Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 112465 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #255 dnia: Stycznia 06, 2011, 18:18:41 »
Cytat: "Beobachter"
Zajmij się tematem wątku

Warto byłoby zacząć od siebie Yak-u i skończyć żonglowaniem abstrakcyjnymi opisami w tak poważnym temacie.Przyznam szczerze jestem "pod wrażeniem" demagogi jaką  uprawiasz-populizm w najczystszej postaci.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 06, 2011, 20:51:59 »
Cytat: "Wykidajło"

"Ustawa z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów" - jakaż to profesja sprawia, że nie możesz tego przeczytać?
1. 3-10 lat - w takich granicach zakazu pełnienia funkcji operuje sąd.
2. Po uprawomocnieniu się wyroku całe akta procesowe są jawne, o ile sąd nie wyłączał jawności rozprawy lub jej części. Nie wyłączał.
3. W przypadku burmistrza (nie tylko) przez cały czas jawne są wszystkie posiadane przez IPN materiały SB na jego temat, z wyjątkiem dotyczących innych osób (jeśli nie wyraziły one zgody na ich ujawnienie i nie były pracownikami aparatu bezpieczeństwa) i ujawniających prywatne dane burmistrza typu adres czy wyznanie.
Cytat: "Król podziemia"
współpracę utrwalano także poprzez nagrania zarówno w formie VHS jak też dźwiękowo.Często bez wiedzy Agenta czy TW.

Był rok 1976. Czy Najciemniejszy Pan raczy sprawdzić, na jakim etapie był wówczas rozwój technik zapisu wideo?

Obejrzałem sobie "słynną"analizę przygotowaną przez policki biznes na uzytek polityczny.
1.Pierwsze co rzuca się w oczy to stan kserokopii,która może zawierać wszystko co ślina  
   na język przyniesie
2.również od razu rzuca się w oczy fragment zawierajacy personalia dużo wyrazniejszy
   od reszty tekstu.Wygląda na to,że analiza dotyczyła innej osoby ale ponieważ złożono
    zamówienie na paszkwil dotyczący określonej osoby,wycięto personalia X i
    wstawiono personalia W.Diakuna.
3.Porównanie  charakteru pisma  fragmentu o którym wyżej z resztą tekstu wyraznie
   wskazuje,że personalia pisała w zupełnie innym czasie(świeży tekst)inna osoba.
4.Z obserwacji postów w tym temacie wyraznie widać,że król podziemia ma związek z
   całą akcją.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 06, 2011, 21:49:54 »
Moim zdaniem "jezacie" zgadza się to, co piszesz. Tak co do konstrukcji akcji, jak i odnośnie roli "króla podziemia". Ale nie tylko jego. Współpracuje z nim "Ona7718" oraz - przede wszystkim - kreacja "J. Zdanowicz".

Świadomie piszę "kreacja", bo jeśli jest to człowiek o życiorysie "sprzedanym" dotąd na forum - nie ma najmniejszych powodów aby W. Diakuna atakować, krytykować i tropić. A już absurdem wydaje się być jego obecność na sali sądowej.

Osobiście nie wyobrażam sobie, abym przyleciał do Stanów po to, by brać udział w procesie burmistrza jakiegoś małego miasteczka. Rzeczywisty Zdanowicz owszem, bywa w Stanach, to nazwisko tam występuje w różnych kontekstach. ten ktoś, kto pod tą nazwą funkcjonuje na forum też co jakiś czas jest za oceanem, co trochę zmieniają się jego godziny aktywności na forum. Obecnie prawdopodobnie jest w Polsce, funkcjonuje w rozsądnych porach naszego czasu, kiedy jest w Stanach - pisze w godzinach porannych.
   
Zakładając , że mamy do czynienia z człowiekiem potocznie "normalnym" - nadaktywność w temacie W. Diakun zwyczajnie zadziwia. Co - jak mniemam - obywatela USA mogą interesować losy pana Władysława? Dlatego nie wykluczam, jak napisałem, "kreacji".

