Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 109504 razy)

ela

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #240 dnia: Stycznia 05, 2011, 22:06:56 »
Pozostaje nadzieja, że Sąd Apelacyjny okaże się naprawdę niezawisły. Co jednak, jeśli ... i trzeba będzie powołać komisarza? Wyobrażacie sobie, że może to być któryś z panów K.? Po wyroku z 27.12.2010 już nic nie jest niemożliwe, nawet najbardziej nieprawdopodobne staje się realne :/

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 05, 2011, 22:35:17 »
Cytat: "ela"
Pozostaje nadzieja, że Sąd Apelacyjny okaże się naprawdę niezawisły. :/

Ciekawa opina. Czy jako urzędnik państwowy ludziom przychodzącym do pani  również tłumaczy pani żeby dali sobie spokój bo Sądy w Polsce I tak są przekupne. Bo chyba  jako świeżo upieczona radna GRYFA nie martwi się pani że postawiła nagłego „konia”

ela

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 05, 2011, 22:39:12 »
Cytat: "samo zło"
Cytat: "ela"
Pozostaje nadzieja, że Sąd Apelacyjny okaże się naprawdę niezawisły. :/

Ciekawa opina. Czy jako urzędnik państwowy ludziom przychodzącym do pani  również tłumaczy pani żeby dali sobie spokój bo Sądy w Polsce I tak są przekupne. Bo chyba  jako świeżo upieczona radna GRYFA nie martwi się pani że postawiła nagłego „konia”


nie jestem radną i nie należę do Gryfa

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 05, 2011, 22:56:41 »
Cytat: "ela"

nie jestem radną i nie należę do Gryfa

Gryf się rozpadł i rozwiązano Rade Miejską ???  :rotfl:

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 05, 2011, 23:06:03 »
A mnie ciekawi ta data zarejestrowania – według IPN-u 1976 rok. Przecież to nie były czasy prześladowań zakładowej Solidarności ani też czasy intensywnej i spektakularnej działalności opozycyjnej w ZCh. W zakładach w tamtym czasie pracownikom wiodło się całkiem, całkiem dobrze. Dlatego coś mi tu nie pasuje…

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 05, 2011, 23:26:18 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
A mnie ciekawi ta data zarejestrowania – według IPN-u 1976 rok.

Możesz się zapoznać prawie ze wszystkimi dokumentami tej teczki jeżeli tylko zwrócisz się z wnioskiem do IPN-u.Dostęp do informacji zawartych w dokumentach organów bezpieczeństwa państwa dotyczących niektórych osób pełniących funkcje publiczne jest "powszechny" Wprawdzie obwarowany kilkoma drobnymi warunkami ale nie stanowiącymi najmniejszych problemów.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 06, 2011, 10:47:48 »
Cytat: "ak"
Prokurator zaznaczyła, że w aktach z lat 80. prowadzonych w innej sprawie udało się znaleźć analizę dotyczącą zarejestrowanego pod pseudonimem Jan Diakuna[/i]

Tu masz tę "analizę".
http://www.naszepolice.pl/index.php/downloads/
Cytat: "Wojtek Dudek"
A mnie ciekawi ta data zarejestrowania – według IPN-u 1976 rok. Przecież to nie były czasy prześladowań zakładowej Solidarności ani też czasy intensywnej i spektakularnej działalności opozycyjnej w ZCh. W zakładach w tamtym czasie pracownikom wiodło się całkiem, całkiem dobrze. Dlatego coś mi tu nie pasuje…

Nie pasuje znacznie więcej.
1. Rzekomy TW przekazuje rezydentowi SB w ZCh wyłącznie informacje na temat działania firmy. Nic o ludziach.
2. Współpraca się psuje, bo TW się żeni i idzie na studia wieczorowe.
3. Esbek ma teczkę TW, ale mimo to nie daje rady go ponownie zwerbować, gdy ten działa już w "Solidarności". Nie daje rady nawet się spotkać z byłym TW.
4. SB nie używa posiadanych materiałów dla skompromitowania niezłomnego - chociaż jego miejsce mógłby zająć ktoś bardziej skłonny do współpracy.

Potrafisz to logicznie wyjaśnić przy założeniu, że TW "Jan" rzeczywiście istniał i był nim Diakun? Zwłaszcza punty 3 i 4.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 06, 2011, 12:22:03 »
Cytat: "Król podziemia"
Każdy dokument wytworzony w "procesie werbunkowym" a potem już w trakcie współpracy był,jest i zawsze pozostanie dokumentem niejawnym (czytaj tajnym,lub tajnym spec znaczenia).[...]Sąd na bazie "tych nic nie wartych i nie popartych dowodami" materiałach orzekł najwyższą z możliwych kar !!!! Nie operował karą w dolnym zakresie-nie orzekł np.2,3 lat-Każdy Sędzia,sędziowie wyrokują o wartość dowodową i to jest jasne jak słońce,przynajmniej dla mnie i wszystkich tych którzy w tym z racji różnej profesji siedzą.

"Ustawa z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów" - jakaż to profesja sprawia, że nie możesz tego przeczytać?
1. 3-10 lat - w takich granicach zakazu pełnienia funkcji operuje sąd.
2. Po uprawomocnieniu się wyroku całe akta procesowe są jawne, o ile sąd nie wyłączał jawności rozprawy lub jej części. Nie wyłączał.
3. W przypadku burmistrza (nie tylko) przez cały czas jawne są wszystkie posiadane przez IPN materiały SB na jego temat, z wyjątkiem dotyczących innych osób (jeśli nie wyraziły one zgody na ich ujawnienie i nie były pracownikami aparatu bezpieczeństwa) i ujawniających prywatne dane burmistrza typu adres czy wyznanie.
Cytat: "Król podziemia"
współpracę utrwalano także poprzez nagrania zarówno w formie VHS jak też dźwiękowo.Często bez wiedzy Agenta czy TW.

Był rok 1976. Czy Najciemniejszy Pan raczy sprawdzić, na jakim etapie był wówczas rozwój technik zapisu wideo?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #248 dnia: Stycznia 06, 2011, 12:35:04 »
A cóż nowego odkryłeś-? Ustawa jak ustawa-Mi osobiście nie jest Ona obca i problemów z jej zrozumieniem przynajmniej w moim przypadku nie dostrzegam.
Cytat: "Wykidajło"
Był rok 1976. Czy Najciemniejszy Pan raczy sprawdzić, na jakim etapie był wówczas rozwój technik zapisu wideo?

Nie doceniasz widzę ani przeciwnika ani tamtych czasów-lub zbyt mało w tym temacie wiesz-więc pozwól że nie skomentuję.Pozostańmy przy swojej wiedzy.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

ela

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #249 dnia: Stycznia 06, 2011, 12:35:21 »
Cytat: "samo zło"
Cytat: "ela"

nie jestem radną i nie należę do Gryfa

Gryf się rozpadł i rozwiązano Rade Miejską ???  :rotfl:


przepraszam, że to powiem, ale: odbiło Ci? Z kim mnie utożsamiasz?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #250 dnia: Stycznia 06, 2011, 13:51:38 »
Cytat: "Król podziemia"

Nie doceniasz widzę ani przeciwnika ani tamtych czasów-lub zbyt mało w tym temacie wiesz-więc pozwól że nie skomentuję.Pozostańmy przy swojej wiedzy.

Ależ proszę bardzo. Żyjemy w wolnym kraju, więc masz pełne prawo twierdzić, że 6 to maksymalna liczba z przedziału od 3 do 10, a w 1976 r. esbecy latali po ulicach z miniaturowymi kamerami VHS. Masz też pełne prawo nazywać to wiedzą, a nawet doświadczeniem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #251 dnia: Stycznia 06, 2011, 15:10:34 »
Cytat: "billkronos"
...Wielu b.akowcow, po ujawnieniu, poszlo "na bandytyzm". Sprobuj Daria, wyobrazic sobie 20-letniego mezczyzne, ktory spedzil trzy lub wiecej lat w partyzantce, i ktory naraz po wyzwoleniu przekonal sie, ze jest zdrajca, "zaplutym karlem", i wrogiem ludu!

Dziękuję za cały post. Dałeś mi do myślenia.
Cytat: "Beobachter"
A tak generalnie: zabawa się skończyła. Teraz wg Tuwima: "W mordę i nożem". Ty Billu to zrozumiesz. Postaramy się, by zrozumieli to inni... Koniec żartów, ot co!

Zostałam sprowokowana przywołaniem Tuwima i przypomnę coś jego autorstwa. Całość niecenzuralna, ten fragment ok. I w temacie.
- Uczone małpy/ Co oglądacie świat przez lupę/ I wszystko wiecie/ Co Jak Kiedy/ Całujcie mnie wszyscy w...- .Zapomniałam co dalej. :)
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #252 dnia: Stycznia 06, 2011, 15:39:24 »
Brawo "Daria". Bill jest mądry, a Tuwim zawsze był dla mnie ulubionym poetą. Tylko długo nie pojmowałem jego powojennej fascynacji Stalinem. W końcu, po bardzo skomplikowanych analizach, zrozumiałem... Festina lente, również w ocenach.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #253 dnia: Stycznia 06, 2011, 16:55:02 »
Cytat: "Beobachter"
A tak generalnie: zabawa się skończyła. Teraz wg Tuwima: "W mordę i nożem". Ty Billu to zrozumiesz. Postaramy się, by zrozumieli to inni... Koniec żartów, ot
co!


Twój czerwony pasek ponownie stara się mnie prześcignąć a Ty dalej wypisujesz groźby?

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #254 dnia: Stycznia 06, 2011, 17:00:04 »
Zajmij się tematem wątku, nie mną - OK? I zaktualizuj zdjęcie. To jest sprzed 5 lat...