Panie Rafale ZZ dziś chyba "dzień ostateczny" albo inaczej trochę futbolowo nadszedł dzień dzisiejszy.
Jeszcze duzo czasu przeciez. Weekend zeby imprezke jakas zrobic zwiazkowa, potem poniedzialek i wtorek.
Panie, to jeszcze jakies referendum ostatnie szansy sie zdazy zrobic. Np. z pytaniem "czy wy NAPRAWDE nie chcecie zarabiac wiecej w 4 bop?" xD
Post Merge: [time]Czerwca 26, 2026, 10:08:11 [/time]
Jak już będę bogaty to wróce na zakłady do pracy dla fabuły XD
Dla mnie mogą pić z Panem W ile chcą, ważne co jest na koncie , a tutaj Pani Prezes informowała 25/26.06 kolejne spotkanie.
Poniedziałkowe przebiegło po jej myśli , bo ZZ robią tzw miękkie nóżki.
Ale z tym referendum się wyglupila , bo koszt też jakiś tam był tego plebiscytu.
Rafał chociaż jeden ,bo AB nie wytrzymała i zaczęła mocno przeklinać.
