Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785089 razy)

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1095 dnia: Stycznia 01, 2013, 18:38:28 »
Panowie starsi mistrzowie tak samo jak zresztą dyspozytorzy maja w posiadaniu Dacie Duster, najprawdopodobniej w tej samej firmie brane co Laguny szanownych dyrektorów ponieważ też nr rejestracji zaczynają się na DW

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1096 dnia: Stycznia 01, 2013, 20:58:23 »
Cytat: "enzo87"
Panowie starsi mistrzowie tak samo jak zresztą dyspozytorzy maja w posiadaniu Dacie Duster,

To w ramach szukania oszczędności ?
Wydawać by się mogło, że jedna lub dwie "dysozytorki" dyspozytora ZCh, to mniejszy koszt niż jeden pojazd na każdym wydziale.
Jakieś nowe zadania dla szefów zmian ?
_

precel

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1097 dnia: Stycznia 01, 2013, 23:48:23 »
Cytat: "enzo87"
Panowie starsi mistrzowie tak samo jak zresztą dyspozytorzy maja w posiadaniu Dacie Duster, najprawdopodobniej w tej samej firmie brane co Laguny szanownych dyrektorów ponieważ też nr rejestracji zaczynają się na DW

Literami DW zaczynają się rejestracje pojazdów w leasingu. Żadna firma raczej nie ma tu znaczenia.

pracuś

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1098 dnia: Stycznia 02, 2013, 04:38:37 »
Cytat: "solar"
Cytat: "enzo87"
Panowie starsi mistrzowie tak samo jak zresztą dyspozytorzy maja w posiadaniu Dacie Duster,

To w ramach szukania oszczędności ?
Wydawać by się mogło, że jedna lub dwie "dysozytorki" dyspozytora ZCh, to mniejszy koszt niż jeden pojazd na każdym wydziale.
Jakieś nowe zadania dla szefów zmian ?
_


Tak z tego co mówił mi zaprzyjaźniony dyspozytor to utrzymanie samochodu tzw. ,,dyspozytorki" kosztowało ok.450 tyś. rocznie czyli na miesiąc to ok. 40tyś - koszt leasingu dwóch samochodów to ok 4 tyś na miesiąc także sam sobie odpowiedz.
co do zadań to chyba już wczoraj widziałem jak pracowników z portu przewozili.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1099 dnia: Stycznia 02, 2013, 10:10:11 »
Cytat: "pracuś"
na miesiąc to ok. 40tyś

tys :P

Cytat: "Dr.Kafar"
zatankować, naprawić, opłacić choćby kierowcę

kolejno 10.000zł / 3.000zł / 10.000zł / leasing 5.000zł

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1100 dnia: Stycznia 02, 2013, 10:24:48 »
Cytat: "precel"
Literami DW zaczynają się rejestracje pojazdów w leasingu. Żadna firma raczej nie ma tu znaczenia.

Ma znaczenie.
DW to po prostu Wrocław, a np. KR na zakładowych Audi to Kraków itd.
Wszystko zależy w którym mieście zarejestrowała samochód firma leasingowa.
Proste, jak instrukcja młotka, ale raczej nie jest to temat o ZCH Police, czy jak tam koniecznie chcą się teraz nazywać -  grupie azoty.

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1101 dnia: Stycznia 02, 2013, 12:37:07 »
Cytat: "precel"
Cytat: "enzo87"
Panowie starsi mistrzowie tak samo jak zresztą dyspozytorzy maja w posiadaniu Dacie Duster, najprawdopodobniej w tej samej firmie brane co Laguny szanownych dyrektorów ponieważ też nr rejestracji zaczynają się na DW

Literami DW zaczynają się rejestracje pojazdów w leasingu. Żadna firma raczej nie ma tu znaczenia.

chodziło mi właśnie o to, że ta sama firma dawała leasing, jak i również auta ponieważ Dacia z tego co mi wiadomo to również koncern Renault

tomzt

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1102 dnia: Stycznia 02, 2013, 15:21:43 »
Czytając niejednokrotnie wasze posty odnośnie zch nosiło mnie żeby coś napisać, ale rozumiem ,,wolność słowa" i nie zabierałem głosu. Dziś odniosę się jednak do

Cytat: "rbk"
Cytat: "pracuś"
na miesiąc to ok. 40tyś

tys :P

Cytat: "Dr.Kafar"
zatankować, naprawić, opłacić choćby kierowcę

kolejno 10.000zł / 3.000zł / 10.000zł / leasing 5.000zł


Ma chłop rację dyspozytorka kosztowała firmę 420 tysięcy rocznie a koszt leasingu  to 2 tysiące miesięcznie na jedno auto czyli za dwa samochody tj. 44 tysiące rocznie.
Kierowców nie trzeba opłacać bo jeżdżą st.mistrzowie i dyspozytorzy, naprawy są w ramach gwarancji, a wcześniej i tak paliwo szło do ,,skody" która była na użytkowaniu GLL

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1103 dnia: Stycznia 02, 2013, 15:55:43 »
Cytuj (zaznaczone)
Kierowców nie trzeba opłacać bo jeżdżą st.mistrzowie i dyspozytorzy, naprawy są w ramach gwarancji,

-lecz ludzie ci w związku z tym zaniedbają prawdopodobnie inne swoje obowiązki
- gwarancja nie trwa wiecznie. a nawet zapewne jest skrócona z uwagi na warunki i charakter w jakim auta będą wykorzystywane

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1104 dnia: Stycznia 02, 2013, 17:04:31 »
Cytat: "tomzt"
Kierowców nie trzeba opłacać bo jeżdżą st.mistrzowie i dyspozytorzy,

Kierowca od tej pory będzie nazywany dyspozytorem ???
A może podziękują dotychczasowym kierowcom, przyjmą inż. chemika jako dyspozytora czy mistrza i będzie pracował jako kierowca ?? :lol2:
_

precel

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1105 dnia: Stycznia 02, 2013, 17:11:23 »
Kierowcy wrócili na wywrotki, itp., dyspozytorzy, asystenci i st. mistrzowie są kierowcami.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1106 dnia: Stycznia 02, 2013, 19:42:14 »
Ci co wrócili na wywrotki na pewno nie zapłaczą z żalu. Wkońcu będą mogli dorobić do pensji. czy ktoś się orientuje po ile teraz biorą za litr oleju napędowego bo przed nowym rokiem było po 4,30 a na stacjach ma być obniżka więc może i oni coś zejdą z ceną   :faja: .

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1107 dnia: Stycznia 02, 2013, 20:15:31 »
Cytat: "konDonek"
Ci co wrócili na wywrotki na pewno nie zapłaczą z żalu. Wkońcu będą mogli dorobić do pensji. czy ktoś się orientuje po ile teraz biorą za litr oleju napędowego bo przed nowym rokiem było po 4,30 a na stacjach ma być obniżka więc może i oni coś zejdą z ceną   :faja: .

no to poleciałeś nieźle po bandzie :faja:

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1108 dnia: Stycznia 03, 2013, 12:35:09 »
Witam wszystkich forumowiczów jestem pracownikiem ZCH od kilku lat mam takie pytanko czy to normalne żeby bezpośredni przełożony tj.prowadzący zmianę zwracał się do swoich podwładnych : debile, skur..., ch..., i nie jest to w formie żartów, do tego dochodzą papierosy palone w miejscach do tego nie przeznaczonych np.stołówka w czasie posiłku, facet twierdzi że będzie palił bo ma wszystkich w dupie. Od jakiegoś czasu jestem u takiego inteligenta na zmianie, na reakcję kierownictwa nie mogę zabardzo liczyć bo to jedna klika, raczej bym pogorszył swoją sytuację bo sprawa została by pod dywan. Czy ktoś może mi poradzić do kogo mógłbym się z tym problemem zwrócić.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1109 dnia: Stycznia 03, 2013, 13:33:33 »
Takiego zachowania nie można tolerować. Zapraszam Cię do biura Związku Pracowników Ruchu Ciągłego. Pok 38 biurowca głównego.