Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785413 razy)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3930 dnia: Lutego 20, 2016, 14:51:03 »
no to rzeczywiście słabo, rób wszystko żeby zostać brygadzistą :)

Offline arus37

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3931 dnia: Lutego 20, 2016, 19:15:04 »
Piotrze a może ty nie lubisz społecznych inspektorów pracy  ;D ;D ;D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3932 dnia: Lutego 21, 2016, 00:09:04 »
Społeczny inspektor pracy czyli inaczej mówiąc gowno warta funkcja, przeważnie staruszki przed emerytura, którzy mają w dupie dobro kogokolwiek, tylko żeby jakoś go dobrnąc

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3933 dnia: Lutego 21, 2016, 11:28:17 »
społeczny to przede wszystkkim ochrona jego dooopy przez okres kadencji i jakis czas po  :-X

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3934 dnia: Lutego 21, 2016, 16:03:52 »
Piotrze a może ty nie lubisz społecznych inspektorów pracy
 

nie nic nie mam do nich czyli społecznych inspektorów pracy,,, po drugie ja nic nie wspomniałem o SIP, wiec nie wiem dlaczego takie pytanie ???

przeważnie staruszki przed emerytura

nie zawsze znam i znałem kilku którzy nie byli staruszkami, obecnie większość SIP sa w średnim wieku,,,

którzy mają w dupie dobro kogokolwiek

no wiesz nie zawsze chociaż z reguły, nakrzyczą a potem  w większości przypadków odpuszczają,,,

społeczny to przede wszystkkim ochrona jego dooopy przez okres kadencji i jakis czas po
no tak samo jak związkowcy,,,
 
a ostatnio jak pamiętam dyskusja dotyczyła podwyżek i z tego co wiem to majster i brygadziści dzielili podwyżkami,,, i jak pisałem już wcześniej podwyżki "dostają ci co powinni dostać " przez ponad 35 lat jak pracuje w zch police nie spotkałem się aby ktoś dostał za prace
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2016, 16:07:59 wysłana przez piotrzpl »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3935 dnia: Lutego 21, 2016, 18:57:53 »
Szok i niedowierzanie Panowie, powiem wam ,że można dostać indywidualna podwyżkę  za "pracę" sam taką dostałem, staż pracy mam mały tylko 2 lata ale jakoś się udało, najważniejsze to trafić na dobrego majstra kierownika który potrafi docenić człowieka za jego wyniki a nie tylko za podpierdalanie  ;)

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3936 dnia: Lutego 21, 2016, 21:20:51 »
Możesz trafić na dobrego (brygadziste, majstra, kierownika), który wyznaczy cię do podwyzki ale co z tego jak dyrektor ma ostatnie zdanie i zmienia po swojemu podwazajac w ten sposób ich autorytet.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3938 dnia: Lutego 22, 2016, 14:14:52 »
Cóż. Można się było spodziewać, że niektórzy będą się tu wypłakiwali z powodu podwyżek. Ale jakoś mnie to nie dziwi... Może jakbyście więcej czasu spędzali w robocie a mniej w internecie to by było inaczej.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3939 dnia: Lutego 22, 2016, 14:18:54 »
Cóż. Można się było spodziewać, że niektórzy będą się tu wypłakiwali z powodu podwyżek. Ale jakoś mnie to nie dziwi... Może jakbyście więcej czasu spędzali w robocie a mniej w internecie to by było inaczej.
Popieram "rysiu". Zamiast siedzieć w domu i marnować czas na internety, lepiej robić kolejną zmianę na zakładach!

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3940 dnia: Lutego 22, 2016, 14:46:59 »
jak dyrektor ma ostatnie zdanie i zmienia po swojemu

raczej mało prawdopodobne, z reguły kierownictwo nie wnika w to komu mistrz udziela podwyżki standardowo kierownik podpisuje,,, a to to ze kierownik czy dyrektor kompleksu zmienił  jest tłumaczeniem mistrzów,,,

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3941 dnia: Lutego 22, 2016, 17:08:42 »
jak dyrektor ma ostatnie zdanie i zmienia po swojemu

raczej mało prawdopodobne, z reguły kierownictwo nie wnika w to komu mistrz udziela podwyżki standardowo kierownik podpisuje,,, a to to ze kierownik czy dyrektor kompleksu zmienił  jest tłumaczeniem mistrzów,,,

wg mojej wiedzy w spółce Gaps to dyrektorzy decydowali, kto i ile dostanie podwyżki

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3942 dnia: Lutego 22, 2016, 17:49:15 »


jak dyrektor ma ostatnie zdanie i zmienia po swojemu

raczej mało prawdopodobne, z reguły kierownictwo nie wnika w to komu mistrz udziela podwyżki standardowo kierownik podpisuje,,, a to to ze kierownik czy dyrektor kompleksu zmienił  jest tłumaczeniem mistrzów,,,

Z reguły i teoretycznie powinno być jak piszesz niestety czasami teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką. Np dyrektor energetyki postanowił pokolorować troszkę po swojemu.
Było nawet spotkanie z dyrektorem, w którym uczestniczył przedstawiciel jednego ze związków. Tłumaczenia dyrektora bezcenne.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3943 dnia: Lutego 23, 2016, 11:51:49 »
co za spotkanie?

Offline swiezak

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3944 dnia: Lutego 23, 2016, 12:11:03 »
co za spotkanie?
Odpowiedź na PW