Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127365 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 13, 2012, 12:49:24 »
,,Kłamstwo smoleńskie pęka. Na naszych oczach. Nie jest to żadne pobożne życzenie, ale konstatacja faktów: w samej Platformie nikt już nie wierzy w oficjalną wersję tragedii smoleńskiej, nieoficjalnie także tam narasta pewność, że to był zamach. Tusk widzi, że zza wygłaszanych hipnotyzującym głosem poseł Kidawy-Błońskiej formułek o zrobieniu w tej sprawie wszystkiego, narasta przekonanie jego ekipy o tym, że się skompromitowali. Okryli hańbą, która przywali ich wszystkich i na wieki zapisze w historii tak jak kolegów z Targowicy.Zawiedli na całej linii, nie zdali testu z minimalnej choćby odpowiedzialności.

Nie wierzycie? Posłuchajcie jak zwiewa z obozu obrońców wersji Millera i Anodiny dotychczasowy ich żelazny obrońca - Tomasz Lis. Zwiewa aż się kurzy. Nawet się chłopak nie obejrzy na swoje dawne teksty i szyderstwa.

Tusk to widzi. Nie mając odwagi zmierzyć się z tematem, uderza. Tak brutalnie jak tylko potrafi. Wręcz chamsko. Ale to histeryczny krzyk słabego, skompromitowanego w sprawie smoleńska człowieka, który nie ma już nic do stracenia, bo wszystko co mógł przegrał
."

http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/26570-slaby-tusk-w-histerii-wie-ze-takze-w-jego-ekipie-narasta-poczucie-ze-okryli-sie-hanba-i-skompromitowali-zawiedli

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 13, 2012, 13:36:27 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Wstając rano obchodzicie mieszkanie w poszukiwaniu podstępnie założonych podsłuchów? Idąc chodnikiem rozglądacie się czy ktoś was nie śledzi?  :crazy:

Daj spokój. To są chorzy ludzie. Muszą kogoś nienawidzić, bo bez tego ich świat się rozpada.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 13, 2012, 13:41:52 »
Wykidajło, ale takie coś mnie po prostu dziwi. Tak samo jak dziwi mnie postępowanie wg zasady "im gorzej tym lepiej (dla nas)". Liczenie na to, że w kraju zdarzy się krach i dzięki temu dojdziemy do władzy jest delikatnie mówiąc niezbyt mądre. Może ciężko w to uwierzyć, ale jak PiS miał swoje 5 minut to ja im dobrze życzyłem. Może niekoniecznie ich metody mi odpowiadały niemniej jednak cel jakim był dobrobyt w kraju mi pasował. Obrzucanie błotem i odmawianie narodowości polskiej osobom które nie były z nimi już mniej.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 13, 2012, 14:36:20 »
Wracamy do tematu katastrofy pod Smoleńskiem.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:08:41 »
Cytat: "Kuba"
Wracamy do tematu katastrofy pod Smoleńskiem.



Rozumiem, że nie mogę po raz kolejny odpowiedzieć na ataki personalne ze strony jezata. Sytuacja jest delikatnie mówiąc ,,mało komfortowa". Kiedy odpowiadam na jego ataki dostaję upomnienie. Kiedy chcę się z nim spotkać, aby porozmawiać - facet ucieka. Tak więc muszę znosić bezczynnie jego aroganckie wypowiedzi, ponieważ nie jesteście w stanie ukrucić jego kolejnych prowokacji wobec forumowiczów o prawicowych poglądach, za to za wszelkie próby obrony z naszej strony, obdarzacie nas upomnieniami.
Tak więc jezat, jest takim Palikotem polickiego forum, którego zadaniem jest obrażanie forumowiczów i dolewanie oliwy do ognia....Wam rośnie liczba wejśc na stronę i M.H. zarabia więcej pieniędzy na reklamach, a my musimy znosić obelgi.
OK, przynajmniej wiemy na czym stoimy.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:10:24 »
sekator, bez przesady. Zobacz, że ja z wami gadam i nie mam upomnień :) Wy za dyskusję ze mną też nie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:11:30 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Wykidajło, ale takie coś mnie po prostu dziwi. Tak samo jak dziwi mnie postępowanie wg zasady "im gorzej tym lepiej (dla nas)".

Mnie nie dziwi, chociaż jest mi obce. Czasów komuny pewnie nie pamiętasz, ale to po niej spuścizna. W kraju ślepców jednooki jest królem. Wtedy posiadacz syrenki to było panisko (bo sąsiedzi mieli najwyżej rowery), a marynarz dostający marne grosze, ale w baltonowskich bonach, mógł się czuć jak książę. Normalnie pracując nie dało się im dorównać, więc ludzie albo się uczyli cieszyć tym, co mają, albo modlili się, żeby innym było tak samo źle jak im. Ta druga grupa to dziś ci, którzy słyszeli dwa wybuchy.
Cytat: "Kilofownikownia"
Liczenie na to, że w kraju zdarzy się krach i dzięki temu dojdziemy do władzy jest delikatnie mówiąc niezbyt mądre.

Zależy, co rozumieć pod słowem "mądre" :)
Cytat: "Kilofownikownia"
Może ciężko w to uwierzyć, ale jak PiS miał swoje 5 minut to ja im dobrze życzyłem.

A ja nie, ale nie dlatego, że ich nie lubię. Nie mam powodu życzyć czegokolwiek jakiejkolwiek partii. Dobrze życzę sobie i rodakom. Gdyby PiS rządził tak, żeby nam było lepiej, to niechby sobie rządził nadal. Ale nie rządził.
Cytat: "Kilofownikownia"
Może niekoniecznie ich metody mi odpowiadały niemniej jednak cel jakim był dobrobyt w kraju mi pasował. Obrzucanie błotem i odmawianie narodowości polskiej osobom które nie były z nimi już mniej.

Mnie ich metody przestały odpowiadać, kiedy się okazało, że Sprawiedliwość znaczy "wyroki bez sądu" (sławne "ten pan już nikogo nie zabije"), Prawo znaczy "dajcie nam człowieka, a afera się znajdzie", a Patriotyzm znaczy "Polska to my, reszta won".
Dzisiejsze granie Smoleńskiem to ta sama technika. Nie mają nic do zaproponowania, więc dają wspólnego wroga. A Putin się cieszy, bo silna gospodarczo i politycznie Polska to dla niego największy problem. Więc używa Kaczyńskiego jak marionetki. Gdy tylko zaczyna się u nas uspokajać, to pociąga za sznurek i znów mamy wojnę polsko-polską. Uważasz, że ten umyty kawałek samolotu to oddolna inicjatywa jakiegoś durnego strażnika?

Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, bez przesady. Zobacz, że ja z wami gadam i nie mam upomnień :) Wy za dyskusję ze mną też nie.

Ej, chwila. sekator, millena i inne afgany to przecież komuniści, tyle że katoliccy :D.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:13:57 »
Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, bez przesady. Zobacz, że ja z wami gadam i nie mam upomnień  Wy za dyskusję ze mną też nie


Bo Ty mnie nie obrażasz tak jak jezat i nie unikasz za wszelką cenę konfrontacji ze mną, aby pogadać w realu. Zupełnie inna klasa dyskutanta, zapewniam.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:21:20 »
Cytat: "Wykidajło"
Mnie nie dziwi, chociaż jest mi obce. Czasów komuny pewnie nie pamiętasz, ale to po niej spuścizna. W kraju ślepców jednooki jest królem. Wtedy posiadacz syrenki to było panisko (bo sąsiedzi mieli najwyżej rowery), a marynarz dostający marne grosze, ale w baltonowskich bonach, mógł się czuć jak książę. Normalnie pracując nie dało się im dorównać, więc ludzie albo się uczyli cieszyć tym, co mają, albo modlili się, żeby innym było tak samo źle jak im. Ta druga grupa to dziś ci, którzy słyszeli dwa wybuchy.
Mnie właśnie dziwi bo jest mi obce.
Cytat: "Wykidajło"

Cytat: "Kilofownikownia"
Liczenie na to, że w kraju zdarzy się krach i dzięki temu dojdziemy do władzy jest delikatnie mówiąc niezbyt mądre.