Weźmy np. taki cytat z 27 grudnia (ten wątek):
"Społeczność policka, zagłosowała wbrew sumieniu i demokracji, wykazując się instynktami zawiści i odwetu. Czy na podstwie błędów opozycji? Chyba tak. A ponieważ są w dalszym ciągu tacy, którzy krzywdy wyrządzone przez konfidentów, mają ... głęboko w dziurze, skrzywdzonych będzie przybywać. Bo większość tych co krzywdy czynili, zajmuje intratne stanowiska decyzyjne."

Człowiek - pozornie nie powiązany realnymi interesami z Ziemia Policką wypowiada sądy kategoryczne i arbitralne, mniejsza z tym, że co do meritum nieprawdziwe, obraża wyborców itd. niczym zawiedziony absztyfikant adorowaną? Coś tu nie gra, nieprawdaż?

Być może "Zdanowicz" jest członkiem tego samego zespołu, co "król podziemia" i inni, razem realizują pewną akcję mającą wpłynąć na zbiorową świadomość.
Patronów tej akcji trzeba szukać w pewnych polickich środowiskach, wszyscy wiedzą w których.

PS Osoby broniące burmistrza z błahych powodów otrzymują nieusuwalne bany od "moderatorów". Natychmiast zauważa to omawiany "Zdanowicz" i wyciąga jakieś dziwne wnioski - przykład nieco wyżej. Być może, grupa, o której rozmawiamy, ma również swoich zwolenników wśród administracji forum. Być może, nie na pewno, ale wszystkie ewentualności trzeba rozważać.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #258 dnia: Stycznia 07, 2011, 00:03:04 »
Dopisuję dla jasności ujęcia (niestety nie mogę już dokleić tej informacji do postu). Pisząc o administracji - miałem (i mam) na myśli niektórych moderatorów. Uwaga nie odnosiła się do Wielkiego Admina i jego najbliższych współpracowników (Kuba, Denver). O takie wyjaśnienie zostałem poproszony, nie widzę przeszkód, by tego nie uczynić. Pozdrowienia.

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 07, 2011, 07:26:25 »
Może mi ktoś zaznajomiony z tematem wyjaśnić, co oznacza sformułowanie w notatce agenta "...na zasadzie współodpowiedzialności obywatelskiej"?

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #260 dnia: Stycznia 07, 2011, 09:36:01 »
Cytat: "Beobachter"

Moim zdaniem "jezacie" zgadza się to, co piszesz. Tak co do konstrukcji akcji, jak i odnośnie roli "króla podziemia". Ale nie tylko jego. Współpracuje z nim "Ona7718" oraz - przede wszystkim - kreacja "J. Zdanowicz".

Świadomie piszę "kreacja", bo jeśli jest to człowiek o życiorysie "sprzedanym" dotąd na forum - nie ma najmniejszych powodów aby W. Diakuna atakować, krytykować i tropić. A już absurdem wydaje się być jego obecność na sali sądowej.


Proponuje założyć oddzielny wątek np. kreatywność Zdanowicza, bo dostaniesz znowu "bana" za wykolejenie tematu moim nazwiskiem. A jak się domyślam, masz z "dużym adminem" specyficzną umowę.
Rozwiewając Twoje obawy, mogę Ci przypomnieć że jestem obywatelem Polski. Żywo mnie interesował region. Ty pozbawiłeś gminę jakiejś tam inwestycji i kilku(nastu) miejsc pracy. Choć uważam że powinny nastąpić zmiany w zarządzaniu gminą, nie atakuje personalnie p.Diakuna. I uznam wyrok i niezawisłość sądu. W odróżnieniu od innych "psełdo-politykierów" biorę czynny udział w zdarzeniach bieżących, korzystając z okazji wizyty w kraju. Powinna bardziej dziwić Twoja nieobecność na sali niż moja obecność. Na "akcję" wyborczą i zmiany kierunku zarządzania nie wydałem jeszcze centa. Tobie gmina płaci z pieniędzy podatnika, więc napisz coś co robią np. w Wojewódzkim Funduszu byli pracownicy SB. Tak dla równowagi, jak masz trochę odwagi. A Twoje dywagacje odnośnie mojej osoby będziesz musiał udowodnić w nadchodzącym procesie. Tu Twoja obecność będzie obowiążkowa.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #261 dnia: Stycznia 07, 2011, 09:45:39 »
Cytat: "m74"
Może mi ktoś zaznajomiony z tematem wyjaśnić, co oznacza sformułowanie w notatce agenta "...na zasadzie współodpowiedzialności obywatelskiej"?


