Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk  (Przeczytany 127355 razy)

Yacek

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 02, 2012, 21:30:46 »
Cytat: "krych"
to jest GAZETA dla prawdziwych patriotów którzy kochają POLSKĘ

oznacza to ,że większość osób mieszkających w Polsce to nie są ptarioci i nie są zakochani w tym pięknym kraju, bo tejże gazety przez duże G.... nie czytają :devil: , więc i ja ..... jak ja z tym brzemieniem będę mógł dalej żyć? Jak żyć...???

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 03, 2012, 07:11:26 »
Cytat: "Yacek"
jak ja z tym brzemieniem będę mógł dalej żyć? Jak żyć...???


Spytaj Jacuś premiera, on Ci z pewnością odpowie....chyba, że będzie miał Twoje pytanie głęboko w D...olomitach wtedy możesz faktycznie sie pogubić :rotfl:

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 04, 2012, 21:15:06 »
Przepraszam ale jeżeli już pan Rutkowski pokazuje mi słabość ( nicość ) organów państwa to jak ja mogę w tej sytuacji wierzyć polskim komisją Millera itp.( działających podobnie choć w całkiem innych wymiarach ) ja im po prostu nie wierzę. Pan Rutkowski pokazał mi na czym polega słabość organów państwowych.  Jeden jest wspólny mianownik niby tych z pozoru nie przystających do siebie spraw obydwaj ( też pan Macierewicz ) chcą wykazać prawdę ale TVN i inne około rządowe media Ich atakują za wydarcie prawdy.  Wstyd dla organów państwa ... ale chyba dla urzędników jak pluć w twarz to powiedzą , że deszcz pada.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 05, 2012, 09:32:24 »
Cytat: "tad19601963"
Przepraszam ale jeżeli już pan Rutkowski pokazuje mi słabość ( nicość ) organów państwa to jak ja mogę w tej sytuacji wierzyć polskim komisją Millera itp.( działających podobnie choć w całkiem innych wymiarach ) ja im po prostu nie wierzę. Pan Rutkowski pokazał mi na czym polega słabość organów państwowych.  Jeden jest wspólny mianownik niby tych z pozoru nie przystających do siebie spraw obydwaj ( też pan Macierewicz ) chcą wykazać prawdę ale TVN i inne około rządowe media Ich atakują za wydarcie prawdy.  Wstyd dla organów państwa ... ale chyba dla urzędników jak pluć w twarz to powiedzą , że deszcz pada.
Dokładnie! Dla policji  najważniejsze prawo tej mamuni, jej stan psychiczny :crazy: PROCEDURY! Dziecko niech sobie dalej leży wyrzucone jak... Wredny Rutkowski skomplikował nam wszystko, bo za rok napewno byśmy doszli do tego samego :crazy: Przepraszam, że nie na temat, ale nie trudno zgodzić się z Tadem, jak działają nasze służby.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 05, 2012, 21:33:33 »
Cytat: "tad19601963"
Przepraszam ale jeżeli już pan Rutkowski pokazuje mi słabość ( nicość ) organów państwa to jak ja mogę w tej sytuacji wierzyć polskim komisją Millera itp.( działających podobnie choć w całkiem innych wymiarach ) ja im po prostu nie wierzę.

Możesz,tak jak krych uwierzyć GPC,która nie wie ,że PAN GENERAŁ BŁASIK był szefem polskich sił lotniczych w latach 2006 - 10.04.2010 i np.jako człowiek honoru po katastrofie w Mirosławcu nie podał się do dymisji.

tad19601963

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 05, 2012, 23:02:30 »
co by się nie pisało to będzie kicha ale ostatnio amerykanie odkryli głos na Edisonie sprzed 120 lat ale nie słyszeli Błasika ale ruscy z 2010 tak ruscy są pewnie geniuszami jezat???

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 06, 2012, 10:24:48 »
Cytat: "tad19601963"
co by się nie pisało to będzie kicha ale ostatnio amerykanie odkryli głos na Edisonie sprzed 120 lat ale nie słyszeli Błasika ale ruscy z 2010 tak ruscy są pewnie geniuszami jezat???

