Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Zima 2010/2011  (Przeczytany 33175 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 09, 2011, 15:42:32 »
I nie dziwię się tym, którzy w te psie kupy wtykali flagi. Kupy na trawnikach i kupy na szerokości całego chodnika. Żenada.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 09, 2011, 18:35:41 »
Śnieg zniknął i śmierdzący problem powrócił ze zdwojoną mocą.
Cytuj (zaznaczone)
Jak co roku krótkowzroczni lub tez mało myślący właściciele psów pozwalali pupilkom załatwiać się gdzie popadnie

Człowiek ze wsi wyjdzie - wieś z człowieka nigdy...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Brud na ulicach po owilży
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 09, 2011, 19:13:46 »
Spacerując dziś po ulicach zaczynam się zastanawiać, kto jest odpowiedzialny za ten bałagan wszędzie piasek, psie kupy itp. Czy jutro to ktoś łaskawie posprząta i dlaczego policja i straż miejska nie pilnuje właścicieli psów no i czy właściciela to nie przeszkadza, bo mnie osobiście tak

ktpb

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 09, 2011, 19:42:52 »
A idź z tym syfem! Szedłem rano przez Police, to przecież można wścieku dostać z tymi srakami psimi! To wszystko zostaje na butach przecież, bo czasami nie da się uniknąć kontaktu z kupą...
I patrzysz, a "pańcia" stoi i ogląda jak jej pies fafluni na chodniku, ale oczywiście nic nie zrobi, bo to jej nie wypada, żeby tak psa na smyczy trzymać, na trawniku, nie mówiąc już o sprzątaniu, jak przepis wyraża. Dziękuję, dobranoc.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 09, 2011, 19:48:04 »
duża część właścicieli psód to idioci, którzy nie pomyślą że jak jest śnieg to w danym miescu jest chodnik. potem to wszystko topnieje i mamy efekt.  :crazy:

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 09, 2011, 20:35:19 »
Cytat: "stugiewa"
Spacerując dziś po ulicach zaczynam się zastanawiać, kto jest odpowiedzialny za ten bałagan wszędzie piasek, psie kupy itp.

Dokładnie taka sama naszła mnie refleksja.Mamy chwilową odwilż,doskonały więc moment dla służb porządkowych,odpowiedzialnych za utrzymanie czystości by zabrać się "do roboty" Zalegający śnieg,pokłady piachu zapychający studzienki można chyba uprzątnąć z chodników i ulic  nie wymaga to mam nadzieję tygodniowych administracyjnych ustaleń i uzgodnień na "rządowych szczeblach"
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 09, 2011, 21:28:48 »
Szarpało mnie jak szłam okrutnie ! fuj fuj fuj ;/ i andrej na podeszwie
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 09, 2011, 22:17:14 »
moja żona i syn wychodząc z psem zawsze po nim sprzątają! ja nie, bo ja z psem nie chodzę. ale chodzi o to, że wściekają się, bo mówią, że co to daje, że oni sprzątają, skoro całe osiedle tego nie robi. jest taki często uczęszczany przez właścicieli czworonogów chodnik, który moi domownicy nazywają "aleją gównianą". to ten przy boisku na roweckiego. ale teraz to chyba każdy chodnik osiedla można tak nazywać. choćby mróz przydałby się, zamieniłby te sraki w kamienie  ^^

matthias99

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 09, 2011, 22:22:10 »
Dziś po 21 jechałem drogą przez Leśno Górne, trzeba uważać robi się szklanka. Przy 50 km/h i nowych oponach zimowych postawiło mnie bokiem na zakręcie. Dlatego do rana trzeba zwolnić mimo że droga czarna

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 09, 2011, 22:42:38 »
Cytat: "matthias99"
robi się szklanka

czyli zaczyna mrozić? no ładnie! miękkie miny stwardnieją, ale rano strach w samochód wsiadać. też mam nowe zimówki, ale co z tego? na lód nie ma gumy.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 09, 2011, 22:45:37 »
Ja rano uderzam w kierunku Lipian :>
Ciekawie jak drogi.. Zimówki zakupione, więc będzie trzeba powalczyć na drogach ;-)

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 09, 2011, 23:47:00 »
Asfalt pozornie czarny... masakra jest!!!! Uwaga rano! bo szklanka niesamowita na drodze!!!
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 10, 2011, 00:03:04 »
Jak ruszałem były 2 stopnie na plusie (około 21) a mimo to szklanka na drogach. Zimówki nic nie dają, ABS i ASR non stop się włączają. Momentami jest tak, że jedziesz normalnie, wciskasz hamulec i auto staje dęba, a kilka metrów dalej nie można utrzymać auta na prostej drodze. Jest bardzo ślisko.
I love the night.
1101110100101111

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #73 dnia: Stycznia 10, 2011, 10:29:07 »
Cytat: "dd2f"
Jak ruszałem...(około 21)...

O 21 powiadasz? Do dzisiaj do 7:20 rano nic się nie zmieniło. Ciekawostką jest, że od Pilchowa droga była w porządku. Czy ten Trans-Net śpi czy może świętowali długi weekend?! Czy ktoś zna może numer telefonu w Powiecie, pod który należy dzwonić w takich sytuacjach? Dziwię się kierowcom autobusów że nie interweniują.
Jeśli tak to poproszę.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 10, 2011, 11:20:25 »
Wczoraj w nocy jadę koło ZCH,ślisko jak diabli,a przede mną pługo-piaskarka z Transnetu.
Jedzie i sypie piach na ten lód,ale grzeje około 60km/h!!  Ja powoli,niecałe 50km/h,żeby nie wpaść w poślizg i tylko widziałem jak mi się oddala w stronę rynku.
Czy przy takiej prędkości jest posypane jak trzeba?- watpię.
Nie jestem fachowcem od tego,ale myślę żę powinna jechać znacznie wolniej,żeby to posypywanie było efektywne.
A tak- kilometry wyjechane,godziny przepracowane a na jezdni dalej szklanka i zero poprawy przyczepności.......
Na razie nie ma podpisu......