Tu chyba znajdziesz odpowiedz.

http://www.dzienniklodzki.pl/stronaglowna/183064,ipn-wojtowie-z-lodzkiego-byli-agentami-sb,id,t.html?cookie=1

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #262 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:17:15 »
Beobachter, Zdanowicz - a teraz grzecznie dokończycie to na PW ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #263 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:24:00 »
Cytat: "Kuba"
Beobachter, Zdanowicz - a teraz grzecznie dokończycie to na PW ;].


...i słusznie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 07, 2011, 10:54:10 »
Cytat: "m74"
Może mi ktoś zaznajomiony z tematem wyjaśnić, co oznacza sformułowanie w notatce agenta "...na zasadzie współodpowiedzialności obywatelskiej"?

"Za darmo".
Dla mnie to jeszcze jeden argument za tym, że TW "Jan" został wyprodukowany na potrzeby sprawozdawczości.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #265 dnia: Stycznia 07, 2011, 11:57:25 »
Wiecie co? Ja uważam, że dużo fantazjujecie wokół tego tematu – i to wszyscy bez wyjątku. Wyraźnie widać, że nikt z Was nie miał do czynienia z tymi służbami w tamtych czasach i stąd biorą się te Wasze dywagacje.
Proponuje wstrzymać się z osądzaniem bohatera tego wątku, przynajmniej do ostatecznego orzeczenia sądu. A ocenę wiarygodności argumentów, tych za i tych przeciw, pozostawcie tym, co mają jakieś doświadczenie w temacie. Mówię tu o doświadczeniu wynikającym z autopsji a nie z czytania i słuchania bajek oraz domysłów. Miłego dnia. :)

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #266 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:19:54 »
Wojtku Drogi!
Czy Ty nie widzisz, że jest tu prowadzona świadoma akcja wmawiania ludziom, że Burmistrz Polic jest czemuś winny? Apelujesz rozsądnie, ale atak jest uporczywy i ciągły, zobacz na aktywność niektórych autorów. To jest technika - rzucajmy smołą, zawsze się coś przyklei - i na to nie można się zgodzić!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #267 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:31:18 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
A ocenę wiarygodności argumentów, tych za i tych przeciw, pozostawcie tym, co mają jakieś doświadczenie w temacie. Mówię tu o doświadczeniu wynikającym z autopsji a nie z czytania i słuchania bajek oraz domysłów. Miłego dnia. :)

Próbujesz w ten sposób ożywić wątek? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #268 dnia: Stycznia 07, 2011, 13:59:39 »
Cytat: "Wykidajło"
Próbujesz w ten sposób ożywić wątek? ;)

A sądzisz, że mógłbym?
Z tego co widać, ten wątek wystarczająco kipi życiem i bez mojego udziału.   :wink:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #269 dnia: Stycznia 07, 2011, 14:31:06 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Wiecie co? Ja uważam, że dużo fantazjujecie wokół tego tematu – i to wszyscy bez wyjątku. Wyraźnie widać, że nikt z Was nie miał do czynienia z tymi służbami w tamtych czasach i stąd biorą się te Wasze dywagacje.

Ja bym nie nazwała tego co się tu fantazjowaniem. I dobrze wiedzieć, że masz tyle do powiedzenia w temacie. Ale bez urazy.
Nie trzeba być w centrum wydarzeń by mówić, pisać, oceniać.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -