Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880800 razy)

Offline dmb

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1125 dnia: Stycznia 07, 2013, 18:36:42 »
Cytat: "Młoda2.3"
Kolejny rok minął, jesteśmy teraz "Grupa Azoty" a mnie zastanawia kiedy skończy się dyskryminacja płacowa, kiedy płaca będzie uzależniona od tego co potrafimy i rzeczywiście wykonujemy a nie od tego z kim się kumplujemy.


tez mnie to zastanawia i zarazem doprowadza do szalu a mianowicie:
 pracuje w ZCH  ponad 5 lat i to na nawozach 3 lata NPK1 ponad dwa NPK2
potrafie prowadzic proces na NPK2 i NPK1 gdzie mialem okazje robic to w nowy rok
bo nikt nie zabezpieczyl sterowniczego ktory wzial wolne wiec majster mnie zabral

no i sami widzicie dwie wytwornie w jednym palcu a stawke mam taka ze szkoda gadac
moze po zmianie kierownictwa(co mialo miejsce na nowy rok) na nawozach cos sie ruszy
w tym kierunku mam przynajmniej taka nadzieje

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1126 dnia: Stycznia 07, 2013, 19:21:58 »
Podobnie jak u mnie 5 lat stażu, stawka minimalna - żeby nie zachwalać zażądam egzaminu na 3 grupę.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1127 dnia: Stycznia 07, 2013, 19:23:53 »
A czy ktoś was zmusza do pracy tam skoro są takie niskie stawki?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1128 dnia: Stycznia 07, 2013, 19:42:02 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A czy ktoś was zmusza do pracy tam skoro są takie niskie stawki?


Wyśmienicie zaczęty flame milordzie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1129 dnia: Stycznia 07, 2013, 19:50:28 »
KrP, bo jakoś nie przemawia do mnie takie marudzenie. Ja rozumiem, że ludzie mają jakieś zobowiązania finansowe itp. niemniej powoli można rozglądać się za pracą gdzieś indziej tak aby płynnie przejść z jednej do drugiej. Skoro tu sami specjaliści wysokiej klasy to nie powinni mieć problemów ze znalezieniem czegoś lepszego. Ja; prosty pracownik fizyczny dałem rade w niecały miesiąc znaleźć pracę (na swój sposób lepszą od poprzedniej) więc co dopiero specjaliści :devil:

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1130 dnia: Stycznia 07, 2013, 20:36:07 »
17 lat stażu w ZCH., stawka zasadnicza ok 3800 zł na I zmianę jako Specjalista (inżynier). Znam ludzi z produkcji co prawda z trochę z większym stażem ale i ze sporo wyższą stawką od mojej + zmianowe. Podobnie młodzież z biurowca z dobrymi koneksjami na starcie dostawała więcej. Nie należę do PO ani innej organizacji.
W kwestii stawek zasadniczych na ZCH to jest po prostu bangladesz. Trafisz na [ciach] kierownika i żebyś flaki z dupy wypruł to podwyżki nie dostaniesz. Ach długo można by tu było gadać ale szkoda nerwów.

jann

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1131 dnia: Stycznia 08, 2013, 14:06:18 »
Cytat: "tomzt"
Czytając niejednokrotnie wasze posty odnośnie zch nosiło mnie żeby coś napisać, ale rozumiem ,,wolność słowa" i nie zabierałem głosu. Dziś odniosę się jednak do

Cytat: "rbk"
Cytat: "pracuś"
na miesiąc to ok. 40tyś

tys :P

Cytat: "Dr.Kafar"
zatankować, naprawić, opłacić choćby kierowcę

kolejno 10.000zł / 3.000zł / 10.000zł / leasing 5.000zł


Ma chłop rację dyspozytorka kosztowała firmę 420 tysięcy rocznie a koszt leasingu  to 2 tysiące miesięcznie na jedno auto czyli za dwa samochody tj. 44 tysiące rocznie.
Kierowców nie trzeba opłacać bo jeżdżą st.mistrzowie i dyspozytorzy, naprawy są w ramach gwarancji, a wcześniej i tak paliwo szło do ,,skody" która była na użytkowaniu GLL


Aby przewozić ludzi musi mieć uprawnienia do (przewozu ludzi)jeśli zdarzy się wypadek odpowiada kierowca gratuluje oszczędności -nie mówiąc o czystości auta ubłocone buty itp

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1132 dnia: Stycznia 08, 2013, 14:24:58 »
Trzeba mieć uprawnienia do przewozu ludzi samochodem osobowym? Jakie inne prócz prawa jazdy kat. B?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1133 dnia: Stycznia 08, 2013, 14:49:45 »
KrP, jeśli to wchodzi w zakres twoich obowiązków to potrzeba ciut więcej papierów. Jakieś śmieszne kursy i badania.

pracuś

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1134 dnia: Stycznia 08, 2013, 17:05:51 »

Offline tedi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1135 dnia: Stycznia 08, 2013, 18:08:08 »
Pracuś nawet jak rozpiszesz wszystko to i tak argumentem będzie "nie bo nie". Szkoda zachodu.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1136 dnia: Stycznia 08, 2013, 18:46:02 »
Jezeli majster wozi pracownikow na roboty, np. drogowe, autem sluzbowym rowniez potrzebuje kwalifikacje? kwalifikacja na przewoz osob jest dla ludzi ktorzy swiadcza ta usluge odplatnie...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

pracuś

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1137 dnia: Stycznia 09, 2013, 10:41:52 »
Cytat: "tedi"
Pracuś nawet jak rozpiszesz wszystko to i tak argumentem będzie "nie bo nie". Szkoda zachodu.

masz rację, spora ilość wichrzycieli.

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1138 dnia: Stycznia 09, 2013, 21:18:59 »
Grupa Azoty wysoko lata w Wiśle :)
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1139 dnia: Stycznia 09, 2013, 23:00:40 »
Cytat: "Ona7718"
Grupa Azoty wysoko lata w Wiśle  

Jest nadzieja że dostrzegą ją potencjalni konsumenci produktów Grupy Azoty.
Może pojawią się nowi kupcy na amoniak czy mocznik, bo z kwasem siarkowym czy bielą tytanową łatwo się nie kojarzy  :wink:  
_