Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7262710 razy)

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17715 dnia: Lipca 01, 2024, 10:46:24 »
Prezes i zarząd  dalej swoje. Mi się wydaje że cos na rzeczy jest z tą nagrodą i dlatego tak szanowny pan prezes napiera na to spotkanie i napiera na zawieszenie właśnie nagrody rocznej żeby definitywnie skończyć temat
https://zapodaj.net/plik-rLeBFDE5RO
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2024, 10:51:55 wysłana przez Prezes »

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 894
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17716 dnia: Lipca 01, 2024, 13:08:30 »
Nie chcę nic mówić ale chyba ktoś głosował na tych ludzi co są w euro parlamencie i na tych którzy są teraz w rządzie. Zachodniopomorskie pokazało jaka partię popiera i jakich posłów popiera. Tak więc nie bardzo wiem skąd to zaskoczenie,że czeka dokręcanie śruby? Zawsze tak było za rządów rudego faszysty. A wy ludziska jesteście tak tempi ,że to przechodzi ludzkie pojęcie. Niech ktoś mi wymieni chociaż trzy rzeczy jakie ten człowiek zrobił dla kraju,co takie powstało w Polsce za rządów Tuska co zyskało nasze województwo za jego rządów? Słucham co ten człowiek nam dał,czym nas uraczył? Inwestorem z kataru ratującym stocznie szczecińską?😂 Podwyższeniem wieku emerytalnego 😂aptopo wieku emerytalnego wy tam się szykujecie że w przyszłym roku pewnie będzie pomysł żeby wrócić do tego co było za jego rządów. Nami rządzą ludzie którzy chcieli zamknąć kopalnie w Turowie,ludzie którzy robią wszystko to co im Unia karze i tak właściwie nie sprzeciwiają się niczemu. Niemcy nam podrzucają tubylców i nikt z tym nic nie robi, bo jest na to przyzwolenie. Na wschodzie dzikusy dzień w dzień atakują polskie służby i nikt z tym nic nie robi. Ten kraj nie funkcjonuje,a rządzący zajmują się właściwie tylko jednym...rozliczaniem poprzedniej władzy. Obywatele i to co się dzieje w kraju to nie ważne,inflacja nie ważna,kolosalne ceny energii nie ważne. Ja już nie raz pisałem ,że jak będzie nowy prezes to możemy zapomnieć o czymkolwiek na długie lata. To samo było w 2010,różnica jest taka,że wtedy życie nie było takie drogie jak jest teraz. Wybraliście do rządzenia ludzi którzy kompletnie nie dbają o interesy polski, o interesy obywateli tylko o swoje. To tyle w temacie...udanego dnia życzę.
Ogólnie jak ktos pisze "tempy" to nie jest wiarygodnym partnerem do rozmowy, ale "rudy faszysta" wymyślił projekt polimery, tylko mały faszysta z Żoliborza go nie potrafił domknąć jak trzeba xD

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2024, 14:09:15 wysłana przez Prezes »

Offline Martin

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17718 dnia: Lipca 01, 2024, 19:14:27 »
https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/nawozy/prezes-grupy-azoty-mamy-juz-cenniki-nawozow,148327.html
lol czytaliście to pismo ? na końcu najlepsze " "uda się wypracować rozwiązania które pomogą pracownikom" xD @anna nie jest Ci wsty za to pismo ? jak zmniejszenie naszych pensji ma nam pomóc  ??

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2121
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17719 dnia: Lipca 01, 2024, 21:59:50 »
Poproszę o rozwinięcie swojej myśli? Poproszę o wysłanie pisma, które podpisałam,  bo nie rozumiem. Jestem ostatnią osobą, która chciałaby pracownikom obniżać wynagrodzenia. Dlatego proszę ważyć słowa.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2024, 22:12:28 wysłana przez An_na »

Offline Prezes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17720 dnia: Lipca 02, 2024, 10:55:13 »
https://www.tysol.pl/a124046-nasz-news-ludzie-tuska-szykuja-cicha-likwidacje-pkp-cargo?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1EiRNxSiwbbOgcLhKsgkJD6Z5DQ-XycHgz4BDsjepRebE6Dn6fg5-kcP4_aem_LnDhDdcZAj0lMB7pgNQXYA
PKP CARGO do likwidacji?...ciekawe kto nam będzie dowoził koleja jak to się okaże prawda...czyżby niemiecki DOUTSCHE BAN CARGO?
A i ciekawe kiedy nasze zakłady postawią w stan likwidacji 🤔

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17721 dnia: Lipca 02, 2024, 12:42:57 »

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17722 dnia: Lipca 02, 2024, 13:32:28 »
Chyba zdjęli już artykuł

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 447
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17724 dnia: Lipca 02, 2024, 17:15:09 »
Z powyższego artykułu wynika że najwięcej mają stracić brygadziści zmian!
Dominik Dolnoślązak

