Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Zima 2010/2011  (Przeczytany 33177 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 29, 2010, 18:23:01 »
Koło Kingi lód nie skuty leży ,mało nóg nie połamałam.Starszy facet się przewrócił  jak przywalił to tylko echo poszło.Kto odpowiada za ulice i chodnik koło Kingi?Przecież tam można się zabić.

Ann

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 29, 2010, 18:31:13 »
Mnie z kolei denerwuje zaś problem zasp przy przejściach dla pieszych. Cieszę się bardzo, że drogi i chodniki są odśnieżane ale w niektórych miejscach śnieg jest tak usypany że jak chce się przejść to całym kozakiem tonie się w zaspie ;/

Offline kiler

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 29, 2010, 20:49:24 »
mnie denerwój szczególnie zaspy   które szczególnie uciazliwe sa   na wsiach np w trzebieży sa ulice gdzie ulice 2 kierunkowe zamieniły sie w 1 kierunkowe i  bez komentarza zostawie to ze  jak  to jest ze na ulicy 2-3 cm  lodu  a obok metrowa zaspa po 2 stronach ... ulicy ....

Amstafizna

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 30, 2010, 08:10:58 »
Cytuj (zaznaczone)
Może ktoś kto się zna na tym, odpowie co jest przyczyną tego, że w Policach przy studzienkach jest lód. W Szczecinie się nie spotkałem z takim przypadkiem.
 zgadza się w Szczecinie takze nie spotkałam sie z takim czymś. W Policach to nie tylko kwestia studzienek poprostu gorki ubitego smiegu leza na jezdni,  ani tego omonac, a jak sie wjedzie nawet przy 30km/h auto wyskakuje mi jak w filmach kaskaderskich. najgorsze  ze tej przeszkody nie widac. w Policach najwiecej jest na Zamenhofa i Roweckiego.  Jak ktoś chce autem poskakac na "hopkach" zapraszam na te ulice. hihih Pozdrawiam Serdecznie:)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 30, 2010, 21:04:19 »
Obawiam sie,że po tej zimie elementy zawieszenia będą do wymiany....
A gdzie jeszcze do marca, 2 miesiące jazdy jak w terenie ,po osiedlowych uliczkach.
Na razie nie ma podpisu......

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 05, 2011, 00:01:32 »
Trwa akcja usuwania zalegającego śniegu z osiedli. Jest godzina 24, a zespół koparko-ładowarka, pojazd ciężarowy i mały traktor prężnie pracują [:
Poniżej kilka fotek w stylistyce komiksowej, żeby było weselej [:




matthias99

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 05, 2011, 07:46:45 »
Cytat: "KrP"
A ja dziś jechałem do Wałcza krajową 10 i to co zobaczyłem to mnie przerosło. Do tej pory była to w miarę elegancka droga krajowa, teraz to jeden wielki ser szwajcarski. Dziura na dziurze, na środku drogi, na trasie kół, jak nie jedna wielka to kilka lub kilkanaście obok siebie, masakra.

Teraz to pewnie zalepią byle smołą i będziemy mieć kolejną piękną drogę. Eh.


Nie jest tak źle, ja nie zauważyłem zbytniej różnicy. Natomiast droga wojewódzka 102 Kołobrzeg- Międzyzdroje 99km 2, 20h czas przejazdu. Tylko lód na całej szerokości i praktycznie długości.

Wujek Sknerus

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 05, 2011, 09:50:29 »
Cytat: "matthias99"
Cytat: "KrP"
A ja dziś jechałem do Wałcza krajową 10 i to co zobaczyłem to mnie przerosło. Do tej pory była to w miarę elegancka droga krajowa, teraz to jeden wielki ser szwajcarski. Dziura na dziurze, na środku drogi, na trasie kół, jak nie jedna wielka to kilka lub kilkanaście obok siebie, masakra.

Teraz to pewnie zalepią byle smołą i będziemy mieć kolejną piękną drogę. Eh.


Nie jest tak źle, ja nie zauważyłem zbytniej różnicy. Natomiast droga wojewódzka 102 Kołobrzeg- Międzyzdroje 99km 2, 20h czas przejazdu. Tylko lód na całej szerokości i praktycznie długości.


Widocznie rzadziej tamtędy jeździsz. Jest tragicznie, a nie chce mi się wierzyć, że już łatają, raczej poczekają z tym do wiosny.

Chociaż to też zależy od tego kto ma jaką definicję dobrej drogi. ;p

matthias99

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 05, 2011, 11:13:00 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Cytat: "matthias99"
Cytat: "KrP"
A ja dziś jechałem do Wałcza krajową 10 i to co zobaczyłem to mnie przerosło. Do tej pory była to w miarę elegancka droga krajowa, teraz to jeden wielki ser szwajcarski. Dziura na dziurze, na środku drogi, na trasie kół, jak nie jedna wielka to kilka lub kilkanaście obok siebie, masakra.

Teraz to pewnie zalepią byle smołą i będziemy mieć kolejną piękną drogę. Eh.


Nie jest tak źle, ja nie zauważyłem zbytniej różnicy. Natomiast droga wojewódzka 102 Kołobrzeg- Międzyzdroje 99km 2, 20h czas przejazdu. Tylko lód na całej szerokości i praktycznie długości.


Widocznie rzadziej tamtędy jeździsz. Jest tragicznie, a nie chce mi się wierzyć, że już łatają, raczej poczekają z tym do wiosny.

Chociaż to też zależy od tego kto ma jaką definicję dobrej drogi. ;p


w porównaniu z DK22 w stronę Malborka to DK10 jest dobra. I tak się zmieniła w ciągu kilku lat na pozytyw. Obwodnica Stargardu, Wyrzyska, Bydgoszczy, Torunia dalej modernizowana. Od Torunia po Płońsk wyremontowana  prawie w  całości, wyprostowana czyli łagodniejsze łuki, niestety ciągle przechodząca przez wioski. Często jeżdżę tą drogą, ale częściej DK3 (S3).

Wujek Sknerus

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 05, 2011, 12:10:33 »
Cytuj (zaznaczone)
w porównaniu z DK22 w stronę Malborka to DK10 jest dobra. I tak się zmieniła w ciągu kilku lat na pozytyw. Obwodnica Stargardu, Wyrzyska, Bydgoszczy, Torunia dalej modernizowana. Od Torunia po Płońsk wyremontowana prawie w całości, wyprostowana czyli łagodniejsze łuki, niestety ciągle przechodząca przez wioski. Często jeżdżę tą drogą, ale częściej DK3 (S3).


22 chyba nie jechałem więc nie wiem, ale 10 pokonuję regularnie no i niestety, ale natężenie dziur po tej (jeszcze krótkiej) zimie jest ogromne w porównaniu do lat ubiegłych (mówię o odcinku do Wałcza). Dobry asfalt leży tam już chyba jakoś 5 lat, a daję sobie głowę uciąć, że pewnie tyle czasu trwała gwarancja...

wtrych

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 07, 2011, 12:35:24 »
no to mamy odwilż a transnet i zwik jak zwykle studzienek (kratek spływowych deszczówki) nie odsłania. Czyżby planowali nowe stawy w miejscach przejść dla pieszych, a na ulicach kanały i ruch gondolowy?  :rotfl:

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 07, 2011, 14:25:23 »
Pozytywny obrazek: poszerzają drogi (widziałem na Tanowskiej) zwężone przez zaspy. Nieco odpuściło i można to w końcu ruszyć...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 07, 2011, 16:55:15 »
Cytat: "wtrych"
no to mamy odwilż a transnet i zwik jak zwykle studzienek (kratek spływowych deszczówki) nie odsłania. Czyżby planowali nowe stawy w miejscach przejść dla pieszych, a na ulicach kanały i ruch gondolowy?  :rotfl:


Ja muszę napisać, że ulicę Wyszyńskiego/Okulickiego pozamiatali (jezdnie), ale zrobili to w taki sposób, że zbierając śnieg aż po sam krawężnik zepchnęli go na chodnik. Z jednej strony chodnika i z drugiej są takie "górki", teraz jest ciepło i woda spływa w środek, dodać do tego nasze dziurawe i krzywe chodniki, równa się RZEKA. Nie przejdziesz bez umoczenia połowy buta, a przejechanie z wózkiem to już szczyt.. szczytów.

Jak się robi, to z głową Panowie, a nie na odpierdziel. Ktoś za to bierze pieniądze i powinien być rozliczony. Jak już brali z jedni, to mogli się wysilić i zepchnąć z końca chodnika na jezdnię śnieg i by zabrali "wszystko".

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:21:52 »
No to śniegu prawienie ma,ale za to mamy całe chodniki w psich gównach.
Jak co roku krótkowzroczni lub tez mało myślący właściciele psów pozwalali pupilkom załatwiać się gdzie popadnie,najczęściej na środku chodnika w zaspie i efekt jest jaki jest.
U mnie na osiedlu po prostu masakra,kupa na kupie,mimo że śnieg stopniał i tak trzeba iść tymi wąskimi  ścieżynkami,które odgarneła pani sprzątająca gdy  sypało  śniegiem..Każde zejście w bok grozi wejściem na minę.
Na razie nie ma podpisu......

Wujek Sknerus

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 09, 2011, 15:06:57 »
Tru, u mnie też wszystko zasrane. Rzygać się chce.

Czemu ci ludzie nie pozwalają srać swoim pupilkom w domu? Wychodzę z założenia, że skoro pozwalają na sranie na chodnikach i trawnikach to nie mieli by nic przeciwko gdybym im pocisnął konkretnego kupala na wycieraczkę?