Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127350 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 21, 2012, 16:23:52 »
Cytat: "jezat"
Szacunek do osób które lżą prezydenta,premiera i jego rząd lub to bezmyślnie akceptują?A jak zaczną rzucać butelkami z benzyną tez im bedzie się należał szacunek,bo dali sie podpuścić?


Każdemu należy się szacunek.

Cytuj (zaznaczone)
Jasne,mam czekać aż założą brunatne koszule?


Jak na razie to Ty się zachowujesz jak faszysta (podkreślam chodzi mi o zachowanie, a nie o poglądy), bo atakujesz wszystkich wokoło...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 21, 2012, 16:31:39 »
Kuba, z tym szacunkiem dla każdego to czasami nie jestem do końca przekonany.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 21, 2012, 16:41:08 »
Cytat: "jezat"
Szacunek do osób które lżą prezydenta,premiera i jego rząd lub to bezmyślnie akceptują?A jak zaczną rzucać butelkami z benzyną tez im bedzie się należał szacunek,bo dali sie podpuścić?


Cytuj (zaznaczone)
Każdemu należy się szacunek.

Masz wyjątkowe poczucie moralności!
Cytuj (zaznaczone)
Jasne,mam czekać aż założą brunatne koszule?


Cytat: "Kuba"
Jak na razie to Ty się zachowujesz jak faszysta (podkreślam chodzi mi o zachowanie, a nie o poglądy), bo atakujesz wszystkich wokoło...

Rozumiem,poglądy mogę wyrażać tylko takie jakie ci odpowiadają,czyli zgodne z linią wytyczoną przez tego co lży prezydenta,premiera ministrów rządu i ośmiesza Polskę na arenie miedzynarodowej,tak?
Ps.co to znaczy zachowanie jak faszysta?Czy ty wogóle masz pojęcie jak się rodził faszyzm?A może nie słyszałeś o takim austriaku z wąsikiem,który chciał zbawić Niemcy i prawie mu się udało?I to w wyniku demokratycznych wyborów.Z dyskursu politycznego to nie ja chce wyeliminować konkurentów tylko sekator przy twoim udziale.A to oznacza,że jego argumenty są bardzo cienkie.To demagogia i populizm,który po zaakceptowaniu brunatnych koszul może się przerodzić w nieszczęście dla Polski.Może ci taki scenariusz odpowiada.Mi nie!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 21, 2012, 17:10:47 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Kuba, z tym szacunkiem dla każdego to czasami nie jestem do końca przekonany.


No widzisz, ja szacunek mam do każdego człowieka - szacunek do osoby przecież nie wyklucza np. konstruktywnego potępiania jego czynów.

Cytat: "jezat"
Masz wyjątkowe poczucie moralności!


?

Cytat: "jezat"
Rozumiem,poglądy mogę wyrażać tylko takie jakie ci odpowiadają,czyli zgodne z linią wytyczoną przez tego co lży prezydenta,premiera ministrów rządu i ośmiesza Polskę na arenie miedzynarodowej,tak?


Takie wypowiedzi mi nie odpowiadają.

Cytat: "jezat"
Czy ty wogóle masz pojęcie jak się rodził faszyzm?A może nie słyszałeś o takim austriaku z wąsikiem,który chciał zbawić Niemcy i prawie mu się udało?I to w wyniku demokratycznych wyborów.Z dyskursu politycznego to nie ja chce wyeliminować konkurentów tylko sekator przy twoim udziale.A to oznacza,że jego argumenty są bardzo cienkie.To demagogia i populizm,który po zaakceptowaniu brunatnych koszul może się przerodzić w nieszczęście dla Polski.Może ci taki scenariusz odpowiada.Mi nie!


A ja uważam, że nie można porównywać dzisiejszej Polski do sytuacji w Niemczech z lat 30. Abstrahując od tego, że mamy realia całkowicie inne (co bardzo utrudnia rzetelne porównanie), to naprawdę nie widzę żadnych podobieństw. Wracając do konfliktu politycznego, jaki mamy obecnie w Polsce, to, drogi jezacie, nie jest to jedynie robota Kaczyńskiego - winne tej sytuacji są obie strony w tym samym stopniu, bo obie nakręcają się nawzajem. Mam już dość tej wojny i chciałbym by choć tu na forum nie miała ona miejsca. Serio.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 21, 2012, 18:08:14 »
Cytat: "jezat"
Rozumiem,poglądy mogę wyrażać tylko takie jakie ci odpowiadają,czyli zgodne z linią wytyczoną przez tego co lży prezydenta,premiera ministrów rządu i ośmiesza Polskę na arenie miedzynarodowej,tak?