Że gen A.Błasik był dowódcą sił powietrznych RP odpowiedzialnym za ich funkcjonowanie to wiemy,że ruscy są geniuszami to ty twierdzisz, choć dowodów na to nie ma.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 06, 2012, 11:03:33 »
Cytat: jezat
odpowiedzialnym za ich funkcjonowanie [/quote

 
  ,,Ułamała skrzydło brzózka - ale to nie wina Tuska
  Wygrał Kulczyk, przegrał Kluska − ale to nie wina Tuska!
  Wciąż brakuje ważnych ustaw − ale to nie wina Tuska!
  Janusz szczuje, Stefan bluzga − ale to nie wina Tuska!
  Radek wyćwierkuje głupstwa − ale to nie wina Tuska!
  Śmieje się Europa z Buzka − ale to nie wina Tuska!
  W każdym biurze masz chytruska − ale to nie wina Tuska!
  Rozbezczelnia się wierchuszka − ale to nie wina Tuska!
  Tropią dorsza, miast oszusta − ale to nie wina Tuska!
  Zdrożał kurczak, jabłko, gruszka − ale to nie wina Tuska!
  Podrożała świńska tuszka − ale to nie wina Tuska!
  Wiejskim dzieciom burczy w brzuszkach − ale to nie wina Tuska!
  Nic z laptopów dla prymuska − ale to nie wina Tuska!

Ścisk w wagonach niczym w puszkach − ale to nie wina Tuska!
  Czarek, kwiaty masz i luz, ka... − ale to nie wina Tuska!
  W Świnoujściu rura pruska − ale to nie wina Tuska!
  Przetrwa stocznia, lecz francuska − ale to nie wina Tuska!
  W kasie państwa długi, pustka − ale to nie wina Tuska!
  Nikt nie reformuje KRUS-ka − ale to nie wina Tuska!
  Wał pęknięty, powódź chlusta − ale to nie wina Tuska!
  Była spółka – jest wydmuszka − ale to nie wina Tuska!
  ABW szyderców łuska − ale to nie wina Tuska!
  Zimna toń szyfranta muska − ale to nie wina Tuska!
  Znowu zwisa trup z powrózka − ale to nie wina Tuska!
  Ułamała skrzydło brzózka − ale to nie wina Tuska!
  Szydzi z nas komisja ruska − ale to nie wina Tuska!
  Cenzurują media news-ka − ale to nie wina Tuska!
  W telewizji bujda pluska − ale to nie wina Tuska!
  Łapie się za głowę wróżka − ale to nie wina Tuska!
  To nie państwo, lecz psychuszka − ale to nie wina Tuska
!"


Chodząca niewinność...jezat a pamiętasz jak pisałeś Platfuuuooorma........A teraz widzę, że zostałeś jedynym obrońcą upadającego systemu....Ale jaki system, tacy obrońcy :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 07, 2012, 11:00:17 »
Cytat: "sekator"


 
  ,,Ułamała skrzydło brzózka - ale to nie wina Tuska
  Wygrał Kulczyk, przegrał Kluska − ale to nie wina Tuska!
  Wciąż brakuje ważnych ustaw − ale to nie wina Tuska!
  Janusz szczuje, Stefan bluzga − ale to nie wina Tuska!
  Radek wyćwierkuje głupstwa − ale to nie wina Tuska!
  Śmieje się Europa z Buzka − ale to nie wina Tuska!
  W każdym biurze masz chytruska − ale to nie wina Tuska!
  Rozbezczelnia się wierchuszka − ale to nie wina Tuska!
  Tropią dorsza, miast oszusta − ale to nie wina Tuska!
  Zdrożał kurczak, jabłko, gruszka − ale to nie wina Tuska!
  Podrożała świńska tuszka − ale to nie wina Tuska!
  Wiejskim dzieciom burczy w brzuszkach − ale to nie wina Tuska!
  Nic z laptopów dla prymuska − ale to nie wina Tuska!

Ścisk w wagonach niczym w puszkach − ale to nie wina Tuska!
  Czarek, kwiaty masz i luz, ka... − ale to nie wina Tuska!
  W Świnoujściu rura pruska − ale to nie wina Tuska!
  Przetrwa stocznia, lecz francuska − ale to nie wina Tuska!
  W kasie państwa długi, pustka − ale to nie wina Tuska!
  Nikt nie reformuje KRUS-ka − ale to nie wina Tuska!
  Wał pęknięty, powódź chlusta − ale to nie wina Tuska!
  Była spółka – jest wydmuszka − ale to nie wina Tuska!
  ABW szyderców łuska − ale to nie wina Tuska!
  Zimna toń szyfranta muska − ale to nie wina Tuska!
  Znowu zwisa trup z powrózka − ale to nie wina Tuska!
  Ułamała skrzydło brzózka − ale to nie wina Tuska!
  Szydzi z nas komisja ruska − ale to nie wina Tuska!
  Cenzurują media news-ka − ale to nie wina Tuska!
  W telewizji bujda pluska − ale to nie wina Tuska!
  Łapie się za głowę wróżka − ale to nie wina Tuska!
  To nie państwo, lecz psychuszka − ale to nie wina Tuska
!"


Chodząca niewinność...jezat a pamiętasz jak pisałeś Platfuuuooorma........A teraz widzę, że zostałeś jedynym obrońcą upadającego systemu....Ale jaki system, tacy obrońcy :rotfl:

Ciekawe czy wykupiłeś licencję na powielanie własności intelektualnej,bo nie śmiem nawet podejrzewać,że w godzinach pracy masz czas na tworzenie poezji politycznej .Chociaż........na etatach samorządowych wszystko jest możliwe.Tyle tylko,że taka i każda inna poezja odpowiedzialności z gen.Błasika nie zdejmie.A przed premierem Tuskiem jeszcze prawie 4 lata rządzenia i nikt ci nie wmówi,że białe jest białe.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 07, 2012, 15:16:14 »
.., że but uwiera, daleko do fryzjera,
    że zimą śnie pada, niemy nie gada,
    ślepy nie widzi i et cetera, et cetera...wmawiać sobie i innym, jakby misja do spełnienia...

Parlamentarzyści to kilkaset osób. Czy to owsikowi młodzieńcy? Z łapanki? Jednemu, nie mogą czy nie chcą, dać rady?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 24, 2012, 18:55:07 »
,,Wdowa po Jerzym Szmajdzińskim, posłanka SLD Małgorzata Szmajdzińska uważa, że prokuratura powinna odnieść się do ustaleń zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza

Szmajdzińska w Radiu Zet krytykowała rząd, premiera i komisję prowadzoną przez Jerzego Millera za działania w sprawie wyjaśniania katastrofy w Smoleńsku. - Były zbyt powolne i za słabe - oceniła.

Posłanka zarzuca premierowi, że po opublikowaniu raportu MAK nie bronił gen. Andrzeja Błasika. - Znam Ewę Błasik, wiem co ona czuje i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Wtedy zareagowaliśmy nie tak jak należy, to wszystko było spóźnione i za słabe. W tej sprawie zawiodłam się na premierze, on i jego rząd powinni uderzyć się w pierś - stwierdziła.

Swej roli - jej zdaniem - nie spełniła też komisja Millera. - Byłam zniesmaczona sprawą ustalenia osoby odpowiedzialnej za uznanie, że gen. Błasik był w kokpicie do tego w stanie spożycia alkoholowego. Ta teza okazała się nie mieć autora, a jeden pan zrzuca odpowiedzialność na drugiego. To budzi niesmak
"


http://www.rp.pl/artykul/10,826352-Malgorzata-Szmajdzinska-o-katastrofie-smolenskiej.html

Pani Małgosiu, lepiej później przejrzeć na oczy, niż być ślepym przez całe życie jak niektórzy. A może to nie o ślepotę tu chodzi, lecz o zwykłą podłość....W każdym razie duże brawa za odwagę.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 26, 2012, 10:47:17 »
Cytat: "sekator"
,,Wdowa po Jerzym Szmajdzińskim, posłanka SLD Małgorzata Szmajdzińska uważa, że prokuratura powinna odnieść się do ustaleń zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza

Szmajdzińska w Radiu Zet krytykowała rząd, premiera i komisję prowadzoną przez Jerzego Millera za działania w sprawie wyjaśniania katastrofy w Smoleńsku. - Były zbyt powolne i za słabe - oceniła.

Posłanka zarzuca premierowi, że po opublikowaniu raportu MAK nie bronił gen. Andrzeja Błasika. - Znam Ewę Błasik, wiem co ona czuje i jest mi z tego powodu bardzo przykro. Wtedy zareagowaliśmy nie tak jak należy, to wszystko było spóźnione i za słabe. W tej sprawie zawiodłam się na premierze, on i jego rząd powinni uderzyć się w pierś - stwierdziła.

Swej roli - jej zdaniem - nie spełniła też komisja Millera. - Byłam zniesmaczona sprawą ustalenia osoby odpowiedzialnej za uznanie, że gen. Błasik był w kokpicie do tego w stanie spożycia alkoholowego. Ta teza okazała się nie mieć autora, a jeden pan zrzuca odpowiedzialność na drugiego. To budzi niesmak
"


http://www.rp.pl/artykul/10,826352-Malgorzata-Szmajdzinska-o-katastrofie-smolenskiej.html

Pani Małgosiu, lepiej później przejrzeć na oczy, niż być ślepym przez całe życie jak niektórzy. A może to nie o ślepotę tu chodzi, lecz o zwykłą podłość....W każdym razie duże brawa za odwagę.

Ślepota niektórych nie zwalnia gen.A.Błasika z odpowiedzialności za bałagan w Siłach Lotniczych RP kiedy był ich dowódcą.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 26, 2012, 17:40:48 »
Cytat: "jezat"
Ślepota niektórych nie zwalnia gen.A.Błasika z odpowiedzialności za bałagan w Siłach Lotniczych RP kiedy był ich dowódcą


Chyba nawet ty nie jesteś tak głupi żeby sądzić, że za cały burdel w państwie PO odpowiada jeden generał.....Tchórze zawsze zrzucają winę na zmarłego, który już nie może się obronić...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 26, 2012, 19:20:06 »
Cytat: "jezat"
Ślepota niektórych nie zwalnia gen.A.Błasika z odpowiedzialności za bałagan w Siłach Lotniczych RP kiedy był ich dowódcą


Cytat: "sekator"
Chyba nawet ty nie jesteś tak głupi żeby sądzić, że za cały burdel w państwie PO odpowiada jeden generał.....Tchórze zawsze zrzucają winę na zmarłego, który już nie może się obronić...

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby tego pana pośmiertnie zdegradować między innymi za katastrofę smoleńską, jako skutek jego braku nadzoru nad 36 Pułkiem a nie za nie odpowiadający ci porządek w Polsce.Jeśli chodzi o tchórzostwo to tu akurat masz rację.W tym dzikim,jak mawia Drzewiecki kraju,nikt nie odważy się na jego degradację.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Dyskusja nt. raportu MAK - Smoleńsk
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 27, 2012, 16:10:47 »
Cytat: "sekator"
Chyba nawet ty nie jesteś tak głupi żeby sądzić, że za cały burdel w państwie PO odpowiada jeden generał


Cytat: "jezat"
Nic nie stoi na przeszkodzie żeby tego pana pośmiertnie zdegradować między innymi za katastrofę smoleńską


Płonne nadzieje.....A wracając do tematu, jeżeli już jesteś taki pierwszy do degradowania generałów, to proponuję zacząć od niejakiego Jaruzelskiego Wojciecha, który na mocy wyrok sądu stał na czele związku zbrojnego charakterze przestępczym (coś w rodaju państwowej mafii)i jest winny wymordowania wielu Polaków walczących o niepodległość.
Ty jako zasłużony ,,styropianowiec"( cokolwiek na tym styropianie i dla kogo robiłeś) powinieneś w pierwszej kolejności domagać się degradacji towarzysza generała, nieprawdaż ?