Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7255909 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 892
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17685 dnia: Czerwca 29, 2024, 21:40:17 »
Ja jestem ciekaw jednej sprawy. Czy wy jako załoga nie macie swojego przedstawiciela w zarządzie.? Przecież wybrany chyba jest członek z waszego ramienia, jednak ciągle się słyszy że tajemnica handlowa, poufne informacje i nic więcej. Ciągle tu przewijają się teksty uśmiechnięty rząd, pan premier Donald i kij wie co jeszcze. Czy wy myślicie że takie zadłużenie i sytuacja zakładu zrobiła się od 5 miesięcy? To jest za poprzedniego rządu, ceny surowców itp. Tu akurat prawda zamiast zacząć od siebie, i ucinać miliony robią tak by zamknąć zakład w białych rękawiczkach. Nie ma co dzielić się na politykę bo to jest to samo. Zasada dziel i rządź.
Tu sie zgadzam z chlopem

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17686 dnia: Czerwca 29, 2024, 22:24:36 »
Widać, że w wątku "trolling level hard" osiągnął apogeum. :)

Offline SexyAparatowy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17687 dnia: Czerwca 30, 2024, 00:04:57 »
Ja jestem ciekaw jednej sprawy. Czy wy jako załoga nie macie swojego przedstawiciela w zarządzie.? Przecież wybrany chyba jest członek z waszego ramienia, jednak ciągle się słyszy że tajemnica handlowa, poufne informacje i nic więcej. Ciągle tu przewijają się teksty uśmiechnięty rząd, pan premier Donald i kij wie co jeszcze. Czy wy myślicie że takie zadłużenie i sytuacja zakładu zrobiła się od 5 miesięcy? To jest za poprzedniego rządu, ceny surowców itp. Tu akurat prawda zamiast zacząć od siebie, i ucinać miliony robią tak by zamknąć zakład w białych rękawiczkach. Nie ma co dzielić się na politykę bo to jest to samo. Zasada dziel i rządź.
Tu sie zgadzam z chlopem

..Tak mamy swojego przedstawiciela dzięki temu wiemy, że ktoś zgubił klucze albo przepustke. Dowiadujemy się też tego co już wiemy od 3 tygodni. A co? Przecież nic więcej nie można mówić bo tajemnica, kary, umowy handlowe. Przedstawiciel jest? Jest. Związki są? Też są.

Offline Nobody

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17688 dnia: Czerwca 30, 2024, 06:02:09 »
Gdyby nie Pani Ania było by znacznie gorzej . To że czegoś nie może napisać nie oznacza że nie działa w interesie pracowników. Na pewno jest wiele takich działań.

