Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787802 razy)

Offline kR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6435 dnia: Lutego 17, 2017, 20:10:40 »
Czy możecie przybliżyć warunki jakie trzeba spełniać, żeby głosić do malowania samochodów z odszkodowania?
Wasz Król

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6436 dnia: Lutego 17, 2017, 22:03:30 »
Jeżeli jesteś pracownikiem to wystarczy mieć auto pol roku, 3 miesiące stawiać pod biurowcem.

Jeżeli jesteś klientem z zewnątrz to nie wiem.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6437 dnia: Lutego 18, 2017, 07:51:24 »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi.

Jakoś w ostatnich wyborach na przedstawiciela załogi w zarządzie głosowanie trwało 4 dni, a tutaj zaledwie 10 minut. Serio nie dostrzegasz absurdu? Może trzeba zadać pytanie przedstawicielowi załogi w zarządzie co myśli o tym i dlaczego związki do tego dopuściły (jak zwykle?), skoro SIP jest taki ważny dla pracowników?

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6438 dnia: Lutego 18, 2017, 07:56:28 »
Ja też po rannej zmianie nie zdążyłem u siebie na wydziale, całe przedstawienie trwało 10 minut.
Powinni ukarać za to kierownika i przełożonych. Na SIPA warto zagłosować.
Co do karania kierownika, to nie ma za co, on nie ma nic wspólnego z tymi wyborami więc i nie ma za co go karać. Co do wyborów no to jak pisałem farsa i było można odnieś wrażenie że Baranowie związkowi przyszli na nie za karę i zależało im tylko na odfajkowaniu następnych i jak najszybszym pójściu sobie. Sposób przeprowadzenia wyborów ważnych dla szarych pracowników przez p. Goślińskiego i jego kolegę pokazuje i utwierdza w przekonaniu że baronowie związkowi mają pracowników za maszynki do płacenia składek i na pewno nie działają w interesie pracowników i mają ich w głębokim poważaniu. Tak kokret tylko tamte wybory były ważne dla nich, nie dla pracowników.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2017, 08:00:47 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6439 dnia: Lutego 18, 2017, 09:51:01 »
To, że nie puścili mnie na głosowanie to tylko i wyłącznie wina kierownika i jego dupolizów!

Offline LukAs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6440 dnia: Lutego 19, 2017, 17:45:30 »
Witam serdecznie mam pytanie odnosnie pracy w zakladach police a odnosnie jednego dzialu prosze mnie poprawic jak zle napisze Produkcja aparatur cieplowniczych czy jakos tak. z obsluga wozkow widlowych Jesli jest ktos kto na owym dziale pracuje prosze o wypowiedenie sie na ten temat na czym polegam tam praca i co nalezy do obowiazkow  z gory serdecznie dziekuje

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6441 dnia: Lutego 19, 2017, 18:55:00 »
Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się starasz. W ramach jednego wydziału może być wiele stanowisk, które diametralnie będą się różniły obowiązkami. Nawet stanowisko "aparatowy" na każdym wydziale inaczej wygląda. Jeżeli w ofercie masz wymaganie uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, to pewnie byłbyś... operatorem wózka widłowego! :D Taka praca polega na tym, że operujesz wózkiem widłowym, a co na nim przerzucasz to już bez znaczenia. Nie słyszałem, żeby aktualni operatorzy marudzili na obecne warunki, więc chyba praca jest w porządku.

Offline LukAs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6442 dnia: Lutego 19, 2017, 19:10:32 »
To na czym polega stanowisko z obsluga wozka widlowego to akurat wiem wolalbym aby wypowiedzial sie ktos kto pracuje w zakladach chemicznych police i zna dzialy jakie sie tam znajduja i moze cos napisac o produkcji aparatur cieplnych czy cos w tym stylu bylem na rozmowie na dany dzial i opowiesci wynika ze praca polega od "łopaty" po jazde wozkiem widlowym nie wiem co przez to rozumiec:)

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6443 dnia: Lutego 19, 2017, 20:32:45 »
Witam.
Drogi kolego praca aparatowego polega na operowaniu łopatą,miotłą i ewentualnie wężem z wodą.

Post Merge: Lutego 19, 2017, 20:36:43
Czyli dobrze główkujesz.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2017, 20:36:43 wysłana przez ROMUR »

Offline LukAs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6444 dnia: Lutego 20, 2017, 08:36:34 »
a czy mozesz cos wiecej mi powiedziec na ten temat? czy praca jest mega ciezka? czy warto sie zatrudnic na ten dział? czy praca jest warta pieniedzy jakie proponuja ?

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6445 dnia: Lutego 20, 2017, 09:06:56 »
Kurde człowieku, co to za podejście. Jest praca, byłeś na rozmowie i pytasz czy praca jest ciężka ???


Lepiej sobie daruj w takim układzie.

Offline LukAs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6446 dnia: Lutego 20, 2017, 09:28:10 »
po co od razu taki komentarz. Chyba lepiej dowiedziec sie czegos na temat stanowiska pracy od osob ktore tam pracuja niz pojsc w ciemno - skoro na rozmowie nic specjalnego nie powiedzieli na temat tego stanowiska tylko same ogólniki.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6447 dnia: Lutego 20, 2017, 09:31:31 »
Bo pewnie na początku to będziesz chodził z innymi pracownikami i się uczył, nikt Cię samego na instalację nie puści, nie panikuj. Jak Cię przyjmą to pracuj. Zamiast od razu pytać czy praca ciężka, każda praca jest ciężka.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6448 dnia: Lutego 20, 2017, 10:35:34 »
Witam serdecznie mam pytanie odnosnie pracy w zakladach police a odnosnie jednego dzialu prosze mnie poprawic jak zle napisze Produkcja aparatur cieplowniczych czy jakos tak. z obsluga wozkow widlowych
"Produkcja aparatur ciepłowniczych " ?  Jest u nas taki dział ? 

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6449 dnia: Lutego 20, 2017, 10:51:19 »
Dzień Dobry  ;D


LukAs - dobry jesteś jeszcze nie zacząłeś,  a już szukasz problemów, zakład ci daje prace a ty zastanawiasz się, proponuje postawić im warunki żeby praca była lekka łatwa i przyjemna. proponuje na początek stanowisko mistrza. A na sam koniec znam wielu którzy brali by to co dają bez zastanowienia, byle być zatrudnionym w firmie.


jorka -  trochę dziwny wydział nie słyszałem o takowym w zakładach, ale zaciągnę jeżyka, wiesz w firmie w kółko coś zmieniaj wie i wprowadzają dziwne określenia i nazewnictwo




Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.