Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków  (Przeczytany 105431 razy)

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 16, 2014, 18:40:00 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Kolejna bzdura wyssana przez Pana z palca to "informacja", że nie ma gorszych budynków w Policach. Niech się Pan chociaż przejedzie na stare Police. Ile tam ruin stoi? Albo te trzy budynki przy ul. Bankowej koło Farmera, czyli tzw "oceloty"? Można by dużo jeszcze podobnych przykładów wymieniać. Daleko szukać nie trzeba. [/size]Widać, że lubi Pan poruszać się tylko po skrajnościach w oderwaniu od rzeczywistości.
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 16, 2014, 18:43:10 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Kolejna Pańska rewelacja dotyczy ankiet. Zapytam więc Pana w związku z tym ile dokładnie takich ankiet było rozesłanych do mieszkańców omawianej tu nieruchomości przez SM "Odra"w ostatnich kilku latach? Niech Pan najpierw poda precyzyjnie zakres czasowy oraz ilość ankiet i czego konkretnie każda z nich dotyczyła. To po pierwsze. [/size]Po drugie w żadnej ankiecie SM "Odra" nie zadawała mieszkańcom w/w nieruchomości tego typu pytań, które Pan zacytował, czyli "czy Pan/Pani sobie życzy remontu budynków". [/size]Ostatnia ankieta dotycząca budynków nieruchomości nr 39 w kontekście budowlanym miała miejsce w 2009 r. i dotyczyła konkretnie docieplenia tych budynków. Kopię tej ankiety mam do dzisiaj. [/size]Mieszkańcy większością głosów odrzucili ten pomysł, głównie ze względu na konieczność ponoszenia dodatkowych, znacznych kosztów - 1,61 zł/m2/m-c. [/size]Niech Pan zauważy, że większość (proponuję Panu zacząć od zapoznania się z definicją "większości") to 50% + 1, a w przypadku nieruchomości 39 - 300 lokali - musiało mieć takie zdanie na temat wspomnianego w ankiecie z 2009 r. docieplenia co najmniej 151 mieszkańców. Pan natomiast w zacytowanym na początku przez mnie poście twierdzi, że jest to grupa ok 20 osób ;D  Najzwyczajniej w świecie Pan bredzi jak potłuczony, który jedzie od dawna na psychotropach, które to uniemożliwiają mu racjonalną ocenę otaczającej go rzeczywistości. Niech się Pan nie ośmiesza więcej. [/font][/size]Z kogo zatem próbował Pan tutaj zrobić idiotę? Z siebie czy z nas? Widać wyraźnie, że to pierwsze. Robi to Pan na co dzień na tym forum i poza nim. W takim razie życzę kolejnych tego typu "sukcesów" w życiu prywatnym jak i zawodowym :) 
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 16, 2014, 18:45:26 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Ja osobiście nie widzę nic złego w tym, że SM "Odra" prowadzi konsultacje społeczne i w taki demokratyczny sposób pyta się o zdanie mieszkańców w/w nieruchomości (wspomniane we wcześniejszym poście ankiety), ale przede wszystkim pyta w ten sposób o zgodę współwłaścicieli tej nieruchomości, którzy mają wyodrębniony lokal. W 2013 r. takich, a w zasadzie żadnych konsultacji społecznych, a przede wszystkim pytania mieszkańców tej nieruchomości nie było. [/size]A szkoda. [/size]SM "Odra" - jaj Zarząd oraz Rada Nadzorcza poprzez swoją uchwałę nr 40/2013 - postawiła nas przed faktem dokonanym nie pytając nas o zdanie, a tym bardziej o zgodę na docieplenie, które próbowali przeforsować po cichu i bezprawnie. A szkoda. [/size]Pytanie dlaczego narzucili nam to? [/size]Pan karolak zapewne nas oświeci ;)
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 16, 2014, 18:47:25 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Nadmieniam, że mieszkańcy w/w nieruchomości składali podpisy pod oświadczeniem, że nie będą kredytować SM "Odra" poprzez wpłacanie na fundusz remontowy-celowy dotyczący w/w docieplenia - uchwała RN nr 40/2013. Pod tym oświadczeniem podpisało się ok 200 osób - reprezentacja ok 200 lokali! [/size]Poza tym wcześniej ponad 200 mieszkańców tej nieruchomości podpisało się pod wnioskiem do rady Nadzorczej SM "Odra" w tej kwestii. [/size]Jak widać dla Pana karolaka nie ma różnicy pomiędzy 20 a 200 Dla Pana karolaka te 200 (z 300 lokali) to jest właśnie ta mniejszość :) Co Pan miał z matematyki tak a propos Panie karolak? :) I niech się Pan jeszcze pochwali jaką szkołę Pan skończył? ;) Jestem przekonany, że jest czym ;D
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 16, 2014, 18:48:50 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Warto jeszcze wspomnieć, że w marcu 2014 r. podczas zebrania rady zespoły nieruchomości nr 3 w SM "Odra", jej mieszkańcy złożyli kilka wniosków pod głosowanie. Jeden z nich dotyczył w/w oświadczenia i żądania przez nich uchylenia uchwały RN nr 40/2013  ze względu na to, że zarząd SM "Odra" nie uzyskał zgody właścicieli wyodrębnionych lokali na wykonywanie robót budowlanych wymagających pozwolenia starosty - wymagane oświadczenie wszystkich współwłaścicieli. [/size]Mieszkańcy wnieśli w ten sposób o uchylenie tej uchwały jako bezprzedmiotowej ze względu na brak podstaw prawnych i merytorycznych. Wniosek został oczywiście przez mieszkańców przegłosowany, a w rezultacie Rada Nadzorcza pod koniec marca zebrała się i uchyliła tą bezprawną i haniebną uchwałę :D Jednocześnie Rada Nadzorcza przyznała się w ten sposób do własnego błędu, ale przede wszystkim potwierdziła fakt, że członkami tej rady są ludzie niekompetentni, którzy jednogłośnie (nad każdą uchwałą), ale przede wszystkim bezmyślnie zatwierdzają wszystkie zachcianki Zarządu SM "Odra".
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 16, 2014, 18:50:01 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


Kolejna bzdura Pana karolaka to "Rada osiedla". W ramach SM "Odra" taki organ nie funkcjonuje. Istnieje za to Rada Zespołu Nieruchomości. Jeśli chodzi natomiast o Radę Osiedla to przewodniczącym tej Rady jest Pan Iwańczuk od bodajże 16 lat. Może to on jest wszystkiemu winny? ;)  Nie jest zatem prawdą, że mieszkańcy w/w nieruchomości na nic nie wyrażają zgody. Nie zgadzają się tylko (i aż) na bezprawne działania Zarządu (RN również) i narzucanie opłat, których w świetle obowiązującego prawa nie mogli narzucić.
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 16, 2014, 18:52:00 »
Pani Milleno, pan Conchita KOOWALSKI nie chce kandydować do RN Spółdzielni ODRA, lecz chce zostać prezesem Spółdzielni. Wystarczy przyjść na zebrania, które organizuje na osiedlu i wszystko będzie jasne. Ja osobiście uważam, że powinniśmy utworzyć wspólnotę mieszkaniową. Każdy budynek powinien stanowić odrębną Wspólnotę . Obecnie nasza nieruchomość obejmuje 4 budynki – to będzie ze 300 lokali. Budynki są w opłakanym stanie, gorszych w Policach nie ma. Spółdzielnia zamiast remontować budynki, od kilku lat zwraca się do nas z ankietami pn. „czy Pan/Pani  sobie życzy remontu budynków”. Oczywiste jest, że pan Conchita  KOOWALSKI i jemu podobni (ok 20 osób), łącznie z tzw. „Radą osiedla”,  na nic nie wyrażają zgody. Tylko płacimy na fundusz remontowy.  Skandal. Jak utworzymy wspólnotę myślę, że łatwiej się mieszkańcy 1 budynku dogadają.


I jeszcze jedno. "Tylko płacimy na fundusz remontowy" - nie Panie karolak. Płacimy od wielu lat aż (pierwszy budynek powstał w roku 1975) i gówno z tego mamy - dlatego budynki te wyglądaja jak slumsy. Jesteś Pan żałosny. Merytoryczny argument to dla Pana czysta abstrakcja. I jak z takim rozmawiać? :)  Dno intelektualne to poziom, który Pan uwielbia i sięga do niego notorycznie - gratuluję ;) Może niech Pan zmieni nazwę użytkownika na  "gimbus" albo "przydupas zarządu", co? ;D
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 16, 2014, 18:52:58 »
jeżeli prawdą jest to co pisze karolak to chyba coś jest nie tak, że grupa 20 osób ma tak wielką siłę aby zablokować wolę ogromnej większości.


Bzdury , kłamstwa i propaganda - tyle w tym prawdy.
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 16, 2014, 18:54:29 »
Ktoś zasłużony mieszka w tym bloku?
Czy zasłużony-? pewnie jeszcze nie,ale w dobrej państwowej firmie na stanowisku to już tak ;-)


zasłuzony dla zarządu sm "odra", czyli pan stasiu, którego ma już dość sam pan Waldek E. w OSIR  ;D
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 16, 2014, 18:56:28 »
Zamiast przepychać się personalnie napiszcie dlaczego blok 5-6 jest tak ,,pieszczony"? No bo; ocieplany kilka razy, wymienione wycieraczki, balustrada za 5 tys.(?!), a teraz coś a'la hydranty na chodniku ( tym za 75 tys.(?!). Ten ostatni pomysł to dodane zadanie za dodatkowe pieniądze? Komu to potrzebne? Ktoś zasłużony mieszka w tym bloku? Co z pomysłem placu zabaw za ok. 350 tysięcy?


W tym bloku mieszka m.in. członek zarządu odpowiedzialny za sprawy finansowe w sm "odra (słynny Staś ;) )[size=78%], [/size][/size]ale nie tylko, bo także obecni i byli pracowni tej s-ni.
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 16, 2014, 19:05:51 »
Dario, widać że nie jesteś z naszych zasobów i z tymi hydrantami za 75 tys. coś ci się pomyliło, chyba że to celowe zamierzenie. A docieplenie bloku 5-6 to też historia sprzed kilku dobrych lat. W naszych nieruchomościach są tzw. „rady osiedlowe”, które skutecznie pilnują by nic się u nas nie robiło. Ten plac zabaw to także „odgrzewane kotlety”. A szkoda, bo na innych osiedlach mają porządne, zadbane place zabaw. Ja z dzieckiem chodzę na osiedle leningradów, żeby mogło np. pozjeżdżać na kolejce linowej. Niestety u nas w radach osiedla są przeważnie osoby emerytowane, a więc place zabaw nie są już im potrzebne. Myślę więc, że twoje podżeganie niczemu nie służy, gdyż przedstawiciele tych rad osiedlowych a nawet sami mieszkańcy są już wystarczająco ze sobą skłóceni. Dario, ja tam mieszkam i chcę, żeby spółdzielnia, za nasze pieniądze w końcu coś dla nas zrobiła. A jak nie to podziękujemy spółdzielni Odrze i założymy w naszym budynku wspólnotę mieszkaniową. Parę osób już przekonałem.


Widać karolak, że jesteś jednocześnie mieszkańcem nieruchomości nr 39 - Mieszka I od 1 do 4 - a także bloku nr 5-6 - no bo skąd masz taka wiedzę, skoro mieszkasz w jednym z bloków Mieszka I 1-4?? :) Celowym działaniem jest sianie przez karolaka tutaj prymitywnej propagandy i mącenie ludziom w głowach. I nie obrażaj koleżanki Darii bo ma znacznie bardziej poukładane w głowie niż Ty. To Ty karolak podżegasz tutaj ludzi żeby zniechęcić do czegokolwiek, ale przede wszystkim aby skłócać takimi własnie działaniami ludzi. Może po prostu przestań zrzędzić jak stary stetryczały dziad i przeprowadź się na leningrady ;)  To w którym bloku w końcu mieszkasz? Pochwal się i nie bój się  :D
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 16, 2014, 19:09:39 »
Dario, widać że nie jesteś z naszych zasobów i z tymi hydrantami za 75 tys. coś ci się pomyliło, chyba że to celowe zamierzenie. A docieplenie bloku 5-6 to też historia sprzed kilku dobrych lat. W naszych nieruchomościach są tzw. „rady osiedlowe”, które skutecznie pilnują by nic się u nas nie robiło. Ten plac zabaw to także „odgrzewane kotlety”. A szkoda, bo na innych osiedlach mają porządne, zadbane place zabaw. Ja z dzieckiem chodzę na osiedle leningradów, żeby mogło np. pozjeżdżać na kolejce linowej. Niestety u nas w radach osiedla są przeważnie osoby emerytowane, a więc place zabaw nie są już im potrzebne. Myślę więc, że twoje podżeganie niczemu nie służy, gdyż przedstawiciele tych rad osiedlowych a nawet sami mieszkańcy są już wystarczająco ze sobą skłóceni. Dario, ja tam mieszkam i chcę, żeby spółdzielnia, za nasze pieniądze w końcu coś dla nas zrobiła. A jak nie to podziękujemy spółdzielni Odrze i założymy w naszym budynku wspólnotę mieszkaniową. Parę osób już przekonałem.


