Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127349 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #285 dnia: Kwietnia 23, 2012, 00:29:36 »
sekator, może po prostu ci co popierają PO (bądź nie widzą w PiS zbawienia dla narodu) zajmują się pracą i polepszaniem swojego bytu zamiast protestów i oczekiwania na cud który nam zapewni Prezes? Ja mam jednak ciekawsze zajęcia niż bieganie po ulicy i wygłaszanie (wykrzyczenie?) swoich przekonań politycznych/religijnych/światopoglądowych. Pewnie jakbym siedział na zasiłku albo rencie/emeryturze to dla rozrywki bym się przeszedł. A o tym waszym marszu w obronie życia to nawet nie wiedziałem  :lol2: Mam tylko nadzieję, że nie blokowaliście ruchu tym swoim "publicznym wygłaszaniem swojego zdania"  :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #286 dnia: Kwietnia 23, 2012, 08:03:16 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A o tym waszym marszu w obronie życia to nawet nie wiedziałem


To nie był marsz PiSu - był on zorganizowany przez całkowicie kogoś innego.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #287 dnia: Kwietnia 23, 2012, 09:05:03 »
Cytat: "Kuba"
...był on zorganizowany przez całkowicie kogoś innego.

Czy ta wypowiedź oznacza Kubo, że wstydzisz się wyjawić kto był organizatorem? No to może ja przybliżę nieco, że organizatorem marszu były środowiska związane z Kościołem Katolickim - między innymi:
Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA”  w  Szczecinie

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #288 dnia: Kwietnia 23, 2012, 09:35:10 »
Kuba, nie zmienia to faktu, że nie wiedziałem nic o takim marszu.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #289 dnia: Kwietnia 23, 2012, 11:09:22 »
Cytat: "palindrom"
Demokracja w swoich korzeniach to nurt polityczny w którym rządzi większość przy szczególnym poszanowaniu 'przegranej' mniejszości.

A bez przekłamywania się nie da? Ani "szczególnym", ani "przegranej". Poszanowanie ma być zupełnie zwyczajne i dotyczyć każdej mniejszości.

Cytat: "palindrom"
To, że PO wygrała w wolnych i demokratycznych wyborach nie daje jej mandatu do czynienia czegokolwiek ...

No tak, nawet rządzić nie ma prawa... Kolega czasem czyta produkowane przez siebie napisy?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #290 dnia: Kwietnia 23, 2012, 11:17:41 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Czy ta wypowiedź oznacza Kubo, że wstydzisz się wyjawić kto był organizatorem? No to może ja przybliżę nieco, że organizatorem marszu były środowiska związane z Kościołem Katolickim - między innymi:
 Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA” w Szczecinie


Chodziło mi o to, że organizatorem nie był PiS i nie był to marsz polityczny (inna sprawa, że niektórzy chcieliby by ta manifestacja miała taki charakter...).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #291 dnia: Kwietnia 23, 2012, 13:13:38 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A o tym waszym marszu w obronie życia to nawet nie wiedziałem  Mam tylko nadzieję, że nie blokowaliście ruchu tym swoim "publicznym wygłaszaniem swojego zdania"  


Powyższe zdanie świadczy jednoznacznie, że nie masz pojęcia o zasadach demokracji i budowania społeczeństwa obywatelskiego. A wyśmiewaniem, stygmatyzowaniem i szyderstwem daleko nie zajedziecie. Czasami miło jest znaleźć się w gronie ludzi podobnie myślących, uśmiechniętych i radosnych którzy nie sprowadzają swojej egzystencji do podstawowych czynności życiowych lecz potrafią pokazać, że zależy na obronie pewnych uniwersalnych wartości. Wiem, że tego nie zrozumiesz, ale uwierz mi że kiedy żyjesz nie tylko dla siebie, ale też  dla innych, stajesz się naprawdę szczęśliwym człowiekiem.
pozdrawiam sekator

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #292 dnia: Kwietnia 23, 2012, 13:36:14 »
Cytat: "sekator"
...kiedy żyjesz nie tylko dla siebie, ale też dla innych, stajesz się naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Z tak myślącym człowiekiem mogę bez wahania iść na piwo i jeszcze postawić je! ;)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #293 dnia: Kwietnia 23, 2012, 14:23:33 »
sekator, ja po prostu nie lubię manifestacji które powodują blokowanie połowy miasta. I tyle. Niezależnie od tego czego się ta demonstracja tyczy. Bo z mojej perspektywy wygląda to jak próba siłowego wyrażania (narzucania?) swoich poglądów reszcie ludzi. Uważasz, że życie powinno być chronione na 3 miesiące przed poczęciem? Spoko. Twoja sprawa. Uważasz, że homoseksualiści powinni mieć prawo adoptowania dzieci? Spoko. Twoja sprawa. Ale nie musisz w tym celu robić pochodu przez pół miasta. Wyobrażasz sobie, że nagle skrzykuję się z 50 znajomymi i robimy pochód przez centrum w godzinach szczytu w ramach obrony Latającego Potwora Spaghetti? A przecież w ramach demokracji i budowania społeczeństwa obywatelskiego mam prawo demonstrować dowolnie dziwne poglądy :rotfl: A co do życia nie tylko dla siebie: nie martw się o moje życie dla innych. Jestem wystarczająco szczęśliwy.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #294 dnia: Kwietnia 23, 2012, 14:37:34 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "sekator"
...kiedy żyjesz nie tylko dla siebie, ale też dla innych, stajesz się naprawdę szczęśliwym człowiekiem.

Z tak myślącym człowiekiem mogę bez wahania iść na piwo i jeszcze postawić je! ;)

A ja wolę takich, którzy są wystarczająco szczęśliwi, by pozwolić innym żyć samodzielnie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #295 dnia: Kwietnia 23, 2012, 16:17:09 »
Cytat: "Wykidajło"
A ja wolę takich, którzy są wystarczająco szczęśliwi, by pozwolić innym żyć samodzielnie.

No i o tym jest właśnie mowa. Fraza "Żyć dla innych" zawiera również i to przesłanie - pozwolić innym żyć samodzielnie, nie uszczęśliwiać nikogo na siłę. Przynajmniej ja tak to odczytuję. :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #296 dnia: Kwietnia 23, 2012, 19:29:01 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
A ja wolę takich, którzy są wystarczająco szczęśliwi, by pozwolić innym żyć samodzielnie.

No i o tym jest właśnie mowa. Fraza "Żyć dla innych" zawiera również i to przesłanie - pozwolić innym żyć samodzielnie, nie uszczęśliwiać nikogo na siłę. Przynajmniej ja tak to odczytuję. :)

Obawiam się w takim razie, że u organizatorów marszu nie znajdziesz zrozumienia. A już na pewno nie u różnych towarzyszy, którzy się do nich popodłączali.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #297 dnia: Kwietnia 23, 2012, 20:16:34 »
Cytat: "sekator"
kiedy żyjesz nie tylko dla siebie, ale też dla innych, stajesz się naprawdę szczęśliwym człowiekiem.
Esencja naszego życia i miło czytać takie słowa i mieć świadomość, że są ludzie, dla których nie jest ważny tylko czubek własnego nosa. Pozdrawiam Sławku
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #298 dnia: Kwietnia 23, 2012, 20:55:18 »
Cytat: "jezat"
Gdzie się podziała ta wasza armia


Cytat: "sekator"
Partię twojego idola poparło kilka milionów Polaków.Ciekawe ilu z nich wyszłoby dzisiaj na ulicę żeby bronić prezentowanych przez niego ,,ideałów"?  1000 -10000 osób to max. (z tego większość przepłaconych. bo nikt przy zdrowych zmysłach nie przyznałby się publicznie do popierania rządu hańby narodowej). Ty sam boisz się wyściubić nosa poza internetowe forum.


Po pierwsze Donald Tusk nie jest moim idolem.Jest premierem mojego kraju.Po drugie PO nie musi szukac poparcia na ulicy.Do tego wystarczą wybory,które odbędą się w 2015 roku.Po trzecie hańbą narodową jest uprawiana przez PiS demagogia którą przypisujecie innym nazywając to przemysłem pogardy.Ten przemysł pogardy wy już dawno zmonopolizowaliście.Po czwarte o wykorzystaniu mojego wolnego czasu będę decydował ja a nie jakiś pisowski hunwejbin(określenie zaakceptowane przez admina).
 
Cytat: "sekator"
Dzisiaj w Szczecinie na manifestacji w obronie życia było 15 tys katolików

Strasznie cienko wyglądaliście na Jasnych Błoniach.Z rozpędu można było naliczyć kilkuset uczestników.Warunek;trzeba było zdjąc różowe okulary.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #299 dnia: Kwietnia 23, 2012, 21:40:29 »
Cytat: "Wykidajło"
Obawiam się w takim razie, że u organizatorów marszu nie znajdziesz zrozumienia.

U organizatorów? - być może! Chociaż pewności nie mam. Natomiast u niektórych uczestników tego marszu jest to całkiem możliwe do osiągnięcia.