Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 62521 razy)

yak

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 10, 2010, 09:43:53 »
"powinniście od nas kandydatów rządać takich spotkań :)"

Nie możemy od Pani nic "rządać". Możemy żądać, np. poprawy ortografii.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 10, 2010, 10:25:25 »
No ,no nawet i doktorat nie pomoże w ortografii  ;D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 10, 2010, 12:02:16 »
Cytat: "yak"
"powinniście od nas kandydatów rządać takich spotkań  "

Nie możemy od Pani nic "rządać". Możemy żądać, np. poprawy ortografii.


Ale plama dla polskiego doktoratu. Yak, Yak zwykle pojechal po bandzie. :)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 10, 2010, 12:28:20 »
Cytat: "speedbax"


Ale plama dla polskiego doktoratu. Yak, Yak zwykle pojechal po bandzie. :)

Pierwszy byłem, zobacz na poprzedniej stronie :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 10, 2010, 12:33:23 »
Cytat: "Wykidajło"
Gdybym patrzyła na siebie tylko pod takim kontem

A w którym banku to konto, Pani Doktor?


Nie, no masakra.... Totalna kompromitacja. Wykidajlo jestes czujny jak wazka. :)

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 10, 2010, 14:24:37 »
Cytat: "Storczyk"
No ,no nawet i doktorat nie pomoże w ortografii  ;D


Jestem dysortografikiem.

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 10, 2010, 14:31:28 »
To fajnie jak odzywa się cała masa ludzi, którzy są tacy idealni i nigdy w życiu nie popełniają błędów. To fajnie, że mogę korespondować z takimi ideałami. Brak mi słów, zawstydzacie nawet turbodymomena...

O i jeszcze kto pierwszy? No brawo. Niestety nagród za to nie przewidziano.

Będąc jeszcze bardziej bezpośrednim: obskoczyliście ten jeden błąd jak psy kość. Cała reszta nagle przestała być ważna. No i jeszcze wygląd coś przeszkadza? Naprawdę niewielu jest na tym forum ludzi z którymi można pogadać konkretnie i na temat. Spójrzcie na wypowiedzi MrW czy Denver'a - są normalne a nie pełne spiskowych teorii, ubliżania i przekąsu.
I love the night.
1101110100101111

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 10, 2010, 14:43:42 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Tak mieszkam w Szczecinie w Dąbiu, ale zameldowana jestem w Policach.

Dziwne to polickie PSL. Roi się na ich listach od kandydatów zameldowanych w Policach, ale faktycznie mieszkających gdzie indziej. I to od dłuższego czasu. Ludzie nie stąd i merytoryczności w programie też brak. Żłobki to troche za mało, tym bardziej , że niedługo wg projektów ministerstwa przedszkola mają przyjmować 2 latków, bo coś trzeba zrobić z nauczycielami w dobie niżu demograficznego.
millena

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 10, 2010, 14:54:18 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Cytat: "Storczyk"
No ,no nawet i doktorat nie pomoże w ortografii  ;D


Jestem dysortografikiem.


Proszę nie odbierać tego złośliwie, ale w takim przypadku warto poczytać o sprawdzaniu pisowni, które możemy także włączyć nie tylko w popularnym Wordzie, ale też w przeglądarkach i komunikatorach internetowych.

Niektórych rażą błędy ortograficzne i będą się ich czepiać.
Mnie podoba się podpis jednego z użytkowników: "Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem".

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 10, 2010, 15:01:13 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Cytat: "Storczyk"
No ,no nawet i doktorat nie pomoże w ortografii  ;D


Jestem dysortografikiem.


Proszę nie odbierać tego złośliwie, ale w takim przypadku warto poczytać o sprawdzaniu pisowni, które możemy także włączyć nie tylko w popularnym Wordzie, ale też w przeglądarkach i komunikatorach internetowych.

Niektórych rażą błędy ortograficzne i będą się ich czepiać.
Mnie podoba się podpis jednego z użytkowników: "Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem".


Nie odbieram tego złośliwie. Każdy ma prawo wyrażania swojego stanu emocji i swojego zdania  :rotfl: . Dobrze, że są tacy ludzie, przynajmniej widzą, gdzie ja popełniam błędy i będę na przyszłość się pilnować. Nie ma ludzi nieomylnych. A Pan YAK to by może nas dzisiaj odwiedził na konferencji w kręgielni?

