Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7250160 razy)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17640 dnia: Czerwca 27, 2024, 10:56:27 »
Ale za co chcesz dostać nagrodę? Za to że pracujesz dostajesz pensje. A nagroda za co?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17641 dnia: Czerwca 27, 2024, 11:04:14 »
Ale za co chcesz dostać nagrodę? Za to że pracujesz dostajesz pensje. A nagroda za co?
za jajco ;)...ja sobie przepisow nie wymyslilem w ukaldzie jest opisane za co i kiedy sie nalezy
https://www.solidarnosc.police.pl/nagroda2023c.pdf
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2024, 11:09:37 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17642 dnia: Czerwca 27, 2024, 12:50:21 »
Ale za co chcesz dostać nagrodę? Za to że pracujesz dostajesz pensje. A nagroda za co?
za jajco ;)...ja sobie przepisow nie wymyslilem w ukaldzie jest opisane za co i kiedy sie nalezy
https://www.solidarnosc.police.pl/nagroda2023c.pdf
No widocznie słabo wiesz. Zyski były?

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 413
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17643 dnia: Czerwca 27, 2024, 13:09:32 »
Ale za co chcesz dostać nagrodę? Za to że pracujesz dostajesz pensje. A nagroda za co?
za jajco ;)...ja sobie przepisow nie wymyslilem w ukaldzie jest opisane za co i kiedy sie nalezy
https://www.solidarnosc.police.pl/nagroda2023c.pdf
No widocznie słabo wiesz. Zyski były?
Ja tego pisma nie pisałem i nie wymyśliłem sobie...poparły to wszystkie związki więc coś na rzeczy jest,bo nie sądzę żeby tak sobie to napisały żeby zrobić z siebie pośmiewisko,a może i chcą zrobić z siebie pośmiewisko. Kto ich tam wie,a może się naley. Nie jestem w temacie kruczków itp. podsylam pismo które zostało podpisane przez wszystkie związki i czym się posiłkują te związki

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17644 dnia: Czerwca 27, 2024, 14:51:17 »
Ale za co chcesz dostać nagrodę? Za to że pracujesz dostajesz pensje. A nagroda za co?
za jajco ;)...ja sobie przepisow nie wymyslilem w ukaldzie jest opisane za co i kiedy sie nalezy
https://www.solidarnosc.police.pl/nagroda2023c.pdf
No widocznie słabo wiesz. Zyski były?
Ja tego pisma nie pisałem i nie wymyśliłem sobie...poparły to wszystkie związki więc coś na rzeczy jest,bo nie sądzę żeby tak sobie to napisały żeby zrobić z siebie pośmiewisko,a może i chcą zrobić z siebie pośmiewisko. Kto ich tam wie,a może się naley. Nie jestem w temacie kruczków itp. podsylam pismo które zostało podpisane przez wszystkie związki i czym się posiłkują te związki

To jak nie jesteś w temacie to po co się wypowiadasz?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 399
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17645 dnia: Czerwca 27, 2024, 16:25:47 »
Rasowy aparatowy nie jesteś pracownikiem zakładów to się nie udzielaj. Już się przekonałem że nie wiesz co się dzieje na zakładzie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17646 dnia: Czerwca 27, 2024, 16:32:52 »
Rasowy aparatowy nie jesteś pracownikiem zakładów to się nie udzielaj. Już się przekonałem że nie wiesz co się dzieje na zakładzie.
Nie jestem ale do niedawna bylem. I gdzie niby podalem nieprawde? Czytaliscie glaby kiedys uklad zbiorowy w ogole, ze chcecie jakas nagrode roczna? XD

Bo widze, ze ja nie pracujac na zakladach lepiej znam uklad zbiorowy niz wy ;)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17647 dnia: Czerwca 27, 2024, 17:04:01 »
ciiii rasowy jest przeciez na priv z P. Anią jak to pisał buahhaahhahahaha i nie badz taki kozak w necie ...  z tego co wiem to sypałes nawozy do herbaty zamias cukru, o twojej podstawówce nie wspomnę ..... pamietasz ? ..... teraz musisz podnosic swoje Ego w internecie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2024, 17:10:32 wysłana przez polo »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17648 dnia: Czerwca 27, 2024, 17:26:30 »
ciiii rasowy jest przeciez na priv z P. Anią jak to pisał buahhaahhahahaha i nie badz taki kozak w necie ...  z tego co wiem to sypałes nawozy do herbaty zamias cukru, o twojej podstawówce nie wspomnę ..... pamietasz ? ..... teraz musisz podnosic swoje Ego w internecie
XD co ty gadasz dzieciaku. Czwartek dopiero a ty już po Harnasiu? Idź tam się proś  o nagrodę roczna która się NALEŻY, bo nie umiesz czytać xD

Offline Pracownik Logistyki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17649 dnia: Czerwca 27, 2024, 18:29:40 »
Jeszcze wam nic nie zabrali i nic nie dali a już jest płacz. Poczekajcie jak się sytuacja rozwinie .

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17650 dnia: Czerwca 27, 2024, 19:13:25 »
Jak to jest Panie prezesie zakładów chemicznych... Prąd podrożał woda o 60 procent o 37 procent ścieki gaz o 20 procent, czynsz też jest już Droższy a Pan chce jeszcze pracownikom zabierać ciężko wypracowane pieniądze które należą się nam jak psu miska... Może zaczniecie obcinać pieniążki od siebie, oraz rozdawać na prawo i lewo , wydaliście kupę kasy na polimery gdzie nawet fabryka nie pracuje.. kiedy to się zwróci...przestańcie traktować pracowników jak śmieci ... My musimy wyżywić i przetrwać a Wy jeszcze nas dobijacie i chcecie nas zakopać do piachu... Nie pozdrawiam serdecznie...

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17651 dnia: Czerwca 27, 2024, 20:02:41 »
Rasowy wie lepiej niż 6 przewodniczących związków, wychodzi na to że nie umieją czytać zuzp a pan rasowy wie i umie xd. Napisali sobie pismo od czapy a wystarczyło posłuchać rasowego z forum 😅

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 889
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17652 dnia: Czerwca 27, 2024, 21:41:54 »
Rasowy wie lepiej niż 6 przewodniczących związków, wychodzi na to że nie umieją czytać zuzp a pan rasowy wie i umie xd. Napisali sobie pismo od czapy a wystarczyło posłuchać rasowego z forum 😅
Napisali sobie już nie jedno pismo z czapy ;) czas pokaże, wtedy może Ci starczy odwagi żeby przyjść i przeprosić

Offline oli

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17653 dnia: Czerwca 27, 2024, 22:59:34 »
Nie napisali z czapy tylko z jakiegoś porozumienia a że obecni wlodarze mają innych prawników to dla pracowników guzik z tego będzie

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2119
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17654 dnia: Czerwca 27, 2024, 23:48:11 »
Z tą wodą na logistyce to jakieś kpiny . Dystrybutor nie ziała ludzie w te upały muszą swoją wodę nosić do pracy. Ciekawe co na to PIP. Pani Aniu . Jest tak bynajmniej na LP2

Post Merge: [time]Czerwca 27, 2024, 08:46:41 [/time]
No chyba że z kranu mają pić?!
Zgodnie z prawem, musi być woda pitna. Rozumiem, że awaria dystrybutora została zgłoszona u przełożonych, w BHP lub u SIP. Jutro sprawdzę co się z tym zgłoszeniem stało. Woda jest na magazynie, bo dzisiaj sprawdzałam.