Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 216391 razy)

Offline aneo21

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 16, 2009, 10:31:38 »
To wszystko przez te kupki hehe ale i tak jest fajnie, wracając do tematu, coś ktoś tam o petycji pisał czy cóś w tym stylu na temat pojemników, wie ktoś ile podpisów na to trzeba??

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 17, 2009, 10:52:06 »
pewnie ile by nie było tych podpisów to miasto stwierdzi że nie ma na to kasy...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 27, 2009, 09:56:47 »
Cytat: "głos rozsądku"
Niech miasto wyda pieniądze z podatku efektywnie i kupi coś takiego. Problem psich kup znikł by raz na zawsze.

popieram kupno takiego sprzętu,choć mam psa,nie popieram nie sprzątania po nim,nie chce ci się sprzątać po psie to do lasu a nie na trawnik

[ Dodano: 2009-11-27, 09:58 ]
z cytatu nie wynika,ale chodziło o odkurzacz do kupek,super sprawa

[ Dodano: 2009-11-27, 10:00 ]
Cytat: "Kuba"
Poza tym lepiej jest sprzątać to, co zostawi pies, czy lepiej jest, żeby pieniądze miały iść w g...o (tym razem dosłownie), a nie na coś bardziej potrzebnego??

ale dlaczego za coś innego mają płacić tylko posiadacze psów,a nie wszyscy mieszkańcy?

[ Dodano: 2009-11-27, 10:14 ]
Cytat: "pendrajf"
Nie biegające, ale s*ające na skwerach, trawnikach i chodnikach, oszczywające mój samochód,

tu też przesadziłaś,mnie przeszkadza twój samochód zatruwający moje powietrze,którym muszę oddychać,ty nigdzie nie musisz wychodzić i przeżyjesz,ja bez oddychania nie przeżyję.pozdrawiam

[ Dodano: 2009-11-27, 10:31 ]
Cytat: "pendrajf"
Głosie rozsądku, rozpaczy czy czego tam jeszcze. Ja płace podatki za samochód tak samo jak ty za psa. Pomijam fakt, że z tysiąc razy większe ;) I teraz, czy mogę wyrzucić na trawnik stary filtr oleju, zużyty filtr powietrza, a na końcu wylać do studzienki kanalizacyjnej stary olej silnikowy? No ale przecież płace podatki co nie?
Jak by co to podaj adres, chętnie wyleje mój olej pod twój balkon, nie powinno to być dla ciebie problemem, bo przecież oboje placimy podatki więc powinniśmy się zrozumieć.

a napisz mi w jaki sposób oczyszczasz powietrze

[ Dodano: 2009-11-27, 10:34 ]
Cytat: "pendrajf"
Zauważ, że jedynie właściciele psów to robią, reszta posiadaczy kotów, chomików, królików itp. sprząta po swoich pupilach i wyrzuca to do kosza. Dlaczego nie robią tego właściciele psów? Czują się lepsi? Pies to zwierze uprzywilejowane?

ja mieszkam na wróblewskiego i widzę tam więcej s.....ch kotów po podwórkach i w piaskownicach,niż psów

[ Dodano: 2009-11-27, 10:45 ]
Cytat: "marcin"
co do sprzątania jestem za. ale powinno być tak jak np w niemczech: co 50m pojemnik na psie kupy i obok drugi z woreczkami na nie. a tak w ogóle to po ośle trawa nie rośnie i jak kto po trawanikach nie łazi to w gówno nie wdepnie najprawdopodobniej(zdarza się i nie raz to widziałem jak paniusia idzie z yoreczkiem a ten sra na chodnik bo przecież na trawie tyle zarazków że jej kochany piesek któremu codziennie zakrapla oczki tears naturele nie może tam wejść i zresztą on robi takie małe kupki :smile: ).

choć mój pies załatwia się w lesie i ja nie muszę po nim sprzątać,popieram sprzątanie ale tylko wtedy jak dają ludziom taką możliwość.a takiej możliwości jak w niemczech nie ma.nie będę przecież wszędzie(do sklepu,na spacer )nosiła woreczków i szufelki na odchody,bo mój pies może narobić,jak by były na dworze na miejscu,to pewnie każdy by sprzątał.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

dareks74

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 06, 2010, 22:27:03 »
A dlaczego ma nie biegać po trawnikach? Czy  robią one tylko,  toaletę dla czworonogów? Proponowałabym zacząć wydzielać miejsca do zabawy psom a nie dzieciom.  Żal mi Ciebie! Widać ze nie masz dzieci:-(

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 07, 2010, 08:35:47 »
Cytat: "dareks74"
A dlaczego ma nie biegać po trawnikach? Czy robią one tylko, toaletę dla czworonogów? Proponowałabym zacząć wydzielać miejsca do zabawy psom a nie dzieciom. Żal mi Ciebie! Widać ze nie masz dzieci:-(

Nie wiem czy to do mnie było czy do kogoś innego,jak do mnie to muszę cię zaskoczyć,mam wspaniałą trójkę dziewczynek w wieku 2,6,8 lat więc kupki na butach nie raz przerabiałam.Nie wiem o co tyle hałasu ,idę do domu,myje buta i po problemie.A co do wydzielania dla psów miejsca to jestem jak najbardziej za.Wszystko tu się rozchodzi o to,że u nas nie ma kto o tym pomyśleć i to zrealizować.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 22, 2010, 08:37:50 »
Cytat: "dareks74"
A dlaczego ma nie biegać po trawnikach?

hmmm... pewnie z tego samego powodu co psy nie mają s..ć na nich.
Cytat: "dareks74"
Czy robią one tylko, toaletę dla czworonogów?

