 2017, 21:48:31 »
Ty Koowalski a co ty tak bronisz tego Jałosińskiego. Twoim zdaniem to normalne, aby zakład posiadał 90 samochodów służbowych oraz kart płatniczych. To nic takiego kluby go-go i pieluchy, buty, silniki do łodzi, sztuczne cycki itp. Twoim zdaniem, to można sobie wszystko kupować. NIE KOLEGO, TO SĄ ZAKŁADOWE CIĘŻKO PRZEZ PRACOWNIKÓW FIRMY ZAROBIONE PIENIĄDZE. NIE WSPOMNĘ O FUNDUSZU SIATKARSKIM I CAŁYM SPONSORINGU. Pani Aniu ma pani mój głos, i mam nadzieję że więcej będziemy wiedzieć co robi Zarząd naszej firmy.I proszę się nie zrażać na głupie wypowiedzi pod pani adresem. TRZYMAM KCIUKI ZA PANIĄ....
                     

Proszę pamiętać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak się jest na nizinach i przejdzie się do klasy wyższej bliżej szefostwa to najczęściej nie zauważa się dawnych znajomych i wyborców z nizin. Miejmy nadzieję, że ten scenariusz nie sprawdzi się w przypadku tej PANI.
Co do drogich służbowych samochodów, wypasionych drogich komórek, kart kredytowych dla dyrektorów i innych oraz PANI ANNY T. to nikt ich nie oddał - posiadają je nadal mimo, że zmieniło się kierownictwo ZCH.
                  
                  
                     
                     
                     
                        

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6343 dnia: Lutego 01, 2017, 22:07:59 »
Panie "Janie" KOOWALSKI a Pan żeś przypadkiem nie jest właścicielem tego nowego magazynu polickiego ? Bo jesli tak to wiem skąd ta żółć. Zaklady wypowiedziały kontrakt na usługi reklamowe więc źródełko wyschlo to teraz żółcią chcesz pan forum zalać. Trochę żałosne.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2017, 22:14:06 wysłana przez Miszand »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6344 dnia: Lutego 02, 2017, 09:23:09 »
Co do KOWALEWSKIEGO to proponuje dać se trochę na luz, chłop pisze aby pisać, i co idzie zauważyć z reguły czepia się wszystkiego. Co do wyborów, wiadomo ze wygra p. Ania no musiał by się wydarzyć jakiś cud, większość załogi jest za nią, chociaż sip-y intensywnie namawiaj na głosowanie na p. Andrzeja. No samo wywieszenie plakatów to nie jest sposób na wygraną, jak to zrobił szef sip-w, kontakt z załoga to jest sposób na wygraną, to jest sposób p. Ani i dlatego większość załogi jest za nią. Ja osobiście tez oddam głos na nią.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.