Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127364 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 11, 2012, 20:27:40 »
Cytat: "jezat"
Kiedy na Krakowskim Przedmieściu zaczęliśmy śpiewać zdradzonym o świcie


Śpiewałeś. Super...nie znałem cię od tej strony.  :lol2:

Co do Bufetowej, zgadzam się.Zapłaci i to niebawem. Ona i cała ekipa. Polacy wystawią im wszystkim rachunek finalny za pracę do śmierci, zadłużanie państwa, Smoleńsk, ,,tanie państwo", służbę zdrowia, drogie leki, ceny paliw etc.......

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 12, 2012, 09:51:32 »
Cytat: "jezat"
Póki co proponuję poszukać wydającego polecenie lądowania we mgle na klepisku w Smoleńsku.

Długo szukać nie trzeba. Tylko Prezes prezydentowi polecenia wydawał.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:15:15 »
Cytat: "jezat"
Póki co proponuję poszukać wydającego polecenie lądowania we mgle na klepisku w Smoleńsku.

Cytat: "wykidajło"
Długo szukać nie trzeba. Tylko Prezes prezydentowi polecenia wydawał.

Niestety nowa jednostka chorobowa zwana zespołem Macierewicza nie zauważyła tego faktu.Ale zauważył Kubapolice,że kogoś obraziłem,bo nie należę do pisowskiego luda i zaserwował w ramach porządków na Krakowskim Przedmieściu kolejne ostrzeżenie.CIEKAWE KTO MA TAK DELIKATNĄ SKÓRĘ,bo informacje na ten temat są ścisle tajne,tak tajne,że aż widoczne na odległość.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 12, 2012, 10:23:46 »
Cytat: "jezat"
Kiedy na Krakowskim Przedmieściu zaczęliśmy śpiewać zdradzonym o świcie sto lat

Cytat: "sekator"

Śpiewałeś. Super...nie znałem cię od tej strony.  :lol2:

Co do Bufetowej, zgadzam się.Zapłaci i to niebawem. Ona i cała ekipa. Polacy wystawią im wszystkim rachunek finalny za pracę do śmierci, zadłużanie państwa, Smoleńsk, ,,tanie państwo", służbę zdrowia, drogie leki, ceny paliw etc.......

Pytanie do usuwającego posty,ukrytego pod szyldem admin?
Co wnosi do tematu powyższy tekst sekatora i dlaczego nie został usunięty?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 12, 2012, 16:51:16 »
http://vod.gazetapolska.pl/1509-zdrajcy-przyjdziemy-po-was

Tak było we wtorek w Warszawie. Dlaczego media po raz kolejny nie pokazały prawdy ? Czego się boją ?
pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia, sekator

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:06:40 »
Cytat: "sekator"
http://vod.gazetapolska.pl/1509-zdrajcy-przyjdziemy-po-was

Tak było we wtorek w Warszawie. Dlaczego media po raz kolejny nie pokazały prawdy ? Czego się boją ?
pozdrawiam i zachęcam do obejrzenia, sekator

Dlaczego zamiast zapowiadanych 50 tysięcy wyznawców na Krakowskim Przedmieściu było tylko 9 tysięcy?
Dlaczego nie kupicie sobie czasu antenowego we "wrazych" mediach ,żeby saczyc swoja prawdę?
Dlaczego nie założycie sobie ogólnoświatowej telewizji,żeby nawet chińczycy mogli uwierzyć
we wstrząsy Macierewicza?
Zachęcam do działania,bo w zamach wierzy tylko 21 % Polaków.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:09:43 »
Cytat: "jezat"
Dlaczego zamiast zapowiadanych 50 tysięcy wyznawców na Krakowskim Przedmieściu było tylko 9 tysięcy?


http://vod.gazetapolska.pl/1517-slyszysz-co-sie-dzieje

Obejrzyj sobie i policz. To nie czasy komuny, że wciskaliście ludziom ciemnotę, bo nie było internetu. Teraz twoje kłamstwa mają krótkie nogi.

Cytat: "jezat"
do działania,bo w zamach wierzy tylko 21 % Polaków.


Zapomniałeś dodać, że 55 % badanych jest przekonanych o ruskich matactwach. Jak na sondaż robiony na zlecenie TVN to rewelacja!!!

