Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127359 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 27, 2012, 16:33:26 »
Pewnie to widzieliście:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 29, 2012, 08:55:27 »
Cytat: "speedbax"
Pewnie to widzieliście:

Nie zauważyłem żadnych faktów umożliwiających rehabilitację gen.A.Błasika za bajzel w Siłach Powietrznych w czasie jego szefowania.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 29, 2012, 09:03:32 »
Cytat: "jezat"
Nie zauważyłem żadnych faktów umożliwiających rehabilitację gen.A.Błasika za bajzel w Siłach Powietrznych w czasie jego szefowania.


Jezacie, oczywiście, że nie, bo film dotyczy postaci Jaruzelskiego. Bajzel był, masz rację, jednak czy wywoływanie do tablicy martwych ludzi coś zmieni? Nie sądzę. Mam nadzieję, że temat katastrofy powoli zamilknie, a pamięć po wszystkich ofiarach doczeka się upragnionej powagi i spokoju.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 29, 2012, 09:28:43 »
Cytat: "jezat"
Nie zauważyłem żadnych faktów umożliwiających rehabilitację gen.A.Błasika za bajzel w Siłach Powietrznych w czasie jego szefowania.


Cytat: "speedbax"
Jezacie, oczywiście, że nie, bo film dotyczy postaci Jaruzelskiego. Bajzel był, masz rację, jednak czy wywoływanie do tablicy martwych ludzi coś zmieni? Nie sądzę. Mam nadzieję, że temat katastrofy powoli zamilknie, a pamięć po wszystkich ofiarach doczeka się upragnionej powagi i spokoju.

Mylisz się.Temat smoleński będzie eksploatowany tak długo jak długo Kaczyński będzie szefował PiSowi.Prawdopodobnie dręczą go wyrzuty sumienia za słynną rozmowę z bratem który leciał do Katynia na sesję zdjęciową do kampani wyborczej.I po drugie,to nie ja bawię się trupami.To nie ja tworzę coraz bardziej fantastyczne teorie na temat przyczyn katastrofy.To nie ja domagam się kolejnych ekshumacji.Jak widzisz to nie ja naruszam powagę i spokój ofiar katastrofy.Robi to PiS i jego wyznawcy.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 09, 2012, 08:29:25 »
Ciekawy crash test:
Warto tutaj dodac, ze skrzydla w momencie uderzenia nie sa obciazone silami nosnymi.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 04, 2012, 12:01:04 »
Cytat: "speedbax"
Ciekawy crash test:
Warto tutaj dodac, ze skrzydla w momencie uderzenia nie sa obciazone silami nosnymi.

Niestety w Smoleńsku mieliśmy do czynienia z brzozami ,które w trakcie podchodzenia tutki do lądowania podskoczyły i urwały kawałek skrzydła,po czym spokojnie zdekompletowane wróciły na ziemię.A potem wybuchły dwie bomby,wniesione na pokład przez nieznanych terrorystów,chociaż prezes wie kto ale nie powie, i dokończyły dzieła zniszczenia.Dzięki temu na str 141/171 ekspertyzy instytutu Sehna wiemy,że jakiś X wydaje pilotom rozkazy;godz 8:37:51,6 - siadajcie
            godz 8:37:52,6 - siadaj
            godz 8:37:59,6 - spokojnie

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 06, 2012, 16:25:22 »

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 07, 2012, 13:28:50 »
[ciach!] od Palikota i tak nikt nie przebije:

,,Na Facebooku znalazł się bulwersujący wpis posła Armanda Ryfińskiego (Ruch Palikota). Poseł sugeruje w nim, że jeśli Jarosław Kaczyński zostanie prezydentem, to tragiczna katastrofa lotnicza może zdarzyć się ponownie.

W Internecie zawrzało. W piątek późnym wieczorem poseł Ryfiński  - praktycznie nieznany z aktywności sejmowej - na swoim profilu na Facebooku zamieścił link do artykułu dotyczącego Jarosława Kaczyńskiego. Mowa w nim o tym, że prezes PiS zamierza startować w wyborach prezydenckich.

Poseł Rufiński nie zostawił sprawy bez komentarza. W komentarzu do zalinkowanego tekstu napisał "...ale by była jazda gdyby poszedł w ślady brata i znowu leciał na obchody do Smoleńska... (podobno historia lubi się powtarzać)"


http://www.rp.pl/artykul/10,856647-Posel-od-Palikota-o-Kaczynskim-i-Smolensku--Historia-lubi-sie-powtarzac.html

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 08, 2012, 21:16:36 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: sekator
Bydlaka od Palikota i tak nikt nie przebije:

,,Na Facebooku znalazł się bulwersujący wpis posła Armanda Ryfińskiego (Ruch Palikota). Poseł sugeruje w nim, że jeśli Jarosław Kaczyński zostanie prezydentem, to tragiczna katastrofa lotnicza może zdarzyć się ponownie.

W Internecie zawrzało. W piątek późnym wieczorem poseł Ryfiński  - praktycznie nieznany z aktywności sejmowej - na swoim profilu na Facebooku zamieścił link do artykułu dotyczącego Jarosława Kaczyńskiego. Mowa w nim o tym, że prezes PiS zamierza startować w wyborach prezydenckich.

Poseł Rufiński nie zostawił sprawy bez komentarza. W komentarzu do zalinkowanego tekstu napisał "...ale by była jazda gdyby poszedł w ślady brata i znowu leciał na obchody do Smoleńska... (podobno historia lubi się powtarzać)"

Jeśli forumowicz sekator posła nazywa bydlakiem i administrator Kuba to akceptuje to zastanawiam się jakie wartości moralne reprezentuje,nie sekator tylko admin?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 09, 2012, 00:18:52 »
Cytat: "jezat"
Jeśli forumowicz sekator posła nazywa bydlakiem i administrator Kuba to akceptuje


Posłowie ugrupowania którego lider nazwał mojego prezydenta  chamem, ministra sprawiedliwości (którego szanuję , mimo że jest z PO) ciotą i arcybiskupa chamem są dla mnie dokładnie tym, czym napisałem. Zrobili chlew z polskiej polityki, przy którym Samoobrona to byl Wersal. I zrobili to przy aprobacie takich przepełnionych jadem, nienawiścią i frustracją ludzi jak ty. Młodych rozumiem, mają prawo się frustrować w tym kraju. Ale ty jesteś żałosny.....i doprawdy żałuję że jesteś takim tchórzem bo chciałbym ci to powiedzieć prosto w twarz, ale do tego żeby wyjść ze swojej bezpiecznej nory, musiałbyś być choć trochę mężczyzną.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 09, 2012, 10:18:28 »
Cytat: "jezat"
Jeśli forumowicz sekator posła nazywa bydlakiem i administrator Kuba to akceptuje


Cytat: "sekator"
Posłowie ugrupowania którego lider nazwał mojego prezydenta  chamem, ministra sprawiedliwości (którego szanuję , mimo że jest z PO) ciotą i arcybiskupa chamem są dla mnie dokładnie tym, czym napisałem. Zrobili chlew z polskiej polityki, przy którym Samoobrona to byl Wersal. I zrobili to przy aprobacie takich przepełnionych jadem, nienawiścią i frustracją ludzi jak ty. Młodych rozumiem, mają prawo się frustrować w tym kraju. Ale ty jesteś żałosny.....i doprawdy żałuję że jesteś takim tchórzem bo chciałbym ci to powiedzieć prosto w twarz, ale do tego żeby wyjść ze swojej bezpiecznej nory, musiałbyś być choć trochę mężczyzną.

Co można powiedzieć o"prawdziwym mężczyznie"który posiadając kilka fakultetów nie potrafi formułować własnych myśli tylko posługuje się nieustannie linkami albo myślami innych -patrz cytatologia uprawiana.Co można pomyśleć o "prawdziwych mężczyznach "z PiSu,którzy cynicznie
grają katastrofą smoleńską,wykorzystując niewiedzę swojego "ciemnego luda,który wg Kurskiego wszystko kupi.Co można pomyśleć o "prawdziwych mężczyznach"z PiSu,którzy każdego kto ma inne zdanie niż oni obarczają jadem nienawiści,frustracją itp.Można o nich pomyśleć,że do miana "prawdziwego mężczyzny "jeszcze nie dorośli nawet jak się szczycą kilkoma fakultetami.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 09, 2012, 12:14:35 »
jezat, większego ciemniaka od ciebie nie ma w całych Policach, więc odpuść sobie te teksty o ciemnym ludzie

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 09, 2012, 12:17:55 »
Dobra, koniec osobistych wycieczek. Za każdy post nie na temat będzie ostrzeżenie.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 11, 2012, 12:39:09 »
http://www.rp.pl/artykul/10,858220-Druga-rocznica-katastrofy---sprzatanie-zniczy.html

Bójcie się, macie czego. Ale pamięci ludzkiej i tak nie zamordujecie. Takie działania wywołują dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. Tępe, urzędnicze  działania ,,Bufetowej"tylko pokazują jak jesteście słabi.

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/wyczyszczony-wrak-tupolewa-prawnicy-sa-zdumieni,1782955

,,Bufetowa" czyści Warszawę, a wspólnicy zza wschodniej granicy czyszczą wrak Tupolewa i zacierają kolejne ślady.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 11, 2012, 17:04:12 »
Cytat: "sekator"
http://www.rp.pl/artykul/10,858220-Druga-rocznica-katastrofy---sprzatanie-zniczy.html

Bójcie się, macie czego. Ale pamięci ludzkiej i tak nie zamordujecie. Takie działania wywołują dokładnie odwrotny skutek od zamierzonego. Tępe, urzędnicze  działania ,,Bufetowej"tylko pokazują jak jesteście słabi.

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/wyczyszczony-wrak-tupolewa-prawnicy-sa-zdumieni,1782955

,,Bufetowa" czyści Warszawę, a wspólnicy zza wschodniej granicy czyszczą wrak Tupolewa i zacierają kolejne ślady.

Do wyjaśnienia pozostaje tylko odpowiedz na pytanie; KTO ROZKAZAŁ W SMOLEŃSKU LĄDOWAĆ
Kiedy na Krakowskim Przedmieściu zaczęliśmy śpiewać zdradzonym o świcie "sto lat" to łzy jeszcze do dzisiaj mi ciekną.
Ps.ludzie inteligentni znicze zapalają na grobach swoich bliskich a "bufetowa"powinna być obciążona za sprzątanie na koszt warszawiaków bałaganu po festynie wyborczym Jarosławapolskęzbaw