Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Zima 2010/2011  (Przeczytany 32810 razy)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 27, 2010, 11:14:07 »
Cytat: "KrP"
A ja dziś jechałem do Wałcza krajową 10 i to co zobaczyłem to mnie przerosło. Do tej pory była to w miarę elegancka droga krajowa, teraz to jeden wielki ser szwajcarski. Dziura na dziurze, na środku drogi, na trasie kół, jak nie jedna wielka to kilka lub kilkanaście obok siebie, masakra.

Teraz to pewnie zalepią byle smołą i będziemy mieć kolejną piękną drogę. Eh.


Jechałem tą drogą w wakacje, bo koleś mi powiedział, że odnowiona (do tej pory jeździłem poniemieckim "autobahnem" przez Chociwel). Szkoda, fajna droga była przez (chyba) jeden sezon.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 27, 2010, 11:24:34 »
Długo była już odnowiona długo, jeżdżę tamtędy w miarę regularnie od kilku lat, poprzednią zimę przetrwała bez uszkodzeń. Tegorocznej nie podołała, czasem aż niebezpiecznie jest bo albo wpadniesz w mega dziurę, albo wpadniesz w poślizg próbując ją nagle ominąć.

Z początku myślałem, że to tylko w jednej miejscowości i chciałem do GDDKiA zgłosić, ale im dalej na Wałcz tym gorzej...
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Droga do Dobieszczyna
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 28, 2010, 17:26:55 »
Czy ktoś wie jak wygląda droga do Dobieszczyna i dalej do Niemiec?
<*)))))>{

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 28, 2010, 20:44:57 »
3 tygodnie temu wyglądała super, bez utrudnień. :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 28, 2010, 20:58:22 »
Mogłoby posypać trochę bo nudno się robi na ulicach. ;/

;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 28, 2010, 21:01:05 »
Dzisiaj na drodze 114 i 115 niezłe lodowisko. Było kilka momentów, że mi tył auta zechciał wyprzedzać przód :|


Niech ta zima idzie już sobie precz :(
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

v26

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 28, 2010, 21:33:41 »
Jadąc rano do Sz-na drogą przez Siedlice, jakby pługi zapadły się pod ziemię.
Piękna zima z lodem pod śniegiem. Lubię spokojną jazdę, ale prędkość 20km/h powoduje u mnie senność . :)
Od Pilchowa czarny asfalt.
Why Leo, why?
for money?

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 29, 2010, 08:02:05 »
Cytat: "v26"
Jadąc rano do Sz-na drogą przez Siedlice, jakby pługi zapadły się pod ziemię...od Pilchowa czarny asfalt


Po pierwszym sporym opadzie śniegu wyraźnie było widać, że pługi dojeżdżały tylko do sortowni odpadów zaraz za Siedlicami. Trans-Net zadbał o siebie.

Amstafizna

  • Gość
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 29, 2010, 09:00:56 »
Dla mnie najwiekszym klopotem są "naturalne progi" :D chodzi mi o ubity śnieg np. dookola studzienek,  i w innych miejscach, jak jest duzy ruch trudno ominać taka przeszkode a jak ciemno to nie widac jej a auto wyskakuje w gore albo odbija w bok. Jest to dość niebezpieczne dla ruchu jak i samochodu.

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 29, 2010, 09:49:41 »
Cytat: "Amstafizna"
Dla mnie najwiekszym klopotem są "naturalne progi" :D chodzi mi o ubity śnieg np. dookola studzienek,  i w innych miejscach, jak jest duzy ruch trudno ominać taka przeszkode a jak ciemno to nie widac jej a auto wyskakuje w gore albo odbija w bok. Jest to dość niebezpieczne dla ruchu jak i samochodu.


Może ktoś kto się zna na tym, odpowie co jest przyczyną tego, że w Policach przy studzienkach jest lód. W Szczecinie się nie spotkałem z takim przypadkiem.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 29, 2010, 10:35:34 »
Ciepłe, bardzo wilgotne powietrze unoszące się ze studzienki po "spotkaniu" z bardzo zimnym zewnętrznym natychmiast zamarza tworząc garb. W Szczecinie może mocniej sypią niż u nas, ale na osiedlowych ulicach jest taki sam problem.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 29, 2010, 13:18:30 »
Cytat: "bzyku"
Cytat: "v26"
Jadąc rano do Sz-na drogą przez Siedlice, jakby pługi zapadły się pod ziemię...od Pilchowa czarny asfalt


Po pierwszym sporym opadzie śniegu wyraźnie było widać, że pługi dojeżdżały tylko do sortowni odpadów zaraz za Siedlicami. Trans-Net zadbał o siebie.

A nie "powiat nie zadbał o swoją drogę"? ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:07:29 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "bzyku"
Cytat: "v26"
Jadąc rano do Sz-na drogą przez Siedlice, jakby pługi zapadły się pod ziemię...od Pilchowa czarny asfalt


Po pierwszym sporym opadzie śniegu wyraźnie było widać, że pługi dojeżdżały tylko do sortowni odpadów zaraz za Siedlicami. Trans-Net zadbał o siebie.

A nie "powiat nie zadbał o swoją drogę"? ;)


Ale powiatówka ciągnie się dalej, niż tylko za Siedlice.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 29, 2010, 14:33:07 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "bzyku"

Po pierwszym sporym opadzie śniegu wyraźnie było widać, że pługi dojeżdżały tylko do sortowni odpadów zaraz za Siedlicami. Trans-Net zadbał o siebie.

A nie "powiat nie zadbał o swoją drogę"? ;)


Ale powiatówka ciągnie się dalej, niż tylko za Siedlice.

No właśnie :)
Trans-Net odśnieża to, za co ma płacone, plus ewentualnie to, co mu jest potrzebne. Nie uważasz chyba, że powinni puścić pługi na każdą drogę w czynie społecznym?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Zima 2010/2011
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 29, 2010, 15:50:44 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Denver"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "bzyku"

Po pierwszym sporym opadzie śniegu wyraźnie było widać, że pługi dojeżdżały tylko do sortowni odpadów zaraz za Siedlicami. Trans-Net zadbał o siebie.

A nie "powiat nie zadbał o swoją drogę"? ;)


Ale powiatówka ciągnie się dalej, niż tylko za Siedlice.

No właśnie :)
Trans-Net odśnieża to, za co ma płacone, plus ewentualnie to, co mu jest potrzebne. Nie uważasz chyba, że powinni puścić pługi na każdą drogę w czynie społecznym?


Oczywiście, że nie. Z tym, że płacone ma chyba za całą drogę powiatową, a nie tylko do sortowni w Siedlicach. Można połączyć swoje potrzebny i zlecone odśnieżając drogę powiatową, na chwilę zboczyć w prawo i dokończyć pętelkę do Pilchowa.

Chyba, że ma płacone tylko do Siedlic [: Zresztą nie wiem, nie znam się.