Cytat: "jezat"
wrazych" mediach ,żeby saczyc swoja prawdę


co to znaczy ,,wrazych" i ,,saczyc"..Nowy etap słowotwórstwa ci się zaczął jak za czasów kiedy pisałeś Platfuuuooorma :lol2:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:32:20 »
Cytat: "jezat"
Dlaczego zamiast zapowiadanych 50 tysięcy wyznawców na Krakowskim Przedmieściu było tylko 9 tysięcy?

Cytat: "sekator"
Obejrzyj sobie i policz. To nie czasy komuny, że wciskaliście ludziom ciemnotę, bo nie było internetu. Teraz twoje kłamstwa mają krótkie nogi.

Biorac pod uwagę,że nikt ci nie wmówi,że białe jest białe nalezy uznać,że wszystkie twoje informacje są manipulacją,chyba ,że sprzedawaliście bilety na smoleński festyn i publicznie to pokażecie,najlepiej w chwalonym przez ciebie TVN
Cytat: "jezat"
do działania,bo w zamach wierzy tylko 21 % Polaków.


Cytat: "sekator"
Zapomniałeś dodać, że 55 % badanych jest przekonanych o ruskich matactwach. Jak na sondaż robiony na zlecenie TVN to rewelacja!!!

Nie zapomniałem, zrobiłem to celowo abyś mógł pochwalić TVN.Masz u Moniki pewne miejsce przed mikrofonem.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:34:25 »
Cytat: "jezat"
wszystkie twoje informacje są manipulacją,


Jasne. Całą noc siedziałem i montowałem materiał. :rotfl:


Cytat: "jezat"
Masz u Moniki pewne miejsce przed mikrofonem.


Nie wiedziałem, że jesteś z TW Stokrotka w takich bliskich relacjach. Jak widzę żyjecie wszyscy jak jedna rodzina. :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:44:14 »
Cytat: "jezat"
Masz u Moniki pewne miejsce przed mikrofonem.


Cytat: "sekator"
Nie wiedziałem, że jesteś z TW Stokrotka w takich bliskich relacjach. Jak widzę żyjecie wszyscy jak jedna rodzina. :rotfl:

To kiedy zaczynasz występy artystyczne w TVN?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 12, 2012, 21:52:04 »
Cytat: "jezat"
To kiedy zaczynasz występy artystyczne w TVN?


Żeby załapać się na występy artystyczne w TVN trzeba było mieć w drugim, albo w trzecim pokoleniu kogoś w SB lub chociaż MO......Na to łapią się tylko takie tuzy postkomunistycznej bezpieki jak Olejnik, Sianecki czy Miecugow....
Towarzysz Walter wpuszcza do swojej TV tylko sprawdzonych towarzyszy.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 12, 2012, 23:44:42 »
Nic dodać nic ująć,
podkreślam grubą kreską dla nie wiedzących żeby nie szukać w internecie ta gruba kreska rozwaliła Polskę na to co teraz mamy... nie wiem czy z tego podźwigniemy się.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 13, 2012, 07:46:27 »
Możecie mi wytłumaczyć, dlaczego obciążacie dzieci winami(?) rodziców? Czy to wina dziecka, że jego rodzić współpracował? No i czy zawsze to, że ktoś współpracował (a przyczyny podjęcia współpracy i jej jakość były przecież różne) ma przekreślać cały dorobek tej osoby? :crazy: I sami dobrze wiecie, że część materiałów była sfałszowana; więc ktoś mógł nie współpracować a na listach był. Chociaż zdaje się, że SB fałszowała teczki tylko tych z PiS (albo ich popleczników), bo jak ktoś przeciw to teczka na 100% prawdziwa. Nawet jeśli sądy potem orzekają inaczej. No ale jak wiadomo sądy się nie znają i zawsze robią na złość prezesowi :rotfl:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 13, 2012, 08:56:03 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Możecie mi wytłumaczyć, dlaczego obciążacie dzieci winami(?) rodziców? Czy to wina dziecka, że jego rodzić współpracował? No i czy zawsze to, że ktoś współpracował (a przyczyny podjęcia współpracy i jej jakość były przecież różne) ma przekreślać cały dorobek tej osoby? :crazy:

Twoja naiwność byłaby rozczulająca, ale u pięciolatka.

Dzieci nie mogą odpowiadać za czyny rodziców, pod warunkiem, że tym czynom nie dostarczają fałszywego alibi, tzn. nie wybielają i fałszują przeszłości i nie korzystają z niecnego dorobku życiowego rodziców, aby się łatwiej dorobić własnego i nie kontynuują "dzieła" rodziców.
Pewnie nie wiesz(?!), jak wielu dzisiejszych celebrytów i dziennikarzy rodem z PRL-u pozuje na tzw. „światowość” w celu uniknięcia wspomnień o przeszłości swoich ojców, dzięki których stanowisku i koneksjom zawsze mogli liczyć na elitarną szkołę, elitarną pracę w telewizji i inne dobra niedostępne zwykłemu śmiertelnikowi. I nie odbywało się to dlatego, że byli wybitnie zdolni czy niezwykli – po prostu mieli tatusia, często funkcjonariusza SB, stalinowskiego prokuratora lub tajnego agenta, czyli często po prostu przestępcę, bo o metodach pracy SB i PRLowskich sądach chyba co nieco słyszałeś? A podobno każdy czerpiący profity z przestępstwa nie tylko bezpośrednio, ale i pośrednio, podlega karze.
Tak wiec nie zależy na ujawnianiu przeszłości Olejnik, (tatuś - funkcjonariusz SB),Wojewódzkiemu (synkowi wysokiego funkcjonariusza SB i prokuratora PRL) , Miecugowowi (syn stalinowskiego dziennikarza i H. Lis (rodzice dziennikarze - tajni agneci SB.), Gessler (córce wieloletniego peerelowskiego dziennikarza PAP i agenta esbeckiego), o innych typu Danka Hubner, Michnik nie wspominając.
Jest to tylko fragment długiej listy, dowodzący na dziedziczność pewnych stanowisk, ale co gorsza te osoby pretendują do miana autorytetów , „upominają się o prawo do rządzenia, które ich rodzicom  nadał przecież sam Józef Stalin czy KGB. Dlatego protestują, gdy  wyborcy chcieliby poznać i zgłębić  ich prawdziwe życiorysy”.

http://czerwonykiel.blogspot.com/search/label/CZERWONE%20DYNASTIE
millena

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 13, 2012, 12:08:26 »
Czyli dzieci mają się wyprzeć ukończonych szkół i iść kopać rowy? I która z osób które wymieniłaś kontynuuje dzieło rodziców? Wydawało mi się (ale ja zapewne żyje w świecie fikcji), że SB/UB już od jakiegoś czasu w kraju nie ma. I ludzie nie znikają z ulicy od tak nagle i nikt nad nimi potem nie "pracuje". No i tak właściwie na jakiej podstawie wiesz czyj rodzić współpracował a czyj nie? Bezpieka niejednokrotnie fałszowała przecież materiały. Do tego nadal stoję na stanowisku, że błędy przeszłości nie niweczą późniejszego dorobku. Sam znam osobę (którą lubię) która jak się niedawno okazało, współpracowała. I teraz co: nagle mówimy, że to czego dokonał w życiu odkąd go znam nie istnieje? Szczególnie, że do tej współpracy został niejako zmuszony i informacje które przekazywał były (moim zdaniem oczywiście) takiej jakości, że szkody nikt z tego nie miał. Teoretyzując: okazuje się, że Owsiak też był TW "Miska płatków". I co? Niszczymy wielką orkiestrę a sprzęt który kupili wywalamy ze szpitali bo Owsiak był TW? Bo idąc waszym tokiem rozumowania to jeszcze powinniśmy wsadzić do więzienia dyrektorów szpitali gdzie był ten sprzęt oraz dzieci które z niego korzystały. Świat nie jest tylko czarny i biały. Jeśli byłoby w kraju faktycznie tak policyjnie i agenturalnie jak tutaj próbujecie dowodzić to już dawno by nas wszystkich zamknęli. A mimo to mogę nadal pisać to co uważam, wy też. Wstając rano obchodzicie mieszkanie w poszukiwaniu podstępnie założonych podsłuchów? Idąc chodnikiem rozglądacie się czy ktoś was nie śledzi?  :crazy: