Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6878809 razy)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3960 dnia: Marca 02, 2016, 09:40:40 »
Ja muszę przyznać, że z tego wydziału o którym pisałem po kilku miesiącach przestano wywozić pracowników na roboty na 105 i M-bag.
Dobra interwencja i w końcu można wykonywać swoją pracę u siebie.
Jeżeli są jeszcze wydziały z których pracownicy są zmuszani do pracy dla innych to walczcie o sprawiedliwość.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3961 dnia: Marca 02, 2016, 09:41:23 »
Bez komentarza !

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3962 dnia: Marca 02, 2016, 10:08:59 »
Jak zwykle ktoś sieje tu zamęt. Zajęlibyście się swoją robotą, a nie plotkami, to później byłoby mniej płaczu a więcej premii. Sorry, ale taka prawda.

Głupoty opowiadasz i tyle. Z jakiego wydziału ściągają? Było tak ale już nie jest od jakiegoś czasu więc nie powielaj informacji które są nie sprawdzone. Zarabiaj na swoją premię i niczym się nie przejmuj. Nikt nie będzie ci kazał produkować palet o czym nawet zapewne nie masz pojęcia. Echhh...

Siwy1 pełna zgoda

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3963 dnia: Marca 02, 2016, 11:34:38 »
siwy i manam , przepraszam , magazynowy jechał sam przez weekend bo tylko on z obsługą big bag pracuje na 5 bop.
Szkoda nerwów , koniec.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3964 dnia: Marca 02, 2016, 11:35:03 »
Nie do końca proszę Państwa bo według mojej wiedzy ludzie z poza LP1 wciąż przyjeżdżają do nich pracować.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3965 dnia: Marca 02, 2016, 12:00:02 »
No dalej kradną ludzi z innych wydziałów, żeby zarabiali na ich premie. Dlatego pytałem Pani Ani czy odbyło się spotkanie. A miałbyć taki cudny pomysł "dwie zmiany" no i jest...

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3966 dnia: Marca 02, 2016, 12:35:32 »
Nie do końca proszę Państwa bo według mojej wiedzy ludzie z poza LP1 wciąż przyjeżdżają do nich pracować.
Z poza logistyki nikt inny nie przyjeżdża na Lp1 do pracy. Incydentalne są przypadki kiedy pracownik pakowni Lp2 wspomaga na Lp1 pracę linii bigbagowej. Częstotliwość ta jest zbliżona do tego jak pracownicy Lp1 jeżdżą na magazyn bigbagów,  który podlega pod Lp2 z tą różnicą, że ci pracownicy jakoś nie płaczą że muszą pracować na rzecz innego wydziału, może dlatego że są bardziej świadomi niż cała masa forumowych pieniaczy.

Post Merge: [time]Marzec 02, 2016, 12:39:52 [/time]
kradną ludzi z innych wydziałów
Kradną ludzi? Idą i kradną... ja pi.....e. mózg ci chyba ukradli. O czym ty wogóle rozmawiasz człowieku? Wypłatę i trzynastkę też ci kradną? A może wspólnie pracują na to żebyś ją dostał ignorancie.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2016, 12:40:39 wysłana przez Siwy1 »

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3967 dnia: Marca 02, 2016, 15:33:49 »
Typowy człowiek ,, po trupach"do celu. Znajomość zasad i organizacji na logistyce wskazuje na człowieka , który wykonuje rozkazy nie patrząc na pracownika fizycznego,  który też kiedyś nim był a teraz stoi po drugiej stronie ( ale pamiętacie,  że nie jest to stanowisko) dożywotnie.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3968 dnia: Marca 02, 2016, 16:38:45 »
Z poza logistyki nikt inny nie przyjeżdża na Lp1 do pracy. Incydentalne są przypadki kiedy pracownik pakowni Lp2 wspomaga na Lp1 pracę linii bigbagowej. Częstotliwość ta jest zbliżona do tego jak pracownicy Lp1 jeżdżą na magazyn bigbagów,  który podlega pod Lp2 z tą różnicą, że ci pracownicy jakoś nie płaczą że muszą pracować na rzecz innego wydziału, może dlatego że są bardziej świadomi niż cała masa forumowych pieniaczy.
Post Merge: [time]Marzec 02, 2016, 12:39:52 [/time]
Kradną ludzi? Idą i kradną... ja pi.....e. mózg ci chyba ukradli. O czym ty wogóle rozmawiasz człowieku? Wypłatę i trzynastkę też ci kradną? A może wspólnie pracują na to żebyś ją dostał ignorancie.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:40:39 wysłana przez Siwy1 »

Po 1 - Lp1 i Lp2 są dwoma RÓŻNYMI wydziałami z osobno liczoną premią. Zgadza się? Hehe przepraszam, ale uśmiałem się gdy to "Częstotliwość ta jest zbliżona do tego jak pracownicy Lp1 jeżdżą na magazyn bigbagów" przeczytałem. Z Lp1 już daaaawno nikogo nie było na MBagu więc nie pitol Panie Siwy1... Po 2 - wyjazdy na Lp1 co noc to nie jest incydentalne jak to określiłeś... Co do słowa kradną hmmmm ok może być podbierają ludzi a co za tym idzie premie danego wydziału. Mózg sprawdziłem chyba jest tam gdzie być powinien... Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2016, 16:40:38 wysłana przez fafik »

