Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 217229 razy)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 11, 2009, 11:37:44 »
Teren zabudowany masz wszędzie.  A przecież nie chodzisz z psem codziennie do lasu... Jak na smyczy- to wszędzie. A na trawnik zawsze zdąży sie jakiemuś dzieciakowi wbiec.... Nie tylko przy placu zabaw... Pod balkonami także...

[ Dodano: 2009-07-11, 11:47 ]
A chodzisz z nim bez smyczy bo ktoś ci go z domu wypuszcza a ty czekasz na dole i pies leci w samej obroży.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 11, 2009, 11:54:51 »
no to napisz że ci pod balkon psa wyprowadzam jeszcze. :crazy: jak czyjeś sranie mnie wkurza to kotów które notorycznie nie srają wkoło placów zabaw tylko do piaskownicy prosto. Mało tego, dlaczego właściciele małych psów uważają że ich nakaz wyprowadzania psa na smyczy nie dotyczy. Lezie takie ścierwo i szczeka za mną a właściciel udaje że to nie jego. To wkurza. Bo ja się z moim psem szarpię wtedy i mało tego jeszcze jak mi dziecko w wózku obudzi to mnie krew zalewa. Nie wyprowadzam psa nikomu pod okna ani na place zabaw i nie życzę sobie też żeby inni tak robili. Nawet jak nie idę do lasu to gdzieś na bok. A jak cały park zasrany przez ptaszyska to ok?

[ Dodano: 2009-07-11, 12:00 ]
wszystkim korki w dupy

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 11, 2009, 12:32:16 »
Ale ty sie człowieku nie denerwuj tak.... Małe ścierwa też powinny być na smyczy.... każde wyprowadzane zwierze powinno byc na smyczy. Moja znajoma kota wyprowadza czasami to też uwiązanego! A ja do ciebie pretensji nie mam bo mi akurat twój pies wogóle nie wadzi. Ale sam pisałeś ze pies musi byc na smyczy wiec ja tylko napisałam, że Twój chodzi bez koło bloku...
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 11, 2009, 13:21:51 »
no właśnie nie chodzi. Wkoło bloku to chodzą bez smyczy yorki, małe kundle i spaniele.

[ Dodano: 2009-07-11, 13:22 ]
kiedy widziałaś mojego psa bez smyczy i to w dodatku wkoło bloku?????

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 11, 2009, 14:44:00 »
Widziałam jak czekasz aż ktoś ci psa spuści z góry i przybiegał bez smyczy.... a kiedy nie pamietam... z tydzien moze dwa temu...

[ Dodano: 2009-07-11, 14:44 ]
Widziałam to nawet kilkakrotnie
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 11, 2009, 15:09:32 »
I znowu Tralala...
Sytuacja: Niedzielne popołudnie, skwer między pewnymi blokami. Rodzinka na spacerze, mama, tata, dziecko i piesek korzystający z "uroków wolności"
Mama do dziecka:
-Nie biegaj bo tutaj są psie kupy...

No Kurcze! trochę zastanawiające skąd się te kupy biorą... Spadają z nieba czy jaki inny Ch..łam? :fish:

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 11, 2009, 15:32:20 »
...pewnie wyrastają jak grzyby po deszczu. A ostatnio padało...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 11, 2009, 15:47:33 »
Cytat: "robert1995"
...pewnie wyrastają jak grzyby po deszczu. A ostatnio padało...
No jak popada deszczykiem, śniegiem to widok jest niesamowity ;] Wszystkie kolory tęczy...

Ann

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 11, 2009, 17:15:12 »
Osobiście posiadam psa rasy shih-tzu czyli dość małego i jego odchody są również dość małe więc nie jest to dla mnie żaden problem żeby po nim sprzątać tylko rodzi się odrazu pytanie : skoro płace podatek za psa co roku to może warto byłoby postawić śmietniki na psie odchody tak jak są one ustawione np. w Szczecinie na osiedlu Słonecznym, bądź chociaż normalne śmietniki żeby było gdzie to wyrzucic ? Sytuacja jest troche konfliktowa najlepiej by było gdyby mieszkańcy Polic napisali petycje do władz naszego miasta i być może wtedy ktoś by się tym zainteresował.

Offline aneo21

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 12, 2009, 13:01:40 »
Podatek, podatek ... psie gadanie, podatek to chyba teraz idzie na łapanie bezpańskich Amstafków (sorki za błędy), a Animal Control tego za darmo przecież nie robi.Ze śmietnikami się zgodzę, gmina już dawno powinna swe tyłeczki ze smyczy puścić i się wsiąść za to. Jednak boję się czy to będzie bezpieczne. Biorąc pod uwagę jak często opróżniają pojemniki np na plastik to te kupy w sumie to by z miesiąc leżały.  :crazy:
Pozdrowienia dla naszych Gminnych  :rotfl:

Ann

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 12, 2009, 14:58:35 »
Mam wrażenie , że niektórym osobom każde rozwiązanie by przeszkadzało... Jak dla mnie to już lepiej by było, żeby te odchody leżały nawet miesiąc w tych śmietnikach niż na trawie albo chodniku...

Offline aneo21

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 12, 2009, 18:43:04 »
Sorki rzeczywiście trochę marudzę ale ta sprawa już mi na prawdę na nerwy działa, jak się tak idzie i na to patrzy to przypominają się lekcje historii, gdzie ludzie swoje śmieci przez okna wywalali, jeszcze tylko jakiejś "psiej" grypy "hpn1000" brakuje  :bigsmurf:

Ann

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 12, 2009, 19:01:11 »
Każdego ta sprawa denerwuje mnie jako właścielki psa również tylko zamiast obwiniać każdego warto coś w tej sprawie zrobić :) Tak jak już wspominalam warto poruszyć tą sprawę w Gminie :)

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 12, 2009, 19:06:03 »
Cytat: "Ann"
warto poruszyć tą sprawę w Gminie
Może coś w podobnym rodzaju jak z lokalami usługowymi i przetargiem w "hotelach"...

marcin

  • Gość
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 13, 2009, 16:44:55 »
Cytat: "palana"
A chodzisz z nim bez smyczy bo ktoś ci go z domu wypuszcza a ty czekasz na dole i pies leci w samej obroży.

Z nią.
Mój pies nie ma obroży po pierwsze. Po drugie na jakiej podstawie twierdzisz że ja to ja??? :smile: nieważne. nie warto się kłocić. Przyznaję że parę razy mi się zdarzyło ale od jakiegoś czasu jest non stop na smyczy albo w kagańcu.

[ Dodano: 2009-07-13, 16:51 ]
A zresztą co od psów wymagać jak idąc wczoraj koło ryneczku babka wysadzała swoje dziecko przy samym wejściu na ryneczek od strony "chińczyka" i sobie dzieciak lał beztrosko..... :ass: