Witam, dzisiaj odbyło się spotkanie z zarządem zapadły wiążące decyzje. Jak to zawsze w takich sytuacjach bywa będą bardziej zadowoleni i mniej zadowoleni. Bardzo bym chciał żeby wszyscy byli zadowoleni, ale jak wiemy nie można mieć wszystkiego. Do poniedziałku trzeba będzie poczekać na oficjalne pismo, ponieważ jest dżentelmeńska umowa, że informacja zostanie opublikowana w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, odpocznijmy przez weekend, uważajcie na upały. Miłego weekendu:)