Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6882450 razy)

Offline LukAs

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6450 dnia: Lutego 20, 2017, 11:31:52 »
drodzy forumowicze :)
pytam o prace i o warunki ponieważ nie zależy mi na zmianie swojej obecnej pracy na gorszą (chodzi głównie o warunki), bo jak wiadomo zawsze powinno zmieniac sie na lepsze :) - stąd też moje pytania o warunki pracy i o dane stanowisko i obowiazki - nie uzyskałem zbyt wiele infomacji na rozmowie wiec postanowilem zapytac tu.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6451 dnia: Lutego 20, 2017, 11:36:13 »
to skoro byłeś już tam na rozmowie to wiesz gdzie to jest i chyba łatwiej pójść tam z powrotem i popytać pracujących tam ludzi, zamiast pytać na forum, na którym nawet nikt nie słyszał o takim dziale/wydziale.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6452 dnia: Lutego 20, 2017, 11:44:54 »
bosman nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w biurowcu głównym więc gość nie ma możliwości iść na wydział i popytać pracowników.
A druga sprawa to wyobraź sobie sytuację żę przychodzi jakiś typ nie wiadomo skąd i pyta się czy tutaj na wydziale to ciężka praca czy raczej łatwa... co byś odpowiedział? że jest ciężko i ogólnie zprd czy że się w sumie nic nie robi i leży więc spoko... zastanów się zanim coś gościowi odpiszesz. Oczywiście też nie pochwalam takiego robienia wywiadu na forum zwłaszcza że z tonu wypowiedzi wynika że gość chciałby iść na wydział gdzie się nic nie robi żeby się nie przepracować. Ale przecież nie ma na zakładach takich wydziałów prawda?  8)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6453 dnia: Lutego 20, 2017, 11:54:41 »
no tak zapomniałem że rozmowy odbywają się w biurowcu. No jak ja się zatrudniałem to nie było tego forum i rozmowy były u kierownika.


Powiem tak, skoro chce zmienić pracę to musi podjąć ryzyko i tyle. Przekona się po tym jak przepracuje tam jakiś czas.


Wiadomo że na wydziale nikt mu nie powie jaka to praca. Musi się sam przekonać.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6454 dnia: Lutego 20, 2017, 15:11:50 »
Coś mi się zdaję, że koledze chodzi o pracę na wydziale EC. A jeżeli mi się dobrze wydaje to wydział ogólnie zachwalany przez pracowników, których znam. Zakłady to zakłady, na start nie będzie kolorowo, ale tutaj jest bardzo dużo dodatków, karty, dobry socjal, podwyżka co roku. Ja tam bym się nie zastanawiał, sam dziś żałuję, że nie zacząłem tu pracy jak najwcześniej, bo też sądziłem, że gdzie indziej lepiej płacą. Dziś tego gdzie indziej już nie ma, a Police dalej maja się dobrze.

Offline Tony

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6455 dnia: Lutego 20, 2017, 20:13:46 »
Witam wszystkich
Czy ktoś może ma w posiadaniu ogólne warunki ubezpieczenia pzu??

Offline kR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6456 dnia: Lutego 21, 2017, 10:14:53 »
Czy poruszany był temat kart MULTISPORT w ZchPolice?
Wasz Król

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6457 dnia: Lutego 21, 2017, 10:37:20 »
Czy poruszany był temat kart MULTISPORT w ZchPolice?
A są takie karty ??jakie są warunki żeby taką dostać?

Offline kR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6458 dnia: Lutego 21, 2017, 11:02:09 »
Czy poruszany był temat kart MULTISPORT w ZchPolice?
Chyba nie ma takich kart, a były by pomocne w utrzymaniu kondycji i zdrowia pracowników
Wasz Król

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6459 dnia: Lutego 21, 2017, 11:06:04 »
miałem taką kartę ale w Policach była tylko jedna siłownia która je obsługiwała. musiałem jeździć do szczecina.

Offline kR

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6460 dnia: Lutego 21, 2017, 11:16:08 »
Jest multisolar , basen w białej, szkoła walki Energy Gold Team w Policach. Ale jedziesz gdzieś i możesz jej użyć np na lagunie w gryfinie , albo łyżwy w Gorzowie
Wasz Król

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6461 dnia: Lutego 21, 2017, 14:35:18 »
Skoro jest ustalona godzina wyborów to trzeba się dostosować. Nie wszystkim się dogodzi. Takie uroki pracy na zmiany.

Idąc twoim tokiem myślenia no to powinny być ważne tylko głosy które zostały złożone o godzinie o której zostało wyznaczone wybory, ani minute dłużej . Takie samo podeście chyba mieli ci co prowadzili te wybory. Uczestniczyłem we  wszystkich wyborach jakie były w zeszłym roku i w  tym, po "wyborach" na społecznych inspektorów raczej następne jakiekolwiek  wybory sobie odpuszczę, i to na długi czas. Jak się da usłyszeć w rozmowach miedzy pracownikami wielu jest zawierzona jakością wyborów i w przyszłości nie ma zamiaru uczestniczyć w żadnych wyborach, tłumacząc to tym ze jak góra traktuje dół, tak dół powinien taktować górę. Wielu zastanawia ilu przeszło kandydatów popieranych przez OPZZ oraz solidarności ? Mnie ciekawi osobiście czy na wszystkich wydziałach wybory trwały tak krótko czyli góra 10 min. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6462 dnia: Lutego 21, 2017, 15:23:28 »
Wybory trwają różnie od 15-45 minut. Dzisiaj odbyły się wybory na IOS. Było blisko 80 osób, zgłoszono czterech kandydatów. Było bardzo duże zaangażowanie pracowników ale też i kierownictwa.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6463 dnia: Lutego 21, 2017, 18:49:15 »
Teoretycznie czy praktycznie, jak widać z wypowiedzi tam gdzie prowadzili wybory prowadziła p. Jerzy Goślińki wybory trwały bardzo krótko, a co idzie za tym nie dano wszystkim pracownikom będących w tym czasie w pracy, możliwości oddania głosów na swojego kandydata. Może tam gdzie pani prowadziła wybory tak było jak pani pisze, proponuje zapytać się przewodniczącego opzz i solidarnosci o wyborach na wydziale bieli tytanowej, a konkretnie dlaczego


-dlaczego po 3/5 minutach chciał już liczy głosy i zakończyć wybory
-dlaczego zakończono wybory po 10 minutach, mimo sprzeciwu grupy wyborców znajdujących się na sali
-dlaczego z wybory nie trwały do godziny 14;00, jak było proponowane, czyli około 30 min.
-dlaczego tak zawzięcie dążył do jak najszybszego zakończenia wyborów

ciekawi mnie jakie odpowiedzi udzieli pani na powyższe pytania

ps; przypadek bardzo szybkiego zakończenia wyborów nie był jednorazowym przypadkiem tylko na bieli, z relacji ludzi na innych wydziałach gdzie ci panowie prowadzili wybory było podobnie.


« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2017, 19:02:50 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #6464 dnia: Lutego 21, 2017, 19:14:19 »
Wybory prowadzą wszystkie organizacje związkowe. A że nie wszyscy przedstawiciele są obecni to już tam należy pytać dlaczego. Na bieli mnie nie było bo byłam w delegacji. Jurek prowadzi wszystkie zebrania. Te dzisiaj też. Osoby poprosiły aby jeszcze poczekać to poczekaliśmy. Wczoraj na "fosforowym" był jeden kandydat więc był wniosek aby nie czekać dłużej.