• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 1196125 razy)

Offline policzek

• Gaduła
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6465 dnia: Luty 12, 2017, 15:03:27 »
Jak tam podwyżki indywidualne ? udało się komuś dostać za ciężką pracę ? czy jak zwykle dostały osoby strzelające z dupy do kierownictwa ? :o

Na niektórych wydziałach to się nigdy nie zmieni. U mnie dalej frajerzy i dupolizy są na pierwszym miejscu, ale ja tutaj nikogo innego nie winie jak kierownika, bo jak kierownik jest piz... to nie może być inaczej.
Nieposłuszeństwo jest prawdziwą postawą wolności. Posłuszni muszą być niewolnicy.

Offline Polak

• Wielka Gaduła
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
« Odpowiedź #6466 dnia: Luty 12, 2017, 15:31:47 »
Zgadzam się z kolegą powyżej, co mogę dodać do tego, ze doszli do tej grupy przydupasy mistrzów.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Siwy1

• Gaduła
« Odpowiedź #6467 dnia: Luty 12, 2017, 15:49:04 »
A u mnie wszyscy dostali swoje 40 zł i po krzyku. Wiadomo człowiek może liczył na coś więcej ale takie rozwiązanie też nie jest złe. Szkoda ze dodatkowo nic więcej nie wpadło, ale z drugiej strony żalu nie ma że nikt nie przytulił moich czterech dyszek ;)

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6468 dnia: Luty 12, 2017, 18:26:41 »
Tam gdzie się nie dostaję za pracę, to takie rozwiązanie jest najlepsze. Widać są mądrzy ludzie na wydziałach, niestety mi nie jest dane z takim pracować. Od kierownika zaczynając...
Nieposłuszeństwo jest prawdziwą postawą wolności. Posłuszni muszą być niewolnicy.

Offline Polak

• Wielka Gaduła
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
« Odpowiedź #6469 dnia: Luty 12, 2017, 20:04:58 »
Bo chyba większość na tak samo, smutne to ale prawdziwe, dalej dobrze się ma koleżeństwo , układy, d.....lizusostwo.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Domino

• Moderator
  • Wielka Gaduła
« Odpowiedź #6470 dnia: Luty 13, 2017, 20:29:56 »
A więcej informacji na temat wyborów ktoś TU wstawi??(jaka frekwencja,ile głosów ktoś dostał?)

Proszę - Protokół Głównej Komisji Wyborczej.

https://www.facebook.com/policemzzprc/photos/pcb.655357211338300/655357174671637/?type=3&theater

Offline senegalczyk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6471 dnia: Luty 14, 2017, 10:26:54 »
a u nas jest tak, że indywidualne dostają ci którzy mają najmniejsze stawki (niby polecenie odgórne) i taki gość jeden czy drugi ma w dupie robotę, bo wie że i tak dostanie :( notabene tak samo jest z tymi śmiesznymi premiami :(

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6472 dnia: Luty 14, 2017, 10:54:39 »
a u nas jest tak, że indywidualne dostają ci którzy mają najmniejsze stawki (niby polecenie odgórne) i taki gość jeden czy drugi ma w dupie robotę, bo wie że i tak dostanie :( notabene tak samo jest z tymi śmiesznymi premiami :(

Gdzie niby jest takie polecenie napisane? z tego co pamiętam, to 2 lub 3 lata temu było to, ale z inicjatywy ZZ i było to do wiadomości wszem i wobec. Na Twoim wydziale sobie ustanowili to sami, bo nigdzie o tym nie było napisane, że mają dawać tym co mają mało.

Podam pewnien przykład, który mnie akurat nie dotyczy, ale nie jest on pojedynczy, znam kilku takich, którzy pracują na umowie o prace 3 lata przy stawce (po podwyżce 2400) teraz tak przychodzi nowy pracownik, który dostaje 2200, takim właśnie ludziom powinno się dawać podwyżki w pierwszej kolejności, bo częściej się starają od tych, którzy mają bez mała 3 razy tyle. Rozbieżności w stawkach są niekiedy naprawdę potężne i niech nikt mi nie mówi, że ktoś tam pracował 30 lat i więcej to ma, bo takich pracowników doceniam i szanuje, należy im się, myślę tutaj o kombinatorach, frajerach i dupolizach tylko, którzy pracują na stanowiskach robotniczych o wiele krócej i często doganiają stawką tych, którzy wypracowali 1/3 swojego życia w Zakładach. Starzy nie dostają, bo mają dużo, młodzi nie dostają, bo są żółtodziobami, dostają same frajerzyny. (bez urazy dla tych, którzy dostali za swój wylany pot)

Offline senegalczyk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6473 dnia: Luty 14, 2017, 11:04:19 »
też tak sądziłem że to wymysł moich przełożonych :( jeżli młody się stara to naprawdę nie mam nic przeciw temu aby dostawał nawet co roku, ale jeżeli z góry powiedziane że dostaną ci co mają mniej to oni mają gdzieś się wysilać :( a wcale nie zdziwiłbym się jakby spora część pieniędzy na podwyżki poszła jeszcze gdzie indziej :(

Niezłabeka

• Gość
« Odpowiedź #6474 dnia: Luty 14, 2017, 11:25:04 »
Na pewno poszła część pieniędzy gdzie indziej bo aparatowym zabiera się część podwyżki indywidualnej by kierownik miał na podwyżki dla swoich.
Przykład : mistrz daje Ci 200zł indywidualnej a podpisując angaż brakuje 50zł . Bynajmniej tak jest na BIELI .
A co do podwyżek u Nas jest inaczej. Indywidualną dostają kolejni pracownicy . W przeciągu tych 4 lat nie było osoby na mojej brygadzie by nie otrzymała indywidualnej , więc wszystko zależy od mistrza. Tylko pytanie dlaczego KIEROWNICTWO te otrzymane pieniądze obcina aparatowym i czy mają takie prawo skoro mistrz zmiany przyznał daną kwotę.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2017, 11:40:34 wysłana przez Niezłabeka »

Offline policzek

• Gaduła
« Odpowiedź #6475 dnia: Luty 14, 2017, 11:51:15 »
O tym to nie słyszałem jeszcze, ale jak to prawda to chamstwo niesamowite. Mają swoje pulę i jeszcze nam zabierają?

Niezłabeka

• Gość
« Odpowiedź #6476 dnia: Luty 14, 2017, 11:53:35 »
Nie wiem jak jest na innych wydziałach ale na BIELI taka praktyka jest od lat.

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #6477 dnia: Luty 14, 2017, 12:19:05 »
Bynajmniej tak jest na BIELI .
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej.

Offline senegalczyk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #6478 dnia: Luty 14, 2017, 13:01:11 »
moim skromnym zdaniem powinno być tak : brygada 9 osób x 40zł. = 360zl. i kierownik razem z brygadzistą dzielą te pieniądze na brygadę, ale tak że co roku dostają kolejni pracownicy ( no chyba że ktoś bardzo podpadł )

Niezłabeka

• Gość
« Odpowiedź #6479 dnia: Luty 14, 2017, 13:05:38 »
Ponoć w regulaminie jest zapis że podwyżkę indywidualną można dostać raz na trzy lub cztery lata tylko że nikt tego nie pilnuje i co roku mogą otrzymywać te same osoby.