Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 62074 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 25, 2010, 17:34:37 »
A ja tak z innej beczki. Pani Agnieszko, pokusiłem się sprawdzić Pani posty i wszystkie dotyczą wyborów. Jednakże na Naszym forum sporo ciekawych dyskusji się toczy, dlaczego tam Pani nie widać (zresztą pozostałych kandydatów też...)? To ma być strategia polityczna? Wypłynąć na powierzchnię przed wyborami i zatonąć po? Nic dziwnego, że wyniki marne.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 25, 2010, 20:43:01 »
Cytat: "cooker"
A ja tak z innej beczki. Pani Agnieszko, pokusiłem się sprawdzić Pani posty i wszystkie dotyczą wyborów. Jednakże na Naszym forum sporo ciekawych dyskusji się toczy, dlaczego tam Pani nie widać (zresztą pozostałych kandydatów też...)? To ma być strategia polityczna? Wypłynąć na powierzchnię przed wyborami i zatonąć po? Nic dziwnego, że wyniki marne.


...o, cholera. To ja mam duże szanse w przyszłej kadencji  ;D

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 25, 2010, 22:34:53 »
Jak dla mnie :faja: , to niestety każdy kolejny nowy post Pani Agnieszki - to strzał w kolano :< .
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 26, 2010, 06:06:10 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Myślę że warto Tobie odpowiedzieć (w w ten sam sposób) bo nie leje się z ciebie "żółć"

Nie mam do Pana uprzedzeń, i nie wiedzę powodów, bym miał wylewać z siebie żółć.
A to, że czasem możemy różnić się w postrzeganiu świata, to chyba po to na forum jesteśmy, by o tym podyskutować.
Cytat: "Zdanowicz.J"
Chciałbym delikatnie zauważyć że już po kampanii wyborczej i wyborach. Wieszanie się "szat" jej uczestników niezbyt dobrze świadczy o kulturze. Są wygrani i przegrani. Bo taki jest proces wyborczy.

Panie Zdanowicz, to chyba nie tak jest.
Gdy pojawiła się Pani Łapin, wielu z nas zainteresowało się jej kandydaturą. Osoba młoda, zapewnie energiczna, z pewnością ambitna, napewno pracowita. Niektórzy postrzegali Jej kandydaturę z przymróżeniem oka, ale inni mogli brać poważnie.
Ja osobiście pomyślalem, że Dziewczyna faktycznie w obecnych wyborach nie ma większych szans, lecz nie jest powiedziane, że dzięki tej operacji zaistnieje, przeprowadzi odpowiednią kampanię wizerunkową, utrwali się w pamięci i kto wie- może za rok odniesie sukces w wyborach do Parlamentu.
Z jednej strony w naszej lokalnej polityce brakuje osobowości, które potrafiłyby się wybić i przekonać do siebie. Do tego tworzące się struktury PSL mogłyby temu sprzyjać. Cięgle jestem tego zdania. I kto wie, czy Pani Łapin nie zdobyłaby nie tylko moje zaufanie i głos w przyszłości.
Lecz niestety- wypowiedzi Pani Łapin przekreślają to wszystko, nieodpowiednie sformułowania oraz niepotrzebne wywody już po wyborach niweczą wszystko to, co osiągnęła i na co miała szansę.
Wypowiedzi na forum Pani Łapin przed wyborami w mojej ocenie nie stanowiły dyskusji, lecz raczej formę darmowej autoreklamy. Proszę zauważyć, iż wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. Nie było w wypowiedziach Pani Łapin głebszych przemyśleń, dokładniejszych rozwiązań, bardziej szczegółowego planu.
Dopiero po wyborach, zamiast podziękować za uwagę i ewentualnie podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat wyborów, jak widzi nowowybraną władzę, jak obecnie postrzega przyszłośc struktur PSL na naszym terenie, Pani Łapin rozpoczęła niedorzeczne wywody, dotyczące rozwoju kariery naukowej w naszej zapyziałej Polsce. Zwierzyła nam się, iż tak naprawdę to zamierza uciec stąd, tylko jej odwagi brakuje.
Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby została Burmistrzem. I w pewnym momencie przestałoby sie jej to podobać?
Mając na uwadzę, iż Pani Łapin aspirowała do tak ważnej funkcji, wydaje się, iż jej "szczere" wywody wydają się wysoce nie na miejscu.
Pisząc ostatnie swoje posty nie zastanowiła się, że może kogoś obrazić, już nie tylko tym frywolnym sformułowaniem, ale jak się mają czuć osoby, które oddały na tą Panią głos? Oszukane? Chyba tak. Bo z jednej strony obiecuje lepsze jutro dla Policzan, z drugiej zaś strony okazuje się, że tak naprawdę myśli o wyjeździezagranicę. Pytanie dalsze- jak czuliby się grono Profesorów, którzy promowali Jej dysertację doktorską, recenzowali, czy wreszcie będa oceniali podczas obrony, gdyby przeczytali ten wątek dotyczący rozważań nad karierą naukową w Polsce?
Niesmak... ogromny niesmak pozostaje...
Cytat: "Zdanowicz.J"
Jakoś nie zauważyłem aby w tym kraju ktoś zbytnio przejmował się innym człowiekiem. Szczególnie politycy. Może właśnie przyszedł czas aby wykreować sobie takich. Bez polityki "miłości" i szczucia.

Mając na względzie wcześniejszy mój wywód nadal myślisz, że Pani Łapin mogłaby spełnić to oczekiwanie?
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Jak Pan też dobrze wie obrony są publiczne, więc serdecznie Pana zapraszam.

Pani Agnieszko, dziękuję za zaproszenie i zapewnie po czasie będę mógł się zrewanżować zapraszając Panią na swoją obronę.
Piszę wcześniej na Pani temat gorzkie słowa. Wydawać by się mogło, że czepiam się Pani. Lecz nie czynię tego ze złośliwości, lecz bardziej w celu zwrócenia Pani uwagi, by nie okazywała Pani publicznie wyższości i zmanierowania.
Jeśli piszemy o byłej już Kandydatce na Burmistrza oraz o osobie, która chciały zrobić coś dla lokalnej społeczności to nie powinno zamieszczać się wzmianek, że jednak wyjadę za granicę bo tam szybciej można uzuskac tytuł Profesora, a przy okazji oczernić system, w którym Pani przyszło żyć.
Gdyby Pani napisała coś takiego np w dziale edukacja. Jako odrębny temat- chętnie podyskutowałbym na temat mocnych i słabyc stron naszego systemu szkolnictwa wyższego. Ale w tym miejscu dyskutujemy o Pani kandydaturze, aPani osobiste wywody można by porownać do tego, jakby nasz obecny, lokalny poseł napisał szczerze: "Zabiegam o poparcie i Wasze głosy, albowiem brakuje mi na trawkę". Nieco infantylne, ale po prostu- niektóre sprawy w pewnych okolicznościach lepiej przemilczeć.
Nie mniej jednak, nie chcę pani zniechęcać. Jak tylko znajdzie Pani jeszcze ochotę i czas na udzielanie się na forum to zachęcam. Ot, choćby zaproponuje Pani pewne interesujące zagadnienia powiązane z Pani wykształceniem: np. jak przebiega proces pozyskiwania diamentu z popiołów, leb pozyskiwanie cementu z odpadów obrobionych w wysokich temeraturach.
Pozdrawiam dyskutujących i proszę wybaczyć, że przez łyk-end nie odezwę się.

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 26, 2010, 13:34:53 »
Kolego MrW dlatego ja nie chodzę głosować, przed wyborami większość kandydatów jest miła, odpowiada na pytania, a jak już dostaną się na stanowisko to wszystko się zmienia....
Większość jest tylko chłonna władzy i stanowiska.....
Przed wyborami w moje ręce wpadła gazetka Platformy Obywatelskiej z ciekawości przeczytałem.... W prawie każdym artykule był atak na obecnego burmistrza tak się zastanawiam co Ci ludzie teraz czują wiedząc, że miał 70% poparcia????
Chciałbym tylko zaznaczyć, że nie popieram Platformy a żadnej innej partii, ale moje spostrzeżenie jest takie że Platforma otacza się ludźmi biznesu, którzy chwała im za to dorobili się jakiś majątków ( często po układach ), ale nie rozumieją problemów zwykłych prostych ludzi, nie rozumieją albo nie chcą zrozumieć, często są aroganccy i zachowujący się jak zwykłe buce.... To tylko moje spostrzeżenie....
Pozdrawiam....

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 26, 2010, 16:28:46 »
Cytat: "MrW"
Mając na względzie wcześniejszy mój wywód nadal myślisz, że Pani Łapin mogłaby spełnić to oczekiwanie?




Ok, ale pamiętaj że nawet silnej,kolczastej, zdolnej do obrony róży nie należy deptać gdy wyrasta z gruntu !
Każdy jakoś musi się urodzić. Sam wynik, zmusza ludzi inteligentnych do refleksji i zmiany strategii. Nie mam tu zamiaru oceniać inteligencji kandydatki. Nie znam jej osobiście. Ale ma jeszcze czas. Mi chodzi o formę tolerancji wobec przeciwnika i poległych. Coś co nazywa się etyka. Ponieważ większość postępuje tak (jak w tym wątku) nie inaczej, ogólna polityka, także krajowa jest taka a nie inna. To się nazywa - nagonka. Jedni nie wytrzymują presji, innych mobilizuje to do działania. Pożyjemy -zobaczymy.
Wiele miesięcy temu pisałem że do następnej kampanii przystępuje się zaraz po jej zakończeniu. Że nie wyobrażam sobie wyników tych którzy startują z "podziemia" określając swoje plany na miesiąc przed wyborami. Mimo iż są znanymi nawet postaciami. Natomiast komentując przydatność osób już wybranych, zacytuje kolejną wypowiedz:
Cytuj (zaznaczone)
Kolego MrW dlatego ja nie chodzę głosować, przed wyborami większość kandydatów jest miła, odpowiada na pytania, a jak już dostaną się na stanowisko to wszystko się zmienia....
Większość jest tylko chłonna władzy i stanowiska.....


Najgorsza z postaw jakie można prezentować. Edukacja !! społeczeństwa to podstawowa strategia udanych wyborów. Jest bardzo ważnym, istotnym elementem sprawowania władzy udział w wyborach. Kto tego nie rozumie, nie może mieć pretensji do żadnej partii, opcji, czy końcowej polityki. A jak się już ma podstawowe poczucie obowiązku, by pójść na głosowanie, trzeba też znaleźć czas aby wybranych kontrolować i rozliczać z ich pracy.
Nie chcę komentować ( na razie) dogłębnie ostatnich wyborów, zaskakujący wynik. Przegrani powinni klaskać na stojąco. Choćby z tego powodu że nie akceptują żadnych rad.
Jednak wynik ten nie ma nic wspólnego z rozsądkiem. Jest wynikiem sympatii i odwetu nie mającego nić wspólnego z pilnymi potrzebami Gminy.
Pozdrawiam.

marcelina

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 28, 2010, 15:09:06 »
"Patriotyzm (łac. patrio = ojczyzna, gr. patriates) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar. Może być ono realizowane poprzez kultywowanie tradycji, oddawanie czci bohaterom narodowym i pamięć o nich, jak i również działania na rzecz danej społeczności; uczestnictwo w wyborach, świadoma postawa obywatelska..."

to tak w skrócie. nigdzie w tej definicji nie znalazłam słowa o tym, że należy udawać, że jest doskonale kiedy do doskonałości droga daleka.
Wmawianie sobie, że jesteśmy cudowni gdy nie wiele ma to wspólnego z rzeczywistością nie jest rozsądne. Należy uświadomić sobie wady i starać z nimi walczyć, zmieniać siebie poprzez pracę nad własną osobą- kiedy odniesiemy to do Polic i przestaniemy udawać, że żyjemy w metropolii, bo właśnie idziemy po równym chodniku, nie ważne, że ZChP mają problemy- to coś się wreszcie zmieni.

Cytuj (zaznaczone)
Skoro według pana w Polsce nie można się rozwijać to niech pan wyśle swoje dzieci na zmywak do UK, a najlepiej niech pan jedzie razem z nimi. Jednej zakały antypolskiej mniej.


Proszę Pana, a może tak 2 oddechy zanim Pan coś napisze? Bo ani to mądre, ani złośliwe, po prostu głupie...

Cytuj (zaznaczone)
Przecież dopiero co chciałaś rządzić ta zapyziałą Polską,bo przecież Police to kawałek Polski.

No chciała. Czy rządzić można tylko kiedy patrzy się na wszystko przez różowe okulary? Uważam, że na stanowisku burmistrza powinien się znaleźć realista, który wady dostrzeże i postara się je likwidować.

Cytuj (zaznaczone)
Uważam, że powinnaś zakończyć wreszcie swe żenujące, pogrążające Cię do reszty wypowiedzi

 
i vice versa.

Cytuj (zaznaczone)
poznasz w nim potrzeby żółtków albo arabusów i może tam weź udział w wyborach!
Może tam dadzą się nabrać na tą czczą gadkę ale nie tu.
Przestań już sobie rodakami "gębę wycierać "
Ślizga się po polskiej :ass: ale Polska be.


 komu słoma z butów wystaje? takie pejoratywne określenia świadczą tylko o ksenofobii, a nie o poważnym traktowaniu potrzeb Polic, ale nie jestem zaskoczona, że to akurat NIKA ich użyła...
Dostrzegam też awersję do warzywniaka jaki prowadzą rodzice Łapin, nieładnie z Pani strony, że nie ma Pani szacunku do innych ludzi i ich pracy.

Cytuj (zaznaczone)
Agnieszka Łapin napisał/a:
Zdobyliśmy sukces, który sobie założyliśmy - zaistnieliśmy
Czytam ten wątek od samego początku i do tej pory nie włączałam się do dyskusji. Ale cytat powyżej mnie przeraził...


Niech się osoba tak nie przeraża, bo zawału dostanie. W tegorocznych wyborach zarzucano Łapin, że wyskoczyła jak Filip z konopi, macie 4 lata na myślenie do czego się przyczepić w następnych wyborach (mam nadzieje, że będzie startować) bo ten zarzut będzie już nieaktualny.

Pani Łapin myślę, że warto założyć stronę w internecie, na której będzie można poczytać o Waszej działalności - bo 'dzieci Diakuna' znowu zarzucą, że nic nie robicie. Mam nadzieję, że będzie Pani śledzić pracę Diakuna tak skrupulatnie, jak Pani oponenci śledzą każde Pani słowo. Powinna też Pani przestać się udzielać na tym forum, bo jak ktoś słusznie kiedyś napisał- nie ma co dyskutować z pieniaczami.
A Państwu Łapin gratuluję mądrej i odważnej córki.

monika1980

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 30, 2010, 12:41:25 »
Cytat: "cooker"
A ja tak z innej beczki. Pani Agnieszko, pokusiłem się sprawdzić Pani posty i wszystkie dotyczą wyborów.


A po co miała wypowiadać się pod swoim imieniem i nazwiskiem na innym forum?

Cytat: "MrW"
Piszę wcześniej na Pani temat gorzkie słowa. Wydawać by się mogło, że czepiam się Pani. Lecz nie czynię tego ze złośliwości, lecz bardziej w celu zwrócenia Pani uwagi, by nie okazywała Pani publicznie wyższości i zmanierowania.
Jeśli piszemy o byłej już Kandydatce na Burmistrza oraz o osobie, która chciały zrobić coś dla lokalnej społeczności to nie powinno zamieszczać się wzmianek, że jednak wyjadę za granicę bo tam szybciej można uzuskac tytuł Profesora, a przy okazji oczernić system, w którym Pani przyszło żyć.
Gdyby Pani napisała coś takiego np w dziale edukacja. Jako odrębny temat- chętnie podyskutowałbym na temat mocnych i słabyc stron naszego systemu szkolnictwa wyższego. Ale w tym miejscu dyskutujemy o Pani kandydaturze, aPani osobiste wywody można by porownać do tego, jakby nasz obecny, lokalny poseł napisał szczerze: "Zabiegam o poparcie i Wasze głosy, albowiem brakuje mi na trawkę". Nieco infantylne, ale po prostu- niektóre sprawy w pewnych okolicznościach lepiej przemilczeć.
Nie mniej jednak, nie chcę pani zniechęcać. Jak tylko znajdzie Pani jeszcze ochotę i czas na udzielanie się na forum to zachęcam. Ot, choćby zaproponuje Pani pewne interesujące zagadnienia powiązane z Pani wykształceniem: np. jak przebiega proces pozyskiwania diamentu z popiołów, leb pozyskiwanie cementu z odpadów obrobionych w wysokich temeraturach.
Pozdrawiam dyskutujących i proszę wybaczyć, że przez łyk-end nie odezwę się.


Moim zdaniem nie jest zmanieryzowana. Odpowiada na zaczepki i wypowiedzi mankolmentów. Bardzo odważna dziewczyna. A nie jak ten [ciach!] Diakun - [ciach!] - a gdzie się podział jego obrońca i zarazem jego piesek - PAN YAK. Jako jedyna kandydatka potrafiła się ujawnić i nie ważne jak jej to wtszło to dla niej duży plus.

Ja odpowiem że POLSKA NIE JEST ZAPYZIAŁA - TO JEST ZA SŁABE STWIERDZENIE - POLSKA JEST BRUDNA, ŚMIERDZĄCA, OBLEŚNA, ZAŚCIANKOWA. RZĄDZĄ NAMI SAMI NIEUDACZNICY,KORUMPOWICZE,KŁAMCY LUSTRACYJNI,PIESKI TUSKA,KACZYŃSKIEGO,PISAŃSKIEGO ITP......

Uważaj na słowa. Pozdrawiam - Kuba

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 30, 2010, 21:01:40 »
monika1980 wez  wyluzuj.
Chlapnełaś cos na odwagę,i ci sie na żale zebrało :crazy: .
Nikt już tu  nie ma niczego raczej do powiedzenia,jakbyś nie zauważyła od ponad miesiąca pani kandydatka nikogo nie interesi.
Na razie nie ma podpisu......