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 10, 2010, 15:22:03 »
Cytat: "MrW"
Witam Pani Agnieszko.
Mam kilka syntetycznych pytań do Pani:
1/
Przewodnim atutem Pańskiej osoby jest wykształcenie. W życiorysie swoim zapisuje Pani:
Cytat: "Agnieszka Łapin"
rozpoczęłam dalszą edukację na Politechnice Szczecińskiej na stanowisku doktoranta w Instytucie Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska pod opieką Pani prof. dr hab. inż. Marii Tomaszewskiej

Czy to nie jest małe przekłamanie?
2/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Obecnie jestem na etapie ukończenia pracy doktorskiej. W okresie pracy przygotowałam 16 wystąpień konferencyjnych zagranicznych jak i krajowych i brałam udział w opracowaniu 7 artykułów w czasopismach naukowych, w tym 6 znajdujących się w szerokim międzynarodowym obiegu

Czy te - 16 wystąpień konferencyjnych jest równoznaczne z 16 samodzielnymi i opublikowanymi artykułami naukowymi?
Gdzie możnaby było zapoznać się z Pani dotychczasowymi publikacjami naukowymi?

Powyższe 2 pytania wynikają ze zwykłej ciekawości.
A teraz pytania dotyczące programu:
3/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Zwiększenie ilości miejsc w żłobkach oraz wprowadzenie dwuzmianowości, obniżenie opłat stałych za żłobek/przedszkole

Jak wg Pani miałoby to być sfinansowane?
4/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
dlatego moim zdaniem można przy przedszkolu stworzyć żłobek

Przedszkola w Policach są przepełnione. Więc miała Pani na myśli rozbudowywanie przedszkoli?
5/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Darmowe posiłki dla dzieci pochodzących z rodzin najuboższych w szkołach - nie jestem jeszcze matką ale widziałam, dzieci głodne i niedożywienie - współpraca z organizacjami pozasamorządowymi, które mogą wspierać takie akcje

Mamy w Policach OPS, który zajmuje się posiłkami. Czy to jest niewystarczające? Należy dodatkowo angażować organizacje pozarządowe, a jakie organizacje ma Pani na myśli?
6/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Zwiększenie dostępności darmowych porad prawnych dla mieszkańców - większości mieszkanców nie stać na porady prawne, dlatego chcemy zaangażować w tę inicjatywę studentów prawa oraz ich profesorów jak i mecenasów - jak mi wiadomo, można stworzyć projekt z kordynowaniem z dofinansowaniem z środków z Uni Europejskiej,

Ten pomysł akurat już ktoś w Policach realizuje...
A poza tym- wierzy Pani, że profesorowie i mecenasi będą angażowali się w takie przedsięwzięcia?
7/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Zwiększenie pomocy finansowej dla samotnych matek,
 
A Pani zdaniem- ta pomoc obecnie jest niewystarczająca? Jakie źródło finansowania tek kwesti miałoby być?
8/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Wspieranie działań na rzecz wzrostu zatrudnienia osób niepełnosprawnych i upośledzonych - Dialog z PFRON

Miałbym prośbę o rozszerzenie tej myśli i określenie bardziej szczegółowych ram tej współpracy w celu aktywizacji osób niepełnosprawnych.
9/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej, Zwiększenie ilości kamer na terenie miasta, Doposażenie służb mundurowych - poruszając tą kwestię nie chodzi mi oto aby dać pieniądze do ręki jak ktoś mi kiedyś to zarzucił. Tutaj chodzi mi o bezpieczeństwo człowieka w Policach. Doposażając mundurowych, OSP, stawiam na bezpieczeństwo zwykłego Kowalskiego, na ulicy w środku nocy, w jego domu...

Pani Agnieszko, czy ten problem miałaby rozwiązywać wyłącznie gmina?
Napisała Pani, że nie chodzi o "dawanie pieniędzy do ręki", a o co chodzi? By kupić np sprzęt, wyposażenie, etc. również konieczna jest kasa - pytanie- skąd by Pani te środki wzięła?
10/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Popieranie restrukturyzacji Z.Ch.Police prowadzącej do utrzymania i poszerzenia produkcji nie kosztem praconików

Ma Pani jakiś złoty środek na ten problem? Akurat w tym przypadku myślę, że Pani kierunek kształcenia mógłby znacząco przyczynić się do znalezienia jakiś rozsądnych rozwiązań.
11/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Popieranie stabilizacji pozycji krajowego przemysłu nawozowego, jako konsolidację głównych firm nawozowych w Polsce (Police, Puławy) z silnym kapitałowo podmiotem państwowym powiązanym surowcowo z przemysłem nawozowym (PGNiG)

Mrzonki i utopia... ale rozwinięcie tego problemu wymagałoby otwarcia następnego tematu.
12/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
- Aktywizację działalności Spółki „Infrapark Police” i „Port Morski Police” w kierunku pozyskiwania inwestorów i nowych miejsc pracy

W jaki sposób?
13/
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Zwiększenie dostępności mieszkań dla młodych ludzi (forma tbs lub spółdzielni)

Czy, jako przyszła Pani Burmistrz miałaby Pani wpływ na takie formy budownictwa społecznego?

Pozostałe aspekty pozostawiam.
Pani Agnieszko, proszę nie traktować mych pytań, jako "czepialstwo", lecz skoro podjęła Pani ważną decyzję ubiegania się o najważniejsze stanowisko w Gminie- wyborców interesuje dokładniejsze określenie przedstawionego przez Panią programu.
Pozdrawiam

Ort. Pozdrawiam - Kuba


1. Jestem doktorantem na ZUT-cie. Podaję telefon 914494367. Telefon do mojej szefowej, prof. Maria Tomaszewska.
2. Artykuły konferencyjne to są artykuły wydawane w materiałach konferencyjnych, artykuły w czasopismach zagranicznych to są artykuły wydawane w czasopismach metodycznych np: Chemical Paper itp. Są to czasopisma punktowane czyli mają twardy IF. IF - punkty do rankingu listy filadelfijskiej. Proszę podać e-maila to prześlę Panu spis wszystkich moich artykułów, które może sobie Pan odnaleźć w wyszukiwarce google.
Na resztę odpowiem w następnym komentarzu, ponieważ to już są dłuższe wypowiedzi.

sosna123

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 10, 2010, 16:30:50 »
Pani Agnieszko. i tak pani nie wygra. szkoda czasu nerwów na te forum.
za małe ma Pani poparcie. Poza tym na PSL nikt nie głosuje.
rzuca się pani z motyką na księżyc - ośmieszy się pani i tyle w temacie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 10, 2010, 19:08:10 »
Cytat: "dd2f"
To fajnie jak odzywa się cała masa ludzi, którzy są tacy idealni i nigdy w życiu nie popełniają błędów. To fajnie, że mogę korespondować z takimi ideałami. Brak mi słów, zawstydzacie nawet turbodymomena...

O i jeszcze kto pierwszy? No brawo. Niestety nagród za to nie przewidziano.

Będąc jeszcze bardziej bezpośrednim: obskoczyliście ten jeden błąd jak psy kość.

Nie ten jeden, tylko całe stado błędów. I nie tylko ortograficznych, językowych również. Owszem, my też nie jesteśmy bezbłędni. Różnica jest jednak taka, że nikt z nas się nie przechwala wykształceniem, w przeciwieństwie do Pani Kandydat, wymachującej przewodem doktorskim jakby to był dowód sukcesji. Jej prawo - tyle że w takim razie nie uchodzi publicznie walić takich byków.
Co do bezpośredniości: jestem pewien, że Pani Kandydat nie opatrzy strony tytułowej swojego doktoratu dopiskiem "jestem dysortografem", i że błędów też w nim nie będzie, bo byłoby jej wstyd. Tu się nie stara, bo nie szanuje tych, którzy ją czytają. Ty być może to lubisz - dla mnie to przekreśla tę panią jako kandydata na burmistrza mojego miasta.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 10, 2010, 19:16:18 »
Myślę tak samo.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4673
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 10, 2010, 19:20:34 »
Cytat: "Wykidajło"
Co do bezpośredniości: jestem pewien, że Pani Kandydat nie opatrzy strony tytułowej swojego doktoratu dopiskiem "jestem dysortografem", i że błędów też w nim nie będzie, bo byłoby jej wstyd. Tu się nie stara, bo nie szanuje tych, którzy ją czytają.


Bardzo dobre podsumowanie, w zasadzie mnie wyręczyłeś, bo chciałem napisać dokładnie to samo, od siebie mogę dodać, że tytuł doktora zobowiązuje, przynajmniej do tego, by czasami pomyśleć i skorzystać ze słowników, które można bez problemu doinstalować do przeglądarki, o czym całkiem słusznie wspominał Denver.