Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6839367 razy)

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7635 dnia: Stycznia 27, 2018, 07:02:06 »
Możesz to sobie nazywać jak chcesz, dzień wolnego, czy inaczej... Po każdej 4 rance, 4 popołudniówce, 4 nocce było równe 48 godzin wolnego...Wiem, bo tak pracowałem heheheee


I wynika to jasno z harmonogramu który wkleiłem  kilka postów wcześniej.

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7636 dnia: Stycznia 27, 2018, 09:37:09 »
Było na 4 Bop po rankach i popołudniu po 24 godz , jak kończyła sie ranka o 14 to na następny dzień na 14 zaczynała się popołudniu i tak samo po II zmianie tak że nie wypisuj że po 48 było , pracowałem w tym systemie 25 lat i teraz w 5 Bop jest zdecydowanie lepiej.

Offline arus37

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7637 dnia: Stycznia 27, 2018, 10:48:05 »
CYGANEK a coś ty brał 🤔

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7638 dnia: Stycznia 27, 2018, 12:19:10 »
W Zakladach trwa "układanie" nowego ZUZP. Pani Aniu czy możemy poznać szczegóły? Jako przedstawiciel załogi ma Pani świetną okazję "uszyć" układ pod swoich wyborców.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7639 dnia: Stycznia 27, 2018, 12:38:27 »
Było na 4 Bop po rankach i popołudniu po 24 godz , jak kończyła sie ranka o 14 to na następny dzień na 14 zaczynała się popołudniu i tak samo po II zmianie tak że nie wypisuj że po 48 było , pracowałem w tym systemie 25 lat i teraz w 5 Bop jest zdecydowanie lepiej.


Cyganek, to ładnie żeś nadgodzin natrzaskał hehee  Zadaj sobie trud, otwórz, znajdź jakiś grafik z 4BOP na Z.CH. Police i wróć... Podczas, gdy ja miałem PO KAŻDYM 4 dniowym cyklu ranek, popołudniówek, nocek dokładnie 48 GODZIN przerwy, ty szedłeś do pracy po 24, ok. Pozdrawiam serdecznie  ;) 

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7640 dnia: Stycznia 27, 2018, 13:58:21 »
Pani Aniu pytanie czy coś się dzieje w temacie zlikwidowania R-ek???

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7641 dnia: Stycznia 27, 2018, 14:23:58 »
A zdaje się nie było dwóch systemów 4BOP? Jeden z latach 70-80 tych, a drugi w XXI wieku? Z tego co wiem dawno temu, jeszcze w czasach komuny była przerwa 24 godziny (o ile mi ktoś nie pokręcił systemu i wplątał nazwy 4BOP to po ciągu 6 dni pracy???), a 10-15 lat temu była przerwa 48 godzin między ciągiem 4 dni i średnio 6-7 dni DDW w okresie rozliczeniowym (ok 3 miesiące) do odebrania. W tym pierwszym pracowali pierwsi pracownicy zakładów, w tym drugim ja sam pracowałem i kończyło się tym, że dzięki wybieraniu DDW potrafiłem wjechać z wrzesień - listopad z 20 dniami regularnego urlopu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2018, 14:40:14 wysłana przez C80 »

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7642 dnia: Stycznia 27, 2018, 16:56:36 »
Aby przerwać kłótnie z grafikiem :) Proszę, oto grafik 4BOP - 1990 rok  ;)







Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7643 dnia: Stycznia 27, 2018, 19:06:31 »
A zdaje się nie było dwóch systemów 4BOP? Jeden z latach 70-80 tych, a drugi w XXI wieku? Z tego co wiem dawno temu, jeszcze w czasach komuny była przerwa 24 godziny (o ile mi ktoś nie pokręcił systemu i wplątał nazwy 4BOP to po ciągu 6 dni pracy???), a 10-15 lat temu była przerwa 48 godzin między ciągiem 4 dni i średnio 6-7 dni DDW w okresie rozliczeniowym (ok 3 miesiące) do odebrania. W tym pierwszym pracowali pierwsi pracownicy zakładów, w tym drugim ja sam pracowałem i kończyło się tym, że dzięki wybieraniu DDW potrafiłem wjechać z wrzesień - listopad z 20 dniami regularnego urlopu.

Tego to nie wiem, szczerze pisząc, czy były jakieś dwa różne grafiki. Pracuję 24 lata i mnie od dnia przyjęcia obowiązywał ten, który wkleił Domino. Ten, na którym WYRAŹNIE widać 48 GODZIN przerwy...

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7644 dnia: Stycznia 27, 2018, 20:41:15 »
Tego to nie wiem, szczerze pisząc, czy były jakieś dwa różne grafiki. Pracuję 24 lata i mnie od dnia przyjęcia obowiązywał ten, który wkleił Domino. Ten, na którym WYRAŹNIE widać 48 GODZIN przerwy...


Ja piszę o dniach wolnego, a Ty o godzinach....  Jeśli tak liczyć, to miedzy ranką a popołudniówką w 5 BOP   też wychodzi 24 godziny i nikt nie pisze, ani nie zaznacza tego w grafiku jako wolne.

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7645 dnia: Stycznia 27, 2018, 20:59:47 »
Motyl piszesz o dniach, ja wyraźnie podkreślałem 48 GODZIN. Nie czepiam się tych dni, ale tak szczerze, kto traktował po nockach wolne jako 2 dni?  Człowiek był po 4 nockach zakręcony jak ruski termos... A GODZINOWO zawsze było 48, pozdrawiam!   ;D 
Mniejsza z tym, teraz 5 BOP jest spoko, jak dla mnie R-kA to normalny dzień pracujący i mała cena za napierd...nie po 4 dni.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2018, 21:03:34 wysłana przez DMC »

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7646 dnia: Stycznia 27, 2018, 21:02:00 »
Ja piszę o dniach wolnego, a Ty o godzinach....  Jeśli tak liczyć, to miedzy ranką a popołudniówką w 5 BOP   też wychodzi 24 godziny i nikt nie pisze, ani nie zaznacza tego w grafiku jako wolne.

motyl musisz zweryfikować pojęcie dzień wolny a przerwą w świadczeniu pracy i nie odnosić się do systemów bo są one różne.

Pozdrawiam

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7647 dnia: Stycznia 27, 2018, 21:05:23 »
Hehehe i Wielki Piątek może będzie dniem wolnym od pracy, ale jaja...   :o




Oczywiście nie dla nas zmianowców hehe

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7648 dnia: Stycznia 28, 2018, 18:58:07 »
W 4BOP tak nie było i nie jest.
proponuje policzyć, matematyka nie kłamie, 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7649 dnia: Stycznia 29, 2018, 08:38:43 »
Nom. Jeśli traktować te kilka godzin po rance, kilka godzin przed nocką na spanie i całkiem sporo godzin po nockach na odespanie jako wolne to tak, może być i 48h wolnego. Tylko to wciąż nie są pełne dni, a pełnych dni wolnych było po rankach jeden, po popopłudniówkach jeden, po nockach tak naprawdę z półtora.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln