Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza  (Przeczytany 65828 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 24, 2010, 18:55:09 »
Idealnie Panie Andrzeju wyłapał Pan ten tekst...Precz z takimi "patriotkami"JAk nie pasuje zapyziała Polska to proszę zrzec się obywatelstwa, tytułów naukowych itp.Nikt na siłe nie trzyma!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 24, 2010, 19:22:35 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Znaj proporcje mociumpanie...

Racja, racją Panie Grzegorzu- w sumie to nie powinienem dyskutować, albowiem nie mam w tym zagadnieniu takiej wiedzy teoretycznej, jak Pan, jak również wiedzą empiryczną nie mogę dorównać, nie mniej jednak spróbuję podywagować z nadziją, że się czegoś jeszcze nauczę:)
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
PO tworzyli zawodowi politycy w konkretnych okolicznościach politycznych i w jednej chwili mieli już zaplecze organizacyjne "biorąc" je z UW, SKL i Młodych Demokratów.

Mówiąc pospolite ruszenie miałem na mysli akcję policką PSL.

Ma Pan rację, iż porównanie "pospolitego ruszenia" w PO i obecnie w PSLu jest niedorzeczne.
Pisząc o PO miałemm na myśli bardziej dygresję, z czym mi się pospolite ruszenie kojarzy.
Natomiast nadal obstaję przy zdaniu, iż Waldemar Pawlak desygnując na kandydatów zupełnie nowe twarze - nie myślał wyłącznie o obecnych wyborach. Myślę, że jednak Pawlak dzięki temu "patentowi" tworzy już dodatkowe "drużyny" do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych. Bo oto proszę zobaczyć- nikomu prawie nie znana dotychczas Pani Łapin dzięki porwaniu się z "motyką na księżyc" nie osiągnęła - wydawać by się mogło oczekiwanego rezultatu. Jednakże myśle, że za rok- jakby miała wystartować- byłaby już postacią rozpoznawalną, przynajmniej u nas. Nie byłaby "kandydatem z kosmosu". Ma szanse pozbierać głosy w naszym lokalnym społeczeństwie? Ludzie z Polic głosować będą na ludzików pochodzących z Połczyna Zdroju, z Goleniowa, Szczecina, czy jednak w myśl "koszula bliższa ciału" i oddadzą głos na naszą młodą, wykształconą i urodziwą Panią Łapin? To co, że startować będzie z dalszego miejsca na liście. Moim zdaniem, jeśli Pani Łapin nie ucieknie do Arabów, Chińczyków, czy Koreii Północnej- to taki scenariusz w swojej głowie również bierze pod uwagę. Jeśli zaprzestanie pisania na forum, lub wypowiadania się publicznie- ma szanse zdobyć więcej głosów, aniżeli w niedzielnych wyborach. Warunek jeden:
nie może pisać w taki sposób:
Cytat: "Agnieszka Łapin"
nie polecam robić tego w zapyziałej Polsce

Bo takie teksty Ją dyskredytują kompletnie (ale o tym za moment).
Myślę, że ktoś w PSL podobnie, jak ja to sobie wymyśleć mógł? Może oni już teraz rozpoczęli kampanię wizerunkową do Parlamentu?
Nieprawdopodobne?
A może jednak?
Dlatego napisałem, że czas pokaże, czy moje zdanie jest słuszne.
Pozdrawiam Panie Grzegorzu.
A teraz tematyczne kreska:
_____________________________________________________

Pani Agnieszko Łapin- czekałem cierpliwie, na odpowiedzi na zadane przeze mnie tu, na forum pytania. Na pytania dotyczące Pani programu- pomimo obietnicy odpowiedzi- nie udzieliła ich Pani.
Należy więc traktować Pani program jako puste hasła i populistyczne frazesy.
Doczekaliśmy się dzisiaj paru słów od Pani, lecz jakże te słowa są niesmaczne, a czasem wręcz obrażliwe.
Cytowane wcześniej sormułowanie "zapyziała Polska".
Może rozwinę:
Cytat: "Agnieszka Łapin"
zastanawiam się cały czas nad karierą naukową, ale ona chyba przepadnie, ponieważ jest to praca dla singla i nie polecam robić tego w zapyziałej Polsce - zagranica proponuje szybszą karierę naukową - profesor w 10 lat a nie jak w Polsce 30.

Z pewnością ta zapyziała Polska funduje Pani obecnie jedno stypendium doktoranckie. Drugie stypendium z Urządu Wojewodzkiego zapewne także Pani pobiera. Są może jeszcze jakieś granty na badania? Za konferencje zagraniczne Pani sobie sama płaciła? Do Chin poleciała Pani za własne pieniążki? Nie wspomnę tutaj o wcześniejszej edukacji. Za szkołe podstawową liceum, nie płaciła Pani, któś za to zapłacił. To ta zapyziała Polska zapłaciła!
Pisze Pani, że "zapyziała Polska" nie stwarza warunków do kariery naukowej. A może to Pani coś przespała w swej aktywności naukowej? Ja znam przykłady uzyskania tytułu doktora w wieku 22 lat. wilu moich znajomych obronili dysertacje doktorskie w wieku 27- 28 lat. Jak się chce, to można. Ale dla Pani wygodniejsze jest napisanie, że to przez "zapyziałą Polskę".
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Teraz należy wyciągnąć wnioski, gdzie popełniło się błędy i do pracy ruszyć jeszcze z większym zapałem aby zapracować sobie za 4 lata na policzan głosy. Ja osobiście teraz skupiam się...

Kto ma do pracy ruszyć jeszcze z większym zapałem aby zapracować sobie za 4 lata na policzan głosy?
Jak Pani nie wie jeszcze czy chce zostać w tej zapyziałej Polsce, czy uciec gdzieś do Arabów?
W ogóle Pani chyba dopiero teraz szuka pomysłu na życie i nie wie dokładnie, co z sobą zrobić.
I na koniec- Police to też Polska.
Czy też wg Pani szczerego wyznania jesteśmy zapyziali?

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 24, 2010, 20:28:50 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Idealnie Panie Andrzeju wyłapał Pan ten tekst...Precz z takimi "patriotkami"JAk nie pasuje zapyziała Polska to proszę zrzec się obywatelstwa, tytułów naukowych itp.Nikt na siłe nie trzyma!

Czy Ty wiesz co to  patriotyzm?  Dacie się ugotowac we własnym rosole, aby tylko udowodnić że inny nie może mieć racji.
Odwagi p.  Agnieszko. Doświadczenie zdobywa się za granicą

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 24, 2010, 20:33:58 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Cytat: "TrzebieżCITY"
Idealnie Panie Andrzeju wyłapał Pan ten tekst...Precz z takimi "patriotkami"JAk nie pasuje zapyziała Polska to proszę zrzec się obywatelstwa, tytułów naukowych itp.Nikt na siłe nie trzyma!

Czy Ty wiesz co to  patriotyzm?  Dacie się ugotowac we własnym rosole, aby tylko udowodnić że inny nie może mieć racji.
Odwagi p.  Agnieszko. Doświadczenie zdobywa się za granicą
Doświadczenie można zdobyć również za granicą, a nie tylko i wyłącznie jak pan twierdzi. Skoro według pana w Polsce nie można się rozwijać to niech pan wyśle swoje dzieci na zmywak do UK, a najlepiej niech pan jedzie razem z nimi. Jednej zakały antypolskiej mniej.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 24, 2010, 20:41:45 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Dacie się ugotowac we własnym rosole, aby tylko udowodnić że inny nie może mieć racji.
Odwagi p. Agnieszko. Doświadczenie zdobywa się za granicą

Drogi Panie Zdanowicz, gdyby w tym miejscu odbywała się dyskusja wyłącznie o perspektywach rozwoju naukowego - być może przyznałbym Panu częsciowo rację. Lecz, czy nie wydaje się Panu, iż hasło: "Najważniejszy jest człowiek... w tej zapyziałej Polsce" w kontekście wypowiedzi Pani Łapin jest nieco infantylne?

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 24, 2010, 20:53:25 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
nie polecam robić tego w zapyziałej Polsce - zagranica proponuje szybszą karierę naukową  


Jesteś zwykłą, bezczelną hipokrytką.

Przecież dopiero co chciałaś rządzić ta zapyziałą Polską,bo przecież Police to kawałek Polski.
Takimi wypowiedziami jasno pokazujesz swoje prawdziwe zdanie o nas,o wyborcach,o Polakach.
A kysz!
Na razie nie ma podpisu......

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 24, 2010, 21:11:37 »
Cytat: "Ciekawy"
Jesteś zwykłą, bezczelną hipokrytką.




Mało powiedziane!



[ciach!]
Jak się nie udało to Polska nagle zapyziała :crazy:

Słoma z butów wystaje i tyle.

Na moje pytanie również nie odpowiedziała.

Uważam, że powinnaś zakończyć wreszcie swe żenujące, pogrążające Cię do reszty wypowiedzi, spakować swój tyłek i spadać do Chin albo do Emiratów.
Otwórz tam no " Pani Doktor" warzywniak, poznasz w nim potrzeby żółtków albo arabusów i może tam weź udział w wyborach!
Może tam dadzą się nabrać na tą czczą gadkę ale nie tu.
Przestań już sobie rodakami "gębę wycierać "  
Ślizga się po polskiej  :ass:  ale Polska be.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

sekator

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 24, 2010, 22:35:44 »
Ja proponuję, aby PSL przez najbliższe cztery lata popracowało dla naszego miasta i mieszkańców i dopiero przystąpiło do wyborów, bo takie organizowanie struktur ,,na szybko" przed wyborami pachnie skokiem na władzę i na kasę i tak to chyba (jakże trafnie)Policzanie odebrali.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 24, 2010, 23:04:57 »
Zdanowicz TY za to wiesz co to patriotyzm, podwijając ogon i uciekając do swojego USiA...Nie ośmieszaj się i zamilcz najlepiej...Polska była ok, a teraz zapyziała?I ta kobieta chiała służyć mieszkancom?Hahahahahaha dobre!Skok na 12 tysi miesięcznej pensji tylko!W końcu trzeba mieć na doktorat :crazy: Dziękujemy za takich reformatorów!Do klubu zdanowicza a nie do rządzenia Policami.Tutaj zdecydowanie sekator ma rację.Nagła miłość do Polic pachniała tylko skokiem na kasę, ale jak ludzie nie wybrali, to już kraj jest BE.To do Emiratów droga wolna!Patriotyzm zdanowicz to miłośc do Ojczyzny!Nie chora kalkulacja!!!Wyobraź sobie, że w Polsce też można zdobyć doświadczenie jak się ma głowę na karku i chęci do pracy.Ty za to jako wszechwiedzący amerykanin oświecaj dalej ciemnych zapyziałych polaczków...Z każdym Twoim postem utwierdzam się w przekonaniu, że nie umywasz się do Billa..Inna liga...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 25, 2010, 01:40:46 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "Zdanowicz.J"
Dacie się ugotowac we własnym rosole, aby tylko udowodnić że inny nie może mieć racji.
Odwagi p. Agnieszko. Doświadczenie zdobywa się za granicą

Drogi Panie Zdanowicz, gdyby w tym miejscu odbywała się dyskusja wyłącznie o perspektywach rozwoju naukowego - być może przyznałbym Panu częsciowo rację. Lecz, czy nie wydaje się Panu, iż hasło: "Najważniejszy jest człowiek... w tej zapyziałej Polsce" w kontekście wypowiedzi Pani Łapin jest nieco infantylne?

Myślę że warto Tobie odpowiedzieć (w w ten sam sposób) bo nie leje się z ciebie "żółć"
Chciałbym delikatnie zauważyć że już po kampanii wyborczej i wyborach. Wieszanie się "szat" jej uczestników niezbyt dobrze świadczy o kulturze. Są wygrani i przegrani. Bo taki jest proces wyborczy.
Nie będę Wam zwracał uwagi że to kobieta która zdecydowała się pod swoim nazwiskiem ( nie w kominiarce) wystartować w tym "podłym męskim zawodzie" i podjąć próby dyskusji na otwartym forum. Dyskusja jest otwarta i wielokierunkowa. Z przewagą personalnych zaczepek. Ale mamy pisać o rozwoju? Proszę bardzo. Rozwój to też wielokierunkowość. Jednej szkoły nie starczy aby zdobyć wiedzę teoretyczną, a o praktyce można mówić tylko wtedy, gdy ma się za sobą lata rozwoju w różnych "atmosferach" Ci co pamiętają okres kołchozów i PGR-rów, znakomicie zdają sobie sprawę jak wyglądał postęp. Ci co nie pamiętają - niech się uczą od innych.
Cytuj (zaznaczone)
hasło: "Najważniejszy jest człowiek... w tej zapyziałej Polsce" w kontekście wypowiedzi Pani Łapin jest nieco infantylne?


Jakoś nie zauważyłem aby w tym kraju ktoś zbytnio przejmował się innym człowiekiem. Szczególnie politycy. Może właśnie przyszedł czas aby wykreować sobie takich. Bez polityki "miłości" i szczucia.

P.S
Pani Agnieszko, wiedza zdobyta na zewnątrz, bardzo się przyda Polakom, gdy Polska przestanie być już "zapyziała" Do odważnych świat należy.

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 25, 2010, 09:21:29 »
Jeśli ktoś chce być profesorem w Polsce to jest to "stołek za stołek" - niestety wielka żenada. Jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie jak to się u nas w Polsce zmieni. Za granicą wystarczy zrobić staże zawodowe na dwóch uczelniach i wydać artykuły w czasopisma z twardym IF. Patriotką to ja jestem. Pozdrawiam

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 25, 2010, 09:36:12 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Projekt był ambitny i ciekawy ale policzanie nie dali sie nabrać. Być może zabrakło kogoś z doświadczenie, kto wie jak robic kampanie wyborcze...?


Tu się z panem zgodzę. Zabrakło osoby, która koordynowałaby całą akcją. Zdobyliśmy sukces, który sobie założyliśmy - zaistnieliśmy.

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 25, 2010, 09:41:12 »
Cytat: "Nataleczka"
A ja Pani Agnieszko liczę , że uda się odbudować partie PSL na teranie miasta Polic. Jestem chętna do działania z tak sympatycznymi ludźmi. Również życzę powodzenia !


Zapraszam na nasze spotkania. To mój e-mail: agnieszka_229@wp.pl, proszę się ze mną skontaktować a ja Pani zostawię wiadomość: co i jak i gdzie. Pozdrawiam

Agnieszka Łapin

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 25, 2010, 10:03:21 »
Cytat: "MrW"
Z pewnością ta zapyziała Polska funduje Pani obecnie jedno stypendium doktoranckie. Drugie stypendium z Urządu Wojewodzkiego zapewne także Pani pobiera. Są może jeszcze jakieś granty na badania? Za konferencje zagraniczne Pani sobie sama płaciła? Do Chin poleciała Pani za własne pieniążki? Nie wspomnę tutaj o wcześniejszej edukacji. Za szkołe podstawową liceum, nie płaciła Pani, któś za to zapłacił. To ta zapyziała Polska zapłaciła!
Pisze Pani, że "zapyziała Polska" nie stwarza warunków do kariery naukowej. A może to Pani coś przespała w swej aktywności naukowej? Ja znam przykłady uzyskania tytułu doktora w wieku 22 lat. wilu moich znajomych obronili dysertacje doktorskie w wieku 27- 28 lat.


Pracowałam na te stypendium w laboratorium po kilkanaście godzin dziennie, więc słusznie je dostawałam. Stypendium z Urzędu Wojewódzkiego - również zdobyłam przez ciężką pracę - wydałam kilkanaście artykułów w światowych czasopismach oraz moja praca doktorska związana jest z zakładami chemicznymi, więc mogłam starać się oto - za "free" tego stypendium nie dostałam. Nic nie przespałam. Jeśli dostałam stypendium z Urzędu to wszystko przesuwa się o rok - musi Pan zaznajomić się z warunkami przyznawania stypendium. Ja walczę oto, żeby obronić się z wyróżnieniem. Jak Pan też dobrze wie obrony są publiczne, więc serdecznie Pana zapraszam. Jak będę znała już dokładny termin obrony, tzn. termin rady wydziału w styczniu nie omieszkam poinformować. Nie mogę doczekać się, kiedy w Naszej Polsce wejdzie ustawa, że nie trzeba będzie tracić czasu na robienie habilitacji i od razu będzie przyznawany tytuł profesora po np. 10 latach kariery naukowej - jeśli jesteśmy w Unii Europejskiej to to powinny nasze władze zrobić. Dlatego cały czas zastanawiam się nad tym aby podjąć ten krok - jeszcze brakuje mi odwagi - i wyjechać zagranicę i spełnić swój jeden z celów życia - zostać profesorem w wieku 40 lat a nie 50-55 w Polsce.

Meren_Re

  • Gość
[Police] 29-letnia doktorantka kandydatką PSL na burmistrza
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 25, 2010, 10:25:57 »
Cytat: "Agnieszka Łapin"
Zdobyliśmy sukces, który sobie założyliśmy - zaistnieliśmy


Czytam ten wątek od samego początku i do tej pory nie włączałam się do dyskusji. Ale cytat powyżej mnie przeraził...

Zastanawiam się, po co było to całe zamieszanie i przekonywanie, że jest Pani w stanie zmienić nasze miasto? Pokazała Pani wprost, że tak na prawdę cały Pani program wyborczy od początku był tylko takim "czczym gadaniem", aby zaistnieć.

Szczerze mówiąc, to od początku nie stałam po Pani stronie (jako mieszkanka naszego miasta głosująca w wyborach), ale miałam nadzieję, że może czymś mnie Pani zaskoczy, spróbuje przekonać. A tymczasem każdy kolejny Pani post,  stawia Panią w coraz bardziej negatywnym świetle.

Warto zastanowić się nad dalszym PR i już więcej nie pisać takich mądrości, zwłaszcza jeśli zamierza Pani dalej "bawić się w politykę". Przegrywać też trzeba umieć...