Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127385 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 13, 2012, 17:34:45 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A główni winni katastrofy zginęli w niej


 Nawet Rosjanie, komisja Millera i Tusk nie postawili takiego zarzutu.  Umarłych łatwo się obraża i szkaluje, ale robią to zazwyczaj wyjątkowe szuje i mendy, do których mam nadzieję Ty się nie zaliczasz.

Cytat: "Wykidajło"
Daj spokój. To są chorzy ludzie


Jeżeli według ciebie Agnieszka Radwańska, która była ze swoją rodziną na uroczystościach pod Pałacem Prezydenckim jest chora, a ty jesteś symbolem zdrowia, to ja wybieram chorobę. :lol2:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:09:02 »
Cytat: "jezat"
Temat smoleński będzie eksploatowany tak długo jak długo Kaczyński będzie szefował PiSowi.


Cytat: "sekator"
Zrobili chlew z polskiej polityki...


Cytat: "Wykidajło"
Mnie ich metody przestały odpowiadać, kiedy się okazało, że Sprawiedliwość znaczy "wyroki bez sądu" (sławne "ten pan już nikogo nie zabije"), Prawo znaczy "dajcie nam człowieka, a afera się znajdzie", a Patriotyzm znaczy "Polska to my, reszta won".
Dzisiejsze granie Smoleńskiem to ta sama technika. Nie mają nic do zaproponowania, więc dają wspólnego wroga.


Mam podobne zdanie. A tkwić w przekonaniu, że ten mózg zechce i zdoła się zająć tym co konieczne dla ogółu...Skoncentrowany na sobie, zajęty jedną sprawą, ignorujący rzeczywistość...Ten reżyserowany show w rocznicę katastrofy, skandowanie Antoni, Antoni, Jarosław, Jarosław, śpiewanie Sto lat... nie powinien mieć miejsca. I uczestnicy; posłuszni czy zaślepieni? Można zadać pytanie, komu tak naprawdę zależy na dobru kraju, na tym jaki będzie?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:12:32 »
Cytat: "Daria"
Można zadać pytanie, komu tak naprawdę zależy na dobru kraju, na tym jaki będzie?


Jak to komu ? Platformie Obywatelskiej. Jeszcze tego nie odczułaś ? Cała reszta (opozycja)działa na szkodę Polski. Przecież Oberdonald dzisiaj to pięknie w sejmie wyłożył.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:38:21 »
Tu nie chodzi o obrażanie czy szkalowanie. Tak uważam i już. Cały ten wylot i potem próba lądowania to była pomyłka. A za stan wyszkolenia pilotów zdaje się, że odpowiadał generał Błasik. Bo przed Smoleńskiem było kilka katastrof lotnictwa wojskowego. Wiele czynników tam miało wpływ na ten wypadek. Ale kwestie personalne (ciśnienie na lądowanie "bo prezydent" (a wiadomo, że on bardzo nie lubi jak pilot odmawia lądowania), do tego wysoki rangą (i dużo mogący) wojskowy) odegrały (moim zdaniem oczywiście) główną rolę. Zdecydowanie natomiast odrzucam teorię o zamachu (a przynajmniej ze strony Rosjan) bądź celowych próbach rozbicia przez nich (Rosjan) samolotu przy lądowaniu. Zamach na przywódce obcego kraju na własnym terenie (szczególnie jeśli tenże przywódca jest tam oficjalnie a nie incognito) jest niezbyt mądrym rozwiązaniem. A o taką bezczelność (głupotę?) to nawet Rosjan nie podejrzewam.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 13, 2012, 19:56:21 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Daria"
Można zadać pytanie, komu tak naprawdę zależy na dobru kraju, na tym jaki będzie?


Jak to komu ? Platformie Obywatelskiej. Jeszcze tego nie odczułaś ? Cała reszta (opozycja)działa na szkodę Polski. Przecież Oberdonald dzisiaj to pięknie w sejmie wyłożył.


Nie wiem co i kto dzisiaj w sejmie. Nie kwestionuję konieczności istnienia opozycji. Nie podoba mi się tylko same gadanie i gra emocjami na siebie. No i bezproduktywne przejadanie , również moich, pieniędzy (miliony ). A szukanie na siłę wroga...Runął komunistyczny mur i co, nowy mur? Na samą myśl...Nie tędy droga...
Politycy, jak dla mnie, zło konieczne. Jeśli mogę wybierać to zwrócę się ku mniejszemu złu. Dbam o swoją egzystencję i jest nieźle.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:02:24 »
Cytat: "sekator"
Przecież Oberdonald dzisiaj to pięknie w sejmie wyłożył.


Ano wyłożył i według mnie w tym przypadku miał racje. Niestety.

http://www.fakt.pl/Oto-zdanie-ktore-mialo-zranic-Kaczynskiego-Najmocniejsze-od-lat-slowa-Tuska-wolalbym-sie-nie-urodzic,artykuly,154286,1.html

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:16:13 »
Cytat: "Kuba"
Wracamy do tematu katastrofy pod Smoleńskiem.


