Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6877009 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1110 dnia: Stycznia 03, 2013, 14:18:33 »
Cytat: "miś"
Witam wszystkich forumowiczów jestem pracownikiem ZCH od kilku lat mam takie pytanko czy to normalne żeby bezpośredni przełożony tj.prowadzący zmianę zwracał się do swoich podwładnych : debile, skur..., ch..., i nie jest to w formie żartów, do tego dochodzą papierosy palone w miejscach do tego nie przeznaczonych np.stołówka w czasie posiłku, facet twierdzi że będzie palił bo ma wszystkich w pupie. Od jakiegoś czasu jestem u takiego inteligenta na zmianie, na reakcję kierownictwa nie mogę zabardzo liczyć bo to jedna klika, raczej bym pogorszył swoją sytuację bo sprawa została by pod dywan. Czy ktoś może mi poradzić do kogo mógłbym się z tym problemem zwrócić.

Czyżby 1 lub 2 fosforowy?
Składanie skargi do kierownika nie ma sensu, sprawa w najlepszym wypadku zostanie załatwiona połowicznie, a na Tobie przełożony będzie się mścił dając prace zbędne i niepotrzebne - wiem bo już to przerabiałem.
Moim zdaniem powinna być w zakładzie komórka d/s mobbingu, ale nie wiem czy jest.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1111 dnia: Stycznia 03, 2013, 14:20:50 »
Podać dziada do sądu i tyle, wyzywać to on sobie może swoje żołnierzyki podczas zabawy w domu.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1112 dnia: Stycznia 03, 2013, 14:28:18 »
Cytat: "konDonek"
Ci co wrócili na wywrotki na pewno nie zapłaczą z żalu. Wkońcu będą mogli dorobić do pensji. czy ktoś się orientuje po ile teraz biorą za litr oleju napędowego bo przed nowym rokiem było po 4,30 a na stacjach ma być obniżka więc może i oni coś zejdą z ceną   :faja: .


dobra chociaż ta ropa?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1113 dnia: Stycznia 03, 2013, 14:38:38 »
Cytat: "kier"
no to poleciałeś nieźle po bandzie :faja:


Nazwał rzeczy po imieniu, kradzieże paliwa to standard w takich miejscach, szczególnie wtedy, gdy normy są zawyżane. Na szczęście są już systemy, które dokładnie nadzorują pracę samochodu, gdzie rzeczywiste zużycie paliwa i tankowania są mierzone/raportowane dyspozytorom z dokładnością do 0.1l. Trzeba je jedynie wdrożyć. Oczywiście wielu osobom nie będzie to "na rękę".

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1114 dnia: Stycznia 03, 2013, 15:02:38 »
Cytat: "miś"
Witam wszystkich forumowiczów jestem pracownikiem ZCH od kilku lat mam takie pytanko czy to normalne żeby bezpośredni przełożony tj.prowadzący zmianę zwracał się do swoich podwładnych : debile, skur..., ch..., i nie jest to w formie żartów, do tego dochodzą papierosy palone w miejscach do tego nie przeznaczonych np.stołówka w czasie posiłku, facet twierdzi że będzie palił bo ma wszystkich w pupie. Od jakiegoś czasu jestem u takiego inteligenta na zmianie, na reakcję kierownictwa nie mogę zabardzo liczyć bo to jedna klika, raczej bym pogorszył swoją sytuację bo sprawa została by pod dywan. Czy ktoś może mi poradzić do kogo mógłbym się z tym problemem zwrócić.

Doprowadź sprawę do końca. Może na początek zrób to co napisała An_na.
Jak wstydzisz się przyjść do biura, to może chociaż napisz więcej szczegółów do nich na Priv.
Takich cwaniaczków trzeba eliminować!
Powodzenia.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1115 dnia: Stycznia 04, 2013, 08:18:33 »
Cytat: "EVPolice"
Czyżby 1 lub 2 fosforowy?
Składanie skargi do kierownika nie ma sensu, sprawa w najlepszym wypadku zostanie załatwiona połowicznie, a na Tobie przełożony będzie się mścił dając prace zbędne i niepotrzebne - wiem bo już to przerabiałem.
Moim zdaniem powinna być w zakładzie komórka d/s mobbingu, ale nie wiem czy jest.


Nie nakręcajcie spirali.Tematy takie powinny zostać zduszone w zalążku.Mobbing jest niedopuszczalny (art. 94.3 § 1. K.p.) i pracodawca powinien temu przeciwdziałać, ale aby mógł to zrobić musi o tym zostac poinformowany.My ze swojej strony gwarantujemy anonimowość.Nie trzeba powoływac specjalnej komórki, od tego jest kodeks pracy i inne dokumenty regulujace pracę.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1116 dnia: Stycznia 04, 2013, 10:06:09 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "kier"
no to poleciałeś nieźle po bandzie :faja:


Nazwał rzeczy po imieniu, kradzieże paliwa to standard w takich miejscach, szczególnie wtedy, gdy normy są zawyżane. Na szczęście są już systemy, które dokładnie nadzorują pracę samochodu, gdzie rzeczywiste zużycie paliwa i tankowania są mierzone/raportowane dyspozytorom z dokładnością do 0.1l. Trzeba je jedynie wdrożyć. Oczywiście wielu osobom nie będzie to "na rękę".
Dla ścisłości,te auta zostały w to wyposażone jakiś czas temu.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1117 dnia: Stycznia 04, 2013, 11:16:43 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "kier"
no to poleciałeś nieźle po bandzie :faja:


Nazwał rzeczy po imieniu, kradzieże paliwa to standard w takich miejscach, szczególnie wtedy, gdy normy są zawyżane. Na szczęście są już systemy, które dokładnie nadzorują pracę samochodu, gdzie rzeczywiste zużycie paliwa i tankowania są mierzone/raportowane dyspozytorom z dokładnością do 0.1l. Trzeba je jedynie wdrożyć. Oczywiście wielu osobom nie będzie to "na rękę".


A co cię to interesuje czy ktoś kradnie przecież to nie twoje ?

precel

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1118 dnia: Stycznia 04, 2013, 11:46:20 »
Cytat: "peter"
A co cię to interesuje czy ktoś kradnie przecież to nie twoje ?

Idąc Twoim tokiem myślenia, po co dbać o autobusy, przystanki? Trzeba to rozpieprzać, przecież to nie Twoje. Tylko później zdziwienie, że bilety powiedzmy drożeją, opłaty za usługi, itp. Za paliwo płaci zakład pracy, jeśli zużycie jest mniejsze, to są oszczędności, a jak są oszczędności, to kasę można na coś innego przeznaczyć. Ale po co prawda?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1119 dnia: Stycznia 04, 2013, 11:50:51 »
Cytat: "peter"
A co cię to interesuje czy ktoś kradnie przecież to nie twoje ?


Nie twoja sprawa, co mnie interesuje. Złodziejstwo trzeba tępić i tyle. Przez takich jak ty, mamy w Polsce to, co mamy.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1120 dnia: Stycznia 04, 2013, 14:04:42 »
Cytat: "An_na"
My ze swojej strony gwarantujemy anonimowość.

zwłaszcza, że jak było w sieci pan Badełek jest współpracownikiem prezesa. Niewątpliwie anonimowo dotrze do prezesa :rotfl:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1121 dnia: Stycznia 04, 2013, 14:40:12 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "peter"
A co cię to interesuje czy ktoś kradnie przecież to nie twoje ?


Nie twoja sprawa, co mnie interesuje. Złodziejstwo trzeba tępić i tyle. Przez takich jak ty, mamy w Polsce to, co mamy.


To jak zobaczysz kradzież u siebie na wydziale to wezwiesz ochronę i będziesz zeznawał w sądzie ?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1122 dnia: Stycznia 04, 2013, 14:45:24 »
dokładnie tak powinno być. Jakby Tobie kolega chatę okradł to byś nie zeznawał i policji nie informował?
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1123 dnia: Stycznia 04, 2013, 14:48:04 »
Cytat: "peter"
To jak zobaczysz kradzież u siebie na wydziale to wezwiesz ochronę i będziesz zeznawał w sądzie ?


Na szczęście u mnie nikt nie rozkrada firmy, jednak gdybym znalazł się w takiej sytuacji, to nie zostawiłbym tego bez rozgłosu, czy bym zeznawał w sądzie? Oczywiście, że tak, patologię trzeba zwalczać, szkoda tylko, ze niewielu śmiałków ma na to odwagę. Większość nie rozumie, że gdy godzimy się na zło obok nas, po jakimś czasie pogrążamy samych siebie. Czasy PRL-u dawno minęły i czas zrozumieć, że reguła "bo mi się należy" już dawno nie obowiązuje, dzisiaj to kryminał.

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1124 dnia: Stycznia 07, 2013, 16:01:14 »
Kolejny rok minął, jesteśmy teraz "Grupa Azoty" a mnie zastanawia kiedy skończy się dyskryminacja płacowa, kiedy płaca będzie uzależniona od tego co potrafimy i rzeczywiście wykonujemy a nie od tego z kim się kumplujemy.