Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?  (Przeczytany 49696 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 27, 2012, 21:41:27 »
W czasach jak ja korzystałem z ich usług to kurs (acz miałem kwitek od pracodawcy, że mnie zatrudni po tym kursie) mi opłacili. A staże mnie nigdy nie interesowały to nie wiem co z nimi i osobami na nie kierowanymi.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 28, 2012, 11:53:58 »
Witajcie! Znam ten ból! Oferty są zazwyczaj nieaktualne. Nawet jak oferta pojawi się rano, dzwonisz tego samego dnia- okazuje się, że już mają człowieka. Mnie się wydaje, że robią sztuczny ruch, żeby było, że urząd coś robi ;) Kursy ciągle mają takie same: jak szukać pracy, jak określić swoją sylwetkę zawodową. Ja byłam na takich kursach i wychodzi mi np, że powinnam być nauczycielem, lekarzem... I co mam zrobić z tą wiedzą?  :lol2: Teraz wiem, że wysyłali na rozmowy do pracy w Tesco- otwierają w Galerii Północ na Polickiej. Dziewczyny jeździły na rozmowy na koniec Szczecina, a pana kierownika nie było... Dwa dni pod rząd... Kpina! Poza tym panie w UP są dosyć nieprzyjemne... Jedna ostatnio mi narzekała, jak to ona się ma z tymi ludźmi, że ją dobijają... Jak ja bym się z nią zamieniła na miejsca... Chciałabym tak się użerać z tymi ludkami, tak jak ona :rotfl:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 28, 2012, 14:24:06 »
Byłam dziś w Referacie Spraw Społecznych i Obywatelskich i humor mi się poprawił, gdyż  panie okazały się bardzo wyrozumiałe i pomocne:) Jestem na jutro umówiona z kierowniczką- ponieważ dziś jej nie było. Powiedziano mi, że na pewno nie zostawią tak tej sprawy, oraz że kierowniczka na pewno mi pomoże ( no nie tylko mi, bo osób takich jak ja jest więcej widzę). Przy czym bardzo skrytykowały panie pracujące w PUP:D
Mam nadzieję, że jutrzejsze spotkanie będzie owocne.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 28, 2012, 15:31:25 »
100 razy pisałam na forum , że PUP to ściema. Niech ktoś w końcu zrobi tam porządek.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 28, 2012, 15:34:35 »
Mówić łatwo, a porządek sam się tam nie zrobi.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 28, 2012, 16:40:59 »
Cytat: "planeta"
Byłam dziś w Referacie Spraw Społecznych i Obywatelskich i humor mi się poprawił, gdyż  panie okazały się bardzo wyrozumiałe i pomocne:)


No i powiało optymizmem. Dobrze, że nie straciłaś ochoty i motywacji, i ciągniesz sprawę dalej.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 28, 2012, 18:40:12 »
Cytat: "planeta"
Mówić łatwo, a porządek sam się tam nie zrobi.

A co w tym trudnego? Wystarczy zatrudnić jedna osobę, dać jej listę osób zatrudnionych w Urzędzie i listy osób, którym Urząd załatwił w ostatnim czasie staże, szkolenia, etc. I gwarantuję, że ten jeden człowiek przy pomocy pewnego, popularnego w Polsce serwisu społecznościowego w ciągu tygodnia dostarczy dowodów wystarczających, by cały ten grajdołek postawić przed prokuratorem za - co najmniej - nienależyte wykonywanie obowiązków, faworyzowanie znajomych czy marnotrawienie publicznych środków.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 28, 2012, 19:08:08 »
Ale niby kto taką osobę miałby zatrudnić?

Trzeba dać temu komuś znać, żeby ten ktoś mógł tego kogoś zatrudnić ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 28, 2012, 19:14:08 »
No i super, że udało się umówić z p. Edytą - wbrew pozorom nie jest to takie łatwe ;). Mam nadzieję, że to spotkanie coś da :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 29, 2012, 16:30:05 »
Byłam dziś u kierowniczki- bardzo miła osoba:) Po rozmowie z nią podjęłam dalsze kroki, niestety muszę czekać na decyzje. Mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku.
A tak w ogóle to pani kierownik powiedziała, że miała już wcześniej skargi na PUP, ale nikt nie poszedł z tym dalej i temat zawsze się urywał. Bo ona sama niestety niewiele może:(

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 29, 2012, 18:03:52 »
Dobrze, dobrze. Sprawdzić dokładnie to towarzystwo. Jeżeli się nie nadają do tej pracy to na ich miejsce chętnie przyjdą inne osoby, które będą przyjmować ludzi z uśmiechem i chęcią pomocy.
Wam, tym którzy musicie znosić ich fochy życzę znalezienia dobrej pracy.

Enschantix

  • Gość
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 29, 2012, 20:09:45 »
Bardzo dobrze że ktoś się wkońcu za nich zabrał! Cały ten urząd to się nadaje ale na odstrzał. Ludzie zapewne tylko dlatego się rejestrują żeby mieć jakieś ubezpieczenie a tak to na ich "usługi" nie ma co liczyć. Urząd Pracy? heh! chyba Urząd Bezrobocia! Umiesz liczyć? LICZ NA SIEBIE :)

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 29, 2012, 20:21:23 »
Tylko mam nadzieję, że to wszystko coś da, że zmieni się na lepsze.

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 29, 2012, 20:34:47 »
Mnie kiedyś osądzili, że chcę od nich wyłudzić ubezpieczenie hahah, nienormalni ludzie, zrazili mnie do siebie, swoim podejściem. A oferty na stronie..hmm też pozostawiają wiele do życzenia, aczkolwiek te oferty, które mają napisane, że CV wysyłać bezpośrednio do pracodawcy to sama korzystam i kiedyś nawet byłam na rozmowie w SIC LAZARO, wszystko bardzo fajnie, no ale znaleźli dziewczynę z biegłą znajomością j.niemieckiego po germanistyce, więc w mailu mi wszystko wyjaśnili, podziękowali za przyjście na rozmowę i zapytali czy wyrażam zgodę na zachowanie moich dokumentów, w razie przyszłych naborów - Miło. A jakieś paręnaście lat temu (jakoś 2007), byłam z PUP-u na stażu zawodowym w ZGKiM, który sama sobie wynalazłam, że potrzebują, zasługa urzędu ? że płacili i podali mi godzinę i dzień kiedy miałam się stawić na rozmowę. Ale ta ostatnia akcja z ubezpieczeniem, pobiła wszystko :rotfl:

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Powiatowy Urząd Pracy- oferty tylko dla wybranych?
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 31, 2012, 12:39:34 »
I kolejny dowód na to jak "wspaniale" funkcjonuje nasz PUP!
Byłam dziś złożyć CV w sprawie ogłoszenia na stanowisko asystenta nauczyciela w przedszkolu. Pojechałam pół godziny po tym jak ogłoszenie się pojawiło. Ogłoszenie jest ważne do 30.09- tak wynika z informacji zawartej na stronie . Na miejscu okazało się, że oferta już nieaktualna...
Ta kontrola jest niezbędna!

Dodam jeszcze, że ogłoszenie nadal widnieje na stronie:D
Po co oni to robią? Brak słów.