Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Q100sz

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Motoryzacja / Tablica rejestracyjna
« dnia: Grudnia 08, 2013, 22:46:42  »
Cytat: "draculka"
nie mam jak dojechać do Starostwa w godzinach pracy tego urzędu.

Nie musisz, wystarczy najbliższy posterunek policji. Można jednak, unikając komplikacji, załatwić to na sposób jaki wybrałaś.  :thumright:

2
Sprawy bieżące / [Police] Gmina pomocna...
« dnia: Listopada 27, 2013, 21:59:39  »
Nie bądźcie okrutni, nie wymagajcie od urzędników empatii i, o zgrozo! logicznego myślenia, że o zwykłym zdrowym rozsądku nie wspomnę. :lol2:

3
Motoryzacja / Polerowanie lamp Police
« dnia: Listopada 14, 2013, 10:19:08  »
Formalnie nie powinien przejść. Ryzykujesz, jak trafisz na rozgarniętego policjanta z drogówki, skierowanie na przegląd i utratę dowodu rej. Ale to chyba sam wiesz, więc szczęścia życzę. ;D Jeżeli rysy nie są głębokie możesz spróbować samodzielnie pastą TEMPO.

4
Motoryzacja / Polerowanie lamp Police
« dnia: Listopada 13, 2013, 22:13:54  »
Raczej nie przejdzie przeglądu z amerykańską wersją, wyrzucone w błoto pieniądze.

5
Sprawy bieżące / [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« dnia: Października 18, 2013, 11:59:33  »
Cytat: "bzyku"
Przyjdzie zima, spadnie śnieg i pierwszy lepszy TIR jadący z ładunkiem (na łysych, wielosezonowych oponach) w stronę Szczecina zjeżdżając z tego Twojego ronda "złamie się" na zjeździe albo nie pociągnie pod górkę i zablokuje całkowicie drogę.

...a tym samym zostanie wyeliminowany z ruchu, co wydatnie poprawi bezpieczeństwo. :pl:

6
Sprawy bieżące / [Police] Wypadek na Wojska Polskiego
« dnia: Października 18, 2013, 10:42:30  »
Moim zdaniem na skrzyżowaniu Wojska i Piłsudskiego przydało by się rondo. Skutecznie zwolniło by pojazdy jadące ze Szczecina. Ideałem byłoby by, jak już ktoś tu wspomniał, wrzucenie ruchu TIR-ów poza miasto. Generalnie wyznaję zasadę separacji ruchu pieszego i kołowego. System represyjny( radary, kontrole, pomiary odcinkowe) działa tylko na miejscowych, którzy po dość krótkim czasie uczą się go omijać. Satysfakcja, że sprawca wypadku został uwieczniony na zdjęciu - bezcenna, chyba nie tędy droga.

7
Kulinaria / Ranczo Panderosa
« dnia: Września 24, 2013, 19:10:57  »
Najlepszy sposób na "pamiętne" wesele. Pierwszy raz w życiu z imprezy wyszedłem głodny. My pognaliśmy na stację benzynową na hot-dogi.

8
Motoryzacja / Serwis motocykli Police
« dnia: Lipca 25, 2013, 11:54:27  »
Polecam serwis na Studziennej w Szczecinie.strona warsztatu

9
Trudne tematy / Rowerzyści a ścieżka rowerowa
« dnia: Czerwca 25, 2013, 22:50:31  »
Cytat: "MrW"
1/ Zwróć uwagę, że rower był pierwszy niż samochód. Dlaczego więc ma być wypierany?
2/ Nie ma zakazu ruchu dla rowerzystów, więc w czym problem?
3/ Kwestia promowania zdrowszego trybu życia. Twój pogląd do tego nie pasuje.
4/ Kwestia kultury osobistej- czyżby Tobie rowerzyści tak bardzo przeszkadzali?
5/ Per analogia- jeśli na drodze Ci przeszkadzają rowerzyści, to zapewne przeszkadzają Ci przechodnie na parkingach?

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji, a więc:
1)Przed rowerem były woły...
2)Jeśli jest ścieżka obok drogi to zakaz powinien być obligatoryjny, po co wydawać kasę na ścieżkę
3)Jazda wśród spalin?
4)Tu kłania się empatia. Od dawna lansuję teorię, że w programie kursu na prawko "B" powinna być lekcja jazdy bez "stalowego pancerza" w szczycie.
5)Patrz pkt 4
Jeżdżę samochodem, rowerem, motocyklem, zdarza mi się też być pieszym. Zauważam nieznaczną, ale jednak poprawę we wzajemnych stosunkach uczestników ruchu. Ogólnie uważam że podstawą bezpieczeństwa jest separowanie poszczególnych strumieni ruchu drogowego. Jeśli jednak musimy spotkać się na drodze stosujmy zasadę wzajemności. Być może to Ty jutro będziesz czekać na możliwość przejścia na drugą stronę ulicy w ulewnym deszczu, chciałbyś czekać na krawężniku aż ktoś się zlituje?

10
Polityka krajowa / [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« dnia: Czerwca 22, 2013, 15:03:30  »
Cytat: "pol"
. chcesz być prezesem - płać, chcesz by twoja firma zarabiała - płać, chcesz pracować w urzędzie państwowym za biurkiem - płać, chcesz zmywać korytarze w powiecie - płać itd.

Czyli tak jak dotychczas, tylko bez hipokryzji.

11
Cytat: "kulaunogi"
nieznaczace zyski z paliwa a i silnik dostaje po du...

Każdy rozruch to szok dla silnika. Przyspiesza się zużycie tłoków, korbowodów, wału, panewek itd... Te kilka kropel zaoszczędzonego paliwa nie rekompensuje skróconego przebiegu do remontu silnika. Mówiąc górnolotnie, to takie pyrrusowe zwycięstwo ekologiczne.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Czerwca 09, 2013, 22:25:22  »
Będą zakopywać jakiś węgiel kamienny... czy jakoś tak :lol2: pod instalację poprawiającą samopoczucie ekooszołomów. Festiwal parcia na szkło i afisz odbędzie się przy EC2. Słyszałem o Buzku i jakimś ministrze, ale żeby sam Donald...

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Maja 13, 2013, 17:15:14  »
Cytat: "Konrad"
pol - zasmuca mnie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Znam wielu aparatowych, którzy umieją czytać ze zrozumieniem. Wystawiasz fatalne świadectwo 'klasie robotniczej'. Przeczytaj jeszcze raz mój post, moża rozszyfrujesz fragment zdania 'czemu nie wciągnięto tego do pensji zasadniczej?'. O co chcesz walczyć, skoro nawet nie rozumiesz adwersarza?

Czemu unikasz odpowiedzi - jaki jest wymiar pracy zmianowego na zakładach? wstydzisz się, że pracujesz mniej godzin od jednozmianowca?

Fajne wnioski wyciągasz - 'widać że jesteś z biura'. By się Kolega pol zdziwił.

Może ja Ci pomogę.
Dodatki zmianowe są za pracę w święta i w nocy. Pracownik jednozmianowy, zatrudniony w wyjątkowym wypadku poza swoimi godzinami pracy też może się ich domagać. Jeżeli ich nie będzie, to kicha...
Pracownicy zmianowi mają do odrobienia "R" żeby wyrównać tą krzyczącą niesprawiedliwość w czasie pracy. Często się zdarza, z powodu braków kadrowych, odrabiać "R" w niedzielę czy w nocy, dzięki czemu jesteś "do tyłu", bo dodatek idzie bokiem.
Jestem przekonany, że wliczenie tego dodatku do płacy zasadniczej doprowadziło by wkrótce do wyrównania płac zmianowców i jednozmianowców. Praca na zmiany przez lekarzy ze światowej organizacji zdrowia została uznana za kancerogenną. Jeżeli ktoś uważa że dodatek rekompensuje zwiększone ryzyko "nabycia" raka, zapraszam do tej cudownej i lekkiej pracy.

14
Motoryzacja / Coś dla odmiany
« dnia: Maja 06, 2013, 09:09:42  »
Po oglądnięciu masy filmików pokazujących idiotów drogowych miło mnie zaskoczył   ten. Jak widać można i korony z głów nie spadają.

15
Motoryzacja / Harley-Davidson w Galaxy
« dnia: Kwietnia 25, 2013, 08:28:59  »
W dniach 26, 27, 28 kwietnia w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie Club Harley-Davidson Szczecin będzie prezentował swoje motocykle. Prawdziwa gratka dla miłośników legendarnej marki. Wśród eksponowanych motocykli znajdą się też maszyny do kupienia.

Strony: [1] 2 3 ... 10