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 894
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17725 dnia: Lipca 02, 2024, 18:17:10 »
https://www.tysol.pl/a124046-nasz-news-ludzie-tuska-szykuja-cicha-likwidacje-pkp-cargo?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1EiRNxSiwbbOgcLhKsgkJD6Z5DQ-XycHgz4BDsjepRebE6Dn6fg5-kcP4_aem_LnDhDdcZAj0lMB7pgNQXYA
PKP CARGO do likwidacji?...ciekawe kto nam będzie dowoził koleja jak to się okaże prawda...czyżby niemiecki DOUTSCHE BAN CARGO?
A i ciekawe kiedy nasze zakłady postawią w stan likwidacji 🤔
"ciekawe kto nam bedzie dowozil koleja jak to sie okaze prawda" - ktos inny, po prostu.

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17726 dnia: Lipca 02, 2024, 19:51:48 »
Po co nam produkcja nawozów w Policach jak możemy mieć nawozy z Niemiec? ~ Der Kanzlerin Donald

Jestem niemal pewny, jakby rządził dalej PiS to by sypnął Grupie Azoty jakieś granty, aby zapobiec dziurze która powstała z winy napływu surowców ze wschodu. Teraz pozostaje wam tylko się zwolnić bo Rudy nic nie robi w temacie ratunku sytuacji Polskiej chemii, kolejny rok takich samych wyników i będzie upadłość ZCH Police. Jesteście wszyscy zwolnieni tylko ma to wyglądać tak, że odchodzicie z własnej woli. Może parę instalacji zostanie na potrzeby dostarczania mediów do Polimerów.


A tak poza tym Wasze związki zawodowe nadają się oblania gnojowicą. W takiej sytuacji związki górnicze czy energetyczne masowo brały pracowników w autokary i jechały pod Wiejską w Warszawie. Tutaj do tej pory nic sie nie zbuntowaliście więc rudy ma wywalone.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2024, 20:03:13 wysłana przez Polioly »

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 172
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17727 dnia: Lipca 02, 2024, 20:38:17 »
a wiesz ilu stoczniowców protestowało

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 894
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17728 dnia: Lipca 02, 2024, 22:42:27 »
Po co nam produkcja nawozów w Policach jak możemy mieć nawozy z Niemiec? ~ Der Kanzlerin Donald

Jestem niemal pewny, jakby rządził dalej PiS to by sypnął Grupie Azoty jakieś granty, aby zapobiec dziurze która powstała z winy napływu surowców ze wschodu. Teraz pozostaje wam tylko się zwolnić bo Rudy nic nie robi w temacie ratunku sytuacji Polskiej chemii, kolejny rok takich samych wyników i będzie upadłość ZCH Police. Jesteście wszyscy zwolnieni tylko ma to wyglądać tak, że odchodzicie z własnej woli. Może parę instalacji zostanie na potrzeby dostarczania mediów do Polimerów.


A tak poza tym Wasze związki zawodowe nadają się oblania gnojowicą. W takiej sytuacji związki górnicze czy energetyczne masowo brały pracowników w autokary i jechały pod Wiejską w Warszawie. Tutaj do tej pory nic sie nie zbuntowaliście więc rudy ma wywalone.
Ale ja sobie nie życzę przekazywania moich pieniędzy na ratowanie Grupy Azoty, proszę dać swoje.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 974
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17729 dnia: Lipca 03, 2024, 05:55:38 »
Po co nam produkcja nawozów w Policach jak możemy mieć nawozy z Niemiec? ~ Der Kanzlerin Donald

Jestem niemal pewny, jakby rządził dalej PiS to by sypnął Grupie Azoty jakieś granty, aby zapobiec dziurze która powstała z winy napływu surowców ze wschodu. Teraz pozostaje wam tylko się zwolnić bo Rudy nic nie robi w temacie ratunku sytuacji Polskiej chemii, kolejny rok takich samych wyników i będzie upadłość ZCH Police. Jesteście wszyscy zwolnieni tylko ma to wyglądać tak, że odchodzicie z własnej woli. Może parę instalacji zostanie na potrzeby dostarczania mediów do Polimerów.


A tak poza tym Wasze związki zawodowe nadają się oblania gnojowicą. W takiej sytuacji związki górnicze czy energetyczne masowo brały pracowników w autokary i jechały pod Wiejską w Warszawie. Tutaj do tej pory nic sie nie zbuntowaliście więc rudy ma wywalone.
Ale ja sobie nie życzę przekazywania moich pieniędzy na ratowanie Grupy Azoty, proszę dać swoje.
Nasze pieniądze idą na miliardy bezsensownych, głupich i szkodliwych rzeczy, także te wydane na ratowanie takiego zakładu, akurat byłoby najmniej szkodliwe.