Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6786373 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7410 dnia: Listopada 24, 2017, 16:52:11 »
Fafik_są awanse, zmiany umowy z czasu określonego na nieokreślony, zmiany zamresu obowiązków itd. Wtedy są właśnie wnioski o podwyżki indywidualne. Ja jeszcze chciałabym dopowiedzieć, że usalono że jeśli brygadzista zastępuje mistrza to ma mieć płacony nadal dodatek.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7411 dnia: Listopada 24, 2017, 17:06:19 »
czyli teraz rozmowy w spółkach? czy może były prowadzone równolegle?

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7412 dnia: Listopada 24, 2017, 17:26:15 »
Prezes zaproponował 240 zł podwyżki oraz 50 zł do zmianowego.


Teraz czytamy, że ustalono podwyżki w wysokości 250 złotych i 50 złotych dodatku do ryczałtu 5bop.... To znaczy, że przeogromne związki  "wywalczyły".... 10 złotych ?????????????   Śmiać się, czy płakać z tej ogromnej roli jaką pełnią na swoich ciepłych posadkach....

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7413 dnia: Listopada 24, 2017, 17:49:58 »
Prezes zaproponował 240 zł podwyżki oraz 50 zł do zmianowego.


Teraz czytamy, że ustalono podwyżki w wysokości 250 złotych i 50 złotych dodatku do ryczałtu 5bop.... To znaczy, że przeogromne związki  "wywalczyły".... 10 złotych ?????????????   Śmiać się, czy płakać z tej ogromnej roli jaką pełnią na swoich ciepłych posadkach....

Ale oficjalnie nie wiadomo nic ile prezes zaproponował, mój przewodniczący związku powiedział, że to plotki. Chociaż faktem jest, że w ostatnich latach było tak, że tyle co zarząd zaproponował tyle było. Jednak w poprzednich latach były podawane jakieś info z propozycjami zarządu, tutaj nic oficjalnego nie czytałem.

Tak czy inaczej o ile mnie pamięć nie myli, to najwyższa podwyżka ostatnich lat.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7414 dnia: Listopada 24, 2017, 18:23:35 »
Czyli jak pisałem wcześniej,  no miałem nadzieje ze nie napisze, ale chyba muszę < a nie mówiłem, jak co rok  >, dostaliśmy to co zaproponował zarząd.  Czyli jak widać nasze związki nie potrafią wywalczyć pracownikom praktycznie nic, są bo są, a zyski takie wielkie ogłaszane w TV i prasie, a podwyżki standardowe, jakby były niskie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7415 dnia: Listopada 24, 2017, 18:29:56 »
Nie mogę tego czytać. Spotkania zarządu ze związkami są bardzo dynamiczne i treściwe. Związki zawodowe bardzo merytorycznie się przygotowują do negocjacji. Analizowana jest każda składowa. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że nasze związki wynegocjowaly bardzo dobre podwyżki w tym roku. Są różne lata, lepsze gorsze... więc jak przyjdzie (oby nie) czas gorszy i podwyżki będą mniejsze będzie to świadczyło o odpowiedzialnym podejściu do spółki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2017, 18:42:49 wysłana przez An_na »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7416 dnia: Listopada 24, 2017, 18:42:13 »
Nie mogę tego czytać. Spotkania zarządu ze związkami są bardzo dynamiczne i treściwe. Związki zawodowe bardzo merytorycznie się przygotowują do negocjacji. Analizowana jest każda składowa.

Paniu Aniu, proszę się nie przejmować, niektórzy myślą, że Wy tam tylko leżycie, ale narzekanie mamy we krwi.
Ciężko zrozumieć, były zyski, ale ile ludzi przyjęto, ile powstało itd...
Ja się cieszę z podwyżki, jak mało kiedy ;)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7417 dnia: Listopada 24, 2017, 18:43:39 »
😊

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7418 dnia: Listopada 24, 2017, 18:56:26 »
Jakieś szczegóły "pakietu stomatologicznego" ?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7419 dnia: Listopada 24, 2017, 19:15:09 »
Pani Aniu, czy ma Pani wiedzę jaka jest sytuacja w spółce GAPS , czy były już wstępne rozmowy w sprawie podwyżek ( oby były  tak samo jak w zch) ?
Starczy już pomniejszenia roli ludzi w spółce, co roku mniejsza podwyżka, różnice w zmianowym coraz większe a obowiązków i instalacji przybywa!

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7420 dnia: Listopada 24, 2017, 19:18:31 »
Szczegóły dotyczące opieki stomatologicznej zostaną przedstawione w późniejszym terminie z uwagi na kego doprecyzowywanie z uwagi na to, że będzie to w ramach medycyny pracy.

Post Merge: Listopada 24, 2017, 19:20:20
W GAPS było spotkanie w tym tygodniu ale wg mojej informacji rozmowy były o sytuacji finansowej spółki. Spółki zawsze czekają na zakonczenie negocjacji u matki.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2017, 19:20:20 wysłana przez An_na »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7421 dnia: Listopada 24, 2017, 19:28:28 »
Super, podwyżka bardzo przyzwoita do tego dodatkowy bonus w postaci 500zł do doładowania kart. Ci co narzekają puknijcie się w łeb.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7422 dnia: Listopada 24, 2017, 20:21:02 »
Czyli jak widać nasze związki nie potrafią wywalczyć pracownikom praktycznie nic, są bo są

Te dodatkowe 500zł to pierdnięcie bobra, tak? Oddasz mi? Skoro to "nic" dla ciebie to nie odczujesz różnicy, a mi się przyda.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2017, 20:22:57 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7423 dnia: Listopada 24, 2017, 20:31:43 »
Tak to właśnie jest, że ile by nie dali to wiecznie źle. Rok w rok pensja rośnie ale to źle bo ciągle mało, ciągle co niektórzy czują się pokrzywdzeni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #7424 dnia: Listopada 24, 2017, 20:48:04 »
ciągle co niektórzy czują się pokrzywdzeni.

Oni nie są pokrzywdzeni, oni są zdrowo popierdoleni.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln