Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851161 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4110 dnia: Marca 28, 2016, 11:47:16 »
Nikogo nie oceniam, tylko piszę jakie są realia. Na układy nie ma rady.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4111 dnia: Marca 28, 2016, 19:22:39 »
piotrzpl- napisz wszystkim gdzie jest tak super, na jakim wydzial!!!

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4112 dnia: Marca 28, 2016, 19:54:05 »
wiecie, mam wrażenie, że my- maluczcy- to sobie możemy żale tylko na forum wylewać. a i tak decyzje podejmować będzie kto inny i gdzie indziej :D

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4113 dnia: Marca 28, 2016, 20:44:05 »
piotrzpl- napisz wszystkim gdzie jest tak super, na jakim wydzial!!!
gdzie jest tak dobrze, no w grupie azoty zch police, nie na jednym wydziale tylko na całym zakładzie,,, a czytać trzeba ze zrozumieniem,,, chodzi o to ze co jakiś czas mamy jakieś dodatkowe pieniądze, czternastkę mamy, doładowanie kart mamy 3 razy w roku, a  co niektórzy tu biadolą i narzekają, a to kierownictwo ma złote karty, samochody, jak dobrze zarządzają i forma ma zyski niech mają, no i jak my mamy z tego profity,,, co do wydziałów nie jest dobrze to wiadomo i czy będzie ten czy inny nie zmieni tego,,, 

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4114 dnia: Marca 28, 2016, 21:23:57 »
Nie wiesz o tym, że niektórzy z nadania się podłączaja pod te dobroci i ciągną ile wlezie. By żyło się lepiej.

Wysłane z D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4115 dnia: Marca 28, 2016, 21:25:22 »
Ale problem jest taki, że dużo ludzi uważa że firma wcale tak dobrze zarządzana nie jest. I patrząc na stan instalacji to rzeczywiście można mieć zastrzeżenia.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4116 dnia: Marca 28, 2016, 22:19:37 »
Takiej odpowiedzi się spodziewałem piotrzpl ...najgorsze w tym wszystkim, że większość ludzi myśli podobnie- a jak przyjdzie nowa kadra, zrobi audyt i powie,  w następnym roku nie ma kart, trzynastek  czternastek itp.,
ponieważ wszystko się sypie i 160 milionów zysku idzie na remont, żeby Pan Kowalski miał prace na następne 10 lat ...to co powiesz? Przyszedł PIS i sobie nie radzi?
Tylko problem polega na tym , czy będzie się to opłacało remontować !

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4117 dnia: Marca 29, 2016, 10:54:19 »
Piszecie że tylko na forum można ponarzekać. No jeżeli ktoś lubi  i na tym się kończy jego aktywność to rzeczywiście, tyle że tu pisze ledwie kilka osób które właśnie non stop narzekają. Serio mam wrażenie, że Wam się w poprzewracało gdzieniegdzie. Klasyczny przypadek, dasz ten palec, to będzie chciał całą rękę. Pracuję tu już ładnych parę latek i nie jeden zarząd przerobiłem, więc widzę, jaką zmianę przeszły zakłady. I wierzcie mi, że nie macie na co narzekać, serio. No ale jak to mówią pożyjemy zobaczymy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4118 dnia: Marca 29, 2016, 11:13:31 »
najgorsze w tym wszystkim, że większość ludzi myśli podobnie-
tak większość myśli podobnie jak ja, a no dlatego ze jak ja pracują w zakładach dla pieniędzy i okres przejmowania się o stan wytwórni im już przeszedł jak zauważyli ze kadra ma to serdecznie w czterech literach
zrobi audyt i powie,  w następnym roku nie ma kart, trzynastek  czternastek itp.,
jasne ze może tak zrobić ale nie z
ponieważ wszystko się sypie i 160 milionów zysku idzie na remont
na pewno nie będzie to ten powód nigdy jeszcze tak się nie zdarzyło, jedynym powodem zabrania kasy  może być sfinansowanie obietnic wyborczych zbawicielinarodu,,,
czy będzie się to opłacało remontować
zawsze się opłaca, a czekanie tylko pogorsza sytuacje,,,
I wierzcie mi, że nie macie na co narzekać
wiesz ale to już nasza polska natura, narzekanie, nie dają kasy źle, dają kasę źle,  a złotego środka nie ma

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4119 dnia: Marca 29, 2016, 20:57:25 »
tak większość myśli podobnie jak ja, a no dlatego ze jak ja pracują w zakładach dla pieniędzy i okres przejmowania się o stan wytwórni im już przeszedł jak zauważyli ze kadra ma to serdecznie w czterech literach

A skąd w Tobie taka pewność, że większość myśli podobnie jak Ty? ;-)

I gdzie te rzeczowe argumenty, na które się tak wszem i wobec powołujesz? ;-) Prawda jest natomiast taka, że piszesz co ślina na język przyniesie, bez ładu i składu, a wychodzi  to dość komicznie i pokracznie :-)

Dziwi mnie w ogóle, że piszecie o swoim zakładzie i wywlekacie na forum publiczne nie rzadko sprawy, o których raczej nie powinno się pisać. To tylko moje zdanie :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4120 dnia: Marca 29, 2016, 21:52:27 »
A skąd w Tobie taka pewność, że większość myśli podobnie jak Ty? ;-)
pracuje się z ludźmi, rozmawia się z ludźmi to się wie
 
I gdzie te rzeczowe argumenty, na które się tak wszem i wobec powołujesz? ;-)
jak zdążyłem zauważyć to ty nie używasz argumentów a tylko atakujesz, i jak wnioskuje masz jakaś misje ala pis do spełnienia
Prawda jest natomiast taka, że piszesz co ślina na język przyniesie, bez ładu i składu
ja jakoś pisze na temat i odpowiadam na pytania i zarzuty pod moim adresem w przeciwieństwie do ciebie, jak np w tym poście, a ty jak [pisałem tylko atakujesz
 
Dziwi mnie w ogóle, że piszecie o swoim zakładzie i wywlekacie na forum publiczne nie rzadko sprawy, o których raczej nie powinno się pisać. To tylko moje zdanie :-)
widzisz trzeba czytać ze zrozumieniem, ja nie zauważyłem aby ktoś na tym forum przekroczył granice które mogą zaszkodzić firmie, większość wypowiada się ogólnikowo bez podawania szczegółów, jedynie sa zadawane pytania bardziej szczegółów do p. Ani, ale jak przekraczają próg tajemnicy firmy nie otrzymują odpowiedzi tu i sa zapraszani do spotkania osobistego,,,

to dość komicznie i pokracznie :-)
wiesz to raczej twoje posty sa komiczne bo nie masz nic konkretnego do powiedzenia mimo ze wielokrotnie zostałeś poproszony o konkrety 

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4121 dnia: Marca 29, 2016, 21:55:19 »
pracuje się z ludźmi, rozmawia się z ludźmi to się wie

Oczywiście :-)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4122 dnia: Marca 30, 2016, 06:52:11 »
Janusz W. I co Twój post teraz wniósł? Kiedyś się z piotrzpl nie zgadzałem ale albo ja troszkę inaczej na to patrze w co wątpię albo piotrzpl zmienił. Janusz W. Twoje posty nic nie wnoszą do tematu tam samo jak pana Maanam. Zresztą pan Maanam wypowiada się tak jak by pracował na wytwórni i zna pełen obraz stanu instalacji, gdzie wątpię aby ostatnio się na niej pojawił. Aczkolwiek uważam że stan instalacji nie jest aż tak tragiczny jak próbują przedstawić inni forumowicze. Z tego co wiem to wytwórnia na której ja pracuje dostała ładny zastrzyk gotówki i parę rzeczy będzie zrobionych co bardzo cieszy.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4123 dnia: Marca 30, 2016, 08:42:27 »
Pewnie i nic nie wniósł :-)

Ale chyba dziś nastąpią duże przetasowania w Waszej radzie nadzorczej ;-) A te najprawdopodobniej będą preludium do zmian zarządu w Waszej fabryce :-)

Powiadasz, że stan instalacji nie jest aż tak tragiczny jak próbują przedstawić inni forumowicze. To się okaże za jakiś czas.

Ja mam też wielu znajomych pracujących w tej firmie i nie twierdzą, że jest tak dobrze i z tym stanem instalacji i ogólnie :-)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4124 dnia: Marca 30, 2016, 08:48:05 »
jak zdążyłem zauważyć to ty nie używasz argumentów a tylko atakujesz, i jak wnioskuje masz jakaś misje ala pis do spełnienia

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln