Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880113 razy)

Offline kabor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3285 dnia: Listopada 25, 2015, 21:03:21 »
No wiadomo, niestety  mam wrażenie, że 3/4 spraw, które powinny załatwiać związki kończy się ogólną dyskusją na tym forum. To jak to jest? Działają te związki czy tylko na forum dyskutują?

Jest taki temat: Związki zawodowe w ZCH POLICE udaj się tam z tym pytaniem to ci może ktoś odpowie... albo udaj się do związków i sam zapytaj.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2015, 21:05:00 wysłana przez kabor »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3286 dnia: Listopada 26, 2015, 15:48:11 »
Paniu Aniu jakieś wieści po spotkaniu negocjacyjnym ?

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3287 dnia: Listopada 26, 2015, 20:18:16 »
Propozycja Zarządu dotycząca warunków płacowych
80 zł dla wszystkich plus 50 zł na indywidualne...kpina

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3288 dnia: Listopada 26, 2015, 20:23:00 »
Propozycja Zarządu:

Wzrost stawek zasadniczych o 80 zł,
Podwyżki indywidualne średnio o 60 zł,
Wzrost dodatku zmianowego 5 BOP o 50 zł,
Wzrost dodatku za ratownika chemicznego o 50 zł

http://www.solidarnosc.police.pl/listopad2015.pdf


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3289 dnia: Listopada 26, 2015, 21:56:39 »
Dziki Gon: Zarząd zaproponował to co napisał Domino. Kolejne spotkanie na początku grudnia.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3290 dnia: Listopada 26, 2015, 22:38:36 »
Boże! Ja chyba śnie.
80zl buhahahahahaha przepraszam was, nie mogłem się powstrzymać.

Z jednej strony zakład się chwali takimi historycznymi zyskami, a z drugiej docenia za te zyski pracowników widać :D

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3291 dnia: Listopada 27, 2015, 06:26:52 »
Ta propozycja zarzadu to jawna kpina z pracowników, przykre

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3292 dnia: Listopada 27, 2015, 08:40:44 »
To sluchajcie. Jak Wam nie pasuje ta podwyżka to po prostu napiszcie, ze jej nie chcecie. Nie dość, że co roku dostajemy podwyżkę to Wam źle. Ja tam jestem zadowolony z kazdej zlotowki .Dając podwyżkę do stawki zakład zobowiązuje się nam płacić ja miesiąc w miesiąc, a to że teraz jest dobrze nie oznacza że może być gorzej. Jakbyście dostali wieksza podwyżkę po zakład dobrze stoi to ok? Ale jakby zakład mial gorsza sytuację to jestem ciekaw czy chetnie byście z 200zl oddali ze stawki.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3293 dnia: Listopada 27, 2015, 08:44:40 »
Ja jestem ciekaw czy ludzie, którzy tak głośno "nie narzekają, bo nie wypada" mają w ógle rodziny i kilku dzieci na utrzymaniu.
Jesteśmy w Unii Europejskiej, Zakład świetnie prosperuje, uważasz, że 80zł to nie jest kpina? daj spokój.

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3294 dnia: Listopada 27, 2015, 09:10:04 »
zy chetnie byście z 200zl oddali ze stawki.
Przypominam, że pracownicy nie raz zgodzili się na obniżkę wynagrodzenia (nie dotyczyło to Zarządów). Skleroza Cię dopadła?
uzytek

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3295 dnia: Listopada 27, 2015, 09:12:02 »
80 zł - podatek tj. ok 55 zł , rocznie to będzie ok 660 zł , rewelacja.
Mam nadzieje, że ktoś w tej firmie zrobi kiedyś audyt.
tak do poczytania i przemyślenia:


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/bedzie-protest-przed-siedziba-pgnig,18,0,1962514.html

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3296 dnia: Listopada 27, 2015, 09:34:42 »
To sluchajcie. Jak Wam nie pasuje ta podwyżka to po prostu napiszcie, ze jej nie chcecie. Nie dość, że co roku dostajemy podwyżkę to Wam źle. Ja tam jestem zadowolony z kazdej zlotowki .Dając podwyżkę do stawki zakład zobowiązuje się nam płacić ja miesiąc w miesiąc, a to że teraz jest dobrze nie oznacza że może być gorzej. Jakbyście dostali wieksza podwyżkę po zakład dobrze stoi to ok? Ale jakby zakład mial gorsza sytuację to jestem ciekaw czy chetnie byście z 200zl oddali ze stawki.

W końcu ktoś rozsądny... Na tym forum są sami malkontenci. Wszyscy tu są tacy wygadani, że ho ho. Jak wam się nie podobają podwyżki, to może zapytajcie związkowców, czemu tak "dobrze" negocjowali?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3297 dnia: Listopada 27, 2015, 13:21:51 »
To sluchajcie
no to teraz ty posłuchaj


Jak Wam nie pasuje ta podwyżka to po prostu napiszcie, ze jej nie chcecie. Nie dość, że co roku dostajemy podwyżkę to Wam źle
no wiesz na całym świecie tak jest nie tylko u nas ze jak firma dobrze prosperuje wynagradza za dobre wyniki pracowników poprzez podwyżki płac jak i nagrody

 
a to że teraz jest dobrze nie oznacza że może być gorzej
no tylko ze zarząd prognozuje ze w przysłym roku powinno być tak samo dobrze a może nawet lepiej, a po wybudowaniu nowej wytwórni ma być super, wiec ,,,
Ale jakby zakład miał gorsza sytuację to jestem ciekaw czy chętnie byście z 200zl oddali ze stawki.
no jak zakład źle stał pozabierali na i to sporo ( prezesem był Żyndul ) no i przez kilka lat nie mieliśmy żadnych podwyżek pensja stała, a zarząd brał swoje,,,
Jak wam się nie podobają podwyżki, to może zapytajcie związkowców, czemu tak "dobrze" negocjowali?
wiec tak to sa tylko propozycje zarządu  następne spotkanie ma być na początku grudnia, i każda strona ma zweryfikować swoje propozycje, co do związków uznali je za nie poważne

W końcu ktoś rozsądny... Na tym forum są sami malkontenci.
no za to ty mało rozsądny,,, nie malkontenci tylko zszokowani propozycja zarządu nie uważasz ze cos nie tak w zeszłym roku wygenerowaliśmy zysk o połowę mniejszy niż w tym za 3 kwartały, i w marcu  dostaliśmy 100 brutto podwyżki, a teraz więcej i mniej, troche cos nie tak,,, 

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3298 dnia: Listopada 27, 2015, 14:12:31 »
ryszard_stary idąc Twoim tokiem rozumowania to najlepiej niech wcale nie dają nic. Na wszystko wkoło kasa jest, ale na pracownikach trzeba oszczędzać...

A Związki nie powiedziały jeszcze ostatniego zdania jakbyś nie wiedział, dały swoją propozycje, zarząd dał swoją. Teraz dopiero będą negocjacje i walka o jakiś dobry kompromis.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3299 dnia: Listopada 27, 2015, 14:14:10 »
Nie jest w gesti zarządu aby dać podwyżkę do podstawy bo to się wiąże z placeniem nam co miesiąc lepiej dla nich dac jednorazowo więcej. I co do pytania czy mam dzieci: Mam dwójkę. Ale pracowałem wczesniej gdzie indziej i podwyżek nie bylo wiec tu cieszę sie z kazdej zlotowki. A mam pytanie ile uważacie ze powinno być tej podwyżki zeby Was zadowolila?