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17689 dnia: Czerwca 30, 2024, 11:02:01 »
Czyli po prostu będzie to praca jak w każdym innym zakładzie po obcięciu rozpasanych benefitów.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2121
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17690 dnia: Czerwca 30, 2024, 11:14:33 »
Jednorazowy-aparatowy: tak, załoga ma swoich przedstawicieli w zarządzie, radzie nadzorczej i zarządy organizacji związków zawodowych. Każdy związany jest umową o poufności informacji. Czy nam się to podoba czy nie, dlatego wybierani są reprezentanci, którzy w załogi/ pracowników imieniu ich reprezentują, rozmawiają, negocjują warunki zuzp itd. Dlatego należy wybierać takich, którzy będą to robić rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Od lat pracuję na rzecz, w interesie pracowników, rozwoju zakładu, nakładów remontowych. Ja czy Iwona czy Krzysiek nie możemy opowiadać o szczegółach rozmów, przebiegu posiedzeń- z czym się zgadzaliśmy a z czym nie..,  negocjacji i szeregu innych zamierzeń póki nie są one podane do wiadomości pracowników chociażby. Pytacie o rzeczy, które nie są jeszcz wystawione, wynegocjowane, o rzeczy które są cenotwórcze, zakładacie hipotezy tymczasem dzisiaj: zuzp obowiązuje, nie ma PDO, trwa przegląd struktury, zarząd i Rada nadzorcza mają zablokowane wynagrodzenia ze wskaźnikiem na rok 2023, prezesowi nie będzie nikt zabierał samochodu gdyż gdyby używał swojego do delegacji będzie to spółkę więcej kosztowało co wynika z prawa, mamy najmniejszy tabor w grupie, na siarkowym wieża trwają prace wymiany katalizatorów, i spore nakłady finansowe- to cieszy. Trwa przegląd struktury, rozpoczęłam od lutego jako po prezesa rozstawanie się  z managerami, teraz proces ten jest kontynuowany poprzez analizę niezbędnych stanowisk wysokiego szczebla ale też przegląd procesów produkcyjnych w celu szukania ich usprawnienia organizacyjnego, skrócenia ścieżki decyzyjności.
Wczoraj nie dałam rady odpisać bo od wczesnego poranka do nocy pracowałam. Więcej pytań- kolejny raz powiem, chcesz pogadać napisz do mnie podjadę na wydział w dogodnej godzinie. Jedną, dwie osoby- nie ma znaczenia. Nie musimy robić ekstra zebrań.
Proszę pisać do mnie w tej sprawie na messenger.
Dodam, że jako jedyna z zarządu otrzymałam absolutorium za tamten rok
[size=78%]Absolutoria z rady nadzorczej dostali tylko reprezentanci załogi Iwona i Krzysiek. Świadczy to o naszej pracy na rzecz pracowników i zakładu [/size][size=78%]https://www.money.pl/gospodarka/byly-prezes-grupy-azoty-police-bez-absolutorium-7041169898511168a.html[/size]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2024, 11:25:39 wysłana przez An_na »

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17691 dnia: Czerwca 30, 2024, 12:01:01 »
Zarząd wytycza rządania obcinające nam wynagrodzenia za prace na zmiany oficjalnie a decyzje zapadają nie oficjalnie bo nikt się na ten temat z włodarzy nie może wypowiedzieć. Standardy przelewania oszczędnosci, lepiej żeby ciemnogród nic nie wiedział.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 489
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17692 dnia: Czerwca 30, 2024, 12:06:42 »
😀zgadza się. Przed wyborami jesteście wszędzie i macie czas wpadać bez zapowiedzi. Znajdujecie wydział, nie trzeba Was zapraszać. Zz w Puławach piszą po każdym spotkaniu (przed również) o czym było itd. Wy wiecznie milczycie i pindolicie, że nie mogę o tym pisać. Śmiech na sali. Pisać priv? I co to da? NIC. Ma Pani za dużo na głowie i zapomina o czym się z Panią pisze więc po co na priv? Zz w Policach to jest kpina z ludzi, a solidarność to już jest tylko z nazwy taka piękna 😘

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 892
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17693 dnia: Czerwca 30, 2024, 12:39:27 »
😀zgadza się. Przed wyborami jesteście wszędzie i macie czas wpadać bez zapowiedzi. Znajdujecie wydział, nie trzeba Was zapraszać. Zz w Puławach piszą po każdym spotkaniu (przed również) o czym było itd. Wy wiecznie milczycie i pindolicie, że nie mogę o tym pisać. Śmiech na sali. Pisać priv? I co to da? NIC. Ma Pani za dużo na głowie i zapomina o czym się z Panią pisze więc po co na priv? Zz w Policach to jest kpina z ludzi, a solidarność to już jest tylko z nazwy taka piękna 😘
Mylisz chyba związki z członkiem zarządu z wyboru pracowników. Pani Tarocinska oczywiście ma mocne powiązania że związkami bo z nich się "wywodzi", natomiast w Puławach informacje wypuszczają związki, a nie członek zarządu z wyboru pracowników. Nie wiem jak jest teraz, bo już parę lat nie rozmawiałem z p. Tarocinska, ale kiedyś zawsze można było do niej pisać, spotkać się i załatwić sprawę lub uzyskać logiczne wyjaśnienie dlaczego sprawy nie da się załatwić. Pani Tarocinska nie jest idealna, ale napieprzanie w nią non stop tylko dlatego że jako jedyna ma odwagę się tu wypowiedzieć "pod nazwiskiem" jest po prostu słabe. Jak kiedyś jej się odechce i rzuci to w pizdu to dopiero zobaczycie jak bardzo mozna olewać xD gdzie są przewodniczący związków? W Puławach zarówno przewodniczący solidarności jak i zmianowych występuje pod nazwiskiem na swoich stronach i są bardzo aktywni, w ZCH kojarzę z nazwiska tylko jednego przewodniczącego i chłopa widziałem raz w życiu jak przyjmował moja deklaracje przystąpienia xD