Zależy, co rozumieć pod słowem "mądre" :)
Dobrze wiesz w jakim znaczeniu tego użyłem :)
Cytat: "Wykidajło"
A ja nie, ale nie dlatego, że ich nie lubię. Nie mam powodu życzyć czegokolwiek jakiejkolwiek partii. Dobrze życzę sobie i rodakom. Gdyby PiS rządził tak, żeby nam było lepiej, to niechby sobie rządził nadal. Ale nie rządził.
Inaczej to ubrałem w słowa po prostu. O to mi właśnie chodziło.
Cytat: "Wykidajło"

Mnie ich metody przestały odpowiadać, kiedy się okazało, że Sprawiedliwość znaczy "wyroki bez sądu" (sławne "ten pan już nikogo nie zabije"), Prawo znaczy "dajcie nam człowieka, a afera się znajdzie", a Patriotyzm znaczy "Polska to my, reszta won".
Dzisiejsze granie Smoleńskiem to ta sama technika. Nie mają nic do zaproponowania, więc dają wspólnego wroga. A Putin się cieszy, bo silna gospodarczo i politycznie Polska to dla niego największy problem. Więc używa Kaczyńskiego jak marionetki. Gdy tylko zaczyna się u nas uspokajać, to pociąga za sznurek i znów mamy wojnę polsko-polską. Uważasz, że ten umyty kawałek samolotu to oddolna inicjatywa jakiegoś durnego strażnika?
Starałem się delikatniej napisać o metodach :) Bo właśnie te elementy mi nie odpowiadały. A z racji tego, że jak mi coś się mocno nie podoba to długo pamiętam to też i nie przekonają mnie nagle do głosowania na siebie. Ale to podobno PO wprowadza nam tu państwo policyjne :) A mycie samolotu? Przed chwilą czytałem, że to mycie to tylko plotka i wrak leży jak leżał. Więc gdzie jest prawda? Ale komisja posła M. wie swoje :)
Cytat: "Wykidajło"
Ej, chwila. sekator, millena i inne afgany to przecież komuniści, tyle że katoliccy :D.
Ale twierdzą, że są prawicą :)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:23:51 »
Cytat: "Kilofownikownia"
A mycie samolotu? Przed chwilą czytałem, że to mycie to tylko plotka i wrak leży jak leżał. Więc gdzie jest prawda? Ale komisja posła M. wie swoje  


To jest właśnie wyraz pogardy wobec Polaków i ewidentny dowód na to, że Rosjanie mają rządzących Polską za kompletnych idiotów, bo cokolwiek nie powiedzą i tak zostanie to ,,kupione". Pozostaje pytanie dlaczego rząd Tuska się na to godzi: z bezradności, z lenistwa a może z lęku przed ujawnieniem niewygodnych dowodów......

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:23:58 »
sekator, zdaje się, że jeszcze niedawno twierdziłeś, że nie jestem partnerem do dyskusji :) Co nie zmienia faktu, że owszem: nie unikam spotkania. Ale już konkretne ustalenia to poczynimy na niwie PW.

EDIT:
Cytat: "sekator"
To jest właśnie wyraz pogardy wobec Polaków i ewidentny dowód na to, że Rosjanie mają rządzących Polską za kompletnych idiotów, bo cokolwiek nie powiedza i tak zostanie to ,,kupione".
Ale to zdaje się "wasz" obóz zaczął rozpowszechniać informacje o umyciu wraku. Więc z mojej perspektywy najpierw rozpowszechniacie plotki o które potem robicie aferę a na końcu dementujecie. I oczywiście to wszystko to wina PO :)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:43:49 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ale to zdaje się "wasz" obóz zaczął rozpowszechniać informacje o umyciu wraku


,,Umycie przez Rosjan wraku prezydenckiej maszyny, która jest dowodem w sprawie, bardzo zaskoczyło prokuratora generalnego. – Zaskoczył mnie wygląd wraku, bardzo odświeżonych fragmentów, które pokazano w telewizji – nie ukrywa swojego zdziwienia Andrzej Seremet. – Naczelna Prokuratura Wojskowa zwróci się do rosyjskiego Komitetu Śledczego o wyjaśnienie przyczyn tych zabiegów."

http://www.fakt.pl/sledczy-pytaja-Moskwe-Dlaczego-umyliscie-wrak-,artykuly,154180,1.html

Informację podały wszystkie polskie media ( chyba raczej nie są ,,nasze")....R. Kalisz, też chyba raczej nie z ,,naszych". :ble:

Cytat: "Kilofownikownia"
końcu dementujecie. I oczywiście to wszystko to wina PO  


Dementują Rosjanie.....Nie PiS.

Proszę, abyś podawał sprawdzone informacje, inaczej stracimy masę czasu i energii na niepotrzebne ustalenia.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:52:00 »
Cytat: "sekator"
,,Umycie przez Rosjan wraku prezydenckiej maszyny, która jest dowodem w sprawie, bardzo zaskoczyło prokuratora generalnego. – Zaskoczył mnie wygląd wraku, bardzo odświeżonych fragmentów, które pokazano w telewizji – nie ukrywa swojego zdziwienia Andrzej Seremet. – Naczelna Prokuratura Wojskowa zwróci się do rosyjskiego Komitetu Śledczego o wyjaśnienie przyczyn tych zabiegów."

http://www.fakt.pl/sledczy-pytaja-Moskwe-Dlaczego-umyliscie-wrak-,artykuly,154180,1.html

Informację podały wszystkie polskie media ( chyba raczej nie są ,,nasze")....R. Kalisz, też chyba raczej nie z ,,naszych". :ble:
Rzeczywiście. Ja to po prostu zdaje się w "Gazecie Polskiej" (w internecie oczywiście) czytałem. Aż tak mocno się nie zagłębiałem bo mam ciekawsze rzeczy (jak chociażby praca). Ale rzeczywiście masz rację. No i Kalisz to wybitnie nie "wasz" :)
Cytat: "sekator"

Cytat: "Kilofownikownia"
końcu dementujecie. I oczywiście to wszystko to wina PO  


Dementują Rosjanie.....Nie PiS.

Proszę, abyś podawał sprawdzone informacje, inaczej stracimy masę czasu i energii na niepotrzebne ustalenia.
Ja tu się odnosiłem do ogółu informacji i plotek jakie są rozpowszechniane w tym temacie. Swoje zdanie na temat katastrofy mam i już go raczej nie zmienię. Więc kolejne "rewelacje" zespołu Macierewicza traktuje bardziej jako wizję szalonego artysty. Chociaż to co czasami GW wypisuje na temat katastrofy (i stoję na stanowisku, że to katastrofa a nie zamach) też jest dziwne.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 13, 2012, 15:58:08 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Swoje zdanie na temat katastrofy mam i już go raczej nie zmienię


Trudno jest wypowiadać się na ten temat, nie przeczę. Główne dowody (wrak Tupolewa, czarne skrzynki) są poza Polską. Sekcje zwłok wykonano skandalicznie. Wrak był skutecznie niszczony ( między innymi przecinano przewody pneumatyczne i paliwowe). Rejestrator wizji z wieży kontroli się ,,zepsuł" etc. Myślę, że gdyby to była zwykła katastrofa - wypadek - bez jakiejkolwiek winy Rosjan (np niedbalstwo lub celowe, złośliwe działanie) - Rosjanie zrobiliby wszystko aby przekazać dowody Polakom i odsunać od siebie jakiekolwiek podejrzenia.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 13, 2012, 16:02:05 »
Nawet jeśli nie byłoby tam żadnej winy Rosjan (ich wina głównie leży w tym, że nie zabronili im lądować) to na rękę im jest przedłużanie tego. PiS zresztą też bo do czasu aż te rzeczy nie wrócą do kraju mogą wygłaszać dowolnie fantastyczne teorie na ten temat. A główni winni katastrofy zginęli w niej.