Cytat: "sekator"

Rozumiem, że nie mogę po raz kolejny odpowiedzieć na ataki personalne ze strony jezata. Sytuacja jest delikatnie mówiąc ,,mało komfortowa". Kiedy odpowiadam na jego ataki dostaję upomnienie. Kiedy chcę się z nim spotkać, aby porozmawiać - facet ucieka. Tak więc muszę znosić bezczynnie jego aroganckie wypowiedzi, ponieważ nie jesteście w stanie ukrucić jego kolejnych prowokacji wobec forumowiczów o prawicowych poglądach, za to za wszelkie próby obrony z naszej strony, obdarzacie nas upomnieniami.
Tak więc jezat, jest takim Palikotem polickiego forum, którego zadaniem jest obrażanie forumowiczów i dolewanie oliwy do ognia....Wam rośnie liczba wejśc na stronę i M.H. zarabia więcej pieniędzy na reklamach, a my musimy znosić obelgi.
OK, przynajmniej wiemy na czym stoimy.

Właśnie sekator wrócił do tematu katastrofy smoleńskiej.Tekst wyżej.I co ty na to Kuba?
Ps.korzystajac z okazji ,że czuwasz mam pytanie.Czy wzorem sekatora,który posła Palikota nazywa bydlakiem, mogę tej pieszczotliwej nazwy uzywać w odniesieniu do np
posła Macierewicza?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:56:52 »
Cytat: "millena"
Jest to tylko fragment długiej listy,...

Rajmund Kaczyński też ustawiał dzieci piastując funkcje w PZPR, wypadałoby zatem i ich ująć w tej wyliczance.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 13, 2012, 22:36:44 »
Cytat: "jezat"
Ps.korzystajac z okazji ,że czuwasz mam pytanie.Czy wzorem sekatora,który posła Palikota nazywa bydlakiem, mogę tej pieszczotliwej nazwy uzywać w odniesieniu do np
 posła Macierewicza?


Gdzie to było? (odp. na pw)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 13, 2012, 22:42:00 »
W dzisiejszym sejmowym wystapieniu Wielkiego Szu, brakowalo mi tylko na jego glowie helmu, po dziadku z werhmachtu.
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 13, 2012, 22:43:59 »
To dziadek prezesa był w niemieckiej armii?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 13, 2012, 23:09:48 »
http://top1-1.com/tusk-falszywy-zyciorys/

Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z lat młodości.
 - Popatrz, Doniu, tutaj byłem w wojsku.
Donald pyta - a kim jest ten pan z wąsami?
- To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu.
- A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku?
Na to dziadek - Krzyczę do niego: "Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!"
PO,tylko dla idiotów.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 13, 2012, 23:25:32 »
Świetne źródło informacji sobie znalazłeś, nie ma co :lol2:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:43:25 »
Cytat: "Afgan2402"
W dzisiejszym sejmowym wystapieniu Wielkiego Szu, brakowalo mi tylko na jego glowie helmu, po dziadku z werhmachtu.

Widzisz jaki wielki jest SZU.Po raz kolejny wygrał wybory.A twój NIEWIELKI oSZUst ,żeby wygrać musi otumaniać i grać trumnami ofiar katastrofy smoleńskiej.Ma oSZUst wyrzuty sumienia,oj ma.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 14, 2012, 17:39:37 »
,,Do rządowych mediów wrócił już na dobre język i zachowania, które dla mojego pokolenia są obrzydliwie znajome. Język z czasów, gdy Urban, ostatnia komunistyczna kanalia, rzecznik władzy posługującej się policyjną przemocą i skrytobójczymi morderstwami, pisał o bł. księdzu Popiełuszce, że „wypuszcza spod ornatu demony politycznej wścieklizny”. A potem, kiedy Popiełuszkę w okrutny sposób zamordowali esbecy, od pierwszej chwili on sam i cały dyrygowany przez niego aparat propagandy podniósł krzyk, że opozycja „gra tą śmiercią” i „politycznie wykorzystuje tragedię”.

Usłużni wazeliniarze z TVN pośpieszyli z sondażem. Patrzcie, krzyczą, społeczeństwo uważa, że wokół tragedii toczy się polityczna grę! Skąd społeczeństwo to wie? Od nich, oczywiście, z ich telewizji, sączącej propagandę pomiędzy talk showem a tańcem, od rana do wieczora. Oni oczywiście nie zauważają tej „politycznej gry” po stronie władzy, każdym słowem i obrazkiem starają się zasugerować, że ta „gra” to słowa „żądamy prawdy”, to domaganie się zwrotu wraku. Ja pamiętam jeszcze, jak za moich młodych lat różne kanalie mówiły w ten sposób o każdej próbie przypomnienia o zesłańcach, o Żołnierzach Wyklętych, o ofiarach stalinowskich katowni i innych podłości komuny. Pamiętam, jak „Trybuna Ludu” pouczała mnie i moich rówieśników, że wywlekanie „tragedii sprzed czterdziestu lat” (jakiej, otwarcie nie pisano, bo przecież oficjalnie Katynia w ogóle nie było) to paskudne żerowanie na niej przez imperialistycznych agentów i polityczne rozgrywanie naszej niełatwej historii
(…)"

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2012/04/14/znam-za-bardzo-dobrze-znam/

Stare, sprawdzone SBeckie metody, w służbie PO.