Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586433 razy)

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17655 dnia: Czerwca 28, 2024, 00:08:44 »
W Puławach zwiazki już się wzięły za propozycję zarzadu. Pojechali z nimi grubo mam nadzieję że nasze tak samo zrobią.

Post Merge: [time]Czerwca 28, 2024, 00:09:33 [/time]
https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005

Post Merge: Czerwca 28, 2024, 00:10:34
https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2024, 00:10:34 wysłana przez Samsonowicz »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17656 dnia: Czerwca 28, 2024, 00:57:01 »
W Puławach zwiazki już się wzięły za propozycję zarzadu. Pojechali z nimi grubo mam nadzieję że nasze tak samo zrobią.

Post Merge: [time]Czerwca 28, 2024, 00:09:33 [/time]

https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005

Post Merge: [time]Czerwca 28, 2024, 00:10:34 [/time]

https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005

Podoba mi się w tym piśmie z Puław szczególnie  4 i 8  punkt. Natomiast na miejscu Puław dodał bym punkt - " audyt potrzebnych (vacaty) i niepotrzebnych stanowisk pracy w biurowcach i na produkcji w celu rotacji pracowników na wakujące stanowiska pracy".
Szkoda że Puławy tego nie dopisały.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2024, 01:01:44 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17657 dnia: Czerwca 28, 2024, 01:05:33 »
Ja napiszę inaczej.  U mnie na zmianie ludzie powiedzieli.  Jeżeli zabiorą zmianowe to masowe chorobowe.  Nie będzie komu robić to tak czy siak zaklad padnie. U nas na nocce zamiast osiem osób. Zostalo tylko 3 . Reszta chorobowe.  Powodzenia.  Zakład padnie bo ludzi nie będzie do pracy.

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17658 dnia: Czerwca 28, 2024, 07:59:35 »
Samsonowicz a nie pomyślałeś że może właśnie o to im chodzi. Zamknąć zakład w białych rękawiczkach stwierdzając że to pracownicy chodzili na masowe zwolnienia, złożyli wypowiedzenia i to niestety jest wina pracowników. Ktoś może to wykorzystać właśnie jako szpilkę w stronę pracowników.

Post Merge: Czerwca 28, 2024, 08:19:11
Z tą wodą na logistyce to jakieś kpiny . Dystrybutor nie ziała ludzie w te upały muszą swoją wodę nosić do pracy. Ciekawe co na to PIP. Pani Aniu . Jest tak bynajmniej na LP2

Post Merge: [time]Czerwca 27, 2024, 08:46:41 [/time]

No chyba że z kranu mają pić?!
Zgodnie z prawem, musi być woda pitna. Rozumiem, że awaria dystrybutora została zgłoszona u przełożonych, w BHP lub u SIP. Jutro sprawdzę co się z tym zgłoszeniem stało. Woda jest na magazynie, bo dzisiaj sprawdzałam.

Pani Aniu wydaje mi się że sytuacja na wydziałach logistyki każdemu jest dobrze znana. Można się tylko domyślać że ludzie zgłaszają sytuację przełożonym, do działu BHP do wydziałowych inspektorów pracy lecz ten temat znika. Dobrze wiemy jak ludzie traktowani są na wydziałach logistyki ponieważ legendy już od dawna krążą po naszym mieście.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2024, 08:19:11 wysłana przez Jednorazowy_aparatowy »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 400
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17659 dnia: Czerwca 28, 2024, 09:12:58 »
Ciekawe czy te dystrybutory są w jakiś sposób serwisowane, czyszczone itd, bo jak ostatnio napiłem się takiej wody to miała dosyć dziwny smak.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17660 dnia: Czerwca 28, 2024, 09:39:49 »
Powinny być.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 313
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17661 dnia: Czerwca 28, 2024, 09:43:22 »
Ciekawe czy te dystrybutory są w jakiś sposób serwisowane, czyszczone itd, bo jak ostatnio napiłem się takiej wody to miała dosyć dziwny smak.


Problem moze inny sprawdzajcie datę przydatności wody do picia... zdazyło sie w firmie mojego kolegi ze woda była po terminie i była skisnieta ..

Offline Shaman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17662 dnia: Czerwca 28, 2024, 12:48:15 »
W Puławach zwiazki już się wzięły za propozycję zarzadu. Pojechali z nimi grubo mam nadzieję że nasze tak samo zrobią.

Post Merge: [time]Czerwca 28, 2024, 00:09:33 [/time]
https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005

Post Merge: [time]Czerwca 28, 2024, 00:10:34 [/time]
https://zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=2005

Powiem tak, za jaskółke to powinien być sztum, tyle kasy na nią idzie.... (może Pani Ania się podzieli tą informacją).
I zarząd ma jeszcze czelność zawieszać ZUZP lub jego część, samo myślenie o tym, bez wykonania wszystkich możliwych cięć na najwyższym szczeblu i pokazania przykładu, że zależy zarządowi na zakładzie jest po prostu hipokryzją, może Pani Ania się odniesie do tego co zarząd robi na najwyższych szczeblach, żeby oszczędzać, a nie robić to kosztem pracowników.

