Kolega Rasowy cały czas w formie 😉 myślę że Rafałowi z tymi mniej zadowolonymi bardziej chodziło o to forum.
Już wam dam spokój, po starej znajomości...
...do poniedziałku 😎
Rafałowi chodziło ,że podwyżki tzn wartościowanie dotknie tylko część pracowników jeden dostanie 200 podwyżki inny 700..
Zyskają Ci z najmniejszymi stawkami ,ale "stażem" do 10 lat pracy.