Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków  (Przeczytany 105433 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 04, 2014, 21:30:36 »
koowalski(a), już sam nie wiem. skoro jesteś taka/taki niezadowolony/a z działań struktur spółdzielni to nie rozumiem dlaczego swoje niezadowolenie z działań władz spółdzielni wyrażasz jako osoba anonimowa? skoro jesteś pewna/y że dochodzi do wielu nadużyć to chyba rozsądniejszym byłoby się ujawnić i zrzeszać wokół siebie ludzi do ciebie podobnych - niezadowolonych ze sposobu rządzenia spółdzielni. myślę, że miałabyś (a może miałbyś) większą siłę jako realna osoba, znana z imienia i nazwiska, a nie jakiś nick na forum. osobiści mi, jak i wielu moim znajomym te twoje wpisy to już bokiem wychodzą. co ci daje wypisywanie tych wszystkich rzeczy? powtarzam ci po raz kolejny - masz jakiekolwiek dowody świadczące o łamaniu prawa - to nie żal się tu na forum, tylko zgłoś to odpowiednim służbą. a skoro jest ci tak nie dobrze i czujesz się oszukiwany/a przez zarządców to proponuję ci sprzedać mieszkanie i z pomocą kredytu kupić sobie dom (najlepiej w środku lasu, albo na bezludnej wyspie) i samemu/samej sobie oporządzać.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 05, 2014, 15:02:51 »
Wiedzę czerpie się także z internetu. W kontekście zbliżającego się Walnego dobry czas na dyskusje. Więcej zorientowani milczą, a jak ktoś wysypie się z faktami ważnymi dla ogółu, to zaraz podlewanie emocjonalnym sosem.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 05, 2014, 19:19:09 »
Panie Koowalski  w dalszym ciągu twierdzę, że Koowalski jest  mężczyzną. Świadczą o tym niektóre sprawy i fakty, które Pan przedstawia a znane są tylko nam. Zatem koniec ukrywania się. Proszę wziąć odpowiedzialność, za to co Pan mówi, robi i pisze.Publiczne obrażanie ludzi, grożenie im, że działają nie po Pana myśli – proszę zamknąć ten rodzaj „dbania” o interesy mieszkańców osiedla. Nie wiem czy śmiać się czy płakać czytając Pańską wypowiedź na temat rządzenia czyimiś pieniędzmi – oczywiście chodzi o mój wniosek dotyczący ustalenia opłaty przysłowiowego 1 grosza od metra kwadratowego powierzchni mieszkania. Nie wiem jaką powierzchnię ma Pańskie, ale przyjmijmy, że średnia wynosi 60 m kwadratowych. Ile zatem przeciętny spółdzielca rocznie wnosiłby na ten fundusz? Ogromne kwoty!!!??? 60 m x 0,1 grosz = 60 groszy miesięcznie x 12 miesięcy = 720 groszy, czyli siedem złotych i dwadzieścia groszy (7,20 zł).Spółdzielnia liczy około trzech tysięcy pięćset  (3.500) członków.  Zatem rocznie na fundusz wpływałoby około 25.000,00 zł – dwudziestu pięciu tysięcy zł.Na osiedlach spółdzielczych znajdują się pomieszczenia, w których kiedyś działały kluby, prowadzona była działalność dla dzieci i dorosłych. Zatem czy nie warto przywrócić ich działalność choćby po to, aby zagospodarować wolny czas zarówno części dorosłych jak i dzieci i młodzieży? Czy nie warto przeznaczyć ten fundusz  na działalność kulturalną, oświatową? Jakie mogą być tego efekty: mniej dzieci i młodzieży okupujących ławki, skwery, zaczepiających mieszkańców. Pragniemy spokoju i porządku na osiedlu.Chcemy mieć poczucie bezpieczeństwa. Działajmy tak, aby nie łączyło nas tylko wspólne miejsce zamieszkania – Osiedle Dąbrówka. Chcemy być traktowani zarówno przez młodzież jak i niektórych dorosłych bez agresji, gróźb.Proszę zmienić kurs i ustawić żagiel na pozytywne działanie, bowiem  z Pańskiego otoczenia „uciekają” osoby, które choćby 04.06.2014 miały okazję przyjrzeć się Pańskim „występom” przed blokiem nr 1    na ulicy Mieszka I-go.Ponadto zwracam uwagę, że już inni przed Panem wpadli na pomysł „zmiany płci” z pana na panią. Przyniosło to różne skutki – choćby pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji. PS. Osiedlowa plotka głosi, że nie jest Pan członkiem Spółdzielni. Jeżeli to prawda – to w czyim imieniu Pan występuje, czyich interesów broni???