Dobrze podziękujmy spółdzielni Odrze - jestem za :)  Poważnie mówię karolak. Spotkajmy się i pogadajmy. Może uda Ci się mnie przekonać do założenia wspólnoty mieszkaniowej. A można wiedzieć kogo już przekonałeś? Czy są to osoby z jednej klatki schodowej?
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #192 dnia: Maja 16, 2014, 19:47:50 »
Te 75 tysiaczków, to zdaję się że w ubiegłym roku na taką kwotę zaplanowano  zmodernizować plac zabaw. Oczywiście nic z tego nie wyszło, bo jedna znana wszystkim na osiedlu działaczka zablokowała inwestycje. Tak więc  zrobiono tylko  część chodnika i nie na taką kwotę, Kwota ta była podana na jakimś zebraniu, ale na pewno nie tyle co podajesz, bo bym zapamiętał.


I znowu kłamiesz karolak, bo modernizacja tego placu zabaw miała kosztować ponad 350 tyś. Udowadniasz po raz kolejny, że nie masz żadnej wiedzy na temat tego osiedla. A wspomniana działaczka faktycznie zablokowała tą kosztowną inwestycję. I dobrze bo są bardziej pilne tematy do zrealizowania w pierwszej kolejności. A tak w ogóle to co Cię to obchodzi skoro mieszkasz na terenie nieruchomości nr 39, na terenie której ten plac zabaw nie leży?  :) 
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline ronin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #193 dnia: Maja 16, 2014, 19:53:42 »
jeżeli prawdą jest to co pisze karolak to chyba coś jest nie tak, że grupa 20 osób ma tak wielką siłę aby zablokować wolę ogromnej większości.

Daapol nie bądź naiwny. Ta grupa prowadzi na naszym osiedlu wojnę propagandową, coś na wzór Putina. Wrzucają do skrzynek różne śmieci – ulotki, zasypują urzędy donosami na spółdzielnię a później przechwalają  się na zebraniach albo po,  jacy to są skuteczni . Ponadto straszą ludzi ,że chce nas wykupić znany policki przedsiębiorca , agitują na osiedlu już i tak wystraszonych mieszkańców , itp. itd. Jak spółdzielnia wprowadziła nam dodatkowa opłatę na docieplenie naszych budynków – fakt, że spółdzielnia przesadziła,  bo 1,50 zł od m2 to lekka przesada - to chodzili po domach, robili zebrania i zbierali podpisy przeciwko docieplaniu. Moja sąsiadka, która podpisała się na liście, później biegusiem leciała do sp-ni przepraszać, bo nie wiedziała co podpisuje i takich było wielu . A przecież spółdzielnia powinna się z nami dogadać i obniżyć nam stawki np. na 1 zł, a może mniej, widomo, że to zależy od zakresu i ceny przetargowej.  A tak od kwietnia już nie płacimy na docieplenia a budynki  dalej się sypią. Zarządca oczywiście jest bezradny, bo tak mu wygodnie – najlepiej nic nie robić. Te zespoły osiedlowe czy jakieś tam nieruchomościowe (pachnie mi to komuną), też blokują wszystkie remonty. Dlatego ja się na to nie godzę.


Takie właśnie oskarżenie (wojna propagandowa) pojawiło się w jednym z pism ulotkowych zredagowanych przez sam zarząd sm "odra" i to wskazywałoby Ciebie (stosujesz podobne chwyty) jako osoby, która albo jest członkiem zarządu tudzież rady nadzorczej w 100% spolegliwej w stosunku do zarządu  :) 
"Kłamstwo nie staje się prawdą tylko dlatego, że wierzy w nie więcej ludzi" Oscar Wilde

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] S.M. "Odra" Walne Zgromadzenie Członków
« Odpowiedź #194 dnia: Maja 16, 2014, 19:56:57 »
Pani KOOWALSKI masz Pani jakieś problemy z rozróżnianiem płci.
Ja nie mam.Proponuję przeczytać własny post z 14 maja 2014 godz 16:49:24. Sugestie Milleny nie są prawda objawioną.
Nawiązując do zawiadomienia o Walnym Zgromadzeniu pani/panie karolak moja teza o manipulowaniu informacja znalazła kolejne potwierdzenie na stronie internetowej "Odry".W zawiadomieniu jest informacja ,że sprawozdania Zarządu  i RN,sprawozdania finansowe,projekty uchwał,opinie biegłego rewidenta itp zostaną zamieszczone w internecie.NIESTETY,NIE ZDĄŻYLI!
jestem gorszego sortu