Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6886584 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3270 dnia: Listopada 23, 2015, 20:13:07 »
Coś poza 800 zł na kartę?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3271 dnia: Listopada 23, 2015, 20:31:46 »
 :) rozmawiałem z co niektórymi związkowcami, no oprócz 800 n kartę i tego co każdy związek daje nie będzie nic więcej  >:(

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3272 dnia: Listopada 23, 2015, 21:14:45 »
Chodzą słuchy że już w Nowym Roku będziemy zarabiać więcej...:)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3273 dnia: Listopada 23, 2015, 22:25:24 »
Chodzą słuchy że już w Nowym Roku będziemy zarabiać więcej...

no w tej kwestii to chyba p. Ania może nas poinformować i będzie to wiarygodne zrodło

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3274 dnia: Listopada 24, 2015, 06:56:40 »
rozmawiałem z co niektórymi związkowcami, no oprócz 800 n kartę i tego co każdy związek daje nie będzie nic więcej

To powód do złości? Źle, że 800zł dostajesz ot tak?

Dlaczego większość z was tylko narzeka, że mało, że źle, a nie docenia tego co ma?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3275 dnia: Listopada 24, 2015, 10:37:00 »
Spotkanie negocjacyjne zaplanowane jest na jutro na 13.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3276 dnia: Listopada 24, 2015, 13:19:19 »
Chodzą słuchy że już w Nowym Roku będziemy zarabiać więcej...
tak chodzą słuchy i tylko słuchy, jak zwykle ktoś cos usłyszał dodał od siebie i puścił na podatny grunt,,, podwyżki mają być ale jak na razie dopiero jutro będzie spotkanie z dyrekcją,,,
To powód do złości? Źle, że 800zł dostajesz ot tak?
nikt tu się nie złości, po prostu było pytanie była i odpowiedz,,, wyciągasz niewłaściwe wnioski


Dlaczego większość z was tylko narzeka, że mało, że źle, a nie docenia tego co ma?
ja tu w wypowiedziach nie widzę narzekania, jedynie ty masz jakieś dziwne skojarzenia i dziwne skojarzenia i insynuujesz cos,,, wielu spekuluje a nuż dołoży cos dyrekcja za tak dobre wyniki, jak wiadomo za dobre rzeczy się nagradza,,,

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3277 dnia: Listopada 24, 2015, 14:32:31 »
Cytuj (zaznaczone)
nikt tu się nie złości, po prostu było pytanie była i odpowiedz,,, wyciągasz niewłaściwe wnioski

A co w takim razie przy twoim zdaniu robi emotka >:(  nazwana "złość"?


Cytuj (zaznaczone)
ja tu w wypowiedziach nie widzę narzekania

]No nie, wcale.

P.S. Jeżuu, naprawcie to cytowanie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3278 dnia: Listopada 24, 2015, 16:09:02 »
Po tym jak przeczytałem w biuletynie, że jeden z wydziałów nie odbiera posiłków wcale, przekonałem się na własnej skórze, zresztą nie tylko ja, a każdy kto był wtedy w pracy, że dobrze robią. W serku ze szczypiorkiem była pleśń, przełożony zgłosił to do BHP i pan, który za to odpowiada poniesie konsekwencje. To nie pierwszy raz, a na prawdę, jak takie jedzenie mają dawać to wole go nie odbierać, bo to zagraża zdrowiu.

Ostatnio pojawił się żółty ser, czyżby rewolucja? :D

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3279 dnia: Listopada 24, 2015, 17:07:56 »
 ;) co do posiłków regeneracyjnych to już dawno było poruszana kwestia ich jakości jak i składu,,, u nas również zdarzało się ze był "dodatek " do posiłku albo po terminie ważności lub nieświeże pieczywo,,, z reguły kończy się tylko wymianie na świeże i przeprosinach kierowców,,, zgasiliśmy problem do związków zawodowych, no na tym się skoczyło,,,   

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3280 dnia: Listopada 24, 2015, 17:29:06 »
Pytanie do pani Ani wiadomo coś o dzisiejszym spotkaniu na lp 1

Offline DZIADEK63

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3281 dnia: Listopada 24, 2015, 18:39:04 »
Pani Ania klei głup, że nic nie wie na temat zmian na LP1 oraz na BIELI. Ale kilka osób nie może się doczekać jak zainkasuje po 60 koła

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3282 dnia: Listopada 24, 2015, 18:50:17 »
Spotkanie na LP1 było od 14-do 15 a więc parę godzin temu. Na LP 1 było na spotkaniu trzech pracowników LP1 i dokładnie wiedzą co i jak. Osoby zainteresowane tematem LP2, LP1 i bieli odsyłam do związku- ków.
Ps. Dziadek63 no ręce mi opadają- co to za odzywka? Nie "kleję głupa" jak to napisałeś, każdy kto się do mnie zwraca dostaje odpowiedź, ale nie wszystko jest do opisania tu na forum.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3283 dnia: Listopada 24, 2015, 19:45:29 »
Pani Ania klei głup, że nic nie wie na temat zmian na LP1 oraz na BIELI. Ale kilka osób nie może się doczekać jak zainkasuje po 60 koła

Żałosne. Specjalnie na tą okazje założyłeś nowe konto, żeby to napisać? szkoda, że nie miałeś odwagi napisać to ze swojego konta. Wiem, że An_na ma swoich wielbicieli jak i wrogów. Ale trochę kultury, bo takie pisanie zalatuje gówniarstwem.

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3284 dnia: Listopada 25, 2015, 10:32:34 »
No wiadomo, niestety  mam wrażenie, że 3/4 spraw, które powinny załatwiać związki kończy się ogólną dyskusją na tym forum. To jak to jest? Działają te związki czy tylko na forum dyskutują?