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwca 10, 2014, 15:39:57 »
koowalski(a), już sam nie wiem. skoro jesteś taka/taki niezadowolony/a z działań struktur spółdzielni to nie rozumiem dlaczego swoje niezadowolenie z działań władz spółdzielni wyrażasz jako osoba anonimowa? skoro jesteś pewna/y że dochodzi do wielu nadużyć to chyba rozsądniejszym byłoby się ujawnić i zrzeszać wokół siebie ludzi do ciebie podobnych - niezadowolonych ze sposobu rządzenia spółdzielni. myślę, że miałabyś (a może miałbyś) większą siłę jako realna osoba, znana z imienia i nazwiska, a nie jakiś nick na forum. osobiści mi, jak i wielu moim znajomym te twoje wpisy to już bokiem wychodzą. co ci daje wypisywanie tych wszystkich rzeczy? powtarzam ci po raz kolejny - masz jakiekolwiek dowody świadczące o łamaniu prawa - to nie żal się tu na forum, tylko zgłoś to odpowiednim służbą. a skoro jest ci tak nie dobrze i czujesz się oszukiwany/a przez zarządców to proponuję ci sprzedać mieszkanie i z pomocą kredytu kupić sobie dom (najlepiej w środku lasu, albo na bezludnej wyspie) i samemu/samej sobie oporządzać.
Panie dapol skoro sprawy spółdzielni Panu latają to co Pana obchodzą prowadzone przez odpowiednie instytucje procedury zmierzające do wyegzekwowania prawa?Z Pańskich wpisów wieje akceptacją dla bylejakości,dla naruszania i omijania prawa.Może tak Pan nauczony i przyzwyczajony do krzyczenia "łapaj złodzieja"gdy samemu ma się wałki na sumieniu.W wielu postach wyłuszczyłam informacje o naruszaniu prawa w SM"Odra".Wielu zainteresowanym zamieceniem spraw pod dywan to się nie podoba.Nic na to nic poradzę.Mój informator  ,którym nie jest pan/pani airam dysponuje odpowiednia dokumentacją więc ja nie muszę się bawić w jasnowidza.Ale nie mam zamiaru występować pod rzeczywistym nazwiskiem.Tak można tylko w towarzystwie,które nie zajmuje się plotkami,intrygami,donosicielstwem albo jest sfrustrowane pozbawieniem władzy jak np byłe członkinie rady zespołu nieruchomości.To nie moje podwórko więc pozostanę przy swoim nicku czy to się Panu podoba czy nie. 
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 10, 2014, 16:28:21 »
pani koowalski (niech będzie). nigdy złodziejstwa nie pochwalałem - przeciwnie jestem zwolennikiem starego prawa - ukradł = uciąć rękę. to, że prowadzę interesy ze spółdzielnią czyni ze mnie złodzieja? jest pani śmieszna. nie mam żadnych powiązań z władzami spółdzielni, nie pracuje tam ani moja ciotka, ani moja żona. przystępuję do przetargów i czasami je wygrywam, a czasami nie. zasady są transparentne. co do bylejakości to pani wybaczy - widzę ją na pani osiedlu - na byle jakich fasadach budynków, na byle jakich placach zabaw i na byle jakim placu sportowym. moim zdaniem za taki stan rzeczy odpowiada pani i osoby do pani podobne. skoro tak bardzo czuje się pani oszukiwana przez spółdzielnie, to proponuję wysiłek i energię, który pani wkłada na uwidocznienie ludziom z jakimi oszustami mają do czynieni poświęcić na oderwanie nieruchomości o które pani tak walczy i utworzenie odrębnej wspólnoty - ponoć jest to możliwe. zostałaby pani przewodniczącą owej wspólnoty i wprowadziła mądre i sprawiedliwe rządy. bo wybaczy pani, skoro w sm odra jest tak źle i panuje takie złodziejstwo, kumoterstwo i przekręty to dlaczego nie widzę tu pospolitego ruszenia - chociażby takiego jak sm chemik? mogę się mylić, ale wydaje mi się, że ludziom mimo wszystko żyje się dobrze w zasobach odry, że widzą jak ich osiedla pięknieją, jak z roku na rok jest coraz ładniej. oczywiście pomijając pani osiedle - gdzie grupa lokatorów stoi okoniem i wszystko blokuje.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 10, 2014, 18:03:02 »
nie mam żadnych powiązań z władzami spółdzielni, nie pracuje tam ani moja ciotka, ani moja żona. przystępuję do przetargów i czasami je wygrywam,...
Same ,,więzi" biznesowe wystarczą by nie być obiektywnym w ocenie.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwca 10, 2014, 18:16:23 »
więzi biznesowe - ludzie jesteście żałośni. traktujesz moje wypowiedzi wybiórczo - CZASAMI PRZEGRYWAM. czy ty myślisz, że przetargi w odrze są na tak grube miliony, aby komukolwiek opłacało się chachmęcenie? aby ktokolwiek  z władz spółdzielni poświęcił swoją ciepłą posadkę dla paru groszy???? dario - widzę że świetnie nadajesz się na wiceprezesa nowo powstającej wspólnoty - koowalski menagment. zbierzcie jeszcze trochę ludzi podobnie myślących do was i pokażcie jak się rządzi. pokażcie całej reszcie jak wy kryształowo rządzicie. tylko coś mi się zdaje, że jeszcze się taki nie urodził coby każdemu dogodził. no nic - w każdym razie powodzenia.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 10, 2014, 19:56:29 »
dlaczego nie widzę tu pospolitego ruszenia - chociażby takiego jak sm chemik?
dario - widzę że świetnie nadajesz się na wiceprezesa nowo powstającej wspólnoty
dapol, nie zauważasz rzeczy istotnych dla ogółu. Wznieś się ponad własny interes, a zobaczysz, że to nie jest indywidualna sprawa. Po co nietaktownie zaczepiasz?


- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 10, 2014, 20:22:42 »
rzeczy istotnych dla ogółu??? znaczy jakich??? ja widzę, że ogół milczy, a krzyczy niezadowolona jednostka. proszę udowodnij mi, że jest inaczej. pokaż mi ten ogół. bo chyba ogół to nie ty i koowalski.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwca 11, 2014, 13:37:12 »
rzeczy istotnych dla ogółu??? znaczy jakich??? ja widzę, że ogół milczy, a krzyczy niezadowolona jednostka. proszę udowodnij mi, że jest inaczej. pokaż mi ten ogół. bo chyba ogół to nie ty i koowalski.
Ten ogół to 200 podpisów z zespołu nieruchomości nr 39 pod oświadczeniem informującym,że nie zamierzają płacić na fundusz remontowy celowy pn.termorenowacja(uchwała nr 40/2013 RN).Konsekwencją zebranych podpisów było uchylenie w/w uchwały.Zrobiły to niezadowolone jednostki w liczbie 200 na ogólną liczbę 300 mieszkań.Niech Pan sobie wyobrazi,że te jednostki nie bały się zemsty ze strony władców S - ni,która dokonała się w innej formie rękoma usłużnych pań z TWA.Odnosząc się do chachmęcenia o którym Pan wspomniał wyżej można to robić na różne sposoby lub różnymi metodami,niekoniecznie w postaci koperty pod stołem.Może to być np zaakceptowanie zawyżonej faktury o nie wykonane czynności lub roboty.Te jednostki ,którymi tak Pan gardzi wykazały naruszanie prawa przez władze S - ni.Pan natomiast cały czas usiłuje wciskać kit,że w SM"Odra"wszystko jest cacy.Otóż nie jest proszę Pan  biznesmena.My się na łamanie prawa nie godzimy.
Jeśli chodzi o byle jakość fasad naszych budynków,placów zabaw itp jest Pan wyjątkowo niezorientowany a raczej takiego udaje.W 2007 roku zmieniono prawo spółdzielni mieszkaniowych umożliwiając rozliczanie kosztów nieruchomościami a nie za pieniądze całej  S - ni.Niech pan sobie wyobrazi,że parę osób wykorzystało tamten czas aby sobie ponownie docieplić mieszkania za nasze wspólne.To budynki Mieszka I 5 i 6.Nie były to akurat najstarsze budynki na naszym osiedlu.W znacznie gorszym stanie znajdowały się budynki Mieszka I 1,2,3,4 których fasady tak bardzo Pana
rażą.Dlaczego wtedy nie docieplono ich ponownie mimo,że podobno zaczęły obowiązywać nowe normy ochrony cieplnej budynków ? Jak pan zobaczy kto w nich mieszka znajdzie Pan odpowiedz.Dzisiaj tacy jak Pan nuworysze krzyczą,że trzeba nam wydzierać kasę bo wy chcecie mieć robotę.Panie dapol członkowie S - ni nie są od utrzymywania przy życiu firm świadczących usługi budowlane,hydrauliczne,kominiarskie itp.Brak roboty to Wasz  problem i z tym należy zwrócić się do ustawodawcy aby zagwarantował wam pełen front robot.
Na razie takie przywileje chce sobie zagwarantować nieznane publicznie  towarzystwo, domagające się zapewnienia dopływu kasy na tzw działalność kulturalno-społeczno -edukacyjną.Na początek ma to być skromny jeden grosz od metra kwadratowego.Pytanie moje brzmi;KTO BĘDZIE DYSPONOWAŁ TYM FUNDUSZEM I NA JAKICH ZASADACH?Nie wie Pan?