Myślę że nie. A czy las robi tylko za toaletę dla zwierzyny leśnej?.... Głupie pytania zadajesz....
Cytat: "dareks74"
Proponowałabym zacząć wydzielać miejsca do zabawy psom

Jak najbardziej tak.
Cytat: "dareks74"
dzieciom.

Dzieciom też.
Cytat: "dareks74"
Żal mi Ciebie!

Vice versa....
Cytat: "dareks74"
Widać ze nie masz dzieci:-(

widać ty nie powinieneś mieć nawet kwiatka... pewnie byś po nim chodził...

coco

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 25, 2010, 14:26:40 »
Nie będzie czysto na trawnikach jeżeli tacy jak wy będą mocni tylko w gębie, potraficie tylko wymieniać się argumentami po czyjej stronie jest więcej racji, a może by tak wziąć sprawy w swoje ręce i tym którzy mają psy polecam sprzatanie po nich a tym którzy ich nie mają o odrobinę zrozumienia, bo nie jest wyjściem oznakowanie całego miasta w tabliczki typu "zakaz wyprowadzania psów" a może by tak coś z tym zrobić.
Sam jestem posiadaczem psa który robi duże kupy i jeżeli chcecie popatrzeć jak się sprząta po piesku to zapraszam w rejony ul. Bankowej zobaczycie "kretyna" który sprząta po swoim psie i żadna tabliczka mi nie straszna bo moim psie nie ma śladu że tam był. Nie warto patrzeć na siebie ze złością że oto jest ten z tym psem który zaraz nasra na chodnik lub oto jest ten który zaraz się będzie czepiał że mój pies tu chodzi. LUDZIE ZMIEŃMY SIĘ

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:13:10 »
Sprzątać i tyle! Teraz Wam posiadaczom piesków będzie łatwiej, bo k... biedzie bardziej sztywna i lepiej się uda Ją zapakować do woreczka. Wstyd jest tylko w Polsce sprzątać, ( bo sąsiedzi będą się śmiali….) Nie ważne! Jak chcecie mieć zwierzaka to sprzątajcie po nich?!! U mnie był sąsiad, który ciągle wyprowadzał nam swojego psa pod nasze balkony…. Wiadomo lepiej komuś podrzucić, prośby nie skutkowały to zrobiliśmy małego psikusa, pewnego dnia miał na swojej wycieraczce tyle odchodów, że go już nie widziałem chyba z 6 miesięcy u nas w rejonie, gorzej było z nami tzn. po paru piwkach musieliśmy nazbierać materiał, co nie byłu trudne, bo jest tego multum i jakoś się udało Pozdrawiam i czekam na następnych chętnych w moim rejonie:)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 27, 2010, 14:17:08 »
Zwłaszcza teraz, jak leży śnieg widać psie odchody... Masakra!!! Dzisiaj jak szłam, myślałam że się porzygam!!! Kupa na kupie... Normalnie obrzydliwość...
Uważam, że każdy powinien sprzątać po swoim pupilku. Dobija mnie, jak wracam z synkiem ze spaceru i muszę czyścić jego buty z odchodów. Normalnie jak widzę srającego psa budzi sie we mnie agresja- a zaznaczam, że z natury jestem bardzo łagodnym człowiekiem ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 27, 2010, 16:27:53 »
Cytat: "grubcia1982"
Normalnie jak widzę srającego psa budzi sie we mnie agresja-


Skierowana w kogo?
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #115 dnia: Stycznia 27, 2010, 21:43:03 »
Cytat: "draculka"
Skierowana w kogo?
No, oczywiście że nie w psa... I nie chodzi o to, że mam ochotę lutnąć właściciela, tylko dostaje jakieś takie nerwy, a w głowie mam parę przykrych myśli...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline alf

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #116 dnia: Stycznia 27, 2010, 22:05:27 »
dobrze że śnieg posypał, przynajmniej zakrył żółte plamy po siuśkach piesków ;)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #117 dnia: Stycznia 27, 2010, 23:52:27 »
Cytat: "alf"
dobrze że śnieg posypał, przynajmniej zakrył żółte plamy po siuśkach piesków

Też dzisiaj o tym pomyślałam... zawsze to jakiś plus tego śniegu. Grunt to umieć patrzeć pozytywnie na świat ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

pendrajf

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 28, 2010, 07:53:37 »
Cytat: "grubcia1982"
Grunt to umieć patrzeć pozytywnie na świat


Pozytywnie będzie można sobie popatrzeć jak przyjdzie odwilż i śnieg stopnieje. Ujrzymy wtedy tysiące psich gówien, które przez ponad miesiąc się nie rozłożyły. Próbkę tego widoku można było zaznać po ustąpieniu grudniowych mrozów. Wystarczyły dwa tygodnie, a psie gówna leżały dosłownie jedno przy drugim co 30 cm (np. "trawnik" i chodniki pomiędzy leningradami).
Dobrze, że co chwila dopaduje śnieg bo inaczej chodzilibyśmy po chodnikach upiekszonymi po bokach żółtymi zwałami śniegu. Były dni że dosłownie cały śnieg przy chodnikach był żółty z "rodzynkami" tam i ówdzie...

Fakt jest taki:

POLICE TONĄ W PSICH FEKALIACH

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 28, 2010, 09:10:02 »
dzięki pendrajf za ostudzenie mojego optymizmu ;D

[ Dodano: 2010-01-30, 09:44 ]

Kwintesencja całego tematu, ot co!!! :lol2:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"