I nie, nie liże dupy p. Tarocinskiej, bo nie mam z nią kompletnie nic wspolnego odkąd nie pracuje w ZCH, ale trochę obiektywizmu drodzy państwo.

Post Merge: Czerwca 30, 2024, 12:41:25
A i jak w Puławach takie fajne związki to gratuluję rozeznania tematu. Wiecie, że oni się tam żrą między sobą od lat i ciągają po sądach? Ich zarząd ich rozgrywa jak dzieci na podstawie "dziel i rządź", a oni się dają w to łapać i gowno mogą ugrać. Ostatnio się szarpali o to kto zajebal taczkę spod biurowca XDDDDD jak ktoś ma ich traktować poważnie?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2024, 12:41:25 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17694 dnia: Czerwca 30, 2024, 12:50:33 »
A co przez ostatnie lata wam te zz wam załatwili? Wycieczki za które płacicie?

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 489
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17695 dnia: Czerwca 30, 2024, 13:03:17 »
250 Zeta kierwa śmiech na sali

Post Merge: [time]Czerwca 30, 2024, 13:03:43 [/time]
Rasowy. Nic nie mylę

Post Merge: [time]Czerwca 30, 2024, 13:04:16 [/time]


Post Merge: [time]Czerwca 30, 2024, 13:04:51 [/time]
Mówię o dialogu z ludźmi. Resztę mam w dupie

Post Merge: [time]Czerwca 30, 2024, 13:06:35 [/time]
Ktoś już napisał. Niech zaczynają od góry i tam naprawiają firmę.

Post Merge: [time]Czerwca 30, 2024, 13:07:14 [/time]
W pantofelkach na produkcję niech idą zobaczyć co to praca.

Post Merge: Czerwca 30, 2024, 13:09:10
Nie wybielaj P Anny. Niech założy prywatny czat i niech informuje tam co i jak skoro publicznie nie może. Za darmo nikt tego nie robi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2024, 13:09:10 wysłana przez fafik »

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17696 dnia: Czerwca 30, 2024, 13:15:57 »
No dialog jest.U nas na wydziale był przedstawiciel zz jakoś 2 tyg temu. To mówił że nie będzie podwyżek i będzie gorzej i kto ma lepszą robotę to niech się zwalnia .

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17697 dnia: Czerwca 30, 2024, 13:22:32 »
Gdzie się podziały pieniądze, otoz większość na polimerach, reszta przejedzona. A na polimerach pracownicy co kwartał cyk premia 100%, teraz cyk stażowe wjechało a my mamy sobie pasa zaciskać na starych zakladach
Skąd masz takie informacje o startowym.. tam też nie jest wesoło... Wszytko w fazie projektu.. i cyk mogą ci zabrać po fazie projektu.. a no i jak się wynegocjujesz 6500pln brutto to z taką stawka zostajesz... Później nie masz na co liczyć... Pozdrawiam...

Offline Warburg

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17698 dnia: Czerwca 30, 2024, 14:00:35 »
Także torba i kij nam zostanie po tych negocjacjach. Wszystko zapózno teraz trzeba ratować ale własną (_I_)

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17699 dnia: Czerwca 30, 2024, 14:21:33 »
Ja rozumiem ciężka sytuacja w zakładach. Ale pani Anno pani jest w zarządzie x czasu I nie był nikt świadom tego rok wstecz że to tak się skończy?