jestem gorszego sortu

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwca 11, 2014, 18:00:23 »
rzeczy istotnych dla ogółu??? znaczy jakich??? ja widzę, że ogół milczy, a krzyczy niezadowolona jednostka. proszę udowodnij mi, że jest inaczej. pokaż mi ten ogół. bo chyba ogół to nie ty i koowalski.

Rozumiem, że ogół to Ty i karolak, czyli 2 w 1 ;)
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwca 11, 2014, 18:11:30 »
Oj! zabolało. Ale spokojnie, nie denerwuj się Ronin. I nie licz, że zniżę się do twojego poziomu obrażania. A jak szukasz kumpla, to szukaj dalej.
A tak nawiasem mówiąc to twoja Ronin i KOOWALSKIEGO wiedza o Sp-ni ODRA jest imponująca . Takie szczegóły jakimi operujecie nie są podawane na stronie internetowej ODRY.
Czyżby wtyczka w Odrze, a może któryś z was pracuje w odrze lub jest w radzie nadzorczej i robi „krecią” robotę, bo w zarządzie raczej was nie widzę.
Sorry Ronin, nie mogę więcej poświęcić  ci swojego cennego czasu, pomimo że tak bardzo się starałeś. Śpij Ronin spokojnie.



Tak, zabolała Ciebie głowa. No ale tak to już jest jak prawda w oczy kole :)
Kumpla nie szukam. A z judaszami się nie zadaję, więc daruj sobie.
Chodziło i mi o wspólnotę mieszkaniową, którą tak bardzo chcesz założyć.
Pamiętaj, że zgodnie z prawem aby wyodrębnić wspólnotę to wszyscy współwłaściciele muszą się na to zgodzić.
Jestem na tak, nawet jak jedną z tych osób będzie taka szuja jak Ty ;)
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwca 11, 2014, 22:05:44 »
Kumpla nie szukam. A z judaszami się nie zadaję
Jestem na tak, nawet jak jedną z tych osób będzie taka szuja jak Ty ;)
z takimi cudownymi stosunkami międzysąsiedzkimi chcecie tworzyć wspólnotę??? życzę powodzenia
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwca 11, 2014, 22:25:47 »
Kumpla nie szukam. A z judaszami się nie zadaję
Jestem na tak, nawet jak jedną z tych osób będzie taka szuja jak Ty ;)
z takimi cudownymi stosunkami międzysąsiedzkimi chcecie tworzyć wspólnotę??? życzę powodzenia

Wystarczy wznieść się ponad podziałami :)
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline karolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwca 12, 2014, 16:00:28 »
Kumpla nie szukam. A z judaszami się nie zadaję, więc daruj sobie.Chodziło i mi o wspólnotę mieszkaniową, którą tak bardzo chcesz założyć. Pamiętaj, że zgodnie z prawem aby wyodrębnić wspólnotę to wszyscy współwłaściciele muszą się na to zgodzić. Jestem na tak, nawet jak jedną z tych osób będzie taka szuja jak Ty
Sposób wyrażania  myśli świadczy o wnętrzu człowieka. Im niższy poziom tym więcej prostackich słów. I nie jest wyznacznikiem ukończonych klas, czy zdobytych dyplomów. Tak więc styl wypowiadania się Ronnina i zakres słownictwa którego używa, świadczy kim jest. Zresztą na osiedlu wiedzą, że RONNIN, to SYN KOOWALSKIEGO. Tak więc nie dziwi mnie ten rynsztokowy sposób wypowiadania się, zresztą twoje zachowanie oraz stosunek do kobiet i osób starszych na osiedlu, jest znany – ten sam poziom. Mógłbym  jeszcze rozwinąć temat, bo na osiedlu dużo się mówi twój i   tatuśka temat. Na osiedlu już mają Was dosyć.  Ja tylko apeluję do ciebie RONNIN żebyś zaprzestał używania rynsztokowego języka i pozwolił innym wyrażać zdanie na tym forum.