Cytat: "Kuba"
Takie wypowiedzi mi nie odpowiadają.

Jak do tej pory nie zauważyłem twojej dezaprobaty dla takich wypowiedzi.Aprobujesz metody sekatora i to mi wystarczy do oceny.
Cytat: "jezat"
Czy ty wogóle masz pojęcie jak się rodził faszyzm?A może nie słyszałeś o takim austriaku z wąsikiem,który chciał zbawić Niemcy i prawie mu się udało?I to w wyniku demokratycznych wyborów.Z dyskursu politycznego to nie ja chce wyeliminować konkurentów tylko sekator przy twoim udziale.A to oznacza,że jego argumenty są bardzo cienkie.To demagogia i populizm,który po zaakceptowaniu brunatnych koszul może się przerodzić w nieszczęście dla Polski.Może ci taki scenariusz odpowiada.Mi nie!


Cytat: "Kuba"
A ja uważam, że nie można porównywać dzisiejszej Polski do sytuacji w Niemczech z lat 30. Abstrahując od tego, że mamy realia całkowicie inne (co bardzo utrudnia rzetelne porównanie), to naprawdę nie widzę żadnych podobieństw. Wracając do konfliktu politycznego, jaki mamy obecnie w Polsce, to, drogi jezacie, nie jest to jedynie robota Kaczyńskiego - winne tej sytuacji są obie strony w tym samym stopniu, bo obie nakręcają się nawzajem.

Mylisz się.Tu nie ma żadnej symetrii.Obserwuję ten polityczny cyrk dosyć uważnie.Na jedna wypowiedz przedstawiciela PO natychmiast pojawiają się dziesiątki obelżywych komentarzy ze strony PiSu a zwłaszcza jego przybocznych typu Hofman,Brudziński,Girzyński czy ostatnio uaktywniona V kolumna JKM w PiSie Wipler albo Rychard Czarnecki z ugrupowania o marnej reputacji z którą Kaczyński nie widział koalicji.
Cytat: "Kuba"
Mam już dość tej wojny i chciałbym by choć tu na forum nie miała ona miejsca. Serio.

Nie widzę problemu.Masz władzę i możesz do czasu aż opadną emocje(w co wątpię,bo PiS
bez tej obrazliwej retoryki nie istnieje)zamknąć czasowo temat.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #275 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:15:10 »
Cytat: "jezat"
Dlaczego nie?Taki zdolny,że potrafi wartościowych ludzi podpuścić? Może Polskę razem z toruńskim biznesmenem zbawi np dzisiaj w Warszawie?


Do wodza narodu Jarosławowi jest jeszcze daleko, w porównaniu do całości polskiego społeczeństwa takie zbieraniny to pikuś. Faktem jest, że obaj mają w tym interes, jeden polityczny, a drugi biznesowy. Szkoda tylko, że ci naiwni ludzie się na te tanie chwyty łapią.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #276 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:38:42 »


,,Ukochana, biedna Polsko nasza
Obdzierana z Krzyża i Kościoła
Orzeł biały, a nie rząd Judasza
Tu lud całej Polski dzisiaj woła"

Nie oddamy wam Telewizji Trwam.... 120 tys. ludzi w Warszawie w obronie pluralizmu medialnego, wiary,demokracji i polskiego patriotyzmu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #277 dnia: Kwietnia 22, 2012, 10:46:52 »
Cytat: "sekator"
w obronie pluralizmu medialnego, wiary,demokracji i polskiego patriotyzmu.


Polska jest wolnym krajem, PO wygrała w wolnych, demokratycznych wyborach... O jaką obronę tutaj chodzi???

palindrom

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #278 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:07:32 »
Cytat: "speedbax"

Polska jest wolnym krajem, PO wygrała w wolnych, demokratycznych wyborach... O jaką obronę tutaj chodzi???


Demokracja w swoich korzeniach to nurt polityczny w którym rządzi większość przy szczególnym poszanowaniu 'przegranej' mniejszości. U nas demokracja to system w którym winner take's it all i nie musi oglądać się na nikogo. Widać różnicę? To, że PO wygrała w wolnych i demokratycznych wyborach nie daje jej mandatu do czynienia czegokolwiek ...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #279 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:09:51 »
Cytat: "palindrom"
U nas demokracja to system w którym winner take's it all i nie musi oglądać się na nikogo. Widać różnicę? To, że PO wygrała w wolnych i demokratycznych wyborach nie daje jej mandatu do czynienia czegokolwiek ...


Ciekawe, czy PiS by się na innych oglądał po wygranych wyborach... Dopiero wtedy byłaby jatka. Przygarniał kocioł garnkowi.

palindrom

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #280 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:40:45 »
Cytat: "speedbax"

Ciekawe, czy PiS by się na innych oglądał po wygranych wyborach... Dopiero wtedy byłaby jatka. Przygarniał kocioł garnkowi.

Ja nikomu nie przygarniam, nie głosowałem na PiS, ani też ich nie wspieram, nie wiem więc dlaczego z gruntu przypisujesz mi metkę ich zwolennika. Pokazuję jedynie błędy w Twoim rozumowaniu, które tak Cię odrzucają wśród zwolenników PiS.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #281 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:42:50 »
Cytat: "sekator"
,,Ukochana, biedna Polsko nasza
Obdzierana z Krzyża i Kościoła
Orzeł biały, a nie rząd Judasza
Tu lud całej Polski dzisiaj woła"

Dawno, dawno temu w XIV i XV wieku na obecnie polskich ziemiach gościnnie zamieszkał pewien zakon, który z przepychem otulał się (dosłownie!) w krzyże. Jednak nie powstrzymało to pewnego polskiego króla, od odarcia owych zakonników z tych krzyży.
Stawiam zatem pytanie: czy Władysław Jagiełło też zasługuje na miano polskiego judasza?
Dla mnie prawdziwa wiara nie krzyżami stoi, lecz uczynkami wierzących, które coraz częściej przybierają styl zapoczątkowany przez owy zakon, a kontynuowany także przez wojsko pewnego państwa - związanego z kościołem konkordatem - które na elemencie umundurowania eksponowało napis: „Gott mit uns”!
Dlatego ja wolę jednak by w przestrzeni publicznej dominował biały orzeł a nie złowieszczy przepych z krzyżami!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #282 dnia: Kwietnia 22, 2012, 11:44:22 »
Cytat: "palindrom"
nie wiem więc dlaczego z gruntu przypisujesz mi metkę ich zwolennika. Pokazuję jedynie błędy w Twoim rozumowaniu, które tak Cię odrzucają wśród zwolenników PiS.


Wybacz, źle mnie zrozumiałeś. PiS jest drugą polityczna siłą w Polsce, to stąd mój przykład. Moje rozumowanie jest niezależne, pragnące dla Polski tego, co najlepsze. Czy błędne? Nie wydaje mi się.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #283 dnia: Kwietnia 22, 2012, 17:19:23 »
Cytat: "sekator"


,,Ukochana, biedna Polsko nasza
Obdzierana z Krzyża i Kościoła
Orzeł biały, a nie rząd Judasza
Tu lud całej Polski dzisiaj woła"

Nie oddamy wam Telewizji Trwam.... 120 tys. ludzi w Warszawie w obronie pluralizmu medialnego, wiary,demokracji i polskiego patriotyzmu.

Nawet gdyby tę twoją 120 tysięczna fantazję uznać to i tak wyglądacie bardzo cieńko wobec "zebranych"ponad 2 mln podpisów.Gdzie się podziała ta wasza armia ?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #284 dnia: Kwietnia 22, 2012, 21:02:56 »
Cytat: "jezat"
Gdzie się podziała ta wasza armia


Partię twojego idola poparło kilka milionów Polaków.Ciekawe ilu z nich wyszłoby dzisiaj na ulicę żeby bronić prezentowanych przez niego ,,ideałów"?  1000 -10000 osób to max. (z tego większość przepłaconych. bo nikt przy zdrowych zmysłach nie przyznałby się publicznie do popierania rządu hańby narodowej). Ty sam boisz się wyściubić nosa poza internetowe forum.
Dzisiaj w Szczecinie na manifestacji w obronie życia było 15 tys katolików,a wy w Warszawie zebraliście 300 feministek wspartych przez tow. Blumsztajna :

http://www.wykop.pl/ramka/1072565/seweryn-blumsztajn-podczas-manify/

Cieńkoo  :rotfl:

Swoją drogą po raz pierwszy Blumsztajnowi w jego pseudodziennikarskiej karierze udalo się powiedzieć prawdę.