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3969 dnia: Marca 02, 2016, 23:55:09 »
Coś jednak nie tak z tym mózgiem skoro używasz go do powielania zasłyszanych informacji, a świadczy o tym twój ostatni wpis...
Z Lp1 już daaaawno nikogo nie było na MBagu więc nie pitol Panie Siwy1
Dla niektórych 10 dni temu to dawno natomiast ja uważam że jednak niedawno. Tak bardzo się uśmiałeś czytając mojego ostatniego posta ( poczucie humoru na poziomie ameby ) ale zapewne gdybyś miał chociaż cząstkowe prawdziwe informacje a nie zasłyszane gdzieś pod budką z piwem byłby to śmiech przez łzy, ponieważ biorąc pod uwagę chociażby ostatni miesiąc luty to statystyki przemawiają na korzyść pracowników Lp1, bo to oni częściej jeździli na INNY wydział Lp2 pracować na ich premię niż odwrotnie. Ale co ja ci będę udowadniał. Żyj dalej w nieświadomościi, wylewaj łzy na forum i rozpętuj kolejne gównoburze jaki to jesteś poszkodowany. Napewno znajdziesz kolejnych pieniaczosłuchaczy z którymi bedziesz karmił się wzajemnie waszymi newsami rodem z kolejki w warzywniaku.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2016, 00:44:40 wysłana przez Siwy1 »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3970 dnia: Marca 03, 2016, 09:50:31 »
Hahahaha no teraz to mnie rozbawiłeś do łez. Skoro liczysz to policz od początku roku i podaj liczby ile wspomogli Lp2 ludzie z Lp1 a ile wspomogli ludzie z innych wydziałów Lp1 to może pośmiejemy się razem z Twojej ...  Albo lepiej policz ostatni 2015 rok to będzie dopiero ubaw haha. Wtedy bedziesz mógł człowieku wdpominać cokolwiek o incydetalności z zabieraniem ludzi z Lp1 oczywiście. No chyba, że nie masz dostępu do takiej wiedzy, a bronisz tego podbierania ludzi tylko z powodu ... hmmm no właśnie z jakiego?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3971 dnia: Marca 03, 2016, 15:42:35 »
Czy tylko w ZCH Police są takie "problemy" z oddelegowaniem na inny wydział? W GAPS'ie jak przełożony każe iść na inny wydział to nikt w tym dziwnego nie widzi i nie robi z tego problemu.
Tak, premie są naliczane w podobny sposób co w ZCH Police.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2016, 15:44:14 wysłana przez Qba99 »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3972 dnia: Marca 03, 2016, 18:46:54 »
Czy tylko w ZCH Police są takie "problemy" z oddelegowaniem na inny wydział? W GAPS'ie jak przełożony każe iść na inny wydział to nikt w tym dziwnego nie widzi i nie robi z tego problemu.
Tak, premie są naliczane w podobny sposób co w ZCH Police.

Ok zgadza się. Tylko GAPS jest właśnie od serwisu na całych naszych Zakładach i nie mają wpisanych konkretnych celi i norm na danym wydziale właśnie z powodów wpisanych wcześniej.

Offline precel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3973 dnia: Marca 03, 2016, 20:34:28 »
Coś jednak nie tak z tym mózgiem skoro używasz go do powielania zasłyszanych informacji, a świadczy o tym twój ostatni wpis...
Z Lp1 już daaaawno nikogo nie było na MBagu więc nie pitol Panie Siwy1
Dla niektórych 10 dni temu to dawno natomiast ja uważam że jednak niedawno. Tak bardzo się uśmiałeś czytając mojego ostatniego posta ( poczucie humoru na poziomie ameby ) ale zapewne gdybyś miał chociaż cząstkowe prawdziwe informacje a nie zasłyszane gdzieś pod budką z piwem byłby to śmiech przez łzy, ponieważ biorąc pod uwagę chociażby ostatni miesiąc luty to statystyki przemawiają na korzyść pracowników Lp1, bo to oni częściej jeździli na INNY wydział Lp2 pracować na ich premię niż odwrotnie. Ale co ja ci będę udowadniał. Żyj dalej w nieświadomościi, wylewaj łzy na forum i rozpętuj kolejne gównoburze jaki to jesteś poszkodowany. Napewno znajdziesz kolejnych pieniaczosłuchaczy z którymi bedziesz karmił się wzajemnie waszymi newsami rodem z kolejki w warzywniaku.

Miałem się nie udzielać, ale nie mogę się powstrzymać. Panie Siwy, czy ryżawy, jeśli wspomina się o przyjeżdżaniu pracowników z LP1 na LP2, to warto przy okazji wspomnieć, że na LP2 (MBAG) są rozładowywane samochody z LP1, więc Ci ludzie nie pracują na premię LP2, tylko swoją ponieważ, jeśli samochody nie zostałyby rozładowane, to nie mieliby na co ładować konfekcji i z wyników nici.
« Ostatnia zmiana: Marca 03, 2016, 20:36:04 wysłana przez precel »

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3974 dnia: Marca 03, 2016, 21:10:30 »
Idąc tym tokiem rozumowania to pracownicy wytwórni powinni wspomagać pracę na pakowniach bo przecież jeśli pakownia nie zakonfekcjonuje nawozu z magazynu to wytwórnia nie będzie mogła produkować bo nie będzie miejsca na sypanie, a co za tym idzie nie wyrobią swoich celów premiowych... bzdura....