Ja tu widzę zagranie na wykończenie pracowników, duża część się zwolni sama jak zostanie zabrana jedyna wartość dodana jaką ten zakład ma do zaoferowania (DDW, dodatki zmianowe etc.), a zarząd zgasi światło i powie, że się nie dało zakładu uratować, ponieważ pracownicy źli i odeszli...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2024, 13:06:36 wysłana przez Shaman »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17663 dnia: Czerwca 28, 2024, 14:14:42 »
Logo to jest umowa handlowa. Nie mogę się na jej temat wypowiadać. Po piśmie organizacji związkowych wg mojej wiedzy trwa analiza tego tematu.

Offline SexyAparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17664 dnia: Czerwca 28, 2024, 15:04:03 »
Autora tego pisma do zwiazkow i tych co sie pod nim podpisali Bóg opuścił. Jeżeli tak ma wyglądać ratowanie zakładu to niech lepiej już teraz go zamkną.
Ludzie z czego tu zabierać z tych marnych 4 tysięcy za wdychanie roznej masci gowna!? Przecież to nawet nie brzmi jak żart tylko jak propozycja kogoś kto jest oderwany od rzeczywistosci. Jak nie wiedzą nowi rządzący co zrobić i na czym powinni zaoszczedzic to niech lepiej idą ratować w ten sposób jakiś inny zakład.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2024, 15:15:07 wysłana przez SexyAparatowy »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17665 dnia: Czerwca 28, 2024, 17:55:13 »
Autora tego pisma do zwiazkow i tych co sie pod nim podpisali Bóg opuścił. Jeżeli tak ma wyglądać ratowanie zakładu to niech lepiej już teraz go zamkną.
Ludzie z czego tu zabierać z tych marnych 4 tysięcy za wdychanie roznej masci gowna!? Przecież to nawet nie brzmi jak żart tylko jak propozycja kogoś kto jest oderwany od rzeczywistosci. Jak nie wiedzą nowi rządzący co zrobić i na czym powinni zaoszczedzic to niech lepiej idą ratować w ten sposób jakiś inny zakład.
Dobrze powiedziane...szanowny pan prezes odleciał niczym reszta prezesów wchodzących w skład grupy azoty....na wytwórniach braki w załodze umów nie przedłużają,a oni zakład chcą ratować żądając od pracownika roboty na kilku stanowiskach bo już jest tak że na bieli brakuję minimum jednego gościa i stanowisko które trzeba obsłużyć jest obsługiwane przez aparatoeego który obsługuje swoje stanowisko i z doskoku stanowisko kolegi,którego po prostu brakuję ,bo szanowny pan prezes ma wyjebane. Tak więc ludzie na węzłach mają jeszcze więcej na głowie jak mieli a mądry zarząd chce im jeszcze zabrać...panie prezesie zabrać to pan niech zabierze sobie i swoim kolegom bo pracownikowi szeregowemu to nie ma z czego zabierać...i wbijcie wy to tam sobie do tych chorych łbów. Tu ludzie nie zarabiają po 12tys żeby było z czego zabierać tylko po 4tys i to jak dobrze pójdzie.

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17666 dnia: Czerwca 28, 2024, 20:48:48 »
Brawo.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17667 dnia: Czerwca 28, 2024, 21:28:00 »
Autora tego pisma do zwiazkow i tych co sie pod nim podpisali Bóg opuścił. Jeżeli tak ma wyglądać ratowanie zakładu to niech lepiej już teraz go zamkną.
Ludzie z czego tu zabierać z tych marnych 4 tysięcy za wdychanie roznej masci gowna!? Przecież to nawet nie brzmi jak żart tylko jak propozycja kogoś kto jest oderwany od rzeczywistosci. Jak nie wiedzą nowi rządzący co zrobić i na czym powinni zaoszczedzic to niech lepiej idą ratować w ten sposób jakiś inny zakład.
Dobrze powiedziane...szanowny pan prezes odleciał niczym reszta prezesów wchodzących w skład grupy azoty....na wytwórniach braki w załodze umów nie przedłużają,a oni zakład chcą ratować żądając od pracownika roboty na kilku stanowiskach bo już jest tak że na bieli brakuję minimum jednego gościa i stanowisko które trzeba obsłużyć jest obsługiwane przez aparatoeego który obsługuje swoje stanowisko i z doskoku stanowisko kolegi,którego po prostu brakuję ,bo szanowny pan prezes ma wyjebane. Tak więc ludzie na węzłach mają jeszcze więcej na głowie jak mieli a mądry zarząd chce im jeszcze zabrać...panie prezesie zabrać to pan niech zabierze sobie i swoim kolegom bo pracownikowi szeregowemu to nie ma z czego zabierać...i wbijcie wy to tam sobie do tych chorych łbów. Tu ludzie nie zarabiają po 12tys żeby było z czego zabierać tylko po 4tys i to jak dobrze pójdzie.

Akurat na bieli tak bylo od dawna ze sie latalo na 2-3 stanowiska xD a z reszta troche racja

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17668 dnia: Czerwca 29, 2024, 08:41:19 »
Zaskoczenie Silnych Razem jest tym, czego pragnęła moja dusza.  8)  A to dopiero początek moi drodzy. Pamiętajcie, żeby się uśmiechać do siebie. Tak jak pan Donald przykazał.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17669 dnia: Czerwca 29, 2024, 10:17:32 »
Pani Aniu, a jakie to duże inwestycje są planowane na siarkowym? Możemy cos więcej wiedzieć na ten temat?